lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3591657
Šiandien: + 19012
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Eglė Jociūtė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1
Del gyvunu laikymo salygu globos namuose, kaciuku maras ir kitos plintancios ligos

Na, as manayciau, kad butent i sia kritika reiketu atsakyti ne padejavimais, bet priimti kaip patarima. Gal turetu buti vedamos gyvunu korteles (bylos, panasiai kaip poliklinikoj zmones savo korteles turi), kur butu uzrasyta: kuo serga, skiepytas ar neskiepytas ir nuo ko ir pan. Naturalu, kad kiekvienas savanoris negali zinoti absoliuciai visko, o kartais taip ir atiduodamas sunelis ar katinelis tiesiog issivezti be jokios informacijos. Taip butu paprasciau ir savanoriams, ir busimiems seimininkams. Is pradziu gal tai sukeltu keblumu, kol visus gyvunus kas nors aprasytu, bet veliau irasyti viena ar du sakinius atlikus kazkokia procedura reiksmingesne tolesniam gyvunelio gyvenimui neturetu buti labai sudetinga.
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)

As turiu pastaba-pasiulyma del skelbimu lentos. Man atrodo, ka butu aiskiau, jei padovanotuju skiltyje skelbimai butu rusiuojami pagal perkelimo data, o ne pagal ikelimo i dovanojamuosius. Nes kai pasidovanoja senbuvelis, atrodo, kad jis dingsta - nes jis atsiranda neaisku kelintame puslapyje. Todel sekti prieglaudeles gyvenima pasidaro gana sudetinga.

Be to, gal butu neblogai ir irasyti skelbimo ikelimo, padovanojimo datas...

Ir dar, Reiketu isimti Monos skelbima - na, cia ne puslapio patobulinimas, bet nezinau, kur dar rasyti. Jos buvo du skelbimai, tai, matyt, viena iseme, o kita pamirso ir paliko.
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

Dar yra
SOS gyvūnų namelio gyventojai, Gyvūnų globa Vilniuje ir kituose miestuose

Noriu parašyti piktą žinutę visiems, rašantiems piktas žinutes. Ir šiaip.

Kas per sovietinis mąstymas, kad jei jau sumąstei kokia nors problema pasirūpino vieną kartą, privalo daryti tai nuolat? Be padėkos, be atlygio, be poilsio. Kodėl visokie neapsišvietėliai nesupranta, kad ORGANIZACIJA yra susibūrimo forma, neturinti VALSTYBINĖS ĮSTAIGOS prievolių, kaip, beje, ir teisių. Ir tai liečia ne tik Sos-gyvūnai.lt. Aš asmeniškai nesu prisidėjusi prie jų veiklos, tačiau esu dirbusi kitoje organizacijoje. Žmonės įsivaizduoja, kad galima ateiti ir aprėkti, reikalauti, žeminti, įsivaizduoja, kad ORGANIZACIJA, kurioje neįsivaizduojamai sunkiai, be atitinkamų kompetencijų, kaip patys išmanydami, kad būtų geriau, triusia moralinės atsakomybės krislelį turintys žmonės. MORALĖS, kurios turi užtekti UŽ VISUS, VISIEMS, VISADA, bet kokiu laiku ir bet kokiu atveju. Be jokių asmeninių jausmų, skausmų ir nuovargio. Lyg tai būtų šimteriopai didesnis įsipareigojimas už darbą, šeimą, asmeninį gyvenimą.

Gerbiamas svety, ar Jūs nepagalvojot, kad kas nors iš savanorių galėjo būti išvykęs, kas nors darbe, kas nors, galbūt, slaugo savo sergantį vaiką, o kažkuris, kraujuojančia širdimi ir ašarotomis akimis palinkęs prie penkiasdešimties sergančių gyvūnėlių jau esančių gyvūnų prieglaudoje? Puikiai žinau, ką reiškia atiduoti visą savo širdį kokiam nors projektui, o čia juk gyvi padarai! Nenoriu nieko įžeisti, bet ar Jums svarbiau būtų budėti prie savo sergančio vaiko, ar lėkti metus saviškį pas svetimą?

Aš asmeniškai net neabejoju, kad to moralinės atsakomybės krislelio pifiečiams pakaktų viso pasaulio gyvūnams išgelbėti, deja, neužtenka rankų, laiko, pinigų. Ar Jūs nesuprantat, kad prašydami Jūsų palaikyti gyvūną pas save namuose pifiečiai prašo ne ko kito, o PAGALBOS. Papildomo kampo po stogu, šiltų rankų, gardesnio kąsnelio. Prašo PRISIJUNGTI prie iš esmės labai negausios lyginant su problemos mąstu komandos - nors tiek, kiek galite. Gal ne visada iki galo paaiškina, gal kartais iš nuovargio nebeturi jėgų aiškinti - pati esu patyrusi šį jausmą, kai sunkiomis akimirkomis, o ypač susidūrus su reikalaujančiais žmonėmis viskas mintyse netenka prasmės. Bet iš esmės jie juk prašo PAGALBOS!!!!!!!

Kiek skaičiau, pifiečiai remia maistuku žmones, maitinančius beglobiukus, manau, dar labiau galėtų padėti ir patarti pasiryžusiems juos palaikyti namie.

Tai retorinis klausimas, ar galima vadintis doru žmogumi, jei atsisakai ištiesti pagalbos ranką. Į jį kiekvienas turėt atsakyti sau pats.

O jau nekonstruktyviai ginčytis, koliotis ir bartis, ypač kai norima to paties, mano nuomone, mažų mažiausiai absurdiška.
Marliukas

Labai smagu girdeti :)

Tik problema, kad Marlis tiesiog dingo is katalogu - jo dar nera prie padovanotuju...
[ uždaryta] Pagalbos prašymai, Pagalbos prašymai ir atsakymai į prašymus

O man, skaitant apie kateles, irgi iskilo klausimas - kaip atpazinti suni ar kate,kad jis tikrai namu neturi? Nes kartais pamatai juos lakstancius, bet nebuna panasus i laukinius...
padekite pagyditi katina

Virginija, o kaip Jusu katinukui sekasi????
Parama, Klauskite, siūlykite paramą

Labai gerai, tai pasistengsiu pas Jus atvaziuoti, kai tik temperatura nukris ;) Gal kita savaite...

Beje, EMP politika siek tiek pasikeite ir uz sunkvezimio iskvietima 39 lt... Na, bet jei daug siuksliu isveztu, tai nebutu didele suma - jis pakankamai didelis, sprendziant is nuotraukos. Tiek, kad jie nemokamai priima tik "pilnos komplektacijos" buitine technika...

Turbut kitaip nebus - tiesiog reikia pirmiausia atlikti siuksliu inventorizacija prie Sos namelio... :P
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

Tikrai labai noreciau... Is dalies ir del savanaudisku paskatu - viena, labai myliu sunis, kita, tai turiu nemazai visuomenines patirties, esu dirbusi ziniasklaidoje, turiu ir truputi rysiu, ir tiesiog nesinori, kad prapultu igudziai.. Bet visi mes viska is esmes darome tam, kad jaustumes geriau, ar ne? :)

Beje, yra dar keletas galimybiu - pabandyti sudominti ta pati "Bedu turgu", nors sunkmeciu kazin, ar gyvunais labiau nei zmonemis domesis... Galima pasiulyti Algimantui Cekuoliui temine laidele apie gyvunu globa padaryti - juk cia gana globali problema... Dargi ir kokios nors patirties galbut is uzsienio inestu, o gal ir valdzia demesi labiau atkreiptu...

O vis delto ar kas nors susisieke su laidos "Labas rytas" redakcija? Manau, jie tikrai priimtu pasisveciuoti - galima juk kelis sunelius, kelis katinelius nusivesti ir trumpai pasipasakoti apie bedeles ir diaugsmus.

Beje, mano nuomone del Grindos, nesu labai daug skaiciusi straipsniu viesumoje, bet visokie pareiskimai, kad skelbiant gyvuno istorija reikia pasakoti, kaip is baisiosios Grindos isgelbejo kazka, tai nera geras rinkodaros sprendimas... Reikia kalbeti kiek imanoma daugiau apie pozityvius sprendimus ir pries kazka siulant viska gerai apgalvoti. Galbut galima kaip nors atskira klausima kelti del Grindos veikimo principu? Gal net i teisma duoti? Juk tie gyvuneliai sukruvintomis osytemis - tikrai negali buti laikomi pagal visus reikalavimus!!! Jau verciau uzmigdytu iskart!
Parama, Klauskite, siūlykite paramą

Ar issisprende bent kas nors del siuksliu?

Siaip paprastai dauguma atlieku galima isrusiuoti taip, kad is esmes praktiskai nieko nelieka:

* stiklas metamas i stiklo konteinerius

* plastikas, metalas (kaip, pavyzdziui, skardines), tetrapakai ir kitos pakuotes - i plastiko konteinerius
\
* Popierius - i popieriaus

* Del ivairiu integruotu ir elektriniu ar elektroniniu gaminiu reikia skambinti i EMP recycling - jie isveza nemokamai. Tik turi ribota kieki finansuojamu atlieku per metus, tai reikia nenutempti iki metu galo. Tuoj paziuresiu, istrauksiu ir irasysiu sarasa tokiu siuksliu, kurias jie priima. Jei jie nebepaimtu, tai galbut galima butu galima nuvezti i kokius nors senukus ar pan. - tokios imones paprastai teisiskai privalo surinkti tokias atliekas ir bent jau Zirmunuose pastatytas prie iejimo specialiai tam skirtas vezimelis. Aisku, siuo atveju butu geriau susitarti su EMP. Jie turi nemokama tel. nr.: 8 800 10108

* Dar del mediniu ir kitu deganciu atlieku... Manau, reiketu apsiklausineti pazistamu, gal kas namus apsildo krosnimi ar pan. - Juk vis tiek perka malkas! Pavyzdziui, prie musu namo tai seimininkas liepe nemesti medzio i konteineri, nes ateina zmones is gretimo gyvenamo namo ir susirenka, kad galetu uzsikurti krosni.

Galeciau pabandyti padeti Jums jas surusiuoti...

Labai susimasciau, kuo galeciau padeti Sos-gyvunams, ir kadangi finansiskai TIKRAI niekuo siuo metu negaliu padeti, nes pati siuo metu esu islaikoma ir svetima duona valgau, tai gal galeciau prisideti kokiais nors organizaciniais dalykais prisideti... Niekaip neprisiruosiu uzeiti i nameli - ir nedrasu, ir dar visokios ligos dabar labai puola, tai su temperatura prie kompiuterio dabar sedziu ir darbo ieskausi, bei Jusu veikla stebiu... Be to, taip ir nesulaukiau atsakymo i klausima, ar yra kur pas jus atvaziavus saugiai pasideti dvirati.

Lauksiu labai atsakymo, kokia situacija del siuksliu isvezimo...
Marliukas

Kaip gerai!!!! Net zodziu truksta!!!!   :D  :D  :D
Marliukas

O kur dingo Marliukas??? Jo nebera dovanojamuju skiltyje, bet nera ir prie padovanotu... Nera ir prie iskeliavusiuju i Vaivorykstes sali...
Klausimai - atsakymai apie būsimą prieglaudą

Tai kaip sekasi su zemes paieskom?
Noriu gyvūno

Citata
Aistė Brazdilytė rašo:
  gali padirbeti savanore, pavedzioti pazaisti su suniukais :)

Galvojau apie tai, ir kuo toliau, tuo labiau galvoju :) Tik dabar visa savaite buvau ne Vilniuje - jau ruosiausi uzsukti pasilabinti i Jusu rengini Panoramoj...

Tiesiog siaip ka tik baigiau mokslus ir dabar rupi, is ko gyventi, tai labai grasina darbo paieskos... Na, bet cia jau kita tema :)

O pas jus yra kur saugiai pasideti dvirati? Nes po to, kai mano draugo dvirati pavoge is laiptines, paranojiskai bijau kur nors palikti, o be studento pazymejimo nedirbanciam zmogui vazineti darosi brangu... Jei taip, tai ko gero su malonumu prisideciau prie jusu veiklos :)
Noriu gyvūno

O as noriu bet kokio... Mielai kad ir aklaji Marliuka arba Liepa paimciau - arba abu! Bet kol kas neturiu salygu jiems laikyti ir deramai pasirupinti. Esu taip pripratusi prie sunu - namuose visada bent du budavo - dazniausiai priklyde pasilikdavo. Arba, pavyzdziui, po avarijos nebevaldes kojos ilgaplaukis aviganis ir pan. Bet kai pradedi savo gyvenima, tai reikia pirmiausia isikurti normaliai - skausmingas man sitas laikotarpis be suns! :( Bet labai dziaugiuosi vis paskaitinedama pifas.lt, kad yra geru zmoniu ir kad vis daugiau gyvuneliu visavercius namus randa...
Puslapiai: 1
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS