lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 2514178
Šiandien: + 21101
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Auksė (Temų autorius)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1
Padėkite išgelbėti penkis soduose gyvenančius benamius mažus kačiukus
 
Šalia Vilniaus esančiuose soduose gyvena mama katė. Jau kelintus metus iš eilės ji nuolat vedasi kačius. Ji pati, nors ir sunkiai, bet sugeba išgyventi, bet va jos vaikučiai, deja, retai kada išgyvena. Ypatingai sunku rudenį ir žiemą, kai sodai ištuštėja ir nebėra kam ją pašerti.
Neseniai mamytė pasirodė su 5 naujais mažyliais. Nors šįkart taip norisi jiems padėti, bent kelis išgelbėti. Deja, pati tokių galimybių neturiu. Kadangi gyvenu pas tėvus, turiu atsižvelgti į jų norus, o jie greižtai nesutinka įsileisti bent vieną padarėlį į namus. Orai šąla. Mažyliai ir vėl neišgyvens.
Gal kas nors galėtų juos priglausti. Aš padėčiau su maisteliu ir su naujų šeimininkų paieška. Gal kas galėtų priimti nors po vieną? Jie jau patys valgo, tik yra truputį baikštūs (su maistu žmogų prisileidžia, manau, greit taptų labai jaukūs). Jų lyties nežinau. Du katukai beveik balti, o likę trys - raini su baltu. Jiems apie 2 mėn. Katukai sveiki, švarūs, labai energingi.
Katę planuoju sterilizuoti ir paleisti atgal, nes ji pripratus gyventi laisvai. Prašau padėkite padėti katukams!
Lina

Galinčius padėti, prašau skambinti tel. 867107324, el. p. lina.burbaite@hotmail.com
Nepaprasto grožio juodukė ieško namų (SKUBU)
 
Gavome tokį laiškutį:

"Laba diena.

Rašau Jums su dideliu prašymu. Sekmadienį prie savo buto durų radome padėtą krepšį, o jame - šuniuką. Nedidelis, vos kelių mėnesių šunelis. Dejome skelbimus, kad dovanojame, bet kol kas nesulaukėme nei vieno skambučio. Gyvename nuomojamame bute, turime namuose šunį, todėl ilgai jo laikyti tikrai negalime. Norėjau paprašyti, gal sukurtumėte kažkokį pranešima savo puslapyje, kad dovanojama kalytė, maždaug 2-3 mėn., pridedu ir nuotraukas kelias. Šunelis tikrai labai simpatiškas ir laukia naujų šeimininkų.

Ačiū. Lina.
Mano tel. 868857007"

Taigi ši miela gražuolė ieško gerų namučių!
[ uždaryta] RASTAS HASKIS. Ieškomi šeimininkai
 
Visorių sodų bendrijoje atklydo Haskių veislės šunelis, pakinkytas diržu. Šunelis neregistruotas, sveikas, maždaug 1-2 metų, energingas, judrus, labai draugiškas, apmokytas.
Ieškomi jo šeimininkai.

Gal atpažinote savo ar kaimynų augintinį? Tel. 85 270 18 59 arba 8 680 73247
Reikalinga transporto pagalba atvežant laikraščius
 
Vienoje įmonėje prisikaupė LABAI daug laikračių. Joje dirbanti mergina pasiūlė juos SOS gyvūnams, nes artimiausiu metu žadama jų atsikratyti. Prieglaudoj jie labai reiklaingi, todėl mielu noru juos priimtumėm, tik deja, reikia pagalbos juos atvežant. Kaip supratau, laikraščių tikrai nemažai, todėl dar ir fizinės jėgos reiks juos pernešant į automobilį. Tos jėgos bus galima gauti iš įmonės darbuotopjų (jei tik susiderinsim tinkamą laiką), bet labai reikalingas transportas. Nebūtina suvežti visų laikršačių - bent tiek, kiek pavyks - reikalingas bet koks kiekis. O vežti reiktų netoli - iš Jogailis g. į Žalgirio g. 60 esančią SOS gyvūnų prieglaudą.
Jei galite padėti, skambinkite tiesiai Vilijai (merginai, dirbančiai įmonėje), tel. 867477873 arba man (Auksei) 860076440.

Ačiū
[ uždaryta] Rasta stafordšyro kalytė (SKUBU)
 
Rasta panaši į stafordšyro bulterjerą kalytė. Labai ieškomi šeimininkai. Kalytę radę žmonės neturi galimybės jos laikyti. Reikajinga laikina globa.
Skambinti Ilonai, 8600 39525
Redaguota: Auksė - 2011 01 15 17:13:39
Auksaplaukė-SAIRA
 
Gavau tokį laiškutį iš SOS gyvūnų padovanotos spanieliukės šeimininkės:

Sveiki ,na tai stai cia rasom Jums su Sairute, norim su Jumis pasidalinti savo dziaugsmais ir netik. Gyvenam mes puikiai, draugiskai , nesipykstam, labai esam mylimi, tiek mes Saira labai mylim tiek ji mumis. Siaip ji yra nuostabus zmogaus draugas, be galo atsidavus mums, myli glaudziasi, net aimanuoja, kai paimam ant ranku ar leidziam i lova ilipt. Be galo troksta demesio, yra rami, meili ir visiskai neagresivi musu blondine. Dukra ja netgi sesute pradejo vadinti - pries miegot eidama pabuciuoja Saira, ryte atsikelus irgi pasibuciuoja. Vasara daug laiko leidom gamtoje, su nakvynem ir netik, taip pat savo sode daug laiko praleidziam. Visur  su mumis ir Sairute dalyvauja, be galo megsta maudytis neina iskrapstyt is vandens. O dabar orams atvesus tai nori silumos, guli dreba visa, tai paprasem kad mociute numegstu musu mazajai seimos narei megstuka, tai greit turesim kuom pasisildyti. Jinai labiau panasi i maza vaikiuka ar katiniuka kuriam labai norisi meiles bei silumos, tai mes visi  stengiames jai tai suteikti.
Idedu musu grazuoles foto
Zula (Nora)
 
Laukiam Zulos (Noros) nuotraukyčių ir nuotykių. Labai norisi pamatyt kaip ji auga :)
Mėta ir Mirta
 
Laurynas ir Sandra 2010.02.21 17:28

sveiki visi, na nuotraukytej musu mergaites (Mirta ir Meta) pilnos isgascio, bet net nesitikejom, kad namuose viskas taip gerai klostysis. Baimes netruko, ypatingai sunkiai sekesi draugauti su Laurynu (kazkaip vyru visai nepasitikejo). Bet po keliu valandu pasnekesiu, glostymu ir bendravimo jau visi keturi zaidem,kandziojomes ir lakstem po namus. Po to trumpai pasivaiksciojom lauke, kol kas vedeme abu po viena mergaite ir jos puikiai vaiksciojo, visai nesipriesindamos ir visai neturejome jokiu bedu su Mirta :). Tada virtuvej visos merginos virem barsciu sriuba :) o dabar seses jau nuluzo savo guolyje salia musu ir snaudzia... Su Laurynu jauciames ne ka maziau pavarge negu mergaites, nes labai norejome, kad musu ketveriukes santykiu pradzia butu kuo geriausia. Manau mums netgi labai pavyko. Kai pirma karta atvaziavome i prieglauda tai mergaites net slepesi nuo musu, vakar kai atvykome aplankyti jau buvo drasesnes, o siandien namuose jau laksto is paskos, vizgina uodegytes, laizosi ir net pacios reikalauja demesio. Kaip sakoma gera pradzia - puse darbo, bet manome, kad kuo toliau tuo bus geriau ;) butinai papasakosime kaip gyvename
Belgė (Runa)
 
Naujausios žinios iš Belgės (Runos) šeimininkės Astos:

Labas, jau mudvi tiek laiko vaikštom miškais, kad po to vos spėju suktis. Runa pasveiko, labai retai atsikosti. Dabar stiprinam organizmą - daug sveikai valgom. Kitą savaitę gal eisim tartis dėl operacijos (sterilizacijos). Mergina labai atsigavo morališkai - keičiasi akyse! Dabar ji kiemo ir miško šeimininkė, visus šunis aploja, ant visų leteną deda ir niekam nenusileidžia :) Vakar suminkė sniege didžiulį pitbulį - reikėjo matyt - kupra pašiaušta, o tas juk triskart didesnis.
Kozi
 
Labai laukiam naujienu is Kozi nauju namuciu
Puslapiai: 1
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS