lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2570629
Šiandien: + 19842
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Šarūnė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1
grybai, grybeliai
 
Ilo. Kol., grybelis plinta sporomis, tad užsikrėsti galima per tiesioginį kontaktą arba per drabužius ir kt. daiktus, su kuriais užsikrėtęs gyvūnas/žmogus turėjo sąlytį.

Tai va, mus tas grybelis irgi siaubingai kankina. Buvau anksčiau rašiusi apie priglaustą keturių katyčių šeimynėlę (dvi margutės ir dvi pilkos). Visas labai greitai išdovanojom, viena liko pas mus (pilkutė). Deja, turim "džiaugsmą" - grybą (mikrosporiją).

Dvi katytes pasiėmė viena šeima (pilką ir margą), deja, vienos iš jų jau nebėra (pilkutės) :( Kita laikosi, kaip ir visai neblogai, didelė tikimybė, kad pasveiks. Viena katytė (margutė), kurią pasiėmė tokia moteris, visai sveika. Mūsų mažoji serga. Gydomės jau gerą mėnesį, bet progreso nėra, visa laimė, kad nors neblogėja.. Šiaip būtų labai šaunu gauti dar kokios nors info, kaip prieglaudėlės gyventojus gydote ir kaip sekasi sveikt. Mes kolkas gydomės tik išoriškai, tepam/prausiam visą kailiuką. Bet jei ir toliau negerės, teks gerti tabletes, o jos labai kenkia kepenims, o katytė dar tokia mažutė..

Beje, kaip užsikrėtėm? Buvom apžiūroje pas veterinarą, laukėme eilėje, priėjo tokia mergaitė, kuri buvo siaubingai išberta (jau man iš karto toks įtarimas ir bloga nuojauta), na ir paglostė mūsų dvi pilkutes katytes (viena iš jų, kaip ir minėjau, jau vaivorykštės šalyje).. Dabar kaltinu save, kodėl nesudraudžiau ir leidau, bet iš kitos pusės žiūrint, šalia stovėjo jos mama ir nepasakė nei žodžio, išskyrus "ach, kokie gražūs kačiukai" ir pan. Kalbėjau paskui su veterinare, tai sakė, kad toji šeimynėlė tyrė savo katiną, nes dukra iš kažkur grybeliu užsikrėtė, tai įtarė savąjį augintinį. Neįsivaizduoju, kaip suaugęs žmogus gali būti toks neatsakingas..

P.S. Mano paštas: sarune_kav@yahoo.com. Labai lauksiu bet kokios info ar patarimų..
Redaguota: Šarūnė Ivoškienė - 2009 12 12 00:17:44
Šauniai šeimynėlei SKUBIAI reikia namų!.., dovanojamos katytės
 
Laba vakara,

na, tikėjausi, kad geriau seksis, nes katytės išties nuostabios.. Pilkutės visus labai domina ir skambučių labai daug sulaukiau, o, va, su margutėmis sunkiau :( Iš pradžių vieną lyg ir žinojau kas paims, bet atsisakė. Tad abi pilkutės rezervuotos, o margutės tebelaukia savųjų šeimininkų..
Šauniai šeimynėlei SKUBIAI reikia namų!.., dovanojamos katytės
 
Nuotraukytes galite pamatyti : http://public.fotki.com/t-i-j-a/dovanojamos-nereali/
Šauniai šeimynėlei SKUBIAI reikia namų!.., dovanojamos katytės
 
Sveiki, Mielieji,

sukūriau dienoraštį, bet kažkaip baugu pasidarė, kad jis gali likt tiesiog nepastebėtas, o tos pagalbos mums iš tiesų labai reikia, laiko daug neturim.. tad tikiuosi nesupyksit, kad pasikartosiu ir čia..

Lapkričio 6 d. visas kiemas skamba nuo gailaus miaukimo.. Šį kartą keturi visai dar lėliukai kačiukai.. Vizitas pas šauniąsias Pašilės gatvės vet. gydyklos veterinares. Pasirodo visos esam 1 mėn. amžiaus panelės :) Katytės iš tiesų nerealaus grožio, dvi margutės (sako gi, kad tokios laimę neša), dvi pilkos (greičiausiai siamuko kraujo turi) labai panašios į WHISKAS reklamos katinėlį. Dvi iš jų, viena pilkutė ir viena margutė, jau rezervuotos. Tačiau dar dvi labai nekantriai laukia savo mielųjų, gerųjų, naujųjų šeimininkų.. Kadangi katytes glaudžiu ne pas save (nes turiu tokią panterą, kuri griežtai nusistačiusi prieš naujus atvykėlius), tai tų namučių reikia kuo skubiau.. Kačiukai sveiki, tvarkingi (tokie mažučiai (telpa į delną), o jau moka naudotis dėžute) ir beprotiškai mieli.. Lapkričio 6 dieną kažkieno negailestingos rankos pamesti ir palikti likimo valiai garsiai šaukėsi namų šilumos ir skanaus maistuko.. Šiandien vėl gailiai šaukiasi nuolatinės meilės ir globos.. Labai viliuosi, kad greitai mano mažosios bus išgirstos..
Puslapiai: 1
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS