lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 1641565
Šiandien: + 10269
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Aniutiks (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1
Reikalinga laikina globa. Lazdynų Riešutėlė., pagalba, laikina globa

Čia turbūt kalba eina apie gydytoją Dalią iš Vaidos klinikos Šeškinėje. Tikrai nuostabi veterinarė, labai gera kačių gydytoja.
Skubiai reikalingas globėjas 2-3 sav. mažyliui!!!, pagalba, laikina globa

Sveki visi. Ropliukė (dabar Burbulė (z)) nori priminti apie save.
Mažylė pasirodė tikra kovotoja ir visomis savo spalvotomis letėnėlėmis įsikabino į gyvenimą. Šiuo metu mergytė laikosi gerai, sveria beveik kilogramą :L, pukiai moka pastatyti ant ausų suagusius katinus. Kitą savaitę švęsim dviejų mėnesių "gimtadienį" ir pasiskiepysim :$.
Burbulė labai žaisminga, tikras "rankinukas" (labiausiai už viską mėgsta įsitaisyti ant rankų (kelių, galvos, sprando ir t.t. (z)). Visada pasitinka ir išlydi, viską sukontroliuoja, knygas kartu paskaito, filmą pažiūri :D. O jau kokia murklė, mano suaugę taip garsiai murkt nemoka. Moka naudotis dėžute, valgo viską, bet labiausiai mėgsta žuvies konservus (kurių gauna rėtai) ir sausą "Royal Canin". Taigi visiškai "sukomplektuotas" namų numylėtinio egzempliorius :!.
Nors labai pamylom šį stebuklą, bet laikas ieškoti naujų namučių. Mažylė bus dovanojama po maždaug dviejų savaičių, kai praeis karantino laikotarpis po skiepuko, bet rezezrvuoti galima ir dabar :q.
Taigi, mažiau kalbų, daugiau vaizdų (z). Laikykitės, mes pasirodom:
Dėl šio grožio kreiptis tel.: 867013685 arba el.paštu ana.karsul@gmail.com (Ana)
Redaguota: Aniutiks - 2011 10 21 20:02:16

Ropliukė laikosi neblogai. Apetitu nesiskundžia ir jau sveria 375 g  [} . Tik viena problemėlė, kad kol kas nesituština, tik siusioja  :-(  Pradėjo kaltis dantukai po truputį, tad tikėsimės, jog po kelių dienų pabandysim jau ir konservukais paskanauti.
Įdedu dar kelias nuotraukeles.

Dedu šiokias tokias nuotraukeles
Pagalbos prašymas. Prieglaudos katytė Pilkutė

Kiek mačiau, Pilkutė jau Oze (ir sulaukusi nemažai susidomėjimo  ;) ). Todėl klausimas su namine globa nebeaktualus, nes manyčiau, kad tokia gražuolė gan greitai pasidovanos   :$
Skubiai reikalinga globa katytei

Taip, sutariau su Orinta, kad kai katytė bus pasiruošusi, ji galės atkėliauti į Ozą.
Kaip ir žadėjau įdedu kelias nuotraukytes. Nelabai vykusios išėjo, kadangi mažylė taip apsidžiaugė galimybei sočiai pavalgius ramiai numigti, kad nepavyko jos įkalbėti papozuoti.
Skubiai reikalinga globa katytei

Šiandien ryte viename kiemu pagavau labai gražią rainą katytę - paaugliukę gal 7-8 mėnesių amžiaus. Rytoj ji bus sterelizuojama pagal PSP programą ir po paros turės būti paleista atgal į kiemą. Bet matosi, kad mergytė buvusi naminukė, tiesiog išmesta, nes eina prie žmogaus, yra labai meili ir draugiška. Labai gaila būtų tokią meilybę paleisti atgal į lauką, kur ji galų gale sulaukėtų  [hm] . Gal kas galėtų suteikti šiam stebukleliui savo namų kamputį atsigauti po sterilizacijos ir pasiskiepyti, kad ji galėtų keliauti ne į pavojų pilną gatvę, o į Ozą? Labai prašau. Dėl katytės skambinti Anai 867013685

P.S. Nuotraukytes pasistengsiu įkelti vėliau.

O kiek reikės? Kol strypą išims? Nes per tą laiką ją galima būtų ir paskiepyti, aš manau. Aišku, labai ilgai nesinorėtų, kad labai neprisirišti.

Čiliukė mirė prieš savaitę  :-( , bet nuo grybelio pasveiko prieš pusantro mėnesio. Kažkur biržėlio pabaigoje gydytoja Vaida pasakė, kad ji sveika. Aš net nežinau dėl to grybelio, lyg tai specialiais dezinfektoriais butą valiau. Pas mane prieš metus buvo grybinukai, kurie pasveiko. Po jų niekas susirgęs nebuvo, tik Čiliukė. Nežinau, ar tai dėl namuose galbūt esančių sporų, ar dėl to, kad ji jų buvo pasigavusi kažkur kitur.

Galečiau priimt Pilkutę globon, tik yra keli bet: praeita mano globotinė (amžinatilsi Čiliukė  :-( ) pas mane susirgo grybeliu. Neaišku, ar jau buvo pasigavusi, ar pas mane namuose kur užkratas yra. Po to, kai ji pasveiko, aišku, buta išdezinfikavau, bet... merginos savanorės man aiškino, kad sporos gali likti. Todėl net nežinau, ar verta rizikuoti... Antras bet, tai mano 4 suaugę katinai, 3 iš kurių norės su ja žaisti ir bendrauti, ar tai nepakenks jos kojytei? Ar ją reikės laikyti atskirame kambaryje? Ir dar būtų įdomu sužinoti, kas bus 20 dieną? Kaž kas kitas galės perimti globą?
[ uždaryta] Ligoniukei mažylei Mortai reikalingas globėjas, pagalba,laikina globa

Galėčiau pabandyti pagloboti mažę. Bandžiau skambinti nurodytais telefonais, bet neprisiskambinau. O kokiam maždaug laikotarpiui reikalinga globa, nes turiu savus 4 katinėlius (visi skiepyti), be to, vyras sutinka tik laikinai paimti pagloboti. Ir dar problemėlė tame, kad nemoku leisti vaistus. Dar norėčiau sužinoti, kokia Mortos būklė, ar labai sunkus atvejis? Ar neturint specialių žinių ir sugebėjimų galėsim jai padėti? MAno telefonas: 867013685 Ana
grybai, grybeliai

Dezinfektorius, apie kurį rašiau, vadinasi Ecocid S. Vienas pakelis kainuoja apie 10 Lt, turinio užtenka 5 litrams skiedinio pagaminti. Tokio kiekio man užteko praktiškai pilnai 2 kambarių butą išdezinfikuoti. Kartojau du kartus su poros savaičių pertrauką. Manau Jums užtektų padaryti vieną kartą kaip reikiant, o po to, kai simptomai išnyks, pakartoti dar kartą, kad jau užtikrintai būtų.
grybai, grybeliai

Paprašykit vetklinikoje specialių miltelių-dezinfektorių. Kai mano chebra sirgo, tai skiedžiau tą dezinfektorių vandeniu, apipurkšdavau visus minkštus baldus ir kilimus, žodžiu viską, duodavau išdžiuti. O po to dar tuo pačiu skysčiu sudrekintu skuduru pravalydavau baldus (kaip nuo dulkių) ir išplaudavau grindis. Jei katulis turi kokį guolį, kuriame pastoviai miega, tai reikėtų jį išmesti arba nurinkti plaukus ir kaip reikiant nukenksminti jau minėtu dezinfektoriumi. Pas mus jau penktas menuo jokių simptomų (tfu, tfu, tfu). Nenuleiskit rankų, viskas yra įmanoma ir ne labai sudėtinga :) Sekmės.
Profesionalus ir įtartini veterinarai, Čia galite pasidalinti informacija apie atisdavusius darbui veterinarus ir "šundaktarius"

Atsiprašau, bet būtent sulaužytos. Tai įvyko mano katytėms. Šiuo metu joms įdėti štiftai, kas pareikalavo dar vienos operacijos ir, reiškia, narkozės per vieną parą.
Svečių knyga, Atsiliepimai apie "SOS gyvūnų" veiklą

Laba. Gal rašau ne ten skirtoje vietoje, bet pasirodė tinkamiausia  :] . Kam reikalinga užklausimų skiltis, jei kiek ten berašiau, niekas nesureaguoja, bent atsakykit, nes tikrai laukiu Jūsų atsakymo ir jis man svarbus. Tiesiog atrašo į pašto dėžutę, kad užklausimas registruotas ir tyla. Ačiū.
Puslapiai: 1
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS