lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2483863
Šiandien: + 26182
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Maya (Temų autorius)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1
Aklas kačiukas

Sveiki,
Mus ištiko baisi nelaimė. Vakar radome mažą aklą kačiuką.  8[  Jam maždaug 3 savaitės. Vargšiukas pagal traškesį suprato, kad mes artinamės, pradėjo bėgti ir vos "neįsimūrijo" į sieną.  (w)  Paskui gailiai kniaukdamas glaustėsi prie tos sienos, nes manė kad ten jo mama. Mano draugė kniauktelėjo. Kačiuko reakcija buvo staigi. Jis pasileido bėgti pas mano draugę.  :$  Tikriausiai pamanė, kad ten jo mama. Kačiukas dar nemoka ėsti kačių ėdalo. Gal kas patarsite ką daryti?  :{  :{  :{  Ar vienintėlė išeitis yra jį užmigdyti???  0)  *^  [hm]  :-(

P. S. - Kačiuko akys atmerktos, bet jo baltut baltutėlės. Ar yra Lietuvoje žmogiukų, galinčių jį priglausti ir pasirūpinti? [hm]
Redaguota: Maya - 2010 07 10 11:16:57
Laukinukės ieško namų

Sveiki,
Tikriausiai visi žinote, kad lauke šąla ir badauja mielos, bet laukinės katės... Šiaip ar taip, aš jas prižiūriu, bet gaila, negaliu parsinešti namo, nes turiu kitų augintinių. Žinau keletą prijaukintų katyčių. Viena iš jų yra Princesė. Ji gavo tokį vardą, nes mėgsta gulėti ant kelių ir visuomet būna rimta. Ji jau apie metus gyvena lauke. Princesė ieško namų. Ji yra pakirptomis ausytėmis (nežinia kodėl) ir trumpa uodegyte, jos spalvos pilka-balta. Gal kas nors norėtumėte ramios, klusnios ir labau mielos katytės??? :$

Vėliau gal įdėsiu ir daugiau tokių aprašymų (skelbimukų).

Gal kas nors iš jūsų taip pat rūpinatės tokiomis vargšiuėmis. Mielai pasidalinčiau patirtimi. (x)
Puslapiai: 1
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS