lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 4967375
Šiandien: + 35949
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Ilo. Kol. (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26 Pirmyn
Savanoriavimas (kituose miestuose), Diskusijos esamiems ir potencialiems mūsų padėjėjams kituose miestuose

Laikina namų globa tai neįkainojamas turtas. Juk gyvūnas daug greičiau nusiramina ir atsiskleidžia nei būdamas prieglaudoje tarp visos krūvelės kitų likimo bendrų. Savanoriai labai stengiasi bet nei rankų, nei laiko neužtenka išglostinėti kiekvieną tiek, kiek norėtųsi :)
[ uždaryta] Ką tik priklydo meilūnė švarutėlė naminė katytė, o pas mane jau 14 kačių :( Skubiai reikia prieglobsčio!

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.630771396962321.1073742154.140568255982640&type=3&uploaded=3
[ uždaryta] Ką tik priklydo meilūnė švarutėlė naminė katytė, o pas mane jau 14 kačių :( Skubiai reikia prieglobsčio!

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.354055668000585.80922.104995299573291&type=3&uploaded=1#!/photo.php?fbid=558332587572891&set=a.354055668000585.80922.104995299573291&type=3&theater

Rita, nufotogafuokite bėdulę. Pagal jūsų pasakojimą kažkas žinojo, kur katytę "pamesti" :(
Ieškom namų arba laikinos globos katytei rastinukei

Dievulėliau, tik nepalikite jos, juk mažė neišgyvens žiemos, o mirtis nuo šalčio ir bado be galo ilga ir skausminga...
Katineliai

Skaudu, bet tokia situacija yra kiekviename Lietuvos kaime. Tikiuosi, LABAI tikiuosi, kad močiutė lašins vaistukus, bet patirtis sako visai ką kitą.
Labai sunku ką nors jums patarti. Aš tik pabandysiu pasvarstyti, ką daryčiau pati. Gal pabandyčiau vieną ar dvi sveikiausias katytes sterilizuoti. O likusias - nusilpusias ir ligotas - vežčiau migdyti. Bet tai tik mano pamąstymai. Pati gerus metus kankinausi ir dvejojau migdyti besikamuojantį kieminuką, kol kartą atradau jį mirusį. Niekada sau neatleisiu jo kančių ir savo kvailo tikėjimo, kad sugebėsiu jo gyvybę palaikyti. Labai bijau įsivaizduoti, kokį skausmą, nenusakomą šaltį jam teko kentėti tokį ilgą laiką... Ech, ką aš čia...
Bet kuriuo atveju močiutė tikrai nesugebės bėduliams padėti tiek dėl tipiško kaime požiūrio, tiek dėl itin garbaus amžiaus. Tad čia jau reikėtų jums įdėti pastangų.
Suprantu jūsų nerimą visa širdimi.
Kačiukas Perlis skubiai ieško namų!

Nufotografuokite katinėlį ir talpinkite skelbimukus įvairiuose tinklapiuose, pasiūlykite draugams, giminėms, patalpinkite skelbimą ir į vietinį laikraštį.
rasti 2 katukai, gal atsiras norinciu juos priziureti, pati negaliu auginu suni ir katina. siuo metu jie gyvena daugiaaukscio buto laiptineje

Koks šių katukių likimas?
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos

Ačiū, Odeta, už tokį puikų pasakojimą. Labai apmaudu, kad Mažius pasirinko šeimininkus, kurie visai nenori būti jo šeima. Gal atėjus šalčiams jis vis tik nuspręs grįžti pas jus.
prasau pagalbos

Suprantu, pas mane pačią 4 globotiniai, o pajamos 350Lt/mėn., kurių ateinantį mėnesį neteksiu. Bet suprantu ir tai, kad niekas nieko man neprivalo, visi padeda mano globotiniams tiek, kiek pajėgia. KAžkaip bandau suktis pati. Reikėjo nufotografuoti katinėlius, talpinti jų skelbimukus visais įmanomais kanalais. Juk tikrai niekas neateis ir nepasiims jų į aukso rūmus. Paminėjote "Grindą". Bet noriu jums pasiūlyti padaryti jiems paskutinę paslaugą - užmigdykite vet,klinikoje, padarykite nors tiek. Tik dėl dievo meilės, neneškite ten, kur jie nusikankins nuo ligų ir baimės. Tik nesakykite, kad to nežinote. Pagailėkite jų.
prasymas priglausti suniuka

Nufotografuokite Tiką ir talpinkite skelbimukus įvairiuose tinklapiuose. Iš namų gyvūną padovanoti daug lengviau. O minėti didelio streso, atsidūrus iš namų prieglaudoje, manau, nė neverta. Pakalbinkite gimines, pažįstamus, gal kas nors norės pasiimti kalytę pas save, taip netgi turėtumėte galimybę su ja matytis.
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos

Odeta, kaip Micelė? O kaip kiti jūsiškiai?
Katino bėda

Vargšas katukas, kažkas žiauriai su juo pasielgė. Labai tikiuosi ir linkiu, kad jis kuo greičiau ir sėkmingiau pasveiktų. O jūsų mama ir žiemą gyvena tuose soduose?
SOS gyvūnų namelio gyventojai, Gyvūnų globa Vilniuje ir kituose miestuose

Pasiskambinkite Ilonai. Taip patarimų ir atsakymų sulauksite greičiau. Labai gaila, kad šunelis nepritampa jūsų šeimoje.
Katės rūsyje, Rūsyje rasta kačių šeimyna su kačiukais.

Paprastai, Edvinai, taip ir būna: bandai pasirūpinti viena katele, o pamatai, kad rūpiniesi kone 10. Situacija tikrai kebli, juk šeima būtinai kam nors užklius. Reikėtų pasistengti, kad katulių gyvenamoji vieta būtų tvarkinga :maisto indeliai (likučiai), išmatos ir pan. Reikėtų ir vaistukų nuo blusų, nes neduokDiev kaimynai blusas pastebės. Sterilizuoti mamą - kuo skubiau, tuo geriau. Manau, kad verta bandyti visus juos jaukintis ir ieškoti jiems namučių. Padarykite nutoraukėlių ir talpinkite skelbimus tiek internete, tiek spaudoje.
Negaluoja

Bet veterinaro apžiūros, viskas tik spėlionės. Gali būti tiek  kirminai, tiek visiškai netinkamas katinui maistas (bulvės, alijošiai, pienas, taip, taip - ir pienas), gali būti ir nuodai. Kuo skubiau pas veterinarą, jei katulis dar gyvas :-(
SKUBU - Gražuolė vis dar ieško globos/namų

Kaip sekasi šiai katulei? Man toji PSP taip pat be galo sunkus reikalas. Taip, tikrai papuola visiškai bailiukų katukų (dėl to vis tik kalti žmogystos), bet ir juos paleisti į tą pačią- pavojingą- aplinką... sunku ir skaudu.
Katės priežiūra atostogų metu - kaip sprendžiate?

Katinėliui labai nedaug reikia: kad padėti maistuką, vandenėlį pakeisti ir sutvarkyti kraiko dėžę. To užtektų ir vieną kartą per dieną. Gal vistik kas iš draugų ras truputėlį laiko prieš ar po darbo :(
Reikia transporto JONAVA - VILNIUS

Katinėlis Mikis jau Vilniuje. DIDELIS AČIŪ Eugenijai ir trims šauniems jaunuoliams, padėjusiems katuliui patekti į prieglaudėlę.
Reikia transporto JONAVA - VILNIUS

Labai prašau vykstančių Iš Jonavos į Vilnių pavežti katinėlį Mikį. Gaila, kad nesugebėjau rasti jam prieglobsčio pačioje Jonavoje. Teko kreiptis į "SOS gyvūnus" pagalbos šioje beviltiškoje padėtyje.
Katinėlio Mikio istorija:
"Viskas prasidėjo prieš kelias savaites, kai į PSP kieminukės Rainutės rūsį įlindo kitas katinėlis ir jiedu susipjovė. Rainutė priklydėlį išgujo iš savo rūsio į bendras patalpas. Maniau, kad katinėlis laukinukas, bet laikas parodė, kad klydau.

Po kelių dienų katinėlis dingo, manėme, kad jis rado išėjimą iš rūsio, nes lauko duris vis kas nors palikdavo praviras.

Tačiau, po kokių penkių dienų rūsyje pasigirdo rėkimas. Katinėlis rūsyje. Ar jis buvo išėjęs ir vėl įlindo, ar jis taip ir tūnojo tas dienas, nežinia.

Kraupiai alkanas, kraupiai išsigandęs ir purvinas. Blogiausia, kad įlindęs į vienų gyventojų rūsį, kurie neitin mėgsta gyvūnus.

Kai katinėlis sureagavo į kvietimą ir tiesiog prišliaužė artyn, sudvejojau, ar jis laukinis. Maistuko pagalbą išviliojau jį laukan, bet... jis prisiplojo prie sienos ir ėmė rėkti, letenėle bandydamas atidaryti tai laiptinės, tai rūsio duris. Jis NAMINUKAS! Labai bijo lauko ir erdvės. Nieko kito neliko, kaip vėl atidaryti rūsio duris. Štai čia ir prasidėjo puolimas į kojas, bandymai priglusti ir kojų baksnojimai galvyte. Jis kraupiai bijo, bet yra namų katinėlis. Pamaitinau ir palikau rūsyje.

Bet čia jis NEGALI likti. Jeigu to rūsio, į kurį jis įlenda savininkai jį ras bus blogai, jei tik pajus jį esant valytoja (ta pati, kuri mušdavo Rainutę) bus blogai, Rainutė jį taip pat puola pjauti.

Aš nežinau kur jį padėti, išnaudojau savo namiškių kantrybę iki galo. Pas save jo atsinešti negaliu, juk Pilkutis su Ryžulka ir taip užėmę vieną kambarėlį.

Katinėlis buvęs labai stambus, baltas su rainomis dėmėmis. Pailsėjęs ir nusprausęs bus tikrai įspūdingas, bet KUR jį priglausti nežinau... "

864292870
Redaguota: Ilo. Kol. - 2012 03 20 21:50:38
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS