lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4971531
Šiandien: + 40105
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Goda Smilgė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
SKUBIAI ieškomi šeimininkai arba globėjai mažoms kalytėms!, SKUBIAI ieškomi šeimininkai arba globėjai mažoms kalytėms!
 
Dar pridėsiu, sužinojau, kad kalytę žadama kitą savaitę sterilizuoti, o tai tik įrodo, kad šiems žmonėms nenusispjaut.
SKUBIAI ieškomi šeimininkai arba globėjai mažoms kalytėms!, SKUBIAI ieškomi šeimininkai arba globėjai mažoms kalytėms!
 
Tiką kalbėjau su Ieva, moterim, kurios telefono numeris ir nurodytas šiame tekste. Ji pati man parašė, kad jai buvo lengvas šokas perskaityt tokius komentarus, nes nei su ja, nei su jos teta niekas nekalbėjo. Šie žmonės tikrai nusteikę geranoriškai ir šuniukiukus nori kuo greičiau padovanot, nes spaudžia aplinkybės, o ne dėl to, kad jie trukdytų. Priešingai, Ieva rašė, kad šuneliai naktim netriukšmauja, yra protingi ir lengvai sukalbami. Ilona, matyt moteris su kuria kalbėjai, nėra niekaip susijusi su šia istorija ir išgirdusi panašias aplinkybes tikriausiai būsi supainiojus su kažkuo kitu.

Istorija yra čia ir dabar, todėl ne laikas galvoti, kas būtų jeigu būtų ir kaip būtų reikėję daryti. Aš manau, kad šeimininkai pasimokys iš šios istorijos, padarys išvadas ir sterilizuos kalytę. O dabar šuniukams reikia pagalbos.
Redaguota: Goda Smilgė - 2012 02 07 19:24:58
SKUBIAI ieškomi šeimininkai arba globėjai mažoms kalytėms!, SKUBIAI ieškomi šeimininkai arba globėjai mažoms kalytėms!
 
Liūdna, jei situacija čia išties tokia, nes pabendravus su šios moteriškės giminėm, kurie rūpinasi šių šunelių likimu, susidariau kitokį įspūdį, juolab, kad jie teigia, jog šunelius bandė dovanoti, skelbimus kabino prie parduotuvių ir pan. Tik labai norėčiau, kad ir kokia čia istorija ir priežastys besislėptų, nuo to nenukentėtų patys nekalčiausi-šuniukai.
SKUBIAI ieškomi šeimininkai arba globėjai mažoms kalytėms!, SKUBIAI ieškomi šeimininkai arba globėjai mažoms kalytėms!
 
Istorija paprasta ir skaudžiai besivystanti. Moters kalytė atsivedė tris nuostabias mažyles. Šeimininkė jomis rūpinosi, puoselėjo visas viltis jas greit išdovanoti, nes tokio grožio ir charakterio šuniukai nelieka nepastebėti. Deja, praktika parodė kitaip, laimė kaip nusisuko taip nebeatsisuko. Trims kalytėms dabar trys mėnesiai, visos jos draugiškos, skirtingos, išmyluotos, tačiau galimybės būti tuose namuose joms nebeliko.
Šeimininkės sveikata netikėtai pablogėjo ir rūpintis visais šuniukais nebeliko ne tik jėgų, bet ir galimybės: deja, sunkios širdies problemos veda prie ligoninės durų. Bet kaip šios trys mažos dar nieko nesuprantančios širdutės? Jos ir toliau plaka, niekuo neprasikaltusios ir trokšta gyventi. Šeimininkė tiesiog nebegali jų laikyti, o kas būna su šuniukais, kurie tampa nereikalingi? Jų tikimybė gyventi ima gesti neįtikėtinu greičiu.
Todėl kreipiuosi į Jus, nes Jūs- vienintelė jų viltis gyventi.  Šios mažylės žada būti mažesnės nei vidutinio ūgio (abu tėveliai nedideli, vienas maždaug 30 cm, o kitas- didesnis, maždaug apie 40cm). Kalytės nuotraukose atrodo stambesnės negu yra iš tikrųjų (fotografuotos stambiu planu). Visos jos neproblematiškos, draugiškos, sveikutės, nuostabaus charakterio ir trokšta turėti savo namus- saugius, šiltus ir mylinčius. Šiuo metu kalytes trumpam pažadėjo priglausti dabartinės šeimininkės giminės, kurie be galo pergyvena dėl jų likimo, bet gyvenimo sąlygos ir jiems neleidžia glausti trijų šunelių.
Laukiama bet kokia reali pagalba- laikina globa (su galimybe dovanoti šuniuką iš savo namų) arba tikrieji šeimininkai, galintys suteikti amžiną prieglobstį! Tai skubu, nenusisukime...
Dėl šių mažylių, kreipkitės į Ievą 8 650 80511
nuotraukos: http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/asmeniniai/godavln/trys-nuostabios-mayls-skubiai-ieko-eiminink-arba-nam-globos-nenusisuki.php
Dingo tigrinis bokseris Tarzis!, Dingo tigrinis bokseris Tarzis!
 
Ežero gatvėje, Didžiasalyje (Vilniaus raj.) pabėgo 8 metų šeimininkų mylimas bokseris Tarzis. Jis galėjo nuklyst į Nemėžį, Minsko pl., Skaidiškes, Giedraičius, Pavilnį... Kas žino, o gal ir toliau... Mačiusius, girdėjusius, ar radusius, prašome atsiliepti!

Išskirtiniai bruožai: tigrinės spalvos, žilstelėjęs snukutis, nekirpta uodega.

Šeimininkės Eglės nr.  867103198

p.s. foto nepavyko įkelt, tad skelbiu nuorodą: http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.42164
SKUBIAI ieškoma globa angoros veislės katytei! (iki birželio mėnesio)
 
Rami, draugiška angoros veislės katytė skubiai ieško globos iki birželio mėnesio! Tikrasis katytės šeimininkas išvyko į užsienį, palikęs augintinę draugei, kuri pasirodė esanti alergiška, todėl toliau rūpintis ja negali... Mergina galinti auginti šią katytę, perimt ją galėtų tik birželio mėnesį, tad pusmečiui reikalinga globa.
Gintarė, kuri vėliau žada pasiimti katytę, pirktų jai maistą ir kraiką, tereikia tik vietelės kur galėtų prisiglausti ši gražuolė. Katytė Tytė skiepyta, sveika, nesterilizuota.

Pagalba ieškoma skubiai, nes laiko nebėra. Galintys pagelbėti ar žinantys, kas turi sąlygas laikinai pagloboti, kreipkitės į Gintarę 8 646 91978.

Iš anksto dėkojame!
Nuotraukos: http://www.gyvunugloba.lt/lt/help/news.25288
Rusnės (arba vienos iš laputaičių sesyčių) nauji namai
 
Labai labai labai graži! Ir kailiukas koks nuostabus tapo[}
LABAI LABAI SKUBIAI reikalinga globa 3 kačiukams
 
Jeigu neatsiras, kas priglaudžia, mes su Edgaru priimtume laikinon globon Rainiuką ir ieškotume jam nuolatinių namų.
Linkėjimai nuo Hudžio
 
Citata
Svečias parašė:
na va atejo liudnas laikas mum nebegalime laikyti hudziuko niekaip neatsikratem inkstimo ir lojimo kai lieka vienas namuose todel nebegalime jo laikyti nes jau gauname perdaug skundu is kaimynu ir perdaug daznai del jo pradejo kreiptis i policija nebezinau net ka daryti persikraustem i nauja vieta ir prasidejo visos bedos senajam bute niekas i tai nekreipdavo demesio o cia iskarta kviecia policija del suns lojimo nezinau gal galit patarti kas galetu priglausti hudi? buciau labai dekingas :{
O gal neskubėkit šuniukui ieškot naujų namų, o bandykit spręsti šią problemą? Yra pilna forumų, galų gale dresūros pamokėlių ir žmonių, kurie susiduria su tokiom problemom ir jas kažkaip išsprendžia. Pati net atsitiktinai mačiau laidą "kas namie šeimininkas" apie šunį, kuris pastoviai ne tik kaukdavo, cypdavo vienas paliktas, bet ir ištasydavo visus daiktus, atsidarydavo šaldytuvą, apėsdavo ir pridergdavo. Buvo sprendimas netgi šiai problemai. Tad man atrodo, kad reikėtų visas jegas sutelkti ne į naujų namų paieškas, o ieškot literatūros, žmonių ir laidų, kurie galėtų padėti.
Jūsų pasiūlymai, Kaip patobulinti "SOS gyvūnų" veiklą
 
Foxa, antras pasiūlymas tikrai neblogas ir manau nesunkiai realizuojamas, o pirmasis, deja, sunkiai įgyvendinamas. Trumpai tariant nėra nei laiko nei sąlygų visus gyvūnus vienodai tiksliai fotografuot ir taip aiškiai pateikt, nes dalis jų glaudžiasi pas globėjus, kita dalis prieglaudoje ir dar galybė gyvūnų pievelėje. Jie atkeliauja kiekvieną dieną, skelbimą įdėti reikia kuo greičiau, o gyvūnai atkeliauja visokie- ir išsigandę, sustresavę, tad kartais išvis pavyksta nufotkinti tik bokse. Todėl tokios fotosesijos pasiūlymas gal ir neblogas, bet vargu ar pasiteisintų.
ieskomas savinkas auksiniam anglu spanieliui (6-7m), labai draugiskas ir grazus,rastas vakar klaidziojantis palei Vilniaus oro uosta.
 
Citata
irmii parašė:
ar jum labiau patinka matyt kai vargsas gyvunas kankinasi?
Ne, aš manau, kad visiems čia labiau patinka matyt kai problema sprendžiama ne nuvežant užmigdyt. Netikiu, kad nebuvo kitų būdų "padėti". Bet argi jau nėra beprasmiška apie tai kalbėt.
P.s. ir dar kartą kartoju, ko visgi nesupratot- "Grinda" nėra globos namai, tai- karantinavimo tarnyba, šungaudžiai.
ieskomas savinkas auksiniam anglu spanieliui (6-7m), labai draugiskas ir grazus,rastas vakar klaidziojantis palei Vilniaus oro uosta.
 
Esu sukrėsta šio įvykio! Tai ką sužinojau iš gyvunugloba.lt peržengia visas ribas, todėl negaliu tylėti, nors tai nieko ir nebepakeis. ŠUNELIS UŽMIGDYTAS tą pačią dieną kai "kilnusis gelbėtojas" jį atvedė į Grindą! Mieli, tariami gyvūnų mylėtojai, jei jau taip gaila, kad sugebat priglaust, nuvežt pas veterinarą, tai kokių velnių paskui išvežti į Grindą?! Juolab, kad buvo paaiškinta, jog Grinda ne sanatorija ir ne gyvūnų prieglauda, o karantinavimo stotis, kur gyvūnai migdomi, o ne namų ieško!
Grinda, užmigdydami padarė daugybę pažeidimų, bet visgi pirmąjį žingsnį tam padarė "šuns gelbėtojai" atgabenę jį ten, ir priskiedę apie inkstų nepakankamumą. Net esu įsitikinus, kad šunelis buvo paklydęs ir turi šeimininkus, kurie jo, matyt, vis dar laukia. O jei ir buvo išmestas, tikrai būtų lengvai naujus namus suradęs, tik reikėjo kantrybės paieškot. O dabar štai ir pagalba- kažkam pagailo ir nusiuntė myriop. Geriau jau būtumėt nelietę, tiesiog ten ir palikę, gatvėje- bent jau būtų šansas, kad širdį suspaustų kitiems žmonėms, kurie nevežtų į Grindą. Sunku net komentuot, bet aš tokiu atveju jausčiausi nugalabyjus kažkieno mylimą šunį.
Rusnės (arba vienos iš laputaičių sesyčių) nauji namai
 
Ieva, tai Jums labai ačiū, kad suteikėte laputaitei Rusnei puikius namus! Jos sesutė, kurią pavadinome Ele, kaip tik dabar yra laikinoj globoj mano mamos namuose, kurios jai prireikė po akytės operacijos. Elei buvo "iškritusi" ašarų liaukutė, kurią veterinaras operacijos metu, įsiuvo ją atgal. Akytė sunkokai gijo, tad Elė dar reabilituojasi pas mano mamą, reguliariai keliauja pasirodyti pas veterinarus ir netrukus jau bus pasiruošusi ieškoti nuolatinių namučių. Tad ji vienintelė iš sesučių kolkas nepadovanota.
O į Rusnę tiesiog smagu žiūrėti, nes ji buvo pati mažiausia ir silpniausia iš visų sesučių. Dabar- tikra karalaitė [}
Rėja
 
Šaunuolė Rėja ir jos šeimininkai, sveikinimai! ;)
[ uždaryta] SKUBU! Turime vos dvi dienas! Gyvybės ir mirties klausimas dviems broliukams!
 
Aš irgi skambinau p. Julei, pasiteirauti kaip reikalai. Labai nudžiugino jos atsakymas, kad vos prieš pusvalandį katinėliai jau rado laikinus globėjus! Julija negali atsistebėti, o taip pat ir atsidžiaugti, kad atsiliepė ir ne vienas neabejingas žmogus, sutikęs jos katinėliams suteikti taip reikalingą pagalbą! Tai dar kartą įrodo, kad susivieniję mes galime padaryti tiek daug! Julija labai labai labai dėkoja "SOS gyvūnams" ir visiems žmonėms, kurie neliko abejingi. Ačiū dar kartą, ir Jums Rita.R, kad pastebėjote, kad atsiliepėte ir toliau nelikite abejingi tokioms istorijoms!
Redaguota: Goda Smilgė - 2011 10 11 22:26:33
[ uždaryta] SKUBU! Turime vos dvi dienas! Gyvybės ir mirties klausimas dviems broliukams!
 
Vakar į "Gyvūnų pievelę" atėjo siaubingai susikrimtusi moteris, kurios dviems be galo draugiškiems ir tvarkingiems katinukams reikalinga SKUBI LAIKINA GLOBA. Laiko turime vos dvi dienas. Katinukus reikėtų palaikyti 1, o daugiausia 2 mėnesius ir moteris juos pasiims atgal. Ji turi skubiai išvykti į Vokietiją, gyvūnų palikti nėra kur...
 
Taip, taip, visi žinome, kad tuo rūpintis reikia pradėti anksčiau, bet situacija yra tokia ir belieka visiems susiimti ir galvoti kaip padėti, nes nuo to priklauso ne šeimininkės gerovė, o būtent katinukų gyvybė... Su ašarom akyse moteris sakė, kad į Grindą vežti jokiu būdu nenori, jau geriau užmigdys, o į gatvę paleisti katinukus, kurie visiškai naminiai net lauko nėra regėję- jie tiesiog ten neišgyventų.
P. Julė pasiryžusi sumokėti už išlaikymą, palikti kraiko, maistelio, visko, kad tik atsirastų žmogus galintis laikinai priglaust katinukus. Ji minėjo, kad jie visiškai neproblematiški, tarpusavyje puikiai sutaria, nedrąsko baldų, pavyzdingai naudojasi kraiko dėžute.
 Labai prašau nelikime abejingi! Bijau, kad jeigu niekas neatsilieps, p. Julė tikrai užmigdys broliukus, o globos jiems juk reikia vos porai mėnesių...
 
Jei tik galite pagelbėti, nedelsdami skambinkite Julei, neabejoju, kad ji tiesiog budi prie telefono. 8 657 79891!
Ką daryt, jei tėvai neleidžia laikyti jokio gyvūno?, mano tetis nekencia gyvunu,patarkite kaip man ji ikalbeti
 
Citata
P parašė:
Kačiuką gal ir leistų bet pagrindinė priežastis, kodėl nenroi leisti, tai , kad po 2 metų teks kažkur vykti mokytis , o jie nenori , kad palikčiau ir užkraučiau tiek šuniuką tiek kačiuką , aiškinu , kad pasiimčiau kartu su savim, tačiau atsakymas visad tas pats. Kad augintiniai nuomojamam pvz bute nėra laukiami ir nei Kaune nei Vilniuje nuomotam bute man neleistų auginti katino.

O aš patarčiau dar šiek tiek pakentėti ir kolkas nekvaršinti tėvams galvos, palaukt tuos porą metelių, kol išvažiuosi studijuoti, o tada jau pasiimk katytę kaip sakant "ant savo galvos". Taip, dauguma nuomininkų nenori gyvūnų namuose, bet jeigu rimtai,manau jie lygiai taip pat nenori ir žmonių, o tik gauti pinigėlius už ramiai stovintį neliečiamą butą :) Neabejoju, kad su dideliais norais tikrai surasi, kur gyvensit su katyte, svarbu, kad turi didelį atsakomybės jausmą ir iš anksto apmąstytum visus "jeigu".
[ uždaryta] Pagalbos prašo besilaukianti vokiečių aviganė
 
Leisti veistis blogai, bet kai jau pilvas kaip arbūzas ir gyvybės jau tuoj žada pasirodyti, čia tas pats kas abortuoti moterį. Nepritariu.
[ uždaryta] Priklydo šuo - ieškomi namai
 
Nepaprasto grožio! Pastebėjau, kad dažniausiai visi jaučiam silpnybę panašiems į savo buvusius augintinius. Šis šuniukas man primena kadais į mūsų vienkiemį priklydusį "vilką", kurį pavadinom Ursumi, jis buvo bailus, todėl dar praėjo kiek laiko kol jį prisijaukinome. Tai buvo vienas įspūdingiausių šunų mano gyvenime :)
Noriu gyvūno
 
Ponia Eugenija, aš siūlau kovoti taip: pasiskambinti tuo telefonu ir pasiūlyti paremti kalytę sterilizacijai ;) O šiaip ne tik kovot su daugintojais reikia, o ir su sistema: kai sterilizacija bus prieinama kiekvienai kaimo bobulytei, tada ir beglobių bus mažiau. Be to nereikia norėti visko iš karto, sterilizacija dar visai ne senas "atradimas", todėl kolkas vis dar jaučiamas aiškus informacijos trūkumas apie tai, žmonės prie naujovių žengia atsargiai, todėl viskas savo laiku. O šiuo atveju manau reikia džiaugtis, kad žmonės nesugalvojo užkast šuniukų, arba skambint atidavinėt į prieglaudą, o padarinius prisiima patys ir bando dovanot.
Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS