lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2630119
Šiandien: + 16741
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Sandra Bričkuvienė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
Gal kas galite pervešti gyvūnų maistą iš Kauno į Vilnių?

Sveiki,

Tai gal p.Rita galetu ir maisteli is Kauno i Vilniu pervezti? Kaip butu galima su ja susisiekti?
Gal kas galite pervešti gyvūnų maistą iš Kauno į Vilnių?

Kaune yra paaukoto gyvūnų maisto ir kitų daiktų (dauguma paaukota Kauno KIKA parduotuvėse). Gal kas greitu laiku važiuosite iš Kauno į Vilnių ir galėsite pervežti į prieglaudėlę?

Jei taip, skambinkite Sandrai B. 8673 99342

p.s. manau būtų pilna bagažinė (bet čia jau nuo mašinos priklauso).
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

sveiki, noriu priminti, kad man galite siusti gyvunu nuotraukas su trumpu aprasymu. As parasysiu straipsnius ir isplatinsiu. kazkaip nebesulaukiu is nieko....
Ką daryt, jei tėvai neleidžia laikyti jokio gyvūno?, mano tetis nekencia gyvunu,patarkite kaip man ji ikalbeti

O aš manau, kad tiems, kuriems tėvai neleidžia laikyti gyvūno namuose, gali apsilankyti prieglaudėlėje ir padėti valydami narvus, šerdami, vedžiodami ir t.t. Ir su gyvūnais pabūsit ir tėvai bus laimingi :)
Savanoriavimas KAUNE, Ieškomi savanoriai iš Kauno

jei kyla klausimu tau tai kyla ir kitiems. tai tik buvo man proga pasibedavoti :) ir visiems viesai parasyti. Kaune viskas tik gereja. daugeja savanoriu. daugeja maisto ir remeju. ir t.t.t.t.t. greit ir pas mus viskas bus geriau ir tvarkingiau :)

2. Savanoriško darbo organizatoriai – juridiniai asmenys, išvardyti  Lietuvos Respublikos  labdaros ir paramos įstatymo 7 straipsnio 1 dalyje kaip paramos gavėjai, taip pat politinės partijos ir organizacijos bei profesinės sąjungos (toliau vadinama – organizatoriai).
3. Savanoriai – tai asmenys, kurie laisva valia ir niekieno neverčiami atlieka visuomenei naudingą darbą, negaudami už tai atlygio. Savanoriškus darbus gali atlikti Lietuvos Respublikos piliečiai ir Lietuvos Respublikos  teritorijoje teisėtai esantys užsienio valstybių piliečiai ir asmenys be pilietybės (toliau vadinama – savanoriai).

4. Vaikai nuo 14 iki 16 metų savanoriškus darbus gali atlikti tik vienam iš tėvų ar kitam vaiko atstovui pagal įstatymą raštiškai sutikus. Asmenys, jaunesni kaip 18 metų, savanoriškus darbus atlieka pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. sausio 29 d. nutarimu Nr. 138 „Dėl Asmenų iki aštuoniolikos metų įdarbinimo, sveikatos patikrinimo ir jų galimybių dirbti konkretų darbą nustatymo tvarkos, darbo laiko, jiems draudžiamų dirbti darbų, sveikatai kenksmingų, pavojingų veiksnių sąrašo patvirtinimo“ (Žin., 2003, Nr. 13-502) patvirtintus reikalavimus.

cia citata is nutarimo "DĖL SAVANORIŠKŲ DARBŲ ATLIKIMO SĄLYGŲ IR TVARKOS PATVIRTINIMO". jei ka domins galiu el.laisku persiusti daugiau info.

Su nepilnameciais asmenimis reikia daugiau laiko apmokinimams, paaiskinimams ir siuo metu nera Kaune zmogaus, kuris galetu uzsiimti ju apmokinimu bei vadovauti jiems (siuo klausimu placiau galiu padiskutuoti telefonu arba el.laisku). Suauge savanoriai pridaro klaidu ir ivyksta ivairiausiu nesusipratimu, taigi su nepilnameciais padideja ju tikimybe (zinoma, to netaikau visiems, nes pati pazistu kelias mergaites 12m. kurios yra be proto atsakingos). su nepilnameciais reikia daugiau laiko uzsiimti bei kalbetis su ju tevais, rinkti leidimus ir t.t. As nespeju visko apimti viena, o zmogaus tokio kuris dirbti su nepilnameciais savanoriais nera. jei toks atsirastu kaune, tai kreipkites i mane. jei butu prieglaudele kaune, tai butu paprasciau, tada visi zinotu kas kada ateina, kur kas yra, matyciau kaip viskas vyksta ir t.t. dabar to nera. kai bus tada mielai priimsime visus :)

beglobio gyvuno prieziura reikalauja daug laiko, pastangu ir vien meiles neuztenka. reikia jausti dideli atsakomybes jausma pries gyvuna, pries kaimynus bei zmones su kuriais gyveni. kazkas turi sukontroliuoti gyvuno maisto atsargas, vezima pas veterinarus ir t.t. pavyzdys, 10 metu mergaite nori globoti suniuka namie, tevai sutinka, nes neivertina salygu ir t.t. po keliu dienu skambina ir sako, mes laikyti nebegalime, nes mergaite neveda i lauka suniuko. taip pat kas nuves pas veterinarus? kas pasiims maista? dabar as vezioju viska pati, pati surenku is KIKU, pati nuvezu savanoriams (tie kurie gali atvaziuoja iki manes). bet as turiu darba ir negaliu apvaziuoti viso kauno ir visko padaryti.

trumpai tariant, nepilnameciai savanoriauti negali pagal istatyma (ziureti auksciau). taip pat nera zmoniu, kurie galetu apsiimti ju kuravimu. Jei tokiu yra kurie skaito si straipsni, susisiekite su manimi.

p.s. Violeta, tavo sita profilio nuotrauka labai grazi :)

Savanoriauti priimame nuo 16 metu. O kaip galima prisideti ir ka galima daryti rasite cia:
http://sos-gyvunai.lt/about/volunteers/

O myleti gyvunus niekas netrukdo ir jaunesniems. Ka galite nuveikti?
Galite savo klaseje surengti pamokele apie gyvunu globa ir sos-gyvunai.lt. Mes galime atvykti ir viska papasakoti. Jei domins, tegul klases aukletoja paskambina man. sandra 8673 99342

Savo mokykloje su mokytoju pagalba galite surengti paroda piesiniu - pavyzdziui "beglobis gyvunas gatveje"

Taip pat klaseje galite surengti rasiniu konkursa (zinoma, kartu su mokytoja) tema - "kaip galiu padeti beglobiui gyvunui?"

Surenkite mokykloje arba klaseje "augintiniu diena" visi atsineskite nuotraukas su savo augintiniais, papasakokite vieni kitiems apie juos ir t.t.

Kad kazka gero nuveikti nebutina priklausyti organizacijai, galima myleti gyvuus ir taip :)

jei reiks kokios pagalbos, tai rasykite.

sekmes!

Šiuo metu prieglaudėlė yra tik Vilniuje. Nėra tikslių planų kada Kaune bus prieglauda.
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

Oi kaip saunu. Super! Nu kaip smagu, akd visi kaip gali taip prisideda!!!! super. aciu visiems, kurie prisidejo ir tiems, kurie dar prisides :)
Mėta ir Mirta

Nu smagu skaityti nauju seimininku laiska :) sekmes sesytems!!!

Kaune prieglaudos nėra, tik Vilniuje. Todė jei tu esi iš Kauno gyvūnus globoti gali namuose (žinoma, jei yra tinkamos sąlygos). Prieš pasiimant globoti būtum apmokinta. Gyvūną globotum tol, kol jam bus surasti nauji šeimininkai. Jei sudomino, tai rašyk man: sandra.zukaite@gmail.com

O jei dar kas nori prisijungit ir rasyti straipsniu. tai visada prasom :) 15min.lt neriboja kiekio. siuskit man ar persiusiu redaktoriui.

po rimtais straipsniais yra dedamos musu savanoriu pavardes. pvz kaip sis:
http://www.15min.lt/naujiena/augintiniai/kita/kaip-elgtis-radus-beglobi-gyvuna-gatveje-177-84058

Na zinoma, straipsniai ir kitose ziniasklaidos priemonese ivairiomis temomis. :)

Trumpa ataskaita:
sosgyvunai.blogas.lt - straipsniu kiekis neribojamas. rasau as ir Auguste M. Dekui Auguste :)
bernardinai.lt - vienas straipsnis per savaite. raso Kauno savanore Milana Nostramaite ir kartais as.
alfa.lt - vienas straipsnis per savaite. raso Kauno savanore Milana Nostramaite ir kartais as.
15min.lt - straipsniai portale neribojami (spausdintoje versijoje tik kartais isspausdina, taciau portale kiek norim tiek rasom). Raso Jurgita padolskyte, as, Milana Nostramaite.

Dekui visoms Kauno rasytojoms :)

Didelis dekui Godai B. ir Auksei, kurios reguliariai siuncia man nuotraukas straipsniams. ACIU!

Dekui labai Ievai Navarackaitei, kuri filmuoja, fotografuoja gyvunus Kaune. Ji taip pat padeda delioti skelbimus apie gyvunus internete. ACIU.

Tai tik trumpa ataskaita ka mes veikiame :)

Sveika, Edita,

Malonu, kad galvoji prisideti prie musu veiklos. Laikinai globoja tie savanoriai, kurie yra pilnameciai ir turi tinkamas salygas tam. Laikinai globoti gyvuna savo namuose neuztenka tik meiles. Reikia ir daug kantrybes, laiko bei noro. Nes negalima paimti gyvuno o kita diena vel ji atiduoti. Tai yra labai atsakingas darbas.

Atsakau i tavo klausima: gyvunas globojamas tol, kol suranda naujus tikruosius namus. O kada suranda? tai priklauso nuo daug, nuo pacio gyvuno, ar jsi sveikas, koks jo charakteris, nuo to kaip savanoris stengiasi, ar deda skelbimus apie gyvuna, ar raso dienorascius ir t.t. Taigi, gyvunas gali praleisti tik kelias dienas pas tave arba gali uztrukti ir iki 6 menesiu.

O kiek tau metu? ar turi salygas laikyti gyvuna savo namuose? ka mano tavo seimyniskiai apie tai?

jei rimtai susidomejai, tai paskambink man
tel. 8673 99342 ir pasikalbesim placiau, susiplanuosim susitikima.

Sveika, Simona,

Smagu, kad nori prisideti prie musu komandos. O esi pilnamete? Kaip gali prisideti rasi cia:

Savanoriauti priimame nuo 16 metu. O kaip galima prisideti ir ka galima daryti rasite cia:

Sekmes!

Patys galite deti ivairias naujienas i ikrauk.15min.lt

Naujienos trumpai:

atidarytas naujas blogas (tai bus puiki reklama apie mus ir galimybe placiau talpinti straipsnius apie globotinius):
http://sosgyvunai.blogas.lt/

Taip pat Kaune atsirado savanorių, kurie gali rašyti straipsnius, taigi, straipsnių apie gyvūnus padaugės.

Noriu su visais pasidžiaugti, kad žiniasklaida vis daugiau prisideda prie gyvūnų gerovės.

Portalas 15min.lt pristatė naują rubriką "Augintiniai". Čia talpinami straipsniai apie globotinius, kurie ieško namų, naudinga informacija apie gyvūnus bei įvairūs nutikimai.

Portalas alfa.lt sukūrė atskirą rubriką "Gyvūnai", kurioje taip pat talpinama naudinga informacija apie gyvūnus, svarbūs įvykiai bei globotiniai, kurie ieško namų. Anksčiau buvo tik pavieniai straipsniai.

AČIŪ! Žiniasklaidos pagalba mūsų globotiniai greičiau suras šiltus bei jaukius namus.

Labai reikia savanorių fotografų (nebūtinai profesionalūs), kurie fotografuotų gyvūnus prieglaudoje ir atsiųstų man nuotraukas. Nuotraukos bus straipsniuose alfa.lt, 15min.lt, bernardinai.lt ir pan. Reikia kiekvieno gyvūno po septynias nuotraukas ir gyvūno vardo (dar gerai būtų ir trumpas aprašymas arba nuoroda į dienoraštį).

Nuotraukų reikia tik tų gyvūnų, kuriuos jau galima dovanoti.

Būtina parašyti kur tas gyvūnas yra (ar Oze, ar namuose pas globėją ar prieglaudoje).

Man nuotraukas gali siųsti ir savanoriai, kurie globoja laikinai augintinius pas save namuose.

p.s. man labai padeda Auksė, tačiau ji nepažįsta kačiukų, todėl straipsnių apie kačiukus kurį laiką nebuvo.
Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS