lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3591657
Šiandien: + 19012
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

OrintaV (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26 Pirmyn
PASKUBĖKIM! 1 valanda iki užmigdymo! Ieškome globėjų!
 
Gavau pranešimą, kad vakar buvo rastas baltas kaip sniegas katinukas. Jis dehidratuotas, nusividuriavęs, bet ėda, laka. Pasiūliau paieškoti jam pagalbos. Tokios galimybės man niekas neduoda. Pasisiūliau atvykti su vaistais, gydyti gyūvną. Ne! Jam duota valanda. Nuneš ir užmigdys, nes jis serga, o laikyti jo radę žmonės neturi galimybės.
Juk ir žmonės viduriuoja, dėl Dievo. Jei dar nevalgytų - įtrartum kažką baisaus. O gal jis namus turi. Be galo draugiškas ir geras.
Padėkite man, labai prašau! Reikalingas globėjas, skubiai. Tai ne grasinimai. Žmonės migdymą laiko geresniu variantu - niekaip neperkalbu.
 Paleiskite šią naujieną per FB. Turiu vykti pas kitus nuskriaustukus. Susisiekite su manimi telefonu, prašau. Ačiū labai.!
861558898
Naujininkuose rasta katytė! Reikalinga globa - SKUBUĄ!, rasta, pagalba, laikina globa
 
Gangrenavusios ausys nuo šalčio. Vien oda ir kaulai, raumenys atrofavęsi. Ačiū Laura už pagalbą. Ir ačiū Ingai už tai, kad įsileido katę į rūsį nepaisydama grasinimų, pagirdė ir pamaitino. Sidabriukė buvo per milimetrą nuo mirties. Laukiame, stebime, kt sav keliausim pas veterinarą. Daiva, ačiū ir Jums:)
Naujininkuose rasta katytė! Reikalinga globa - SKUBUĄ!, rasta, pagalba, laikina globa
 
Tai bus katytė Sidabriukė.
Prieš kelias sav. į Kapsų g., Naujininkuose, Vilniuje, priklydo nedidukė, švelni katytė. Vietinių valkatukų katinukų ji bijojo, nuolat slėpėsi duobėje prie namo pamatų. Sulysusi, išvargusi. Visiškai nesugebanti pasislėpti nuo šalčio, susirasti maistuko. Į katytės nelaimę atsižvelgė Inga - išsiviliojo išsekusį gyvūnėlį ir nusivedė į namo rūsį (nerakinamą, bendras naudojimo patalpas). Katytė iškart puolė burkti, glaustytis, lipti ant rankų. Tuoj Inga pasiūlė vandens ir maisto. Pagalbos procsas ilgai netruko -  
iš kažkur staiga "išdygo" namo pirmininkas ir baisiai įsiuto: išmetė indelius, liepė susirinkti katę ir nešdintis, prigrasino baudomis. Mergina neturėjo kitos išeities kaip tik nuleidus galvą viską išklausyti ir primininkui išėjus ją ten palikti. Arba mirs lauke nuo šalčio, arba liks rizikuoti rūsy...
Inga teigia, kad katytė iš pradžių lakė daug vandens, nuo maisto atsisakė (taip būna, kai troškulys per šalčius gyvūną kamuoją ne vieną dieną). Kiek vėliau pamažu ji pradėjo valgyti minkštą maistą. Katytė rūsy glaudžiasi vos kelias dienas. Rūsio "sargai", anot Ingos, gąsdina vargšę, o Inga katytę gali lankyti tik vėlai vakarais.  
 
Nedelskime! Ieškokime katytei Sidabriukei laikino globėjo! Katytei gresia pavojus!

Ši pilka naminukė yra visiškai nelaukiama rūsy, jai gresia daug baisių dalykų.. Kartais pagalvoju, kad lauke saugiau nei bendro naudojimo patalpose. Netrukus ji kažkur atliks tualeto reikalus, tai prie gero nenuves. Aš jau nekalbu apie piktus žmones, galinčius ją nuskriausti įvairiausiais būdais.
 
Skambinkite, rašykite!
861558898 (Orinta)

867026919 (Inga)

orinta.valiuniene@gmail.com
Noriu tikėti, kad ji turi namus, kad kažkas jos ieško ir neranda. Galbūt turite galimybę pakabinėti skelbimus Kapsų g. ? Gal ten netoli gyvenate? Būtumėm labai dėkingi!
Reikalinga pagalba Širvintuose šąlančiai kalytei
 
Kažkas tai Jolitai skambino, bet išjungtas telefonas. Ar tiesa?
Šąla kudlotas šunelis prie Žaliųjų ež. Maximos! Gal kas šalia gyvenate?
 
Šunelio jau nebėra. Kažkur išėjos:( Ačiū Aušrai ir jos vyrui. Nuvažiavo jie statyti būdos ir nerado vargelio.
Šąla kudlotas šunelis prie Žaliųjų ež. Maximos! Gal kas šalia gyvenate?
 
Prie Maximos, važiuojant Žaliųjų ežerų link, Balsiuose, ant asfalto prie įėjimo į parduotuvę guli draugiškas šunelis. Šąla, anot mačiusiųjų, visą dieną. Neapleistas, vidutinio ūgio šviesiai rudas kudliukas juodom ausim. Apie šunelį pranešusi Aušra nupirko vargeliui šonkauliukų ir turėjo išvažiuoti.. Belikome mes visi. Tiesa, Aušra stengsis kiek įmanydama susisiekti su parduotuvės darbuotojais, prašytis pagalbos.

Visos Lietuvos prieglaudėlės per tokius šalčius perpildytos, tai suprantama.
Todėl yra tik viena išeitis:
Intensyviai ieškoti globėjo ir pasistengti bendrom jėgom rasti geranoriškai nusiteikusį, šalia gyvenantį žmogų (arba turintį važiuojantį automobilį), sutiksiantį pastatyti laikiną karotninę būdą šiam šuniukui. Reikalingos kartoninės dėžės, plastikiniai dideli maišai, puto plastas ir kokia kaldra/paltas ir pan.

Taip laimėtumėm laiko ir būtų viltis, kad jis ten gyvas neužšals. Labai prašau, paleiskite per FB šį pagalbos prašymą.  


Aušros numeris: 864719070; mano - 861558898.

AČIŪ VISIEMS UŽ PAGALBĄ!
Redaguota: OrintaV - 2012 02 03 21:56:48
Laisvės išdurta akelė. Reikalingi globėjai., pagalba, laikina globa
 
Artėjo baisūs šalčiai. Iš globėjos Laurutės (tądien beieškančios pasiklydusio šunelio iš pagalbos prašymo) sužinojau, kad Šeškinėje po balkonais dreba iš šalčio alkana balta katytė. Viskas atrodytų įprasta, nieko nepadarysi. Juolab - katytė labai baikšti. Tik čia situacija buvo kitokia. Katytė išdurta, kraujuojančia akele. Tik įsivaizduoti buvo galima, kaip skaudėjo - šąlančios ašarėlės ir kraujas dirgino sužeistą akiduobę. Kaip tik tą vakarą geroji mano pagalbininkė Daiva padovanojo man sukonstruotą dėžę su šienu. Katytės neradau, šaltis buvo nežmoniškas, beliko palikti dėžutę ir išvažiuoti. Kelias dienas katelės ieškojo Laura. Ir sulaukiau žinios - atsirado. Lėkiau sau gaudykle nežinodama, ar elgiuosi gerai.. Pasitariau su gydytoja, nutarėm, kad palikti ją bus pražūtinga.
Sugauti pavyko labai greitai. Jai paklotėlis ant gaudyklės dugno pasirodė šiltas ir jaukus, tad durelės netrukus užsidarė ir katytė Laisvė buvo "spąstuose".. Ėjau su tuo narvu ir drebėjau. Laisvė daužėsi kaip išprotėjusi. Palikti negaliu, o paėmus bus nelengva..
Dabar katytė tupi narvelyje. Laimei, valgo. Su maistu gauna antibiotikų. Akis atrodo daug geriau (bent vizualiai), liovėsi kraujavimas.
Didžiausia bėda - narve Laisvė žiauriai stresuoja, neįmanoma jos normaliai apžiūrėti, sutvarkyti narvo - mėtosi ant ranų. Geriausia jai būtų kambarys. Žinoma, yra ir veiksmų planas:
  • Surasti laikinus globėjus, sutiksiančius Laisvę globoti iki pavasario;
  • Sterilizuoti ir pasitarus su gydytojais spręsti dėl akies likimo;
  • Paleisti atgal atšilus orams.
 Kitas variantas - ieškoti namų, jei tik ji liausis stresuoti ir apsipras, socializuosis. Nors iš pažiūros ji atrodo nupenėta ir buvusi naminė (kad tik nesilauktų:/). Anot gydytojos, visko gali būti, kad pasiklydo, iškentėjo traumą (darome hipotezę, kad tai ne viruso pažeista akis), tada dar buvo įgrūsta į gaudyklę... Stresas. Galbūt naminėm sąlygom ji elgsis visiškai kitaip. Lauke ji atrodė rami, priėjo artyn, kai ruošiau gaudyklę, domėjosi.
 Skubiai reikalingas globėjas iki pavasario!
Narve jai labai blogai. Ji valgo tik naktimis, visa susikuičia, o kai mato žmogų - užsimerkia, nejuda. Todėl labai prašau pagalbos! Galbūt kažkas ją galėtų priimti po 14 dienų karantino?
Žinau, siūlau ne patį geriausią variantą, bet labai noriu tikėti, kad visi kartu padėsime Laisvei.
Ačiū!
Skambinkite: 861558898; rašykite: orinta.valiuniene@gmail.com
Reikalingas transportas: Vilnius - Kaunas. Pakalnutis keliauja namo!
 
Reikalingas transportas Vilnius - Kaunas nuvežti Pakalnutį į naujus namučius. Manau, laikas bus tinkamas, kada Jums bus patogu. Šiuo metu katinėlis yra Oze, Gyvūnėlių pievelėje. Adresas Kaune - Geležinio Vilko g.

Pakalnutis užima kitų laukiančių vietą.. Tad labai reikalinga pagalba transportu!:)

Ačiū!

Skambinti: 860039525;868369502
Skubiai reikalingi globėjai arba šeimininkai. Anelytė., pagalba, laikina globa
 
Anelytė Lazdynuose atsirado prieš savaitę. Trepsėjo šąlančios pėdutės prie gyvūnų mylėtojos Daivos namų. Sekiojo skubančius žmones, prašėsi į drauges. Ne, niekas nepastebėjo, niekas namo neparsinešė ir draugauti nesutiko. Vis didesnis šaltis katytę "nuvedė" į Daivos namo laiptinę. Nėra paslaptis, kad daugiabučių namų laiptinėse niekas gyvūnų neaugina, jie ten nepageidaujami. Anelytė gauna pavalgyti, susisuka ant seno pufo ir tyliai laukia pagalbos. O mes labai bijome, kad ilgai katytės "viešnagė" bendro naudojimo patalpose nesitęs.
Gyvena toje laiptinėje ir nepatenkinti žmonės, ištrenkiantys ją į lauką vos pasitaikius progai, burbantys ir baisiai pykstantys.  

Labai ieškome globėjo! Pavojinga tai, kad katelę bet kas gali nuskriausti, ypač, kai yra tam "pagrindo".
Anelytė pažadėjo, būti labai gera, tvarkinga ir miela. Glaudžiasi, trinasi kaip užvesta, kailis jos švyti. Nežinome, ar ji turi šeimininkus. Nuotraukose nematyti, bet katytė dar paauglė!
Paradoksalu: Daiva grįžinėjo namo po skelbimų kabinimo dėl mūsų rasto katino Erfurtuko duobėje. Ir še tau - dar vienas nelaimingas sušalutis:(
Laukiame Jūsų skambučių: 861558898; 860064245.
AČIŪ!
Ieškomi globėjai 3 kačiukams!
 
Kačiukai gyvena miške, suręstoje būdelėje, apdengtoje eglišakiais. Ką tik jie neteko mamos, kurie kartu su jais (ką tik gimusiais) buvo atvežta ir palikta Antakalny, Šilo g. dar lapkritį.
Moterėlės visus ilgai maitino. Labai blogai. Dabar visi ūgtelėję, apsiligoję, ir visai neturi laiko išsigelbėjimui.
Nors vienas tikrai naminukas, kiti - nežinia (reikia patiems įsitikinti). Vieno akys "jau beveik išbėgusios".. Taigi, akivaizdu - artėja minus 20, o tokie vaikai lauke, dėžėj.
Mirs.

Labai prašome pagalbos. Galbūt galite priglausti ne tris? Bent vieną/ du ? Gal reikia narvo? Padėkime jiems!

Laukiame įvairių variantų. Skambinkite: 861558898; 867639032.

Maži kačiukai tikrai labai greitai dovanojasi!

Ačiū!

(Foto šaltinis: http://www.google.lt/#sclient=psy-ab&hl=lt&biw=1366&bih=664&source=hp&q=forest+ir+winter&pbx=1­&oq=forest+ir+winter&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=5039l9522­l2l9793l14l11l2l0l0l0l209l1844l0.9.2l13l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=9ca9cf50c0745410 )
Juodas pūkuotas katinėlis duobėje. Reikalinga globa.
 
Daiva, vos nenumiriau iš juoko, kaip tą duobę apibūdinot:D
Ačiū, Daiva, už pagalbą! Be Daivos ramumo ir kantrybės nebūtų taip viskas paprastai. Katinėlis laaabai draugiškas ir mielas, sveria apie 8 kg! Greičiausiai tai katė. Na, gal kastruotas katinas..

Ištraukėme katinėlį, atsisveikinome su Daiva. Po to važiavo burbuliukas su manimi į darbą:) - neturėjau kur jo padėti (nemelavau), mašinoje per šalta. Negalima buvo jo ten stupore palikti. Naminis, šoko būsenoj. Ofise elgėsi kaip tikras šaunuolis - gulėjo man prie kojų, po valandos pradėjo praustis, išsitiesė, tada ir burkė, o po to pasivaišino kelias žirniukais sausiuko. Matėsi, kad katinėlis labai išsigandęs buvo, nesijudino, šlapinosi tiesiog ant savęs toj duobėj, o tai reiškia - visą laiką buvo šlapias. Tikiu, naktimis nepakeliamai šalo.. Būklė: nušalusios letenyčių pagalvėlės, nepatinka vienos akies obuoly - lyg įbrėžtas. Pasitarėm su gydytoja, ko imtis;) Toliau Erfurtukas :) keliavo su manimi gelbėti katės, po to dar tvarkėmės reikalų.. Visur kartu. Ramus, nė miaukt. Kelis kartus mačiau "lūžusį", t.y.užmigusį. Akivaizdu, visas tris paras jis nemiegojo. Laukėme vakaro, kada galėsime keliauti pas globėją Ernestą;). Nukeliavome. Ir čia jautėmės kaip namuose:) Ernesta, ačiū lblblb! Tikėsimės mūsų balioniukas neužsibus, atsiras jo tikra šeima. Dabar katinukas bus stebimas. Trys paros ant betono minusinėj temperatūroj - ne juokai. Gali būti šlapimo takų, kt organų uždegimas, o dar ir badavimo pasekmės. Laikome kumščius. Ačiū Linai, pranešusiai apie katinėlio nelaimę, už paramą! Ryt ryte atsispausdinsiu jo foto ir bandysim su Daiva ieškoti jo namų.
Redaguota: OrintaV - 2012 01 25 23:13:16
Juodas pūkuotas katinėlis duobėje. Reikalinga globa.
 
SKUBIAI REIKALINGAS GLOBĖJAS! Panašu, kad katinėlis naminis - gražaus kailio. Matyt, pasimetė. Tupi išsigandęs. Logiška - būtų laukinis - liptų ieškoti valgyti. O jei pasimetęs - šoke tupi duobėj. Važiuosiu jo traukti, tik neturiu, kur padėti. Labai prašau, raskime jam globą. Jei jį nakčiai paliksim - rytoj jam pagalbos jau nebereikės.
Juodas pūkuotas katinėlis duobėje. Reikalinga globa.
 
2012-01-25 Erfurto g. 19 buvo rasta stambi pūkuota katė (katinas). Lyties tiksliai nežinome, greičiausiai patelė. Jei tai patinas, tai kastruotas. Ilgo plauko, juodai baltos spalvos. Ramus, geras, draugiškas, labai prižiūrėtas, iššukuotas katinėlis.
Jei nerasime šeimininko, bus dovanojama.  Skambinkite : 861558898;867639032.


Pradžia

Erfurto g. 19 (namo "nugarinė" pusė) jau trečia para į duobę įlipęs juodas pūkuotas katinėlis. Akis išpūtes, keičia kampus, kai prieina žmogus - atsistoja, pasišiaušia (taip teigė pranešusieji), tačiau iš duobės nelipa. Galbūt ten šilčiau? O gal gyvūnas negaluoja? Sunku pasakyti. Paprašiau, kad pranešusi moteris jam nuneštų maisto, pažiūrėsime, ar valgys. Sklinda gandai, kad lyg prieš kelias dienas kažkokį katinėlį užpuolė šuo.
Kol aiškinuosi visą informaciją, skubu ieškoti pagalbos. Baisūs šalčiai. Jei gyvūnas nėra sveikas - negalima bus jo palikti alkano lauke gyvai užšalti.  
Apsvarstykite, prašau, laikinos globos galimybę. Galbūt kažkas turite kamputį juodam pūkuotam didžiaakiui?
Visi kartu pasistengsime jam parūpinti reikiamų vaistukų, išlaikymo priemonių. Jei labai laukinis - pasveikęs ir sterilizauotas galės būti paleistas atgal. O gal jis namučius turi? Vakare bus nuotraukėlių.  Skambinkite, rašykite: 861558898.  
AČIŪ
Redaguota: OrintaV - 2012 01 25 23:06:08
Reikalinga laikina globa dviems katinėliams vienai savaitei!, pagalba, laikina globa
 
Ačiū, atrodo viena moteris suteiks prieglobstį, jei viskas gerai:)
Reikalinga laikina globa dviems katinėliams vienai savaitei!, pagalba, laikina globa
 
Nuo pirmadienio ryto labai reikalinga pagalba - laikina globa - dviems katinėliams (4 mėn.).4 Tai laukinės katės vaikai. Jie glaudžiasi pas labai ligotą močiutę, kurią savaitei guldo į ligoninę. Močiutės giminaičiai nieko nežino apie katinėlius, nekenčia gyvūnų. Atvažiuos jos paimti ir tikrai du kyciukus išmes lauk. Taip jau yra darę.
Katinėliai čiaudo. Reikalingas gydymas.
Žinoma, idealu būtų, jei atsirastų globėjai ilgesniam laikui. Močiutė nepajėgi katinėlių gydyti, jais tinkamai rūpintis. Todėl, jei globa atsiras tik savaitei, bandysime su Liuda juos gydyti, kai sugrįš. Žinoma, duotumėm vaistukų globėjams, jei tik mokėtų, norėtų ir galėtų patys pagydyti.
Mano žiniomis, vienas rankinukas, o kitas kiek baikštokas. Po savaitės, kai močiutė grįš, jie galės keliauti pas ją atgal. Tai nėra geriausias variantas, bet nėra kitos išeities. Nuo kūdikystės mažiukai gyveno šilumoje. Dabar jų į lauką tikrai negalima mesti.  
Labai gaila, bet neturime su globėjomis laisvo ir be ligų židinių kambarėlio jiems laikyti.
Padėtis be išeities. Pikta šioje situacija dėl daug dalykų, tačiau reikia spręsti iškilusią bėdą.
Skambinkite: 861558898; 867068156 (Liuda).
AČIŪ LABAI UŽ PAGALBA!
 (Nuotraukoje matote kitus katinėlius) .
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)
 
Sveiki, nepavyksta įkelti nuotraukėlių į skelbimus. Į dienoraščius ir pagalbos prašymus įkelia. Kai spaudžiu "pridėti", meta lentelę: "Nuotraukos gali turėti "jpg", "png" arba "gif" plėtinį, video bylos - "flv"!". Kodėl taip yra? Ačiū.
Reikalingas transportas: Ozas-Pilaitė-Ozas, pagalba, transportas
 
Katulytė dar vis laukia kelionės sterilizuotis. Ar yra galinčių pagelbėti rytoj? O kt. savaitę?
Reikalingas transportas: Ozas-Pilaitė-Ozas, pagalba, transportas
 
Išgelbėtą katukę, gyvenančią Oze, rytoj reiktų nuvežti sterilizacijai į Pilaitę, Rekso kliniką. Reiktų nuvežti pirmoje dienos pusėje, o vakare parsivežti. Ačiū lb!
Skambinkite Ilonai: 860039525.
Redaguota: OrintaV - 2012 01 20 16:48:11
RASTA raina katytė Subačiaus g., Vilniuje! Reikalingas globėjas., rasta, katė
 
Ar kas žinote, kaip baigėsi ši istorija?
RASTA meili naminė katytė, skubiai reikalingi laikini globėjai
 
Ar yra kokių naujienų?
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS