lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3607706
Šiandien: + 35061
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Agnė Šniukštaitė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Skubiai reikalingas globėjas 2-3 sav. mažyliui!!!, pagalba, laikina globa
 
Labai graži katytė :) Dovanokite ją tik sutiksiantiems sterilizuoti
Laikinų globėjų paieška. Vienas ištrauktas iš po ratų, kitas - išgelbėtas iš mokyklos kiemo., pagalba, laikina globa
 
Kaip sekasi globėjų paieška?

Čia bus biški ne į temą, bet, nors naujiena ir skaudi, bet man širdį glosto vienas faktas - kad yra auganti karta gerų žmonių. Kiek teko matyti, kaip vaikai, eidami iš mokyklos paspiria, meta akmenį ar tiesiog apsimeta, kad nepastebi prie jų kojų besitrinančio pamesto kačiuko ar šuniuko. O čia trys istorijos ir visose kalbama apie neabejingą jaunimą. Tikiuosi, kad beaugdami nepames savo gerų širdžių šie žmonės :)
Iki sekmadienio reikalingas transportas: Palanga (Klaipėda) - Vilnius, pagalba,transportas
 
Aš labai pasistengsiu įkalbinti tėvus, kad atvežtų ką nors nuo Klaipėdos. Pati su jais važiuosi iš Klaipėdos į Vilnių šeštadienį apie pietus. Ar mažyliai su boksiuku būtų? Ir kiek jų yra?
SKUBIAI reikalinga globa katytei Pūgei iki liepos 3 dienos
 
Radau globą iki birželio 26, tai dabar reiktų žmogaus, kuris galėtų perimti katytę nuo birželio 26 iki liepos 3
SKUBIAI reikalinga globa katytei Pūgei iki liepos 3 dienos
 
Mano globojamai katytei Pūgei labai reikėtų naminės globos nuo rytojaus (ketvirtadienio) iki liepos 3 dienos. Aš išvykstu iš Lietuvos ir grįšiu tik liepos 3 d., tada galėčiau ją paimti atgal pas save, jei iki tol namai neatsiras. Buvo tartasi mažylę grąžinti į Ozą, bet... Ji yra mažas stebuklėlis, kuris dar truputį sirguliuoja ir man tiesiog gaila ją ten palikti. Jai labai reikia dėmesio, meilės. Ji neįprastai geras kačiukas - rami, jokių skandalų, jokių verkimų, jeigu negauna dėmesio - pati susiranda ką veikti.
Vaistukus, maisto, kraiko duotume visam globos laikui.  

Čia mažiukės dienoraštis http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/grupe/10/dienorastis/tai-buvo-nedidel-balta-katyt/

Jeigu galite padėti, skambinkite man nr 862353170
[ uždaryta] Išmestasis
 
Citata
Aušra R. parašė:
Katinėliui radom globėjus, Tai mūsų puikieji Edgaras Ir Goda. Katinėlio vardas Piškis. Iškeliavo į naminę globą su dideliais nuotykiais, puse 12 nakties nešamas iki transporto išsilaužė boksą ir pabėgo į aptvertą užrakintą teritoriją. Ačiū dievui, naktinis sargas neliko abejingas tokiam nelaimėliui ir mus įsileido. O Piškis žiopliukas, net pasislėpti gerai nemokėjo, greit jį pastebėjome, o pakviestas vardu miauksėdamas pilnu baimės balseliu pats atbėgo. Truputį sunkiau buvo į boksiuką sutalpinti.:) Na bet dabar jau viskas gerai, Piškis šiltuose namuose, jam suduoti vaistai nuo kirminų ir laukia skiepuko. Katukas labai labai mielas, visiškas rankinukas.

lauksim Godos dienoraščio dabar  :] su jos sugebėjimais turėtų iš namų pasidovanoti
Labai skubiai reikalinga ~2mėn. globa dviems sužalotiems 1,5mėn. kačiukams.
 
Ne visiškai sutinku dėl nuolatinės priežiūros ir tų kritinėjimų. Taip, kol kačiukai pilnai prisitaikys ir pripras prie supančios aplinkos, tikrai bus visko. Tačiau, kai atsiras pastovūs namai ir kiekvienas centimetras, kiekvienas baldas, praėjimas ir kliūtis taps kačiukams pažįstami, galiu garantuoti, kad nebeliks nei tų kritinėjimų, nei tos priežiūros reikės. Pas vieną pažįstamą merginą buvo atsiradęs aklas šunelis iš Grindos. Tai pradžioj buvo baisu žiūrėt į jį - nuolat atsitrenkdavo į kokią sieną, užsilipdavo ant sofos, o po to skaudžiai krisdavo ir pan. Bet prireikė poros mėnesių kol prisitaikė, ir viskas, problemų kaip nebūta. Namuose jokių nelaimių nebebūdavo, tiesa, lauke sunkiau, tačiau čia kalba apie kačiukus eina, kuriems lauke nereikės būti, o namuose jie tikrai puikiai prisitaikys gyventi.
Redaguota: Agnė Šniukštaitė - 2011 06 04 11:15:23
Skirtingi likimai. Pakeiskime, išgelbėkime, padovanokime laimę, pagalba,laikina globa
 
Tai kad ir mažiukai, savaitgalį tikrai išbus be problemų vieni. Nors ir tas vežiojimas į kitus miestus nėra toks jau sudėtingas, aš savo pypliukę nuo 1,5mėn vežiodavausi autobusu 311 km iš Vilniaus į Klaipėdą, ir jokių sunkumų nepatyriau, "susipakuodavau" ją į specialią tašytę ir važiuodavom. iki šiol puikiai jaučiasi toj tašėj ir ramiai gali net ilgiausią kelionę ištvert
Keksiukas praso pagalbos
 
o gal galima nuotraukų Keksiuko? :) fainumas to katinėlio neišpasakytas, kažkaip dažnai jį prisimenu
Išeitis - sterilizacija, pagalba,laikina globa
 
Labai labai teisingas straipsnelis. Kažkur skaičiau, kad sterilizacija "atima motinystės džiaugsmą" iš gyvūnų. Tik kad nelabai to džiaugsmo patiria katės ir kalės. Va mano globojamai katei jos vaikai jau žiauuuuriai pakyrėjo, tik ir laukia, kol atidarysiu narvuką ir pabėgti ji nuo jų galės. O štai LGGD vagonėliuose buvusi mamytė kalytė su savo 3 dukrom, tas dukras galiausiai pati agresyviai puldinėti pradėjo. Konkurencija juk. Vat jums ir gyvūnų "motinystės džiaugsmai".

Labai gaila, kad šiuo metu negaliu padėti su globa, bet paplatinsiu šitą prašymą. Vargu, ar kas apsiims globoti katelę, kol ji pagimdys ir praaugins vaikučius, todėl sterilizacija pati geriausia išeitis tokioj situacijoj.
"Kis, kis, kis, važiuojam, migdysimės"..., pagalba,laikina globa
 
ar yra naujienų?
[ uždaryta] Skubiai reikalinga 1 savaitės globa katytei Tundrytei, pagalba, laikina globa
 
Svečias, ji dabar Ozo prekybos centre, bet jai verkiant reikia namų globos
[ uždaryta] Kaune išmesta prancūzų buldogė ieško namų arba globėjų. SKUBU
 
Aš čia tiesiog nukopijavau tai, ką globėjams veterinaras pasakė :) Beje, šunytė jau PADOVANOTA
[ uždaryta] Kaune išmesta prancūzų buldogė ieško namų arba globėjų. SKUBU
 
Dar ne. Jei susidomėjote skambinkite nurodytu nr :) Beje, paaiškėjo, kad mažylės priekinės kojytės šiek tiek kreivos dėl netinkamo šuns kilnojimo vaikystėj arba dėl to, kad kalcio davė per daug/mažai. Bet šiaip mažylė judri, sveika. Turiu nuotrauką, tik nemoku čia patalpinti
[ uždaryta] Kaune išmesta prancūzų buldogė ieško namų arba globėjų. SKUBU
 
Sveiki, štai kokį pagalbos prašymą gavau iš savo grupiokės:

"Dėmesio!!! 2011 m. balandžio 1d. Kaune, Kleboniškio miške, rasta sušalusi, sulyta 10 mėn. prancūzų buldogo veislės kalytė. Patvirtintais duomenimis, šunelis ne pasiklydo, o buvo paliktas tyčia. Labai prašau pranešti šią žinią visiems draugams, kurie galėtų jį priglausti, nes mes tikrai neturime galimybės šunelio pasilikti".

Šunytę šiuo metu priglaudė merginos tėvai. Norintys ir galintys padėti, skambinkite nr 8 674 13881 (Saulius)
[ uždaryta] Reikia transporto Kaunas (Karmėlava) - Vilnius
 
Tikriausiai rytoj, aš kai jau ją turėsiu, su tavim susisieksiu
[ uždaryta] Reikia transporto Kaunas (Karmėlava) - Vilnius
 
Transportas rastas, ačiū Saulenei ir jos draugui :)
[ uždaryta] Reikia transporto Kaunas (Karmėlava) - Vilnius
 
Sveiki, kuo skubiau reikia rasti transportą iš Karmėlavos į Vilnių. Reiktų pavežti nėščią katytę štai iš šio dienoraščio http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/forumas/pranesimai/forumas10/tema2045/pran­esimas25086/#message25086

Galintys padėti parašykite komentarą su savo kontaktais arba skambinkite nr 862353170 arba rašykite el paštu agne.sniukstaite@inbox.lt

Ačiū!
[ uždaryta] Prašome paramos mūsų globotinei Lyrai
 
RRika, dar kartą pakalbėjau dėl jos su savo drauge, kuri ją dvi savaites globojo. Tai patvirtino, kad katytė gana rami, namų aukštyn kojom tikrai neverčia :] Trinasi visad šalia žmogaus, glaustosi, meilinasi. "Mandresnė" pasidarydavo tik gaminant maistą, kai kvapai seiles varvindavo :q O šiaip, visada gali katinui siutas užeiti, kai jam norėsis palakstyt po namus, bet panašu, kad Lyra netgi tokiu atveju daug problemų nesudarytų, jai smagiau ant kelių įsitaisius murkti.
Pavasaris tikrai prasidėjo arba Nėščiai katytei reikia pagalbos
 
Išsiunčiau. Bandau ieškoti transporto į Vilnių
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS