lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2623807
Šiandien: + 10429
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Jurgita R. (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Banditė laukia sterilizacijos. Kviečiame prisidėti:), pagalba, finansinė parama

Citata
OrintaV parašė:
Mes su Marina pagalvojom, kad Banditės pinigėlius paskirsime iš Karoliniškių išgelbėtiems dar dviems mažiukams (iš ten pat) gydyti. Gelbėti buvo trys, tačiau vienas neišgyveno. Liko du. Gydomi pas lb gerą gyd. Vaidą. Plaučių uždegimas. Dabar jie pas Liudą. Jei Jurgita neprieštaraus, žinoma.
Ačiū.
Aišku, kad neprieštaraus.... :D
Banditė laukia sterilizacijos. Kviečiame prisidėti:), pagalba, finansinė parama

Citata
Super super super... Kaip smagu girdėti... :)

Katininė parašė:
Nu va ,būna ir taip:{Kol Orinta stengėsi dėl Banditės sterilizacijos,net ir man netikėtai ji rado namus:-)))Ir ne šiaip kokius - o 3 aukštų namą ir ji viena bus šeimininkė,tokiu atveju sakoma -laimingai nutekėjo.Šiai dienai ji turi viską ir tikrai neskursta ir jai paramos nereikia,tai Orintos nuožiūrai paliekam pinigėlius kokiam katinėliui , kuriam čia ir dabar reikia vaistų ar atlikti tyrimus.O jei kam įdomu -Banditė naujuose namuose pasidarė gera(z)dingo ir draskymasis ir puolimas,vienu žodžiu kažkas katę sudėjo iš naujo...
Labai reikalingi pinigai skiepams. Reikia paskiepyti 5 katinus...

Orintėle, šiems mažiams pervedžiau 100 eurų (numeris 2M726993U9655070E)...
Renkame pinigėlius Dimkos ir Čiako kastracijai., pagalba, finansinė parama

Permečiau ir šiems katinams 50 eurų per PayPal (unikalus numeris 2AN98386XK737870H)... Jei liks (o turėtų šiek tiek likti), pridėkite prie Banditės (socializuojamos smalinukės) sterilizacijos...
Igelbėtiems 4 Karoliniškių kaičukams reikalinga finansinė parama., finansinė pagalba, parama

Pervedžiau 50 eurų per PayPal (Orintos Karoliniškių kačiukas, unikalus Nr. 7R167383M01407915)...
Ką daryt, jei tėvai neleidžia laikyti jokio gyvūno?, mano tetis nekencia gyvunu,patarkite kaip man ji ikalbeti

Citata
rermigyte parašė: (...)
:) Žinokite, man tai Remigytės mamos gaila, kad turi tokią „durną“ dukterį (ir visišką beraštę, susireikšminusią, greičiausia labai prastai mokosi, aikštingą, pilną įnorių). Iki šuniuko, mieloji, tau kaip iki dangaus. Juk patampysi ir paliksi mamos globai. Nei tau jo reikia, nei tu jo prašyk mamos. Tavo mama padarytų tikrai didžiulę klaidą tau jį padovanodama. Teisingai pasakė, kai užaugsi, galėsi turėti tiek šuniukų, kiek norėsi. Greičiausia jų ir nenorėsi.
SKUBUS pagalbos prašymas!

4 mėn. ar metų? Nejau sterilizavo 4 mėn. katytę?
Reikalingi vaistukai nuo parazitų. Puola blusos mažuoius grybinukus., finansinė parama

Sveiki, Orintėle. Per darbus pamiršau visai įsipareigojimą. Kaip ir minėjau, kad pinigėliai buvo skirti Žibuoklei (ar panašiai skambėjo josios vardas; jei nebereikia jai, imkite kitiems katuliams) ir katučiui, kuriam pagalbos labai reikėjo (vardą pamiršau, ech ta galva...). Pinigai pervesti per PayPal, patvirtinimo numeris (Confirmation number:) 98Y44641E8623572J.
Skubiai reikalingas narvas ir globa išsekusiai katei

Kaip katytės reikalai? Ar radote narvą?

Sunku suvokti tokių žmonių poelgius. Belieka tikėtis, kad juos sukriošusius senatvėje išmes vaikai lauk. O dar geriau, kad į mišką išvežtų ir paliktų nustipti.
kates psichologines problemos, prasome pagalbos patarimais.

Taip, apie vaiduoklius ir aš lygiai taip pat girdėjau ir skaičiau. O dėl giltinės sėlinimo į namus, aš pati asmeniškai stebėjau dviejų kačių elgesį likus porai savaičių iki šeimininkų mirties. Ir kas svarbiausia, kad šeimininkai nebuvo seni ir tik vienas buvo ligotas. Katės tokiems dalykams yra labai jautrios.
kates psichologines problemos, prasome pagalbos patarimais.

O gal namuose turite vaiduoklį? :) Katės labai gerai juos jaučia.... Beje, kaip ir sėlinančią kurio nors iš šeimininkų mirtį... Savaitę ar dvi jos būna tarsi išprotėjusios...
Ką daryt, jei tėvai neleidžia laikyti jokio gyvūno?, mano tetis nekencia gyvunu,patarkite kaip man ji ikalbeti

Enrika, o tu ne iš Šiaulių? Kol neuaugsi JOKIŲ gyvūnų...

Citata
Enrika parašė:
Laba visiems! As esu vienturte seimoje neturiu nei sesutes nei broliuko. o taip noreciau. O gyvunelio namie ir neleidia laikytis , nes sako mama:

bus visur daug plauku. reikia daug prieziuros .o tetis sako :

kas bus su gyvuneliu kai tu iseisi y mokykla arba kai baigsi mokykla...

Tai gi padekit man , prasau patarkit ...

beda tai kad esu uzsienyje ir esu vienisa kol kas neturiu nei draugiu .....

pradejau lankyti mokykla buvo stresas , o niekam nenorejau pasiguosti. o kai pareinu is mokyklos tai tik prie tv arba prei kompo bunu ... tai hgi noriu gyvunelio kaciuko arba suniuko .
Miciaus išsukta kojytė

Džiugu dėl Miciuko. Žinoma, kojytės gaila. Dabar tik namučius šiltučius su minkšta sofkute reikia rasti :)
[ uždaryta] Katinėlis Mailo su sunkia kojytės prašo finansinės paramos

Persiunčiau 50 eurų (patvirtinimo numeris 2B5942816W290142C). Sveikite ir laukiame nuotraukyčių  [}
Kaip auklėti gyvūnus skriaudžiančius vaikus?, Fizinių bausmių poreikis

Žinokit, toks jausmas, kad ne man, o jums psichologo pagalbos reikia... Jūs tikrai neturite, kas veikti? Gal tada nuneškite katinėliams maistelio... nes "blaivas suvokimas" jums labai jau svetimas reikalas...

Citata
Svetelis parašė:
Teisingai, Jurgita, išsireiškėte, kas būtent "išprotėjusi dėl gyvūnų". O kai kažkas daroma ne su blaiviu suvokimu tai jau nieko gero. Puiku, kad padedat ir kad jus čia kažkas pažįsta, bet gaila, kad esat visiškai sustabarėjusi ir nemokat priimti objektyvios kritikos iš šalies. Man kaskart irgi akis bado jūsų isteriški ( o ne teisingi) komentarai. Žiūrint į kiekvieną forumą, kur kažką komentuojat, tai toks vaizdas, kad svarbiausia jums pamokyt kažką gyvent, o pačiai pasijaust teisuole. Visiems gyvūnų mylėtojams yra suprantama, kad skriauda gyvūnams yra didžiulis blogis, bet kai pradedat putotis, kad reikia tam tikrus žmones "kastruot, migdyt, šaudyt, kapot, vaikus pert ir sukinėt ausis"... Jei tai kalba tik jūsų emocijos tai laikas pradėti draugauti ir su galva, o jei tai proto balsas, atleiskit, bet gal tuomet tai jus reikia izoliuot. Tiesiog draugiškas patarimas: prieš rašydama gal nueikit pamedituoti arba atsipalaiduot į karštą vonią, o gal kaip tik šaltas dušas labiau padėtų, gal tada ir švaistytis tuščiais žodžiais noras užgestų  

Ir užteks kartoti, kad pasakot "gal ir žiauriai, bet teisingai" arba "kiti nutyli, ką galvoja, o aš pasakau". Kas jums atrodo teisinga tai nereiškia, kad ir yra absoliuti tiesa. Dresuotojai dresuojantys šunis diržo pagalba irgi jaučiasi teisūs.

Manau, kad ir šitas komentaras nedasibels iki jūsų, nes jis juk aiškiai "neteisingas", bet tiek to, kaip ir jūs su savo kapojimais ir kastravimais reiškiatės taip ir aš galiu pasireikšti  
Pilaitės katukai prašo visų jūsų paramos, Pilaitės katukai prašo visų jūsų paramos

Aišku nesupyksiu :)

Citata
I J parašė:
Sveiki visi,

iš tiesų čia išsirutuliojo nemenka diskusija, bet aš liksiu nuošalyje, nes noriu bendrauti tik apie katukus, bent jau šioje temoje. Šeštadienį vyko gelbėjimo operacija, deja deja, mamytė pasirodė labai vikri ir vis pasprukdavo. Buvo paliktas boksiukas su katukais viduje, tačiau nepraėjus nė kelioms valandoms ten nebeliko nė vieno katinuko, mamytė pernešė į saugesnę vietą   Imti vienų kačiukų nebuvo galima, nes jis dar užmerktukai ir mamytė juos sąžiningai maitindavo.

Kiek bandėme su vyru ieškoti, rezultatas 0. Praktiškai šeštadienio naktį pavyko pamatyti katytę, bet gal ji atpažino mus ar nežinau ką, ji mėtė pėdas ir nenuvedę į kačiukų naują buveinę.

Yra porą dalykų, kuo tikrai džiaugiuosi, tai tikrai operatyvus Orintos ir Ilonos darbas, galų gale pačia mamyte, nes ji nepaliko kačiukų likimo valiai - tikra kovotoja.

Jurgita R, tikiuosi nesupyksite, jei jūsų pervesti pinigėliai bus panaudoti kitiems nabagiukams gelbėti. Iš Pilaitės yra dar vieni mazgiukai, juos jau išgelbėjo Orinta, jie porą dienų prabuvo be mamytės ir tikiuosi su jais viskas gerai.

Ačiū, Orinta, Odeta ir Giedre. Žinau, kad dėl savo kandaus liežuvio susilaukiu atitinkamų komentarų. Aš kitaip nemoku. Gyvenime manęs žmonės vengia arba bendrauja. O čia mus suvienija vienas ir tas pats tikslas - kad gyvūnui būtų geriau. Ir žinokite, aš čia lankausi ne dėl to, kad parašyčiau įžeidžiantį komentarą... O tiesiog, gal dar vienam keturkojui reikia pagalbos (dažniausiai galiu skirti tik finansinę, nes esu toli nuo Vilniaus, bet jei yra galimybė (nors menkiausia) padėti kitaip, aš visada padėsiu)... Net ir naktį... Kartais situacijos būna tokios, kurios tiesiog verčia iš padų... Nepykite, bet aš ir pasakau, ką galvoju. Nežinau, kodėl kai kurie forumo dalyviai priima labai asmeniškai viską (juk mano pasakymai ne jiems skirti, o kaltininkams). Mielai padaryčiau tai tiesiai į blakstienas kaltininkams, bet patys suprantate, kad galimybių nėra... Aš ir garsiai apie tai kalbu (ne tik rašau)...

Beje, nustebau dėl svečio komentaro, kad mane paranku laikyti dėl skiriamų pinigų.... Ačiū Giedrei, pastebėjusiai, kad tie pinigai juk ne žmonėms, o gyvūnams...

Žinokit, kartais pagauta impulso galiu parašyti oi oi oi... po to man pačiai juokinga :) Nepriimkite visko asmeniškai... Labai gerbiu sos-gyvūnų darbą. Ir aš labai menkavertiškai prisdedu, bet labai stengiuosi.

Ir labai dėkui Orintai, kuri ne kartą mane gelbėjo patarimu, žinojimu, ko aš nežinau... Ir labai nuoširdžiai džiaugiuosi šia pažintimi (labai atsiprašau kitų, kol kas teko bendrauti tik su Orinta telefonu)... Supratau, kad ne aš viena esu išprotėjusi dėl gyvūnų...

Jei rimtai, aš visiškai nepropaguoju smurto ir man jis nepatinka. Tačiau vaikai yra pereinamojoje stadijoje. Labai retas (net sakyčiau vienetai) supranta, ką jam sako suaugęs. Vaikai nesupranta, kad galima skriausti už save silpnesnius akademiniu lygiu. Jie išbando vieną kartą praktiškai, tarkime pasityčiojo iš klasioko, pamato, kad nieko nėra ir galima net pasilinksminti (žodžiai jų smegenų tikrai nepasiekia, jie juk praktikai ir viską praktine puse pažįsta), o tada jau mašina įsirieda. Pirmą kartą reikia paaiškinti. Maža ką, gal vaikas tikrai yra iš tų suprantančiųjų vienetų geriečių. Bet antrą kartą, reikėtų gerokai kailį atvanoti. Va tada rezultatas yra akivaizdus. Trečią kartą retas tą patį daro. Todėl kartais viena ir pati geriausia priemonė yra duoti beržinės košės. O dabar milijonai psichologų, vaikų teisiės, skriaudžiančios tėvus... O vaikai vis tiek auga laukiniai. Nu nepykite, bet rezultatą su perdėtu kalbėjimu jau turime... Turbūt ne vienas esame girdėje... mažiau kalbų, daugiau darbų... Ir dar visi žinome praktišką situaciją... kuo daugiau kalbėsi, tuo mažiau tave girdės. Jei kalbi, žodis turi pasiekti tašką. Šiuo klausimu galima diskutuoti ir diskutuoti... Taigi, mano postringavimų nereikia priimti asmeniškai. Taip kaip jūs turite teisę pasisakyti, aš taip pat turiu. Galiausiai mus čia vienija viena - pagalba gyvūnams.
Beje, dažnai beržinė košė iš svetimo žmogaus būna gerokai labiau pamokanti. Esu ne vienam vaikui, draskančiam katinėlius, ausis nusukinėjusi. Kiek žinau, tai jiems buvo labai gera pamoka. O va su saugusiais yra kita bėda. Jei jie patys smurtautojai sadistai, jie ir savo vaikus augina smurtautojais sadistais. Esu realistė ir niekada nevynioju žodžių į vatą. Paprastai žmogus mane supranta iš pirmo pokalbio, kas yra gerai, o kas ne. Esu iš prigimties geras žmogus. Už gerus darbus galiu širdį atiduoti, už blogus - nepykite... už blogį gėriu niekas neatsilygina. O kas bus, jei visi tylės, kai tokia situacija su gyvūnais šiuo metu Lietuvoje, ir miauks švelniai kaip kačiukai? Na pagalvokite? Nors vienas turi pasakyti tiesiai šviesiai ir tokiais atvejais geriausia priemonė yra nepopuliari priemonė. :)
Tiesa, jau seniai norėjau pasakyti, kad šiuos forumus skaito ne tik geriečiai, bet ir parazituojanti visuomenės dalis. :) Mano žodžiai skirti yra būtent jiems, todėl nepriimkite jų asmeniškai.

Citata
Svečias parašė:
Tiesa pasakius, man kaip ir Edgarui, kliūva (čia švelniai pasakyta) p. Jurgitos nuolatinis smurto eskalavimas ir skatinimas. Taip taip, SKATINIMAS. Kitaip to nepavadinčiau, nes nuolat siūloma kam nors nagus nukapoti, ką nors mušti, lupti ir pan. Kitame forume toks vartotojas seniai būtų įspėtas arba net pašalintas iš dalyvių sąrašo. Deja, kaip suprantu, ši ponia nuolat skiria piniginę pagalbą gyvūnams todėl ją užblokuoti tiesiog neparanku... Todėl mums, kitiems forumo dalyviams, tenka skaityti pykčio, neapykantos ir smurto pritvinkusius josios pasisakymus...

Žinau, Edgarai, kad norėtumėte. :) Ir ačiū Dievui, kad ne jūsų valia... nes pasitenkinimą pajustumėte jūs, bet nuskriaustuėte būtent tuos, dėl kurių dirbate...

O vaikystėje laaabai retai kada gaudavau beržinės košės, bet gavau. Bet jei gavau, tai buvo teisinga ir buvo už ką. Ir žinojau,kad antrą kartą daryti vienų ar kitų darbų negalima. Ir aš tikiuosi, kad mano vaikas auklės savo vaikus taip pat. Priešingu atveju tuoj visiškame balagane gyvensime.

Citata
Edgaras parašė:
Ponia Jurgita, būtu mano valia, senai jūs būtumėt užblokuota ir savo „protingas“ mintis galėtumėt susikišti į vieną vietą!

Turbūt vaikystėj jus gerai tėvai lupo, kad išaugot tokia „teisinga“. Taip ir toliau, jūsų dukra muš savo vaikus, o jie savo. Šaunuole! Tęsiam tradicijas!

Beje, aš ir taikiau tokį patį požiūrį augindama savo vaiką. Ji dabar jau pilnametė. Ir ačiū dievui, kad taikiau. Nebūtų iš jos žmogaus kitaip. Gyvūnų ji niekada neskriaudė... Išauginau žmogų, kuris be proto mėgsta ir myli gyvūnus ir padeda jiems, jei reikia pagalbos. Nepykite, bet aš esu tokių pažiūrų ir ne kitokių. Ir nepaklusniam vaikui pirmiausia siūlyčiau beržinės košės, o po to pas psichologą. O ir tėvai privalo auklėti taip, kad vaikas žinotų, kad jie yra tėvai, o ne kiemo bičiuliai. Aš kalbu apie normalias šeimas, o ne asocialus.
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS