lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 1548889
Šiandien: + 3469
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Albina Griniūtė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
SKUBIAI IESKAU MAITINANCIOS KALYTES!!!!, IESKAU MAITINANCIOS KALYTES 4 vienos dienos suniukams maitinti!!!

"Penkta koja" galėtų padovanoti mišinukų mažiems šuniukams, paskambinkit jiems tel. 868542471.
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

Žinoma, palaikom visom keturiom!

Beje, ar kas nors parašys (o gal jau parašė?) straipsnių į žiniasklaidą apie prieglaudos iškraustymą ir pagalbos prašymą? Delfi, 15 min., Bernardinus? Gal Goda? Manau, tada atsirastų daugiau norinčių ir galinčių padėti. Jeigu ką, tai ir aš galėčiau parašyti. O jeigu jau yra, tik aš nepastebėjau - atsiprašau, nelabai turiu šiuo metu laiko atidžiai sekti straipsnių.
Govinda (arba antroji kruopelytė)

Fantastiškas vardas! O jau vardo savininkė tai apskritai be žodžių  :$
[ uždaryta] Čiobrelis prašo pagalbos, Čiobrelis

Kokios puikios naujienos! Kad tik Čiobreliui pagaliau pasisektų.
Reikalinga globa 5 mažiems šuniukams. Skubu!

Apžiūrai pinigėlius tuojau pervesiu. Ten kaina už visų penkių nelaimėlių apžiūrėjimą? Labai tikėkimės, kad atsiras, kas paglobos.
Gyvunu kancios, Pagalba

Pasisakysiu ir aš. Pirmiausia, didelė klaida yra nuolat maitintintis informacija apie visam pasauly skriaudžiamus gyvūnus ir dejuoti, kaip tai baisu. Taip, žmogus yra toks sutvėrimas, kuris sugeba labai kankinti kitus gyvnus padarus, tai kiekvienam aišku. Susipažinti su tuo, kas vyksta ant šios Žemės verta, bet užuot dejavus, verčiau pačiam imtis keisti tai, ką gali pakeisti. Nors kažkiek. "SOS gyvūnai" būtent tai ir daro - padeda kenčiantiems gyvūnams Lietuvoje. Mielas temos autoriau, negi jūs manot, kad šita organizacija gali gelbėti ir dramblius Afrikoj, ir banginius Japonijoj, ir dar kitus gyvūnus kituose žemynuose? Net ir Vilniuje neįmanoma išgelbėti visų, kuriems reikia pagalbos. O jeigu žmogus susikuria iliuziją, kad reikia padėti visam pasauliui, tai galiausiai "perdega" ir nebegali padėti niekam.

Dar viena klaida yra manyti, kad niekas neatsižvelgia į dramblių ar tigrų kančias. Tose šalyse, kur gyvena šie gyvūnai, yra ir organizacijų, kurios jais rūpinasi. Pilnas internetas informacijos, jeigu domina.

Ta pačia proga norėčiau apginti cirką. Į jį mane atvedė cirku besidominti ir pati žongliruojanti draugė. Ta draugė yra vegetarė ir jau beveik veganė, o cirkas, kuriuo ji mane užkrėtė, vadinasi "naujasis cirkas". Jame NĖRA GYVŪNŲ. Yra žonglieriai, akrobatai ir jų pasirodymai tiesiog užburiantys. Po keleto dienų Belgijoje kaip tik fotografuosiu naujojo cirko festivalio dalyvių treniruotes ir pasirodymus. Vilniuje kasmet rudenį irgi vyksta naujojo cirko festivalis - tikrai rekomenduoju apsilankyti. Man patinka idėja atgaivinti cirką, paliekant praeityje ydingas jo dalis ir tampant šiuolaikine, gamtai ir žmonėms draugiška meno sritimi. Čia yra šiek tiek informacijos anglų kalba apie šiuolaikinį cirką: http://en.wikipedia.org/wiki/Contemporary_circus

Taigi, pasaulis juda į priekį. Gal ir labai lėtai, bet juda. Temos autoriui siūlau pabandyti realiais darbais prisidėti prie gyvūnų gerovės. Jei ne šunų ir kačių gerovės Lietuvoje, tai visada galima važiuoti į Tailandą pas budistų vienuolius ir padėti jiems prižiūrėti tigrus :) Arba prisijungti prie PETA.
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

Laikykitės, mielieji. Šiaip ne taip nusivalius ašaras atėjau pasiguosti ir aš. Ruošiuosi rytoj į kelionę, bet žinau, kad mane kasdien persekios mintys apie tai, ką dabar perskaičiau.

Labai pasiilgsiu jūsų, kol būsiu išvažiavus, gerai, kad neilgam. Gera žinoti, kad esat.
Šunų elgesio problemos, Klausimai ir patarimai

Aš manau, kad galima. Juk ir gamtoje taip nuolat vyksta - lyderiauja kažkuris patinas, o vėliau, kai užauga jam pamaina, vyksta žūtbūtinė kova. Jeigu jaunesnysis pralaimi, jis dar kuriam laikui atsitraukia, bet vėliau ir vėl kviečia lyderį į dvikovą. Ir anksčiau ar vėliau šiam tenka nusileisti, į jo vietą ateina kitas. Tas greičiausiai tinka ir naminiams šunims. Aišku, iš pradžių jis gins lyderio poziciją ir tikrai be kovos nepasiduos, bet kai supras, kad yra stipresnių - apsiramins ir į namus sugrįš ramybė   &)
Internetinės įdomybės, Youtube, naudingi straipsniai etc.

Nežinau, ar dar kam nors tai pasirodys juokinga, gal čia tik man šitiek vitamino C prisigamino pamačius šitą:

http://i714.photobucket.com/albums/ww141/carewcarew/dogmaskducks.jpg?t=1282701212
Redaguota: Albina Griniūtė - 2010 11 25 00:25:56
Ką daryt, jei tėvai neleidžia laikyti jokio gyvūno?, mano tetis nekencia gyvunu,patarkite kaip man ji ikalbeti

Vaikai retai pagalvoja, kad pvz. šuniukai gyvena apie 12-16 metų. Pabandyk pridėti šitą skaičių prie savo amžiaus ir sužinosi, iki kokio amžiaus turėsi rūpintis savo augintiniu KIEKVIENĄ DIENĄ. Kas bus, kai reikės studijuoti, kai norėsi kažkur išvažiuoti pakeliauti? O jeigu pasirinksi studijas užsienyje arba išvažiuosi į kitą šalį dirbti? Pasiimti su savim gyvūnėlio greičiausiai nebus galimybių - kas tada juo rūpinsis? Beliks tik kam nors jį padovanoti (o tai gyvūnėliui, prisirišusiam prie tavęs, bus didžiulė trauma) arba užkrauti šią pareigą tėvams (bet jie jau dabar tau leido suprasti, kad šito nenori). Pasiimant auginti gyvūną reikia prisiimti už jį atsakomybę labai labai ilgam laikui, turėti ne tik noro, bet ir laiko, ir pinigų gyvūnėliu rūpintis (maistas, skiepai, gydymas ir vaistai susirgus). Jeigu tėvai nesutinka - teks palaukti, kol pati visa tai turėsi ir nereikės niekieno prašyti leidimo. Patikėk, tas laikas ateis greičiau nei manai.

Kur čia taip rašo? Gal galit čia įdėti nuorodą?

Mano giliu įsitikinimu, anksčiau ar vėliau kas nors sugebės parodyti iš vidaus, kaip dirba Grinda, kokie ten visi humaniški, kokiomis sąlygomis laikomi gyvūnai, o jeigu labai pasiseks, tai bus išviešinta ir kur plaukia visi valdžios skiriami pinigai šitai puikiai įstaigai.

Ką galim padaryti mes? Parodyti, kaip dirba ir gyvena "SOS gyvūnai". Šitai, pažadu, tikrai bus padaryta, filmo darbai juda. Kai jis įgaus apčiuopiamesnį pavidalą, parašysiu čia daugiau informacijos. Tikrai dar ne viskas šiais laikais perkama ir parduodama ir ne viską valdo pinigai - apsilankius "SOS gyvūnuose" tai tampa aiškiau negu aišku. O tiems, kuriems svarbiausia prisikimšti kišenes, tegul tai gula ant sąžinės ir būna įrašyta į gyvenimo sąskaitą.
Suo uzdarytas be vandens ir maisto lauko narve., Sarginis suo, kankinamas abejingu zmoniu, kencia bada ir troskuli.

Oho, nuo Antakalnio iki Justiniškių bus koks tūkstantis km... Sunkiai suvokiamas toks žmogaus požiūris. Šitaip ir bus tol, kol gyvūnas pagal įstatymą bus žmogaus nuosavybė kaip koks automobilis, o ne kaip gyvas padaras :(
Suo uzdarytas be vandens ir maisto lauko narve., Sarginis suo, kankinamas abejingu zmoniu, kencia bada ir troskuli.

Margarita, labai gerai suprantu, kaip jautiesi. Vis dėlto kiek teko matyti panašių situacijų, tai labai retai pavyksta su tokiais žmonėmis susitarti gražiuoju. Pagrasinimo žiniasklaida arba tokios situacijos paviešinimo nevadinčiau nehumanišku - šiaip ar taip, žurnalistai tam ir yra, kad praneštų visuomenei, kas vyksta. O gal pamatę šio šuns istoriją žmonės atkreips dėmesį ir į kitus panašaus likimo "sargus".

Jokiu būdu nesiūlau šuns "šeimininkų" užsipulti. Bet faktas, kad gyvūnas labai apleistas. Kažkodėl man atrodo, kad jeigu yra pasirinkimas tarp policijos ir žiniasklaidos, tai iš pastarosios būtų daugiau naudos.

Fantastiškas, tiesiog svajonių šuo...  (x)

Jeigu tik paaiškės, kad gali būti dovanojamas, tai tikrai greit ras tikrus namus.

Gal turit galimybę padaryti nuotraukų?

Įsivaizduoju, koks tai jausmas - girdėti iš nevilties staugiantį šunį. Nežinau, ar ištverčiau ir nežinau, ar man gali būti kas nors baisesnio. Jeigu policija vis dėlto reaguoja (kad ir nenoriai) į tokius iškvietimus, tada reikia juos kviesti, ir kuo greičiau.

Man vis tiek atrodo, kad tokius žmones paveikti gali tik gąsdinimas žiniasklaida. Gal jeigu žurnalistai jiems bent paskambintų ir pasidomėtų, situacija nors kiek pasikeistų? Su policija nesu turėjusi reikalų, bet nežinau, ar jie apsiimtų bent įspėti aikštelių savininkus.

Košmaras. Ar ne laikas būtų pranešti policijai apie tokį dalyką? Visgi tai žiaurus elgesys su gyvūnu, o ir liudininkų aplinkui pilna. Gal pamatę policiją aikštelės savininkai išsigąstų ir jiems nors kiek protas prašviesėtų? Arba reikia jiems pagrasinti žurnalistais, žiniasklaida, televizija. Viešumas dažniausiai būna geriausias ginklas.

Sutinku su Grieta, bet šiuo atveju svarbiau ne žmonių pasipiktinimas ar nežinojimas (tai suprantama), o visiškas žurnalistų ir apskritai to laikraščio neprofesionalumas. Ilgą laiką norėjau studijuoti žurnalistiką, paskui viskas pakrypo šiek tiek į kitą pusę, bet vis tiek labai skaudžiai reaguoju į lietuviškos žiniasklaidos situaciją. Šiaip ar taip, čia kalbam apie didžiausią dienraštį šalyje, ir nors jau seniai aišku, kad tai nėra rimtas, nepriklausomas ir objektyvus laikraštis, vis tiek kaskart susidūrus su tokiais dalykas darosi pikta. Straipsnis, apie kurį kalbama, tiktų nebent kokiam pigiam bulvariniam paskalų laikraštėliui, tačiau daugelis žmonių perka Lietuvos rytą kaip rimtą žinių šaltinį ir visiškai pasitiki tuo, kas ten rašoma.

Jeigu yra žmonių, kurie turėtų laiko, energijos ir geležinius nervus, ir galėtų pareikšti pretenziją dėl šmeižto (kaip Marija čia minėjo), manau, kad reikia taip ir padaryti. "SOS gyvūnai" ir čia dirbantys žmonės nusipelnė tik geriausių atsiliepimų, o didžioji dalis Lietuvos problemų, mano nuomone, ir kyla iš to, kad žmonės taikstosi su neteisybe.

Jei kas klausot M1 plius, tai gal girdėjot praėjusią savaitę (atrodo, trečiadienį) vakare buvusią laida, kurios tema buvo "Paimti šunį iš prieglaudos - geras darbas, ar vis dėlto rizikingas?" (ne žodis žodin, bet panašiai). Ten vedėja kviečia klausytojus išsakyti nuomonę vienu ar kitu klausimu. Įsijungiau radiją prieš pat prasidedant tai laidai, todėl išgirdus pavadinimą iškart griebiau telefoną, savo pačios nuostabai lengvai prisiskambinau, ir teko laimė gerokai pakalbėti tiesioginiame eteryje ir paneigti nemažai mitų, kurie sklando apie iš prieglaudos paimtus šunelius.

Aišku, tai lašas jūroje, bet vis šis tas. Liūdna, kai žmonės mano, kad pvz. "paimtas suaugęs šuo niekad netaps geru draugu, šuo turi užaugti drauge su šeimininku". Ir dar daug panašių nesąmonių žmonės prisigalvoja.
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS