lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2533045
Šiandien: + 957
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Laura (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
du kačiukai ir mama, vakar vakare buvo rati du kačiukai ir mama. kačiukai mergaite (marga) ir berniuka (rainas)

Mažylių likimas...-http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.49739 , http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.49740
Meiliai sterilizuotai, tvarkingai katei reikia namų, katė, sterilizuota, dovanojama, suaugusi, juodai balta

Ar tikrai paskutinė nuotrauka tikra? :) Tos akys...
2 vos atsimerkę katuliukai sėdi vidury kiemo... SKUBIAI reikia globos

Ką tik gavome pranešimą iš Lvovo gatvės, kad ten, viename daugiabučių kieme, prie laiptinės išmesti kačiukai. Dar tokie mažučiai, kad nežino ką daryti, tiesiog sėdi vienoje vietoje prisiglaudę vienas prie kito ir nejuda...Domisi jiems pasiūlytomis dešrelėmis, bet sunkiai valgo, gal dar net neturi dantukų... Padėkite, priglauskite juos kas nors. Tokie mažyliai gatvėje neišgyvens, bet kurią akimirką juos gali sugraužti šunys (ten tokių lakstančių laisvai pilna), sutraiškyti automobiliai, arba susidoroti gyventojai.

Jeigu galite pasiūlyti mažyliams prieglobstį iki padovanojimo, skambinkite rašykite - 867553777 (Laura).

Labai laukiame pagalbos
Dingo katinas!, Kaune 04 02-03 naktį dingo rainas katinėlis

Nurodykite kontaktus!!
Dingo katinas!, Kaune 04 02-03 naktį dingo rainas katinėlis

Kokioje vietoje dingo katiniukas?
Kaip išspręsti lauke gyvenančių kačių tualeto problemą?

Aš žinau tik tris variantus: aukšta tvora, šuo kaimynų kieme arba spec.milteliai, kurie atbaido kates(girdėjau, kad yra kažkas tokio, bet nieko tikslaus nežinau). Nors mes dėl tos pačios priežasties, įkalinome savo laisvę mėgstančią katytę visam laikui namuose, ir jau niekada neišleidžiam į lauką, nes gavom rinktis: neišleidžiam arba kaimynai nunuodys. Galbūt Jūsų kaimynai bus supratingesni ir kartu rasite išeiti, kad, neduok Dieve, nenukentėtų katiniukai*^
Naujininkuose rasta katytė! Reikalinga globa - SKUBUĄ!, rasta, pagalba, laikina globa

Sidabriukė jau mano globoje :)
Skubiai reikalinga laikina globa

Kiek žinau, Simona nusprendė kalytę pasiimti kartu su savimi, į Kauno veterinarijos akademijos klinikos stacionarą, kur pati ja rūpinsis, maitins, valys ir bet kada galės aplankyti.
4 pūkuoti kačiukai ir mama šąla lauke. Skubiai reik globos!

Citata
Eglė parašė:
Deja, naujienos blogesnės:/ Po balkonu vis dar yra 2 kačiukai, balčiau juodas ir ryžas bei jų mama. Kiti du kažkur dingę, nežinia kur. Kaimynė Redai pasakojo, jog katę buvo sugavę, iškastravo ir paleido, tad gal ir kačiukus kartu pagavo..
Likusių kačiukų pagauti vis dar nepavyksta. Nuėjus gaudyti jų arba nebebūna, arba jie vis pasprunka iš dėžės su masalu. Dabar baltasis katinėlis lyg ir drąsesnis, nunešus maisto prieina arčiau..
Ir paleido sterilizuotą katytę į tokį šaltį?
Reikalinga skubi globa ar tikri namai gražutei, sveikai baltai katytei

O štai ir katytė.

Ši princesė SKUBIAI ieško laikinų ar nuolatinių namučių!
Reikalinga skubi globa ar tikri namai gražutei, sveikai baltai katytei

Leidžiant savaitgalį kaime, sužinojome, kad kaimynų katė susilaukė kačiukų.
Kadangi kačiukai kaime dažniausiai būna nužudomi, tai sužinojusi mergaitė
vieną  visai dar mažytę katytę pasiėmė sau. Pusmetį balta, graži,
miela ir išdykusi katytė gyveno su studente nuomotame bute. Bet atsitiko
taip, kad teko išsikelti į bendrabutį, o ten sąlygų auginti gyvūnėlius
nėra. Labai prašome SKUBIOS pagalbos priglaudžiant šį nuostabų gyvūnėlį.
kontaktai - 868375007

(Rytoj įdėsime nuotraukytes)
LABAI LABAI SKUBIAI reikalinga globa 3 kačiukams

Kol kas katiniukai bailiukai, bet nosiuką galiu paliesti, kai valgo paglostau:) Manau, kad jiems reikia tik šiek tiek laiko ir jie taps jaukus. Dabar globoju katinukus, kurie lauke buvo visiškai laukinukai, o namuose (narve) neatpažįstamai pasikeitė.
Viena iš mano globotinių tai šitų kačiukų sesutė, paėmiau ją iš lauko ir ji tapo tikra meilybe per kelias dienas.
Šitie katinukai, tik pamatę mane bėga sutikti, glaustosi šalia, tik tiesiai į rankas nesiduoda.
Esu tikra, kad jie pripras...

Kačiukai neturi kur glaustis... Nežinau, kur buvo kiti, bet pūkuočiuką 7val ryto pamačiau bėgiojantį nuo vienos gatvės pusės iki kitos, visas sušlapęs buvo, juk visą laiką lijo... Painiojosi išeinantiems į darbą žmonėms po kojomis, gerai, kad bent nenuspyrė, o kol kas tik ignoruoja...

Kreipiuosi į visus gyvūnų mylėtojus...
Man labai sunku, svyra rankos, nuo žinojimo kokių kaimynų apsuptyje gyvenu... Kasdien, du kartus, maitinu beglobiukus keliose vietose, savo rajone. Deja, negaliu maitinti prie savo namo, nes mūsų artimiausi kaimynai, tikriausiai, yra patys blogiausi iš visų kaimynų. Viena iš mūsų katyčių yra pus-laukine, todėl pripratusi ilgai būti lauke, bet visada grižta po kelių valandų. O dabar jau apie pusę metų ji sėdi įkalinta namuose, (savo nepasitenkinimą rodydama tuo, kad namuose nėra vietos, nepažymėtos jos šlapimu) būtent dėl kaimynų. Jie prigrasino, kad nunuodys, jei išleisim. JIE NEAPKENČIA GYVŪNŲ. Taip ir gyvenam, kantriai kentėdami jų piktus žvilgsnius, ir baimingai laukdami tos dienos, kai jie neiškentę ką nors padarys vienai laukinukei katytei, kuri gyvena mūsų namo teritorijoje, bet kartais užeina į jų... Bet prašymas ne apie tai.
  Kitoj mūsų rajono vietoje rūpinuosi kačių šeima - juoduke katyte ir jos 3 vaikučiais. Maitinau juos kasdien vienoje vietelėje, prie kažkieno namo... Tai buvo avietynas, labai patogus tokiam reikalui, nes krūmai gana gerai saugojo juos nuo lietaus ir vėjo. Ten buvo ir jų valgyklėlė- trys indeliai: vandenukui, sausiukui ir šlapiam maistui. O šiandien negalėjau sulaikyti ašarų, kai pamačiau jog ši nuostabi vietelė (aš jau planavau ten pastatyti jiems namuką žiemai) visiškai sugriauta - visi krūmeliai nupjauti, mano indeliai tvarkingai išmesti. Mano kačiukų šeimynėlė pasitiko mane pasimetę, miaukdami ir vesdami parodyti kas atsitiko.... Dabar nežinau, kur juos maitinti, juk tai turi būti bent kažkiek paslėpta vieta, o ten visur gyvenamieji nuosavi namai. Šiandienai pastačiau naujus indelius ten pat, ir dabar meldžiuosi, kad šios privačios teritorijos savininkai nesunaikintų kačiukų...
Gal kas nors galėtų priglausti juos savo namuose? Šeima bailiukų, bet 3 kačiukus (3-4mėn) manau dar įmanoma prisijaukinti ir padovanoti iš namų. O mamytė... Ji nuostabi katytė, nerealiai nori žmogaus švelnumo, dėmesio, bet bijo, nesileidžia paliesti. Kai dedu maistuką, ji nepuola valgyti, o iš visų jėgų meilinasi, trinasi šalia ir lydi mane puse kelio, nori eiti kartu, bet poto apsisuka ir grįžta pas vaikučius, ji nuostabi mama. Nuostabi išeitis jai būtų kokia sodyba, su galimybe užeiti namo. Blogiausiu atveju, ji liktu gyventi ten pat, lauke, kur visiems trukdo, o atėjus pavasariui, ją reikėtų sterilizuoti.

Jeigu gyvenčiau savo namuose, jau seniai bučiau juos priglaudusi, bet kadangi esu tik moksleivė, negaliu spręsti, kiek gyvūnų glausti tėvų namuose... Esu jiems dėkinga ir už tai, kad turim savo 4 kates, šunį, ir šiuo metu gydom 2kačiukus nuo grybelio, irgi iš mūsų rajono.

PRAŠAU, ATSILIEPKITE KAS NORS, GALINTYS JUOS LAIKINAI PRIGLAUSTI - NUOSAVAM RŪSY, VONIOJE AR KUR KITUR... Kaip nors pagausim, išalkusius, manau, nebus sunku sučiupti valgančius ir ikišti į boksą.
Veiksmas vyksta Senojoje Šeškinėje.
Mano kontaktai -  867553777 Laura
laykarma@yahoo.pl

P.S. Nekreipkit dėmesio į 3 nuotraukoje mamos ir vaiko dydžių santykį. Kačiukas atrodo didelis, o iš tikrųjų labai maža jų mamytė.
Didžiulė "puokštė" Baltukės ligų. Prašome vaistukų., pagalba, finansinė parama

Ačiu labai!:)))

Ačiū Jums!!!:))

Ačiū Orintai už nuostabų aprašymą, o štai ir pati Baltukė-Angeliukė:
2 maži kačiukai prie Siesikų vet.klinikos skubiai ieško laikinos globos, laikina globa, kačiukai, dovanojami

Vieno kačiuko senai nematau, tik vienas dažnai ateina, jis jau paaugliukas.. Labai nervingas,bijo, neprieina arčiau nei per 3 metrus, bet labai verkia, prašydamas valgyti, iš karto stveria ir urgzdamas skuba valgyti... Nors kasdien palieku maistą, bet jis vis tiek atrodo sukudęs, matyt maistą suvalgo balandžiai ir suaugę katinai, ir jam mažai lieka.
SKUBIAI reikalinga globa katei ir 6 kačiukams, laikina globa, kačiukai

Šeimai skubiai reikalingas globėjas! Nuo rugsėjo 15d. juos prižiūrinti moteris bus atostogose, todėl nebus kas jais rūpintųsi. Vieną kačiuką nori paimti viena moteris sau į kaimą, bet jiems dar reikia paaugti iki dovanojimo
SKUBIAI reikalinga globa katei ir 6 kačiukams, laikina globa, kačiukai

Šeškinės gėlių turgelyje katytė pasigimdė 6 kačiukus. Šiuo metu ji glaudžiasi vienos moters kioskelyje, dėžutėje maitina kačiukus, bet ilgai likti ten negali. Žmonės ten nėra patenkinti tokiais gyventojais, o be šios šeimynėles ten yra dar du paaugliukai katinukai bei daugybė kitų benamiukų visame turgelyje.
Apgyvendinti ją Oze bijome, kadangi katytė gali sustresuoti ir prarasti pieną, o kačiukai rizikuoja susirgti.
Labai prašome suteikti šiai šeimynai kampelį savo namuose, kad katyte galėtų saugiai auginti mažylius.

Jeigu galite laikinai priglausti šeimynėlę, prašau susisiekite su moterimi,kurios kioskelyje yra katyte 867121253 (Teresa) arba 861558898 (Orinta)
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS