lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 1645577
Šiandien: + 14281
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Alantėlis (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Prašymas padėti su transportu

Woooohooo, kaip smagu sulaukti tokių gerų žinių :)

Ir man labai įdomu, kaip ten Meškius sekasi naujuose namuose :) Tikiuosi, kad ramesnis patapo ir nebando pasprukti iš namų :$

Net nežinojau, kad yra moteris, kuri jį globoja, kadangi tekdavo ir man ir vaikinui iš skirtingų žmonių išgirsti, kad jie priglaudžia Meškį nakčiai laiptinėj, o kas gali - įsileidžia į butą nakčiai, kad nešaltų. Kalbėta buvo ir su kiemsargiais (gatvių valytojai), jie man taip pat tvirtino, kad jis neturi namų. Pati ne vieną naktį įleisdavau į laiptinę, kad lauke nešaltų. Rytai rasdavau jį arba ne... Dėl to ir kreipiausi į "SOS-gyvūnus" su pagalbos prašymu.
Nesakau, kad globėja Diana blogai jį globojo. Iš Ilonos komentarų supratau, kad jis mėgsta nepriklauomybę ir jį sunku buvo namie išlaikyti Dianai. Naktimis ne visada gįždavo į globėjos namu. Bet Meškis toks gerietis ir prie kiekvieno prieina, sekioja iš paskos, kad jį bet kas gali nuskriausti. O po to, kai apkandžiojo kaimynės šunį, buvo grasinta Grindą iškviesti. Dėl to, kuo skubiau norėjau jį surasti ir nuvežti pas Jus, Ilona. Globėja Diana turbūt nebuvo girdėjusi apie šį įvykį.
Matau, kad Meškio nuvežimas Jum, Ilona, sukėlė nepatogumų kai darbo ir taip pilna. Tikrai to nenorėjau ir nesitikėjau, kad vikas taip pasisuks. Bet manau, kad šis nuvežimas veltui nenuėjo ir Meškis naktimis lauke nebenakvos, o liks Dianos namuose ir niekas neturės galimybės jo nuskriausti.

Džiugios žinios! Prieš valandą grįžau į darbą nuvežusi šunelį į Ozą.

Ačiū Daivai, kuri pagavo jį, sulaukė manęs atvažiuojančios iš darbo ir padėjo jį nuvežti į Ozą.

Ačiū Ilonai, kuri priėmė jį globai :{
Paliekant jį Oze - ciuciukas pradėjo inkšti :( Taip gaila jo.. Bet tai juk į naudą, nebereikės šalti lauke (t)
Aprūpinau jį maisteliu, dar rytoj arba sekmadienį maistelio nuvešiu.
Kol kas tiek žinių.

Vakar, nepraėjus nė valandai, po šio prašymo paskelbimo, sulaukiau Ilonos skambučio. Ilona paims šį šunelį globai, jei jis sutars su jos katytėmis (o manau, kad taip ir bus, nes nė karto nemačiau, kad jis praeidamas pro kates jas pultų). Tik vakar vėlai vakare jau nepavyko mums jo rasti. Matyt, kažkas įleido į laiptinę jį pernakvoti... Šiandien anksti ryte taip pat jo dar nebuvo, matyt, dar nėra išvarytas iš laiptinės ir turi kur šiltai pabūti... Tikiuosi jis mane pasitiks grįžtančią iš darbo ir tada galėsime jį nuvežti Ilonai globon.
Labai ačiū Jums Ilona, kad sutikote padėti :{ Nes viena šioje situacijoje nieko negaliu padaryti [hm] Turiu savo šunį ir katiną, bei dar vieną katiną globon esu pasiėmusi. O iš kaimynų pagalbos jokios :-( Visi tik praeidami paglosto jį, užkalbina, įleidžia į laiptinę, o kas ir išvaro, duoda maisto kąsnelį ir viskas....Tuo visa pagalba ir pasibaigia.
Jis tikrai yra labai protingas šuo! Kuriam reikia tik pastovių namų... Manau, kad jam kokie 5-7 metai. Taip, nėra jis labai išvaizdus, bet užtat koks jis ištikimas bus jums, kiek meilės ir džiaugsmo suteiks. Tiesa, jis neeina per gatvę, kai važiuoja automobiliai, visada apsidairo prieš eidamas per kelią :) Kažkuri moteris man sakė, kad jis eina tik per žalią šviesą, bet aš tai tik vieną kartą pastebėjau, tad manau, kad tai tik sutapimas buvo.
Gal būtent tu, kuris skaitai šį dienoraštį ir ieškai keturkojo draugo? Nesivaržyk - skambink bet kuriuo paros metu Jolantai.

Sveiki.

Labai prašau pagalbos padėti nuvežti į Lazdynus priklydusį šunį į "SOS-gyvūnų" prieglaudą, esančią Minsko pl.
Patys negalime jo nuvežti, kadangi šuo atsiranda rytais, popiet ir vėlai vakare. Rytais ir popiet mes su darugu dirbame, o vakarais, kai jau esame grįžę iš darbo - nebebūna savanorių prieglaudoj.
Labai prašau, kas galite padėti - atsiliepkite. Šuo visiškai nepiktybinis, pastoviai sekioja iš paskos visų. Glaudžiasi mūsų laiptinėj (kažkas įleidžia), o kas nors kitas paima ir išvaro jį lauk. Juk tokie šalčiai lauke, o dar kokie numatomi šios savaitės antroj pusėj :(  Sušals vargšelis, o dabar kol kas atrodo sveikas. Šuo nedidukas, gal 10 - 12 kg. sveria. Toks plaukuotas, gal dėl to toks didelis atrodo, o kojytės jo gana trumpos.
Įkeliu kelias nuotraukas (darytos telefonu, dėl to tokia prasta jų kokybė).
Skambinkite tel. nr. 867832268 Jolanta.
Jei iš karto negalėsiu atsiliepti - perskambinsiu.
Redaguota: Alantėlis - 2012 01 31 22:36:05
Juodas pūkuotas katinėlis duobėje. Reikalinga globa.

Orinta, Daivos išsireiškimai ir mane juoktis labai dažnai priversdavo (z)

Katinas įstabaus grožio [} Manau, kad tikrai šeimininkai turi jo ieškoti. Jis juk toks storas :] - neprižiūrimi katinai tokie dideli nebūna  :$
Jei reikės atspausdinti skelbimus - galiu prisidėti su spausdinimu. Labai daug kopijų padaryti negalėsiu, bet porą dešimčių suorganizuosiu  ;)
Reikalinga laikina globa. Lazdynų Riešutėlė., pagalba, laikina globa

Daiva, Jus taip pat ne kalbate, o darote  :-[   Kai dvi moterys pradeda kažką daryti - jos pasiekia tikslą :! Manau, mums iki jo mažai jau liko (s)
Redaguota: Alantėlis - 2011 11 10 09:55:11

Taigi, naujiienos apie Riešutėlį :$
Buvome vakar pas veterinarę Dalią. Ne gydytoja, o pasaka :!
O žinios apie Riešutėlį tokios: jis jau priaugo 0,600 kg.  būdamas globoje [:) Liko rinotracheito  požymių dar (sunkus kvėpavimas per nosį), bet plaučiai švarūs :q   Dalia sakė, kad su laiku viskas turėtų atsistatyti   :{ Tiesa, atsirado keletas žaizdelių ant odos, tai gavome vėl antibiotikus gerti :-(  bei reikia lašinti gentamiciną į akytes.
Riešutėlis yra purškiamas kas 3 dieną specialiu koncentratu, tai mes su Daiva pastebime, kad su kiekvienu purškimu pas ji atsiranda vis daugiau jėgų ir jau vos galime išlaikyti jį, kol nupurškiame   :=]  Liko dar 4 kartus jį nupurkšti ir tada keliausime vėl pas veterinarą jau maudytis, nes Riešutėlis niekaip nenusiplauna tos purvinos rudos spalvos nuo savo balto kailiuko. Matyt, kad kai gyveno lauke, labai stipriai išsipurvino. Dėl saugumo Riešutėlis dar laikomas narve, bet po purškimo kurso ir maudynių iš karto bus paleistas karaliauti bute  [}  Tiesa, kraujo tyrimai jam vakar buvo padaryti, tai rytoj Daiva jau žinos rezultatus po Dalios skambučio. Tikėkimės, kad viskas bus gerai su tais rezultatais :$
RIEŠUTĖLIO, DAIVOS IR SAVO VARDU LABAI DĖKOJAME VISIEMS FINANSIŠKAI IR MORALIŠKAI PRISIDĖJUSIEMS PRIE RIEŠUTĖLIO GYDYMO :{ Naujausia Riešutėlio nuotrauka iškart po purškimo (išsigandęs purškimo ir fotoaparato blykstės, bei visas šlapias).
Daiva, jei kažką praleidau - pakomentuokite ir jus, nes negaliu sudėlioti minčių šįvakar...
Redaguota: Alantėlis - 2011 11 09 10:58:42
Pagelbėkite transportu ir fotografavimu:) Ačiū!, pagalba, transportas

Katytė Katryna paskiepyta.

Sudervės katytė paskiepyta ir Sudervės kačiukai nufotografuoti :)
Labai reikalinga pagalba sergančiai katytei Musei

Citata
OrintaV parašė:
Ačiū paaukojusiems visiems šiems katinukams. Musytė dar bus gydoma visą savaitę, nes liga labai pikta ir niekaip neatkimba. Riešutėlis turi puikią globėją - Jolantos mamą:) ir gydomas nuo grybelio. Jaučiasi visai neblogai. Katryną skiepysime, kai tik atsiras transportas Antakalnis - Liepkalnio g. 112. Ačiū Jums visiems:)
Orinta, jei neatsiras transportas, aš tada pagelbėsiu, nuvešiu Katryną skiepui.
gyvunu tarpusavio bendravimo problemos

Nola, manau, kad viskas išsispręs su laiku. Senajai katei reikia laiko, kad priprastų prie naujokėlio :$ Ji dabar turbūt pyksta, kad atsirado jai konkurentas, kuris pretenduoja į jūsų meilę [} Mano šuo irgi labai pyko, kai atsirado namie katinas. Bet katinas buvo jau 2 metų amžiaus, tai nepasiduodavo šuniui ir dabar jie geriausi draugai (s) Tik aišku karts nuo karto vienas kitą pavaiko, pakandžioja, padrasko (z) Tik nepalikite savo katės ir kačiuko vienui vienų kartu, nes katė gali nuskriausti kačiuką. Manau reikia kantrybės, laiko ir viskas susitvarkys :)

Orinta, jei reikia dar pagalbos su transportu, tai siandien arba ryt galime padaryti taip: važiuoju į šeškinę, paimu katytę (Šeškinė - Antakalnis (nuo pirmadienio vakaro) - pervežti paaugliukę katytę;) ir tada iš antakalnio galiu dar (Antakalnis - Pašilaičiai (arba Liepkalnio g. 112) - Antakalnis - nuvežti katiniukę Katryną skiepų;). Bet tai galėsiu daryti nuo 17 val. šiandien arba ryt. Jei tinka - informuokite mane tel. Jums vakar ryte norėjau paskambinti, bet bijojau pažadinti, tai rašiau sms, kai man skambinot (gavusi mano sms) - dirbau ir negalėjau atsiliepti, o iškart po darbo su Daiva važiavome Riešutėlio reikalų tvarkyti, o prisiskambint vakare jums jau nepavyko :(
Tiesa, pervežant šiuos kycius, man reikėtų bokso, kadangi savo boksiuke vakar Riešutėlį vežiau. Jis dezinfekuotas, bet nesinori iškart kitą dieną jame vežti kokį kycių... Jei pirmiau pamatysite mano žinutę čia - susisiekite, prašau. Bandysiu apie 10 val. skambinti jums į tel pati :)

Kaip suprantu, DMur, tai Daiva? :)
Norėjau pasitikslinti, tai tas katinėlis, kuriam aš vežiau narvą?
Jei ta moteris, kuriai vežiau narvą, atsisako globotį jį - bandysiu kalbėti su mama,gal ji sutiks jį priglausti. Bet reikia konkrečiai man žinoti, kuriam laikui reikės globos. Nes mamai labai nepatinka, kai pasakau, kad reikės pagloboti mėnesį ar du ir tai užtrunka ilgiau. Ji galvoja, kad bandau ją apgauti [hm] Kaip buvo su Talibu (z)  Bet mes nusprendėme galiausiai jį pasilikti sau [} Nors iki šiol ji galvoja, kad mano taktika ir buvo jį pasilikti nuo pat paėmimo globai :$
Pati negaliu priglausti šiuo metu Riešutėlio, kadangi Talibas laukia skiepo po vaistukų nuo kirmėlių sudavimo. Pats persirgęs grybeliu buvo, tai žinau koks ilgas šis gydymo procesas :(  Žinau, kad laikantis saugumo reikalavimų, galima išvengti bet kokios ligos pernešimo, tiesiog dabar neturiu nei laiko nei sveikatos apsiimti rūpintis trečiu gyvūnėliu. Kad ir kaip norėtųsi tai padaryti - nebeturiu jėgų :( Tad pasistengsiu surasti žmogų, kuris galėtų padėti :=]
Redaguota: Alantėlis - 2011 10 18 09:14:12

Orinta, o į Sudervę tas maršrutas, darbo metu turi būti atliktas? Nes aš dirbu iki 17 val. ir dėl spūsčių anksčiau nei 18 val., manau iš Vilniaus nepavyks išvažiuoti. Kol į pašilaičius grįšiu, tai jau ir 19:00-19:30 val.

Dėl kačiukų fotografavimo Sudervėje, tai bus žmogus ten, kuris man padėtų juos surasti? Ar pačiai reikės?
Kaip suprantu, visą šį reikalą galima nuo trečiadienio atlikti, taip? :)

Citata
Narvas pervežtas iš Ozo į Lazdynus.
Redaguota: Alantėlis - 2011 10 17 10:01:19
Ligoniukė Jūratėlė. Skubiai reikia pagalbos., pagalba,laikina globa

Citata
OrintaV parašė:
Dar ne, bet jau sumaniau, kaip čia jai padėti. Šiandien laikykite kumščius. Naujienas parašysiu.

Ar pasisekė Jūratėlei pagelbėti, Orinta?  :-{
Kaciaus tualeto problema ir ne tik... Patarkite!

Citata
Egle parašė:
Sveiki :) Odeta kaip jusu ligoniukas laikosi? Gal jau pasveiko?
turiu klausymeli, gal kas patarsit. mano Meja jau pora dienu kaip eina i savo toleta,atsitupia,tupi gana ilga laika,o pasisioja tik labai mazai,kas jai galetu buti?

Šlapimo pūslėj gali būti akmenų, jei aš neklystų...  :-{

Palaukite, kol Odeta Jums atrašys. Aš manau, kad ji apie katinus žino VISKĄ  [}
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose

Citata
Aušra R. parašė:
Cestalio viena tablete yra 4kg katei, jei kate sveria virs 4kg, o Musyte sveria gerokai virs 4kg reikia duoti dvi. Sugalvojau taip ne pati, tiesiog jau turejome tekiu atveju, Orinta pastoviai su gydytojais bendrauja, o po to viska perduoda man. Sutinku, kad tai nuodas, bet kirminai dar didesnis nuodas. 3 kartus duota buvo su gan dideliais tarpais, 3 kartai dar nera taip beprotiskai daug, buvo atveju kada duota ir 5 kartu ir kirminu vistiek yra ir vetai liepia duoti dar karta. Kirminai jai buvo naikinti ir homeopatiniais vaistais, taciau kiekis turbut per didelis ir homeopatiniai ju neiveike. Galite pasiskambinti pasitikslinti jeigu neramu, bet tokios indikacijos nustatytos gydytoju.

Aš net neįsivaizduoju kiek Musytė sveria,pagalvojau,kad mažiau negu 4kg.  [=  dėl to ir užklausiau  :-{  Padarysiu taip, kaip ožpasakei, Aušra  ;)  Manau, kad tu su Orinta turite žymiai daugiau patirties net už veterinarus  :!
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose

Mane irgi nerimas apėmė, kai sužinojau, kad 2 Cestalio tabletes jai reik suduoti vėl... Aušra sakė, kad jai 3 kartus jau buvo suduota. Gal dėl to jos toks pilvukas išsipūtęs ir kietas  :-{  Na, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai  :$
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS