lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 1608215
Šiandien: + 16133
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Maya (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Plastikiniai langai ir jų pavojai katėms, Plastikiniai langai ir jų pavojai katėms

Kaip ziauru  (w)
Net neisivaizdavau, kad tai imanoma!!! Tokios kancios...  :-(
Aklas kačiukas

Ne. Dėja, kačiuko jau neberadome...
Aklas kačiukas

Ačiū už patarimus...  [hm]
Aklas kačiukas

Teks nunešti pas vet'ą. Dėja, kačiukas liko kieme, nes neturiu sąlygų jį priglausti ir tiesiog negaliu...  :-(
Aklas kačiukas

Sveiki,
Mus ištiko baisi nelaimė. Vakar radome mažą aklą kačiuką.  8[  Jam maždaug 3 savaitės. Vargšiukas pagal traškesį suprato, kad mes artinamės, pradėjo bėgti ir vos "neįsimūrijo" į sieną.  (w)  Paskui gailiai kniaukdamas glaustėsi prie tos sienos, nes manė kad ten jo mama. Mano draugė kniauktelėjo. Kačiuko reakcija buvo staigi. Jis pasileido bėgti pas mano draugę.  :$  Tikriausiai pamanė, kad ten jo mama. Kačiukas dar nemoka ėsti kačių ėdalo. Gal kas patarsite ką daryti?  :{  :{  :{  Ar vienintėlė išeitis yra jį užmigdyti???  0)  *^  [hm]  :-(

P. S. - Kačiuko akys atmerktos, bet jo baltut baltutėlės. Ar yra Lietuvoje žmogiukų, galinčių jį priglausti ir pasirūpinti? [hm]
Redaguota: Maya - 2010 07 10 11:16:57
kaip rupintis katik gimusiu kaciuku.

Mano pusbrolio kačiukai patys išmoko ėsti. Tiesiog kai motina eidavo pavalgyti, jie keliaudavo kartu. Po truputi juos tai sudomino ir jie ėmė ragauti. Svarbu, kad visada butu maisto. O taip tai mažylius galima po vieną prinešti ir pamokyti (įkisti į burnytę gabaliuką maisto). Maistelis būtų geriausiai minkštas arba specialiai mažiems katukams  ;)  :$
Laukinukės ieško namų

Labai ačiū už patarimus  :{
Egzotukės naujasis gyvenimas

Labai miela ir graži katytė. Gerai, kad surado namučius ir mylinčius šeimininkus  [}  :{
grybai, grybeliai

Ar galima kates gyditi tais pačiais vaistais nuo grybelio kaip ir žmones? Pati esu 10m. sirgusi...
Laukinukės ieško namų

Žiūriu, kad niekam Princiuko nebereik...  [hm]  :-(
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose

O jei pasiimi gyvūnėlį, tai ir pats turi namučius surasti ar suranda prieglauda???
[ uždaryta] Pagalbos prašymai, Pagalbos prašymai ir atsakymai į prašymus

Vargse senute...  [hm]
Laukinukės ieško namų

Vis dar rusyje, prie visu kitu katinuku. Nuo pat ankstyvo ryto islenda, atsigula ant masinos kapoto ir "deginasi"...  :D
O dabar labai pavydi nesciai katytei, nes dabar mes ja glostom, o Princas spyriojasi, neina artyn...  :$
Laukinukės ieško namų

NEPATIKESIT savo akim, ausim, dantim, nosim ir kitomis kuno dalimis!
Princese yra KASTRUOTAS PRINCAS!!! Siandien nuvedem patikrint, arneturi mikrocipo. Veterinare patikrino, mes su ja pasikalbejom. Pasakem, kad norim rast namucius. Ji patikrino ir padare atradima, kad Princese yra Princas ir dar kastruotas, vidutinio amziaus!Dabar Princese teks vadint Princu!!!  :!
IR Dar:
Prisijaukinom nescia katyte. Jos pilve nera vietos, kur nesispardytu kaciukai... Dabar bus siek tiek gaila, nes vaikus ji atsives rusy, kurio rakto neturim... Placiau apie tai papasakos Sandra...  :$  :q

Princo uodega yra nukirpta, sake, matosi, kad ne pas vetus... Del ausu tiksliai nezino...
Redaguota: Maya - 2010 03 31 19:07:22
Laukinukės ieško namų

Tai štai tokia ta mūsų Princesytė...  [}
Tomis išėjo :(

Gaila atinuko, bet toks jau tas gyvenimas... Sekmes ir stiprybes Jums....  [hm]
Benamės katės ir katinai Pilaitėje, Norėčiau jiems padėt, patarkit, prašau...

Jus cia taip baisiai pradejot kalbet...  8[
Pas mus kates susilaukia kaciuku, bet visi dazniausiai buna sveiki. Jei pamatyciau zmogu, kazka baisau daranti katytei, neatsakyciau uz savo veiksmus...
PSP programa vykdo ir pifas. As taip patpriziuriu keleta mielu katyciu ir mielai jas seriu. Viena katyte buvo labai ilgai dingusi ir net jos seimininkai nezinojo, kur ji, o siaip jiems ir nerupejo... Jau buvau praradusi vilti... Po poros metu, ejau pas drauge ir netiketai isgirdau pazistama kniaukima. Atsisukau ir tan pamaciau Snaige! Buvau labai laiminga ir lankiau ja bemaz kasdien. Veliau suzinojau, kad ji jau turi namucius ir gerus, bei mylincius seimininkus. Buvau labai laiminga. Tikiuosi, jog ir tau pasiseks su tomis laukinukemis... Sekmes!  ;)
Laukinukės ieško namų

As tai dazniausiai prijakintas priziuriu. Galeciau pagauti ir daugiau, jei galeciau i rusi ilist. Ten yra joms specialiai padaryta anga, kad galetu ten gyventi, tai tik kas, iskart i rusi...
Laukinukės ieško namų

Dabar Princesė tikriausiai saugiai miega. Tiksliai nežinom kur... Prisidedu prie didžiausių linkėjimų...  :{  :{  :{
Laukinukės ieško namų

Labai Jums ačiū.
Sandros nr: 863600184
Mums reikėtų šeimininkų iš Klaipėdos. Pačios niekur nevažiuojame. Nebent atvažiuotų pasiimti.  :&
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS