lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 4967467
Šiandien: + 36041
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Kamilė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1
Našlaitėlis Pūkutis jau turi globėją. Reikalinga parama vet. apžiūrai ir skiepams

Pukutis jau apsiprato namuose, naudojasi dėžute, kartais pasiprašo į balkoną. Išdidžiai vaikšto pro šunį, šis paurzgia, o Pukučiui nė motais
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!

Katė visur sisioja iš pavydo ir keršydama. Reikia jai skirti daugiau dėmesio ir švelnumo
Našlaitėliui katinui Pūkučiui reikalingi nauji namai!

Na va, aciu dievui, radau. Dabar sedi patenkintas ant keliu ir murkia. Nu einu vel ji kankinti - lasus i ausi lasint

Jis palindo po automobiliu, o kai norėjau ištraukti, įlindo į vidų prie variklio ir nesirodė. Niekaip negalėjau išvilioti. Nuėjau namo maisto atsinešti, galvojau, kad išviliosiu, bet vis tiek nesirodė. Gal per tą laiką kitur pasislėpė. Susirinko kaimynės, sakė jei pamatys, atneš man namo. Gatvė nejudri, netoli Rekso gydyklos, prie x maximos kieme. Skambinau buvusiai globėjai, pas juos eidavo į lauką ir tuoj grįždavo. Ji tikisi, kad Pukutis eis prie žmonių. Aš pati dar darbe, vakare ieškosiu.

Nežinau ką daryti, Pukutis pabėgo ir pasislėpė. O prieš tai buvome pas veterinarą, jam ausies uždegimas, prirašė vaistų valyti ausytei ir lašų. Dar neskiepijo, kol ausytė pasveiks. O dabar turiu namie vaistus, o Pukutis dingęs. Atspausdinau skelbimus, pakabinau prie namų. Jis vistiktai naminis katinas, labai mielas, eina prie žmonių. Ir mane iš paskos sekiodavo, ir ant rankų eidavo. Sustresavo vargšelis pas veterinarą
Suo uzdarytas be vandens ir maisto lauko narve., Sarginis suo, kankinamas abejingu zmoniu, kencia bada ir troskuli.

Gražus šuo, dar ir gerietis pasirodo. Šaunuolės, kad rūpinatės
Benamės katės ir katinai Pilaitėje, Norėčiau jiems padėt, patarkit, prašau...

Aš irgi gyvenu Pilaitėje. Tos katės daugumoje yra laukinės, Lesė kai kurias Pilaitės kates jau sterilizavo. Kai gelbėjome šuniuką Rudį iš Pilaitės, atvežėme į prieglaudą ryžą katinėlį ir pilką katytę, jie buvo jaukūs, ir dar mažiukus kačiukus. Dabar kiek matau Pilaitėje visi laukiniai, juosa žmonės maitina.
Puslapiai: 1
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS