lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2630119
Šiandien: + 16741
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Lina Klimaite (Visi naudotojo pranešimai)2

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 Pirmyn
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)

Citata
Andre parašė:

Citata  

Auksė parašė:

Citata  

Lina Klimaite parašė:

Stai kur anksciau 30 Lt buvo prasoma, dabar jau 3000.00Lt, o stai kalytei Lasai net 15000.00Lt :)

Oho :) Gal ASM'e klaida padrayta :)

Pasirodo ši klaida susijusi su paskutiniu prieglaudos programos atnaujinimu  
Artimiausiu metu sutvarkysim.

Laba, man atrodo si problemele dar ne visiskai issisprende. Yra gan nemazai puslapiu (ypac senesniu), kur prasoma pinigu suma buvo pataisyta, tarkim vietoj 2000 Lt prasoma 20Lt, taciau paaukota suma vietoj 20Lt pavirto i 0.20Lt. Taigi, rodomas trukstamas likutis pav. 19.80Lt ir skelbimai vis dar rodomi "Reikalinga finansine pagalba" skiltyje.
Redaguota: Lina Klimaite - 2011 05 09 23:10:51
Naktį prašau pagalbos vienišas ir sužalotas

Kaip gera zinoti, kad jis saugus. Idomu, ar Lese ji globos iki kol pasidovanos?
"Kis, kis, kis, važiuojam, migdysimės"..., pagalba,laikina globa

Ta katyte tai bent sterilizuoti reikia, kai baigs maitinti mazutelius. Jei jau dabar morciuoja neaisku, kada kita vada pasirodys...
Ligoniukė Karamelė: kai negali tiesiog praeiti...

Tikrai, paglosto sirdi, kad yra geru zmoniu.

Citata
Auksė parašė:

Citata  

Ilo. Kol. parašė:
O man rašant dienoraščių komentaruose (ne forumuose) žodį tiesiog nukerta ir perkelia į kitą eilutę, lyg paspaudus "Enter".

man taip pat...

Pritariu ir Auksei ir Ilonai. Dar kas idomu, kad "reikalinga finansine pagalba" puslapiuose, kazkaip keistai daug pinigeliu prasoma. Stai kur anksciau 30 Lt buvo prasoma, dabar jau 3000.00Lt, o stai kalytei Lasai net 15000.00Lt :)

Manau, kazkas kazkaip du papildomus nulius prirase, nes negali tiek brangiai skiepai ir sterilizacijos kainuot.
Ką daryt, jei tėvai neleidžia laikyti jokio gyvūno?, mano tetis nekencia gyvunu,patarkite kaip man ji ikalbeti

Citata
Svečias parašė:
as noreciau jorksyro terjero, bet tevai neleidzia, nes tipo nevedziosiu, ar neziuresiu, dar brangiai kainuoja, smirda ir as nemokeciau jo ziuret.nes turejau triusi bet neziurejau labai,nes su jou ner kas veikti<o suniukas!ir dar jorksyro terjieras.jau buvau beveik isprasis ,bet gime maza sese ir turiu laukti kol jei sueis 3metukai ,jau 2 bet mama sako,kad is 100%kad nupirks suniuka yra tik5%

Deimante Busleviciute

2011-03-12  

Nerealus komentaras, ka bepridursi :)
Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo projektas

Citata
Svečias parašė:
O gal ir išmeta todėl kad reikia mokėti?
Kiek zinau privalomo mokescio uz kates ar sunis dar nera ir nebuvo, taigi tai tikrai nera apgailetinos beloglobiu situacijos Lietuvoje priezastis. Kita vertus, kaip ir kiekvienam gyvunui, tiek katems, tiek sunims reikalingi pinigai maistui, skiepams, higienos priemonems, galbut net kastracijai/sterilizacijai. Ir nors tai palyginti "ikandamos" islaidos dirbanciam zmogui, dazniausiai del meiles gyvunui stokos, jie atsiranda gatveje arba (dar blogiau) Grindoje.
Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo projektas

Citata
Tadas parašė:
Labai įdomu, kodėl rinkliavas numatoma rinkti tik už šunis ir kates? O kaip su smaugliais, šeškais, papūgom, ožkom ir paršiukais?
Kodėl diskriminuojami šunų ir kačių laikytojai?
Tadai, as nevadinciau to diskriminacija. Esme tame, kad tik beglobes kates ir sunys dauginasi ir valkatauja Lietuvos gatvese. Juk nepamatysi naminiu triusiuku, smaugliu ar peliuku ismetamu i gatve ir bandanciu ten isgyventi. Gal ir buna atveju, kur ir retesni gyvunai ismetami, taciau tai daugiau isimtis nei kasdienybe.
Pasitikite audringais plojimais! Naujokai...ir mažyčiai prašymai:), pagalba,laikina globa

Saunuole RRika, kazin kuriam katinukui nusisypsojo laime?
Pasitikite audringais plojimais! Naujokai...ir mažyčiai prašymai:), pagalba,laikina globa

Citata
Jurgita R. parašė:
Vyšniai 50 eurų per PayPal... kas liko kitiems.. Numeriukas 2FK55348F93530023
Citata
iks parašė:
+ Kliaksai ir Diūnai.

Orintele, kada turesit minutele, gal galite atnaujinti individualius gyvunu puslapiukus, kad aisku butu kas kiek paaukojo, kiek truksta ir t.t. As nepastebejus, kad katytei Vysniai jau pervesta pinigeliu, pervedziau papildomai, taciau veliau parasiau zinute i admin pasto dezute, kad pinigelius skirtu Skinijai ir jos mazyliams. Zodziu labai susipainiojau, kam dar reikia finansines paramos, o kam jau nebe. :-[

Aciu!
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!

Gali buti, kad balkone pamate kita kate/katina. O kaip kitaip teritorija pazymesi, jei ne savo kvapeliu? Tiesa, siuo atveju priezastys gali buti kelios. Gerai, kad bandote nauja kraika ir valote tas vietas, kur buvo zymima(medicininis spiritas praskiestas vandenuku irgi turetu neutralizuoti kvapa). Kaip jau mineta, bandykit pakeisti dezutes vieta ir pastatyti papildoma dezele, kokioj uzdaresnej vietoj (tarkim vonios kambary) ar kokiam kitam kamputy. Paanalizuokit, kas dar, be vizitu balkone, pasikeite jusu namuose (perstatet baldus, atejo nauju sveciu, issigando kazko?). Zinoma, gal yra ir sveikatos sutrikimu, reikia ir veterinaro nuomones.
Jauna siamo mišrūnė katytė skubiai ieško naujų namų

Ar yra kokiu naujienu del sitos katytes?  8[
Vynuogynuose širdelės plaka.

Taip liudna pasidare, kai perskaiciau Orintos pagalbos prasyma, net asaros susitelke akyse. Galvoju, nerasysiu komentaro, juk niekuo padet negaliu, net ne Lietuvoj gyvenu, taciau norejau, kad zinotumet, kad seku si dienorasti ir man si istorija labai rupi kaip beje ir kiti likimai. Aciu, kad dalinates savo rupesciais ir gelbstit tuos, kuriems kiti atsuka nugaras.
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

Vaje, mano gimtam mieste.... nesuprantu kodel jie iesko gyvunus migdancios organizacijos. Nejaugi investicija i gyvunu sterilizacija/kastracija neissprestu problemos? Visi zino, kad eutanazija neisprendzia problemos, tai tiesiog kova su vejo malunais, ka jau kalbeti apie nekaltu gyvuneliu kancias ir nepelnyta ankstyva mirti... Nezinau, rodos, gimiau per anksti, kad pamatyciau ta diena, kai nebus tokio susidorojimo su gyvunais... lyg tai ju kalte butu, kad gime... Tragiskai liudna ir tiek.

Pastebejau, kad kai kuriu gyvunu puslapiuku "Reikalinga finansine pagalba" skiltyje neiseina pasiziureti, nuorodos tiesiog neveikia. Pav. Nafania, Pukelis, Meilute, Myska ir Pukis.
Nelaimiukas katinėlis Pumpurėlis, pagalba,laikina globa

O vargeli... aciu kad isgelbejote sita vargsiuka, tiek skausmo siam pasaulely, graudu darosi.
Pažįstami ir dar nepažįstami mūsų mažieji daugai:)

Paaukojau Obuoliukui ir Sabaliukui, sekmes mazyliams!
[ uždaryta] Ieškome namų mielai katytei

Tai jau tikrai kad grozio isikunijimas. Linkiu siai mazylei geru seimininku ir siltu, saugiu namuciu. Verta jau dabar paskiepyti ir nukirminti, jei tik finansai leidzia.
Ką daryt, jei tėvai neleidžia laikyti jokio gyvūno?, mano tetis nekencia gyvunu,patarkite kaip man ji ikalbeti

Citata
Rusniiukas parašė:
Mano mama iš pradžių nenorėjo šuns jokiu būdu, bet vėliau mes išsprendėm visus klausymus. kur palikt jei išvyksim ir pan. ir tie klausymai išnyko, nes yra žmonių kurie galės su šuniu pabūti. todėl neužilgo turėsiu šunį  

O suniuka pirksi ar is prieglaudeles imsi?

Aciu Andre uz issamu atsakyma. Pasidomesiu as ar zinute siuntes zmogus mato ta zinute savo issiustu zinuciu sarase, nes as jos tikrai negavau. Butu gerai jei prisijunges lankytojas matytu kiek neperskaitytu zinuciu jo laukia, taciau nezinau ar techniskai tai imanoma padaryti jusu svetaineje.
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS