lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3860629
Šiandien: + 10978
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Andre (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pirmyn
Padėkite paplatinti "Paramos krautuvėlę", "SOS gyvūnai" prašo pagalbos, platinant žinią apie mūsų naujai atidarytą elektroninę paramos krautuvėlę.
 
Dėkojame Facebook puslapiams, įkėlusiems "SOS gyvūnų" paramos krautuvėles pas save:

Top Dog šunų grožio salonas ir parduotuvė
EkoVeta
Ruošiamės Kalėdoms

Taip pat mūsų krautuvėlę jau įkėlė ir pirmasis tinklaraštis:

Teenage House

Labai kviečiame kuo aktyviau jungtis ir kitus puslapių savininkus jungtis prie mūsų paramos krautuvėlės populiarinimo - tokiu būdu Jūsų lankytojai galės mus paremti tiesiai iš Jūsų svetainės :) Įkelti krautuvėlę tikrai nėra sudėtinga - instrukcija nesudėtinga, laiko sugaišite vos kelias minutes, o krautuvėlės priežiūra užsiimti visai nereikės, nes ji automatiškai atsinaujins iš mūsų centralizuotos bazės.

Rašykite el. paštu admin@sos-gyvunai - labai LABAI laukiame Jūsų pasiūlymų!
Parama, Klauskite, siūlykite paramą
 
Citata
inga468 rašo:
Kaip jums galima nusiųsti prekes,kurias norėčiau padovanoti į krautuvėlę?
Laba diena, Inga,

labai dėkojame už pasiūlymą. Prekes krautuvėlei siųskite adresu:

VšĮ "SOS gyvūnai"
Ūmėdžių g. 98-2
02303 Vilnius

Bet kuriuo atveju, susisiekite su mumis el. paštu admin@sos-gyvunai.lt, kad galėtume suderinti pardavimo detales.
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus
 
Citata
Milda parašė:
Kadangi, jūsų el - pašto nematau puslapyje, norėjau paklausti, ar reikia jums savanorių? Užsiimu savanoriavimu jau nemažai laiko, bet šitoje sferoje savęs išbandžiusi nebuvau.. : )
Laba diena, Milda,
visą informaciją apie savanoriavimą rasite mūsų svetainėje, meniu skyrelyje "Norintiems savanoriauti". Ten bus ir nuorodos į anketas, kurias užpildžius mes patys susisiekiame su norinčiais savanoriauti žmonėmis. Be abejo, savanoriai labai reikalingi ir įvairiose srityse.
[ uždaryta] Toiterjeriukė Kruopa prašo pavėžėti iki Tauragės!
 
Lauksime Jūsų dienoraščių mūsų svetainėje :) Pagalbos prašymą uždarau.
Prašome paramos SAUSU PAŠARU
 
Dovile, visa informacija pirmoje žinutėje ;)
Ieškome PHP programuotojo nedidelei užduočiai atlikti
 
Tikimės, kad tarp mūsų svetainės lankytojų yra PHP programuotojų, kurie sutiktų sugaišti šiek tiek laiko (manau, kad prireiks ne daugiau kaip poros valandų) vienai konkrečiai užduočiai atlikti. Pasiūlymus rašykite el. paštu admin@sos-gyvunai.lt
Senjorui bokseriui reikia pagalbos!
 
Dar vienas nelaimėlis, išvytas, nes paseno, ar paklydėlis, kurio tiesiog nepajėgia surasti šeimininkai? Būna juk, kad galvojama, jog senas šuo "išėjo numirti", o jis tiesiog kur nors nuklysta...
Bet laiko spėlioti turime nedaug. Šis pagyvenęs bokseris priklydo prieš savaitę, t.y., apie rugpjūčio 15 d. Širvintų rajone, Vičiūnų kaime. Žmogus jį tiek laiko palaikė pas save, nežinome, ar ieškojo šeimininkų, o šiandien jau nutarė į "Grindą" atiduoti.


Išprašyta dar viena savaitė, gal pavyks rasti šeimininkus arba kas nors nutars priglausti šį senjorą, liūdnai žvelgiantį į pasaulį, norintį pagaliau pastovumo.

Šuo (pavadinkime jį Senjoru) gerietis, švelnus, mylintis žmogų, bet suvargęs, jam reikia meilės ir priežiūros. Ant pilvo karpos, tad ir medicininės konsultacijos, ar reikia jas šalinti.  Priglaudusio žmogaus tel. 8 606 60005, Julius. Jei gyvenate ne Širvintų rajone, bet norėtumėt suteikti šiam vargšiukui ramius, saugius namus, leidžiant mylėti savo naują šeimą ir ja pasitikėti, vis tiek skambinkite, tikime, kad galima susitarti dėl atvažiavimo.(perkelta iš iks dienoraščio)
Internetinės įdomybės, Youtube, naudingi straipsniai etc.
 
http://www.ambuba.lt/laisvalaikis/23728?medis_katei
Nuotraukos, kaip galima sumeistrauti medį katei :)
Padėkite paplatinti "Paramos krautuvėlę", "SOS gyvūnai" prašo pagalbos, platinant žinią apie mūsų naujai atidarytą elektroninę paramos krautuvėlę.
 
Visas instrukcijas atsiųsime el. paštu, tik parašykite į admin@sos-gyvunai.lt, kad turėtume kaip su Jumis susisiekti :)
Citata
Rūta parašė:
vistiek nesupratau kaip įsikelt į FB puslapį8)
Padėkite paplatinti "Paramos krautuvėlę", "SOS gyvūnai" prašo pagalbos, platinant žinią apie mūsų naujai atidarytą elektroninę paramos krautuvėlę.
 
Dėkojame Facebook bendruomenei Lietuvos Sibiro haskiai, patalpinusiai savo puslapyje "SOS gyvūnų" paramos krautuvėlę (x)
Gal dar yra galinčių tokiu būdu prisidėti prie mūsų krautuvėlės populiarinimo? [:)
Padėkite paplatinti "Paramos krautuvėlę", "SOS gyvūnai" prašo pagalbos, platinant žinią apie mūsų naujai atidarytą elektroninę paramos krautuvėlę.
 
"SOS gyvūnai" prašo pagalbos, platinant žinią apie mūsų naujai atidarytą elektroninę paramos krautuvėlę.

Šį kartą prašymas skirtas visiems, kas turi savo internetines svetaines, tinklaraščius arba Facebook puslapius.Šį kartą Jūs sugaišite vos kelias minutes, tačiau labai padėsite „SOS gyvūnams“.
Labai prašome visų, kas neabejingi ir nori padėti rinkti mums paramą, patalpinti mūsų krautuvėlę pas save. Tai yra visiškai nesunku, o žmonės galės įsigyti krautuvėlės prekes tiesiai iš Jūsų svetainės.

Pavyzdžiai, kur galėtumėte patalpinti:

Svetainėje

Jūs galite sukurti atskirą skiltį krautuvėlei arba prijungti ją prie esamo skyrelio. Paprasčiausias pavyzdys - krautuvėlė mūsų svetainėje: http://sos-gyvunai.lt/lt/parama/krautuvele/

Facebook puslapyje

Šiuo atveju tinka ne asmeninis profilis, bet Jūsų sukurtas Facebook puslapis. Čia mes galime įkelti skirtuką su krautuvėle. Kaip tai atrodo, žiūrėkite mūsų Facebook puslapėlyje: https://www.facebook.com/sosgyvunai

Tinklaraštyje

Savo tinklaraščio norimoje vietoje Jūs taip pat galite patalpinti mūsų krautuvėlę (tai gali būti šonas, apačia, viršus, atskiras puslapėlis - priklausomai nuo Jūsų tinklaraščio išdėstymo). Pavyzdys - prisegtame paveikslėlyje.


Pavyzdžiai, kaip tai galėtų atrodyti:

Krautuvėlė su visais skyriais

Tai tokia pati krautuvėlė, kaip ir mūsų svetainėje - su skyriais "Prekės Jums" ir "SOS gyvūnų" išlaidų apmokėjimas".

Tik skyrių pavadinimai

Šiuo atveju būtų rodomi tik skyrių pavadinimai, ant kurių paspaudus, atsidarytų naujas langas su krautuvėlės prekėmis. Pavyzdys - antrame paveikslėlyje.

Pavienės prekės

Jūs taip pat galite įkelti tik vieną ar kelias prekes, kurios bus rodomos taip, kaip mūsų svetainės dešinėje, rubrikoje "Naujausia prekė paramos krautuvėlėje" (trečias paveiksliukas).


Taigi - labai labai laukiame visų, kas galėtų pas save patalpinti krautuvėlę! Užtikriname, kad tai nepareikalaus jokių papildomų pastangų ar išteklių!

Visi susidomėjusieji rašykite el. paštu admin@sos-gyvunai.lt - atsiųsime reikiamą informaciją ir instrukcijas.
Labai laukiame laiškų!
Labai ieškome savanorių lankstinukams sumaketuoti
 
Citata
Rita R. parašė:
Maketuoti padėti, deja, negaliu, bet jei reikės kokybiškai spalvotai atspausdinti, mielai pagelbėsiu. Kažkiek galėčiau ir ant A3 formato, jei būtų planuojama kabinti ir kaip plakatus.
Ačiū, Rita, būtinai kreipsimės (x)
Ieškome savanorių, kurie padėtų plėtoti lenkišką svetainės versiją
 
Vis dar labai laukiame :)
Tuo pačiu, kad nekurti naujų temų, noriu pranešti, kad mums taip pat labai reikalingi vertėjai į rusų, anglų, vokiečių, prancūzų kalbas, kurie pastoviai užsiimtų naujienų, dienoraščių bei skelbimų vertimais.

Norintieji užsiimti šia veikla būtinai turi suprasti, jog mūsų atveju netinka paprastos šnekamosios kalbos žinios: vertimai į kitas kalbas turi būti gramatiškai ir stilistiškai taisyklingi, pagal galimybes - be lietuviškų išsireiškimų, kurie nėra būdingi kitai kalbai. Iškart perspėjame, kad nėra labai paprasta mūsų savanorių gyvus pasakojimus apie gyvūnus perpasakoti ne pažodžiui, bet pritaikant kitai kalbai tinkamas frazes. Dažniausiai gerų vertimų sulaukiame iš tų, kam lietuvių kalba nėra gimtoji, arba kas turi filologinį užsienio kalbos išsilavinimą ir turi išties puikų tos kalbos žinių bagažą bei yra skaitę daug literatūros, moka "mąstyti" kita kalba.

Su dauguma savanorių, kurie anksčiau siuntė anketas - susisiekėme, bet pastiprinimas vis dar labai aktualus.
Anketa tinka ta pati, kaip ir nurodyta Katy pranešime. Rašykite!
Labai ieškome savanorių lankstinukams sumaketuoti
 
Šiuo metu yra kuriami "SOS gyvūnų" organizaciją pristatantys stendai, į kuriuos yra galimybė patalpinti lankstinukus. Labai prašome atsiliepti žmones, galinčius skirti savo laiko ir kūrybiškai prisidėti prie naujų lankstinukų maketavimo.
Jeigu turite tokio darbo patirties ir norite mums pagelbėti, prašome užpildyti anketą, ir mes su Jumis susisieksime!
[ uždaryta] Ieškom transporto Lentvaris - prieglauda statybinėms medžiagoms pervežti!
 
Gal kas turintis sunkvežimuką, priekabą ar krovininį mikroautobusą gali pagelbėti atvežti mums dovanojamas medžiagas?

O gal galite pasiklausti savo įmonėje, ar vadovybė nenorėtų padaryti tokio gražaus labdaros gesto?:)

Punktas, kuriame yra medžiagos - 10 km nuo Gariūnų, Lentvaris. Sukrautų patys dovanojantys, ačiū jiems iš anksto už atsiliepimą.

1) Yra apie 150 vnt. naujų raudonų plytų ir kažkiek blokelių;
2) pora beasbesčio šiferio lapų;
3) 1 sveikas didelis skardos lapas ir dar įvairių likučių;
4) kelios europaletės;
5) taip pat yra 3 naudotos buvę medinės vidaus durys, bet pagulėję lauke ir apsilaupę dažai, gal kam nors praverstų.


Kaip žinia, jei šiandien prieglaudoje turi kažkokį daiktą, poryt jis jau gali būti sunaudotas, tad medžiagos anksčiau ar vėliau tikrai praverstų.

Bet kad jas atsigabentume, prašome pagalbos, - skambinkite tel. 8 683 69502, Ilona, ir pasiderinkime, gal galite paimti bent kažką, kas telpa!
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)
 
Citata
Edgaras parašė:
Prašau pašalinti mane iš sistemos
Viską galima išspręsti.
Pašalinau.

PS: pats gavau tokį laišką, bet dėl to nesiparinau - išties, paprastas šlamštas...
Klausimai - atsakymai apie būsimą prieglaudą
 
Pastato konstrukcija jau yra, ją surinkti vietoje užtruktų daugiausiai kelias dienas, todėl suspėti tikrai dar įmanoma  :X
Klausimai - atsakymai apie būsimą prieglaudą
 
Sveiki, Asta.
Paskutinį naujiena apie tai, kaip mums sekasi su statybos darbais, yra čia:
http://sos-gyvunai.lt/lt/apie/naujienos/17525
Galiu pridurti, kad būtent dabar užbaiginėjamas detalusis planas, be kurio tiesiog neturime teisių savo žemėje netgi pradėti montuoti prieglaudos modulius (kurie jau 1,5 metu stovi Kaune, "Ryternos" teritorijoje, "popierines fazės" pabaigos belaukiant), jau nekalbant apie leidimus elektrai bei komunikacijoms. Prieš keletą dienų vėl buvome pas notarą - forminom visų kaimynų sutikimus, šis žingsnis dabar laiko projektuotojus nuo popierių pridavimo į statybos inspekciją. Štai tokie mūsų reikaliukai.
Ačiū, kad rūpinatės - bendrom jėgom mes tikrai nugalėsim. O ten gal ir tu "žiaurų žmonių" sumažės :$
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)
 
Laba diena, Edda,

pagalbos prašymų temos uždaromos iškart, kai tik prašymas tampa nebeaktualus. Temos viršuje prie pavadinimo pilkoje eilutėje nelabai ryškiai matosi temos statusas [Uždaryta].
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)
 
Moderatoriams - turi (o visi SOS savanoriai dabar ir priklauso šio forumo moderatoriams).
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS