lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2434714
Šiandien: + 123650
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Giedrė G. (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose

Tikrai labai tvarkingas ;) niekur dar nieko nepadarė blogo  :q

Sveiki visi  [:) esu katuko Mirtuko globėja ir norėčiau šiek tiek apie jį papasakoti. Tai be galo meilus,mėnesio laiko murkliukas, jau ir pats valgyti pradeda, eina į tualetą, jau įlipa į lovą ir nulipa pats, nori visada būti šalia, kaip ir visi maži katukai dūksta po namus, visur viską apžiūrinėja, smalsutis  naktį kartu miegot nori, tik vandens nelaka, pienelį laka, nedaug duodu, kad viduriukų nepaleistų, na o maistą su vandeniu trinu, tai manau, viskas gerai dėl to. Na tai tiek kol kas būtų iš mano pusės  augam ne dienom, o valandom  ;) ir labai laukiam šeimininkų, kurie mumis rūpintųsi ir mylėtų  [}

Sveiki visi ;) aš taip pat šiek tiek domiuosi laikina globa namuose, nes į prieglaudėlę atvažiuoti pagelbėti laiko neduoda mokslai, vis rečiau ir rečiau galiu atvykti, na o sėdėdama namie ir mokydamasi galiu padėti. Tik viena bėda, esu ne iš Vilniaus ir kas antrą ar kas trečią savaitgalį važiuoju pas tėvus, aišku, atsiradus naujiems gyventojams galėčiau tarkim mėnesį laiko nevažiuoti į namus, bet ar to nebūtų per mažai? Taip pat mano nuomojamas butukas yra nedidelis, apie 20kv. Ar užtektų vietos didelei šeimynai? :) Būčiau dėkinga už atsakymus ;)
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)

Aš bandžiau rašyti, bet negavau jokio atsakymo jau daugiau nei savaitė :(
bet pamėginsiu dar sykį ;)
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)

Sveiki Visi, norėjau paklausti, kodėl man nerodo jokio uždaro forumo,
nors esu užsiregistravusi puslapyje? :)
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus

Sveiki visi :) Norėjau paklausti, iš kur būtų galima gauti medžiagą,
kurią reikia išmokti, ir žinoma, atsiskaityti, kad galėčiau (kai bus nauja prieglaudėlė) ir
toliau sėkmingai dirbti savanore. Ačiū ;)
Puslapiai: 1
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS