lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 996199
Šiandien: + 15777
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

lincius (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1
SOS, nes artėja žiema

Grazina, tau stiprybes kovojant su tais tamsuoliais! Deja ju tiek daug Lietuvoj, kad man nuostabu, kaip jums uztenka kantrybes ir jegu tam priesintis. Kaip ten bebutu, lauksiu naujienu is jusu kiemo!
SOS, nes artėja žiema

Grazina, nufotografuokit katinukus. Tikiuosi kas nors is savanoriu patalpins denorastuka su nuotraukomis ir gal atsiras bent laikini globejai. Sirdi skauda beskaitant, jauciuosi tokia bejege...
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

Tiesiog slykstu skaityti.  :O

http://www.lrytas.lt/-12889638401287704810-po-darbo-valand%C5%B3-rasti-pagalb%C4%85-su%C5%BEeistam-%C5%A1uniui-misija-ne%C4%AFmanoma.htm

Paskaicius komentarus taip supykau daugumos komentatoriu tamsumu. As suvokiu kaip sudetinga rasti veterinara vidury nakties ir tikrai kazkas turi buti daroma, taciau vyriausybe turi tam paskirti lesu, cia ne SOS gyvunu kalte. Savanoriai stengiasi kiek gali ir galbut kartais tikrai truksta kantrybes, bet ne man spresti kaip ten viskas buvo. Labai nusivyliau LR zurnalistes pasirinktu tonu pasakojant sita istorija.
Galu gale, kaip tas suniukas laikosi, ar jis isgyveno (nesu tikra apie kuri kalbama, buvo keletas dienorasciu apie suzeistus suniukus)?
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių

Citata
Odeta Motiek wrote:

Pukio-Baisulio/Mažiaus jau nebepažinsi - praaugo Micę ir ūgiu ir svoriu, sveria 4,300! Vos pakeliam ir nuolatos stebimės: kur jam telpa! Dar nemačiau tokio valgaus vaiko - būtų vienas, tai pasaka būtų tokį auginti, visai nereikia galvos sukti nei dėl pusryčių, nei dėl pietų. Jau ir morkas žalias valgyti pradėjo, salotas visokias - net karčiąją rukolą kasdien šlemščia, nes dar lauke nenušalo, žaliuoja. O jau sūriai, vištytė ir kitokie skanėstai... Net kažkaip baugina, ar sveika jam taip. Nu, atrodo tai kaip kilbukas - blizgantis toks, glotnus...

Prajuokinai mane, negaliu nustot, net pilva paskaudo... :D
Parama, Klauskite, siūlykite paramą

Kadangi mano PayPal saskaita susieta su kreditine kortele, todel man tenka bankui somoketi uz kreditines korteles naudojima, taciau tai nera labai daug. Jeigu as daryciau paprasta pavedima is saskaitos i saskaita, tai tektu sumoketi zymiai daugiau. Daugiau jokiu mokesciu man netenka moketi.
Man tik idomu, ar pervedant pinigus per PayPal "SOS Gyvunai" dar yra papildomai apmokestinami, pav. uz lesu iskaityma? Jei taip, tai koki procenta nuskaiciuoja?
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių

Zmones sako laikas uzgydo visas zaizdas, tau irgi to linkiu. Skaudu skaityti istorijas apie ziaurius zmones, kurie gyvunelius smaugia, diria odas ir dar kitaip kankina, zudo. Nors tokios istorijos padeda suvokti, kokia yra realybe ir su kuo tenka kovoti, taciau as bandau mastyti apie teigiamus dalykus, kuo galiu padeti, kiek gyvuneliu SOS gyvunai isgelbeja ir suteikia sansa gyventi ir buti mylimiems.
Stiprybes ir tikiuosi dar ne viena kaciuka padarysi laimingu murkliuku!
Burbulas, Burbulinskas naujuose namuose

A&D man rodos yra amerikietiskas variantas. UK yra toks Sudocrem (irgi lanolino pagrindu pagamintas tepalas). http://www.sudocrem.co.uk/what-is-sudocrem.html
Nera labai brangus ir man atrodo Lietuvoje irgi jo galima gauti. http://www.sudocrem.com/lit/contact-us.php
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus

Aiste, tikiuosi tas noras padeti beglobiams greitai nepraeis. Tavo teveliai tikriausiai labai tavim didziuojasi. Sekmes savanoriaujant!  [}
Internetinės įdomybės, Youtube, naudingi straipsniai etc.

Butent :q
Internetinės įdomybės, Youtube, naudingi straipsniai etc.

Kačiukas su labai neįprastom kailio dėmelem. :D

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1311461/A-tabby-marks-spelling.html
Katyte eda zole/geliu lapus ir po to vemia, Gal galite patarti kaip peraukleti 8 men katyte nekramtyt zalumynu?

Aciu E.* ;)
Katyte eda zole/geliu lapus ir po to vemia, Gal galite patarti kaip peraukleti 8 men katyte nekramtyt zalumynu?

Aciu visiems pasisakiusiems ;) . Pabandysim paeksperimentuot su maistu, taciau as nujauciu, kad cia greiciau bus plaukuciu gniuziuliuku problema, nors as tu plaukuciu ir nepastebejau. Jeigu butu kazkokia rimtesne liga, tai ji tikriausiai isvemtu ir normalu maista. Kuo jau kuo, o apetitu tai nesiskundzia.

Jau nusiziurejau Royal Canin Indoor 27 sauso maistuko, kuris pagal aprasyma turetu padeti.  :-{ "A combination of non-fermentable fibres and beet pulp help stimulate intestinal transit and can assist in the elimination of ingested hairs".

Aciu Ryti, pabandysim pakeisti maistuka, gal Royal Canin nupirkti is vaistines, paziuresim kaip reaguos.

Bella visai megsta sausa maista, bet jos mamai Apple tai neikisi, nebent iams ir tai tik tada, kai daugiau nera ko esti... Apple taip ir gauna jai reikalingus skyscius, nes ji beveik negeria vandens, bet cia jau gal atskira tema!

Labas Odeta,

Mes gyvenam Anglijoj, tai nezinau ar maistuko pavadinimas ka nors pasakys. Seriam, Felix is pakeliu (http://www.catslikefelix.co.uk/) ir Iams (http://www.iams.co.uk/cat/) arba Purina One (http://www.purinaone.co.uk/Products/Default.aspx) sausu maisteliu. Maista perkam ne veterinarijos vaistinej, nors maciau ten dazniausiai Hills arba Royal Canin pardavineja. Galeciau jo ir nupirkt pabandyt jeigu ka, net nezinau kokia jusu nuomone apie ta speacialu maista.

Galvoju, gal gi reiks pas veterinara apsilankyti jei situacija nepasikeis, nors is paziuros katyte lyg ir sveika, guvi, tik tai labai jau ja prie zolytes traukia.

Aciu

Lina

Laba,

Na, situacija nera ypatingai bloga. Vemia mano Bella tik tada kai eina i lauka ir tik tada kai prisieda zalumynu (tai gali pasikartoti kelis kartus per diena). Patikrinus vemaliukus maciau tik nesuvirskintas zoles ir daug purslu (kaip kad tirstos seiles), net nezinau kaip tiksliau apibudinti. Deja, plauku as nelabai iziurejau... ir, tiesa sakant, ji nelabai seriasi.

Siaip jokio kito maisto neisvemia, kakutis irgi tvarkoj ir siaip yra labai gyvybinga ir zvali. Stai paskutines kelias dienas lijo, tai  ji nejo i lauka ir viskas buvo gerai su skranduku. Laisves kazkaip labai apriboti tai nesinoretu, bet kai isleidi i lauka, tai beveik garantija, kad privems kur ar kilimelio ar dar kur...

Del uzuolaidu, tai nezinau kodel jos neissivale, man irgi keista, taip subege jos ir liko... as kaltinu chemini valyma...paciai tikriausiai reiks pasiraitot rankoves ir skalbti.

L.

p.s. Abi mano katytes nukirminuotos ir paskiepintos.

Aciu uz patarimus! Tiek jau to tada, tegul skabo ta zole... :) Idomu ar specialiai katems skirta zolyte jos irgi isvemtu?
Gaila man tik kad ji vemia visur kur papuole... Paskutini karta ant naktiniu uzuolaidu apacios priveme, tai net cheminis uzuolaidu valymas nepadejo :-| Ka padarysi...

Sveiki,

Turiu dvi katytes (mama Apple ir dukryte Bella). Neseniai pastebejau, kad isleidus i lauka mazesnioji puola prie geliu, krumu, aukstesnes zoles ir kramto kas papuole. Zinau, kad kai kurioms katems visai nieko pakramtyt zolynu, bet maniske uzvalgius isvemia viska, o po to vel puola kramtyti zole. Galvoju gal jai kokiu vitaminu truksta?
Siaip nepanikuociau labai, bet zinau, kad kai kurie krumai, geles galibuti nuodingos, o ir gaila matyt gyvuneli ziaukciojanti ir miaukianti. Neleist visai i lauka kaip ir neiseina, juk norisi jai palakstyt, uodus pagaudyt. O ir vaikytis visa laika irgi neiseina kai pamatai ka nors zalia jos usuose... Patarkit ka daryt?

Lina

p.s. abi katytes beveik visai namines, iseina tik i sodeli ir tik kelioms valandoms per diena.
Puslapiai: 1
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS