lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3729694
Šiandien: + 22395
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Violeta Bičkutė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
Katytė su sulaužytu žandikauliu
 
Katytei vis dar reikalinga laikina globa. Atsiliepkit, kas galėtumėt pagloboti. Žandikaulis sugis per tris savaites, tikisi daktaras. Katytė be galo meili, gyvybinga, žaidžia, bendraujanti. Jai visiškai buvo sulaužytas žandikaulis, chirurgas kaip sakė, kad buvo atviras lūžis, kyšojo kaulai. Dabar viskas susiūta, žandikaulis sutvirtintas. Minusas tik tas, kad kol gis ji gali valgyti tik minkštą maistuką, bet duodu konservukus, arba tinka gerai išmirkintas sausukas. Maistelio pripirkčiau koks reikalingas. Daugiau jai nieko kaip ir nereikia.
Katytė su sulaužytu žandikauliu
 
Sveiki, katytė jau po operacijos. Skambino iš klinikos, kad rytoj jau ją "išrašo" namo. Atrodo, kad viskas gerai pavyko. Tik gaila neatsirado niekur jai vietelės namuose, kas yra labai svarbu sveikstant...
Katytė su sulaužytu žandikauliu
 
Sveiki!

Kieme priklydo maža, gal trijų mėnesių katytė. Draugiška, meili, švelnutė. Parsinešiau ją į namus, daviau virtos vištytės ir vandens. Bandė valgyti, bet nelabai jai sekėsi. Pamačiau, kad tikriausiai bus netvarkoj su žandikauliu. Sėdim abi vonioj ir galvoju ką su ja dabar daryti, nes pas save laikyti negaliu, šeimoje yra stipriai alergiškų žmonių ir susitarimas nelaikyti gyvūnų. O ji žvalgosi visur savo didelėmis akimis, trina galvyte man į rankas, murkia.
Nusprendžiau, kad pirmiausiai reikia skambinti į Jakovą, važiuoti pas veterinarus išsiaiškinti kokia bėda kankina šią mergytę.
Po apžiūros daktarė patvirtino mano įtarimus, jai tikrai lūžęs žandikaulis. Reikalinga operacija. Sutarėme, kad per naktį ji pabus pas juos, kol išoperuos ir kokią dienelę po operacijos. Kaip toliau, kur ją apgyvendinti nežinau.
Jai bus reikalinga naminė globa, daktarė sakė, kad specialios priežiūros nereikės, tik, kad būtų minkštas maistelis, švarus vanduo ir kraiko dėžutė. Kelis kartus reiks nuvažiuoti susileist vaistukų.
Pabendravom su ja neilgai, bet ši mažylė jau spėjo pelnyti dideles simpatijas. Gal kas galėtų prisidėti laikina globa, kol ieškosim namų?

Violeta
860177439
violetosb@gmail.com
Redaguota: Violeta Bičkutė - 2011 07 25 23:12:41
Ryžiukas prašo laikinos globos!, benamis, laikina globa, katinas, pagalba
 
Katinėlio daugiau ir nebemačiau. Gal kur kitur išėjo...
Ryžiukas prašo laikinos globos!, benamis, laikina globa, katinas, pagalba
 
Sveiki,

Prieš mėnesį laiko į mūsų kiemą atklydo katinėlis. Gal morčius jį atvedė, pas čia gyvenančią laukinukę. Bet pastebėjau, kad jis visai naminis ir dar jam reikalinga pagalba. Katinas matosi, kad maisto pats nelabai moka susirasti, viską valgo, perbadėjęs. Žmogų pasitinka su pamurkimais, meilinasi, leidžiasi glostomas. Visai nebijo šunų, kurie gali jį bet kada nuskriausti. Iš snukelio matosi, kad jam ar kažkokia liga ar gal jis muštas.
Esu pasirengusi jį suvežioti pas veterinarus, kad nustatyti kokios jo bėdelės ir paskirti vaistus bei gydymą. Greičiausiai reikės leisti antibiotikus, lašinti lašiukus, duoti vitaminų. Tokios procedūros lauke negali būti atliekamos, todėl labai reikia laikinos globos, žmogaus, kuris pasirūpintu ligoniuku.
O gal atpažinote kieno tai katinas, gal jis tiesiog išėjo iš namų ir kasnors jo seniai ieško?

Violeta 860177439, violetosb@gmail.com
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai
 
Mane pakalbino "Panele" http://www.panele.lt/lt/naujienos/desertai/nauneimai/savanore_violeta_per_mene­si_zmonems_padovanojome_120_kaciuku/

tik tekstas kiek pakeistas, ne visai taip buvo kalbėta, ech tie žurnalistai  :D  :D  :D
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Citata
Emilija  Petrauskaite parašė:
Yra vienas klausimas, as nepatyrus sioje srityje tai man reiketu nuomones....radau maza kaciuka komposto dezeje su mamyte, ir labai noreciau padeti surasti seimininkus...KAdangi kaciukas mazas (2-3 savaites) tai ir nezinau lyties.   bet labai noriu kazkuo padeti ,bei noriu zinoti kokio amziaus galima atvezti i SOS gyvunus. Jeigu kazkas dar parasytu kaip ir kokio amziaus jau galiu padeti butu super    

Sveika, Emilija nelabai supratau Tavo laiško.
Jeigu nori padėti gyvūnui tai gali laikinai kol kačiukas užaugs jį globoti pati, arba ieškoti globėjų, kas galėtų juos laikinai globoti kol kačiukas užaugs ir galės būti dovanojamas, o katė sterilizuojama.
Gyvūno atidavimas mums tai jau labai menka pagalba, nes visi rūpesčiai yra atiduodami mums - savanoriams. Jeigu tikrai nori jiems padėti pagalvok kuo gali prisidėti pati.
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Naujas dienorastukas apie kates su kaciukais, kurios vakar iskeliavo pas laikinas globejas - Monika ir Lauryna http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/mhmmm/2615.php
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Šiandien pas laikinas globėjas iškeliavo dvi prieglaudos katytės su vaikučiais. Labai apsidžiaugiau kai su mumis susisiekė Monika, ji priglaudė gražuolę katę mamytę su dviem vaikučiais - rusų mėlynukais. Į prieglaudą ši katė pateko su aštuoniais mažyliais iš Grindos. Į Grindą ji buvo atiduota, kaip niekam nebereikalinga katė, kad būtų sunaikinta. Dabar ji saugiai įsikūrė pas Moniką, kur galės ramiai auginti savo likusius vaikučius.
Prieglaudoje dar glaudėsi juodai balta katytė mamytė, kurios istorija panaši. Ji buvusi mirtininkė, išgelbėta iš Grindos. Ši mamytė turėjo tris kyciukus, iš kurių išgyveno tik vienas. Katytei buvo leista įsivaikinti dar du mažylius - ryžiuką ir rainiuką kačiukus. Šią katytę laikinai priglaudė Monikos sesė Lauryna. Labai lauksime žinių kaip sekasi įsikurti ir kaip jaučiasi šeimynėlės.
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Naujas dienoraštukas su Mirtuko atsiradimo pas mus istorija - http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/katytes/2483.php
Redaguota: Violeta Bičkutė - 2010 04 23 17:50:53
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Mane tai nustebino, kad jis eina i tuoleta daryti reikaliuku. Toks mazutis, o jau visko ismokytas, tvarkingas  (x)
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/Juodnose/2447.php

nuorodoje galima pamatyti Mirtuko nuotraukytes, kaip jis atrodo. Neuzilgo paregsim nauja dienorastuka, su naujomis nuotraukomis, jeigu iki tol jis dar neatras namuciu.
As Mirtuka veziau is Guodos namu Giedrei, tai kyciu be galo isimylejau. Visa kelia jis lipo, griuvo, lindo, miauksejo, ejo pas mane ir nurimo tik tada kai pasiemiau ji ant keliu pas save. Tada kad eme murkti kaip didelis traktorius  :D  . Atvaziavau pas Giedre i kiema ir dar kuri laika mylavau ji, toks mazutis, fainutis, nesinorejo man jo atiduoti... tik va, kad neturiu galimybiu pati laikyti jo... ech  (t)
Tikiuosi, kad Mirtukas jau greitai bus pastebetas to vienintelio zmogaus, kuris ji labai myles  [}
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Giedre, parašykite mums savo kontaktus į el.paštą gyvunuglobanamuose@gmail.com, susisieksime su Jumis.  [:)
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Citata
Daina parašė:

Informacija netiksli, Lesės puslapy buvo rašyta kad tom mažylėm kai Nadia paėmė buvo kelios dienos amžiaus, jos tikrai negali būt padovanotos.

:-{  pasistengsiu patikslinti artimiausiu metu. Smagu, kad domitės. [:)
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
:&
Redaguota: Violeta Bičkutė - 2010 04 18 11:33:12
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Nadios katytė iš Grindos kačiukus atsivedė dar labai jaunutė ir nemokėjo jais rūpintis. Iš trijų katulių išgyveno tik vienas, mergytė. Bet ir tai neaišku kaip jiems seksis. Mažylei savaitė laiko.

Dar Nadia prieš keturias dienas buvo priglaudusi tris mėnesio amžiaus katytes be mamytės. Kaip supratau tai tos pačios mažylės, kurioms prieglobsčio ieškojo Vaiva. Visos trys jau padovanotos.

Nadia nieko nebuvo girdėjusi apie mūsų naująją akciją "Tu gali padėti!", o aš jai niekaip negalėjau prisiskambinti, pasikalbėti. Pagaliau šiandien susisiekėme ir jau kitos katytės, kurias ji globos bus plačiau aprašytos istorijos ir daugiau tūrėsime žinių, bei skirsime dėmesio.
Redaguota: Violeta Bičkutė - 2010 04 17 12:29:33
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Katytę iš grindos pasiemė globoti vakar į mūsų prieglaudą atvykusi LGGD savanorė. Tai dabar jau ši  http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.20382 katytė yra jų atsakomybėje.

Mes vis dar intensyviai ieškome namų prieglaudoje likusioms dviems katulėms.
Pirmoji pas mus pateko balandžio 16d, jos mažyliams 3-4 dienos, jų yra šeši ir jai pirmiausiai reikia pagalbos.
Kita katytė glaudžiasi su dviem poros savaičių mažiukais.
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Jūsų pagalbos ir laikino prieglobsčio garsiai šaukiasi dvi katytės.
Pirmoji katytė yra išgelbėta iš Grindos, kur ji buvo atiduota užmigdyti su savo penkiais mažiukais. Jos istoriją ir nuotraukas išvysite nuorodoje: http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.20382 . Katytė laikinai glaudžiasi prieglaudėlėje. Tai labai graži ir pūkuota, pastebimai sveika katytė.

Kita katytė šiandien atsivedė kačiukus tiesiog smėlio dėžėje išviso 8 mažylius ir dabar glaudžiasi Oze, boksiukyje. Labai labai prašome, už tuos kurie negali paprašyti, suteikti šeimynėlėms laikiną prieglobstį. Dėl laikinos globos susisiekite su manimi tel.nr: 860177439 (Violeta). Katytės labai tikisi Jūsų pagalbos!
Redaguota: Violeta Bičkutė - 2010 04 16 21:25:57
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Globėjų gretas papildė Ilona su iš grindos paimta katyte ir jos mažais kleckiukais, bei dar viena mergina globoja ir rankiniu būdu maitina 4 kyciukus. Laukiam dianoraštukų :).
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Citata
grieta parašė:
Rainė verta pačių pačiausių šeimininkų, kaip ir jos mažyliai  
Nes gražuolė yra meili, tvarkinga ir nepaprasto grožio  
Žiūrim, kaip reaguos šeimininkai į Tavo, Violetą, vizitą   Ačiukas, kad rūpinies  

Greta, buvo malonu. Ta moteris, pas kurią važiavau irgi laiko katiną, tai jau išeidama daviau jam lauktuvių - didelį maišą Kit-Kato ir didelę skardinę tos pačios firmos konservukų (mačiau, kad ji katei duoda Darlingą, tai lauktuvės tiko). Labai katinas džiaugėsi (moteris iškarto jam konservukus pradarė, kad paėstų)  [}
Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS