lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3591657
Šiandien: + 19012
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Gražina (Visi naudotojo pranešimai)8

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8
Pasiūlymai ir jūsų pagalba

Dovile mano mintis skaito. Zoologijos sodai visame pasaulyje tik taip issilaiko.
Ir dar: Kodel nerasomi projektai? Kas galetu patarti, kaip tai daryti? Dabar krizes laiku, sunkiau, bet vis delto.
Išgelbėkim besilaukiančią katytę

nuvezeme Mašą i vet. gydykla Buivydiskese, uzmokejau, padare operacija (pasirodo, prieglaudele yra laabai neturtinga. Skurdas mane pritrenke. Bet reikia dziaugtis isvis, kad jie dirba ir daro gerus darbus. Taciau galimybes tokios ribotos, kad nors verk) Tada nuvezeme i pifa, kad galetu pasveikti. Tada vesiu atgal i batu taisykla. Sake ja priims. Nupirksiu guoli ir tualeta: gal naktimis neisvys i lauka, kai uzdaro taisykla? Jei ne- teks kazka daryti: juk negali katyte lauke nakti per lietu ir salti buti.

mano tel. 862255957

Žirmūnų gale yra parduotuvė IKI . Iš šono yra įėjimas į batų taisyklą. Ten jau porą metų gyvena balta katytė: dieną būna, o pavakary išvaroma. Kur ji tada būna (ypač žiemą)-neįsivaizduoju. Ant dienų ji turi gimdyti. Klausiau, ką darys batsiuvys. Pasakė, kad neįsileis su kačiukais. Ką daryti?!!!!!!
Maksas

buvo klausimas apie tai, kur katinukas Maksas. Maksa pasieme simpatiska jaunu zmoniu porele. Maksas toks laimingas, kad, kai glosto, net apsiseilioja. Pavadino ji Seilium. Neypatingai grazus vardas. Bet jam delto nei silta, nei salta. Yra sakoma: tegul vadina ir puodu, kad tik i krosni neikistu.
Laaabai dziaugiuosi Makso-Seiliaus likimu. (buvo gaila atiduoti, taciau juk negaliu pasilikti visu isgelbetu gyvunu).
O FORUME PAMACIAU TOKIU ZMONIU, KAD VOS NEAPSIZLIUMBIAU. KOKIU NUOSTABIU ZMONIU BESAMA! SEKMES JUMS VISIEMS.  [}  [}
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS