lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2483985
Šiandien: + 26304
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Lina Klimaite (Visi naudotojo pranešimai)3

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 Pirmyn
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)

Laba diena. Idomu ar veikia pranesimu sistema siame tinklapyje. Zinau, kad vienas zmogutis rase man asmeniskai per SOS pasta, bet as tos zinutes taip ir negavau. As kol kas vengiu sia sistema naudotis, nes net kai kurie savanoriai prisipazino, kad retai savo pasto dezutes tikrinasi "SOS gyvunu" svetaineje. Aciu.

negaliu perskaityti "sekmes istorija :)" dienorastuko. Ismeta zinute "Can not find 'general_page' template with page 'post'".
Kačių šlapimo kvapo naikinimas

Kazkur skaiciau kad actas padeda eliminuoti kvapa, taciau ilgalaikis yra tik kastracijos poveikis. Gal kokioj gyvunu parduotuvej parduoda specialiu purskalu? Cia UK parduoda toki "Urine-off" purskala. Veikia ir skaniai kvepia, bet brangus dalykas.
http://www.amazon.co.uk/Urine-Off-Kitten-Urine-Cleaning-Bottle/dp/B000SZ7582
Vis ne vietoj...

kaip man gaila ju, taip sunku, kad as niekuo negaliu joms padeti...
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos

Citata
Svečias parašė:
sveiki:)

siandien buvom pas daktarus kastruotis su kicium,kaip atnese jy man po visko,issigandau  
visas kaip guminis   vaiksto namie is kampo y kampa,jau du kartus po savim padare  
suprantu kad jam negerai dar kolkas,bet kaip reikes iki rytojaus isgyvent su juo  
nakty turbut nemiegosiu,o tik prie jo sedesiu,kad tik nenukristu nuo kurnors  

Keistai cia labai, gal narkoze dar neissivaiksiojus. Neturejo jums tokio katino atiduot... Nezinau kaip LT, bet UK katinus ir sunis veterinaro prieziuroj laiko kol pilnai atsigauna po narkozes, na ir isleidzia namo jei tik viskas normos ribose.
Kodel gi jums nepaskambinus tam veterinarui ir nepaklausus kame reikalas, gal jam nuskausminamuju pakankamai nesuleido, tai dabar kencia kicius?

Mano amzina atilsi katiniuka kai kastravo, tai tos pacios dienos popiete vaiksciojo kaip niekur nieko, tik toj vietoj biski patine buvo, bet per nakti viskas susitvarke ir kaip niekur nieko; nei po savim dare nei ka.

Patariu pasiskambinti tam veterinoriui   *^  Sekmes!
Redaguota: Lina Klimaite - 2011 01 31 15:28:56
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

Grazi akcija. Linkiu dar daug energijos organizuojant panasius renginius.  (x)
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių

Labai siltos nuotraukeles  :X
Vis ne vietoj...

Gal yra kokiu naujienu del siu nabageliu?
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos

Dar laukiu, negavau e-mailo  8[  mano: lincius1@yahoo.co.uk

Odeta, bandykit Mice isukti i stora ranksluosti pries tepant/purskiant vaistus. Vis nagais ne i jusu kojas kabinsis. Dviese po to kaip nors susitvarkysit. Sekmes!

Odeta, radau gan daug informacijos, bet tikriausiai jau pati esi interneta tuo klausimu isnarsiusi. Stai (viskas anglu kalba):
http://www.sniksnak.com/cathealth/stomatitis.html
http://www.veterinarydental.com/veterinarians/flps.php
http://www.vin.com/proceedings/Proceedings.plx?CID=WSAVA2009&Category=&PID=53594&O=Generic
http://www.manhattancats.com/Articles/Severe%20Gingivitis-Stomatitis.html

Pasiulymas - jei rasi kokiu vaistuku, ar noretum kad as juos is UK uzsakyciau, prasau kreipkis, kuo galesiu padesiu. Beda ta, kad UK receptiniu vaistu man lengvai neparduos, bet gal kokios specialios anti-bakterines pastos ar vitaminu nusilpusiems katukams galeciau atsiusti. Parasyk asmeniskai jei viesai nesinori.
kates kailis susivele. Ka daryt?

Mano katytei Lapkricio men. pradzioj buvo isskustas nemazas lopas, kai buvo sterilizuota. Jau plaukuciai ataugineja ir kai kurie net ilgoki, taciau dar labai aiskiai matosi, kur buvo isskusta. Dar pora menesiuku manau teks palaukti, kol visai susilygins ir lopo nesimatys. Greta, tikiuosi kazkiek aiskiau pasidare.  :$
Neptūnas

Labai pasiseke su seimininke siam mielam katiniuksciui. Isivaizduoju kaip jam nepatiko buti kerpamam ar maudomam. :]

Aciu Andre!

Siandien patalpinau komentara "Asmeniniu dienorasciu" skilty, konkreciai "Jonavos policijos radinys" dienorasty, bet  "Angeliuke" &*&  pavirto  [:) "Linksma"? Kazkoks techninis nesklandumas...
Katinas braižo parketą (grindis)

Citata
iks parašė:

Citata  

Lina Klimaite parašė:
As patarciau pastatyti bent kelias specialiai katinams skirtas draskykles tam kambary. Buna net tokiu kilimeliu katems draskyti. Galbut tai pagelbetu?

tai kas užpakalinių kojų katinai negalanda, bent mūsiškiai:)

Maniskiai uzpakaliniu koju nagu irgi negalanda, bet kas ten zino, matyt yra tokiu, kur galanda...?
Ką daryt, jei tėvai neleidžia laikyti jokio gyvūno?, mano tetis nekencia gyvunu,patarkite kaip man ji ikalbeti

Imkis kitokios taktikos - pirma ikalbek mama; o po to jau dviese "palenksit" ir teti.
Katinas braižo parketą (grindis)

As patarciau pastatyti bent kelias specialiai katinams skirtas draskykles tam kambary. Buna net tokiu kilimeliu katems draskyti. Galbut tai pagelbetu?
Burbulas, Burbulinskas naujuose namuose

Burbului grozio konkursuose reikia dalyvauti  (s)

Pervedziau siek tiek pinigeliu kaciuku Filipos, Junetuko, Hermio ir Mirksiuko skiepams dar gruodzio 20d. #94B62317Y47045347, bet ju puslapiukai dar rodomi "Reikalinga finansine pagalba". Gal kas galetu atnaujinti ta puslapiuka? Aciu.
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS