lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 1608321
Šiandien: + 16239
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Ramintėlė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1
Negaliu apkęsti turtingų žmonių. (aišku kaikurių..)

Beveik visada taip ir būna.. :-{

Žinoma. Bet daugkas nesupranta.

Nedavė jokio rezultato.. 8[
Redaguota: Raminta Krivickaitė - 2010 09 27 21:06:52

Sveiki, čia vėl aš. Aprašysiu susikaupiusias emocijas ir kelias o gal vieną bendrą įstoriją.
Laiminga ėjau iš PC „Babilono“, kol visko nesugadino trumpas išgirstas sakinys.. Jis skambėjo taip : Juk sakiau, kad nepirktumėm šuns. Taip sakė tėvas duodamas dukrai pavadėlį (beje labai pritrauktą prie kojų, šuo vos neskraidė), kuri jo visai nesiteikė perimti. Žinoma šuo veislinis.  
Labai nervina kai mano pusseserė (kurią labai myliu ir labai vertinu) savo šuniui truputį užmoja ar išmeta iš rankų. Šuniukas net vengia jos. (Tik jos, o jos sesės ne)Jis ir veislinis. Bet nieko jai nesakau. Bijau susipykt. Ir jai negalima nervuoti dėl ligos. Ji seniau turėjo šunį Tobį, dabar jis gyvena kaime nes užaugo ir pasidarė neįdomus.  Prie jo prieina tik baba, nes jam pažeista smegeninė.. Atrodo, kad linksmas, o gali sukandžiot negyvai..
Nežinau, ką daryt.. Kaip pamokyt savo mylimiausią pusseserytę.. O jei pamokysiu būsiu apšaukta jos sesės ir tokios pastangos, sutrugdyti šunelio skriaudimą būtų bevertės.. Nepykit, kad taip “pavariau“ ant pusesserės, bet nervina..
Ir kaip prieiti prie tokių žmonių ir pasakyti jiem ką nors, neįsivaizduoju.. Dar gal ir į galvą galiu gaut nuo nepažįstamų..
Mano katinas kažkoks įtartinas.

Ačiū.  [}  [}

Labai ačiū. Labai jaudinaus dėl jo..  8)  Galvojau, kad kas nors nebūtų.. Seniau su juo taip ir žaizdavom, bet dabar jis pasidarė agresyvesnis.  :$ Reiks pažaisti. O šiaip tai jis labai su triušiuku žaidžia.  (z)

Laba diena. Mano katinas elgiasi labai keistai. Jis lekia nuo vieno buto galo į kitą ir sustojas pasišiaušia, o poto baisulingai sumiaukia. Mano katinas kastruotas. Sveikas. Tai kas tai galėtųbūti? Charakteris?  :-{
Gyvūnų vardai

Brepsis - Panašiai kaip trepsis.  : D
Internetinės įdomybės, Youtube, naudingi straipsniai etc.

Wow..  :]  Čia labai panašu į kažkokius pernykščių žmonių piešinius.   (x)   Labai mielos foto. ;)
Kaciaus tualeto problema ir ne tik... Patarkite!

Žinau tokią katę. Labai gerai žinau, nes močiutės lygiai tokia pati, ji neprileis kitų kačių į savo dėžutę (o jei jos ten ką nors pridirbo, nebedarys ten gamtinių reikaliukų, geriau bėgs į kiemą)... ir neleis močiutei jų glostiti.   :-[   Vatokios tos katės. Bet gal tas kačiukas tiesiog išsigandęs.. (x)  Jam tiesiog reikia laiko atsigauti.  :$
Klausimai - atsakymai apie būsimą prieglaudą

Ačiū. Nepraleisiu galimybės ten užsukti kai būsiu Vilniuje, ar netoli jos.. Žinoma jei mane ten įleis. Įleis? :D Čia būtų geriau už visus akropolius. :P  [.|.|.|.]

:)  (s)

Prieglauda bus sostinėje?  :-[  Nes matot, aš nesenai apie ją sužinojau ir nežinau.  :$  :$  :$
Kaciaus tualeto problema ir ne tik... Patarkite!

Aš ir turiu katiną. Kai iškastravome, liepė visas vietas išvalyti atctu, kad neliktų kvapo. Bet čia netas atvėjis. Pabaandykite jo toletą perdėti į kitą vietą. (Jei tai žmonių toletas, nupirkite katėms specialų..) Mano tėvų draugai toletą laiko virtuvėje, o kiti sandeliuke. Gal jam nepatinka, kad į tapačią dėžę daro ir tos kitos katyės. Gal todėl nori pasižymėti kitur.    *^  Katinai kerštingi, gal jis pavydi jūsų dėmesio kitiems gyventojams. t.y. katėms.. Yra tokių katinų, kurie nori būti karaliai ir nesvarbu ką reiks padaryti, kad gautų dėmesio. Blogo ar gero. Tiesiog dėmesio. Tai va. Manau šitą vertėtų pabandyti, nors jei tai girdite iš paauglės lupų.  Nuoširdžiai, Raminta.  :!
Savanoriavimas (kituose miestuose), Diskusijos esamiems ir potencialiems mūsų padėjėjams kituose miestuose

Laba diena visiems. Labai noriu kad Panevėžyje įsikurtų gyvūnų prieglaudą, kurioje priimtų savanorius bet kokio amžiaus..
Savanoriavimas (kituose miestuose), Diskusijos esamiems ir potencialiems mūsų padėjėjams kituose miestuose

Citata
Indre Samulionyte wrote:
Sveiki, noreciau suzinoti ar veikia kokia tai panasi organizacija Panevezyje?  
Dėje nėra.
Redaguota: Ramintėlė - 2010 07 07 15:13:39

Dėl ko negaliu savanoriauti :
1. Man trylika - mažiausiai reikia 16 m.
2. Panevežy tokio daigto nėra..
3. Kaži ar mama sutiktų..
Kaip galėčiau užsiimti savanoryste?
Redaguota: Ramintėlė - 2010 07 07 14:59:22

:-(
Redaguota: Ramintėlė - 2010 07 07 15:09:42

Citata
Lina wrote:
Panevezyje nera prieglaudos. yra tik panevezio specialusis transportas, kuris gaudo gyvunus ir uzmigdo, tai naikinimo istaiga. Neseniai laikrastyje buvo parasyta, kad ponia Liberiene vel galvoja apie prieglaudos kurima, tai siokia tokia viltis. siaip jei panevezyje atsirastu daugiau bendraminciu galima butu kazka galvoti bent minimaliai kaip padeti gyvuneliams. deja asmeniskai nieko nepazistu panevezyje, kas ryztusi gelbeti gyvunelius. esame tik as ir mano sese. gal dar kas prisides   ?

Jei tik atsiras tokia prieglauda būsiu savanore. (jei mane priims..)
Redaguota: Raminta Krivickaitė - 2010 07 07 16:47:40
Puslapiai: 1
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS