lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3591657
Šiandien: + 19012
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Gražina (Visi naudotojo pranešimai)7

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Po langais verkia kačiukas..., prašau patarimo

Kirminu turi. Reikia nupirkti veterinarinej gydykloj tablete ir sulauzius i 4 dalis, duoti 1/4 su mesos konsevais. Jos neskanio, tikriausiai karcios, todel ikisu i konservu mesos gabaliuku vidu. O dezute su skiestu siltu pieneliu padek ten kur maisteli dedi. Jam reikia vandens. Nupirk gydykloj arba turguje - pigiau mazu kaciuku sauso maistelio ir busi rami. O siaip reikia greitai fotografuoti ir deti nuotrauka i interneta. Ieskok seimininku AKTYVIAI. Nes ziema ateina. Susals.
Ar galima paklausti, kodel nenori toki svelnu padareli auginti? Niekada to nedarei ar kas nors kitkas trukdo?  *^
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

EIIII. ISKELKITE INFORMACIJA APIE GALEJIMA BALSUOTI I PRIEKI. SUNKU SURASTI. BALSUOKIT VISI. PRAMUSKIM TA SIENA, KURI SKIRIA MUSU GLOBOTINIUS IR VISUOMENE. DAR IR TAI GALIME JIEMS PADETI. (NORS ILONA VERTA IR KAIP ZMOGUS, PADARES NEIMANOMA)  [}  *^  [:)
PADĖKITE !, Katė su penkiais kačiukais lauke po lietum

:-( Šiandien eidama iš darbo namo truputį kitu keliu nei įprasta pamačiau graudų vaizdą: Prie laiptinės durų ant patiesto skuduriuko susispaudę snūduriavo juoda labai graži katelė su 5 kačiukais. Ir dar vienas tamsiai rudas paaugliukas. Vėjas pučia, o jie ant cementinių grindų! Širdį taip suspaudė. Ašarodama parbėgau namo, į bananų dėžę įtiesiau vilnonį pledą, maistelio ir nuėjau atgal. Mažiuliai greitai sušokinėjo į dėžę- vis šilčiau. Turėjau ampules nuo blusų, visus patepiau.( be to jų visų akytės pūliuoja, rytoj nupirksiu vaistų) Vaistų nuo kirminų negalėjau suduoti, nes braižosi, manęs dar prisibijo. Pro mano balkoną matosi jų stovinti dėžė. Kai lietus lyja, mane apima siaubas. Ten net užuovėjos jokios nėra. O juk žiema artėja.
Katinukai eina ant rankų, nebijo, nes juos šeria viena moteriškė iš tos laiptinės.
Ručkį tikriausiai paims mano sūnus, jo katinas turės žaidimų draugą. Katelę iš bėdos paimčiau aš šalia savo penkių, vis peržiemos.

O ką daryti su katinukais?  :{  PADĖKITE, KAS GALITE ! Dėžė stovi prie Žirmūnų 130 namo prišpaskutinės laiptinės durų. :-(
Kačių kastracija ir sterilizacija

sterilizuoti galima ir maitinancia. Mano sterilizavo. Tik reikia pasakyti veterinarui.
Profesionalus ir įtartini veterinarai, Čia galite pasidalinti informacija apie atisdavusius darbui veterinarus ir "šundaktarius"

Perejau kelias klinikas, bet sugrizau i "Veta". Brangoka, taciau profesionali pagalba. O Striuki operavo jauna chirurge, sudurste zandikauli is gabaliuku. Sergejus visada nuolaida padaro, meginuku duoda, pataria. O ir kiti du gydytojai saunus. Viena stamboka gydytoja tik nesimpatiska, grubi. Stengiuosi ant jos nepataikyti. Sesutes malonios. Kadangi su benamiais ir del ju kreipiuosi daznai, tai ir nuo blusu ampules daug pigiau parduoda.(reikia prasyti pacias didziausias, pvz. uz 40 litu- uztenka 6-8 katems). Seniau pirkdavau kiekviena ampule po 18 litu. Susidarydavo apvali sumele)
Prie Silo tilto klinikoje -vienas nesusipratimas. Nieko neranda, nieko nemoka.
Atsargiai - šaudo

[} Poryt Striukiui isims siulus.
Mudu abu laaaabai laimingi. Eda pamirkyta sausa maista. Kai mazam suo nutrauke uodega, jis prarado 1 gyvybe, kai suspardytam po operacijos pasalino bluzni, prarado 2 gyvybe, dabar po suvio prarado 3. Jam dar liko 4! GYVENSIM!!!  :]
Atsargiai - šaudo

:D Mano katinas Striukis beuodegis sveiksta! Negali būti man geresnės žinios už šią. Laabai sunki opercija, sukabino metalinėmis kabėmis nuolaužas. Vieną dalį pašalino. Gali būti, kad teks likusį gyvenimą ėsti tik minkštą maistą. Dzin. Prisitaikysiu.
O dabar dėl šaudymo: tai vyko Žirmūnų gale (namai prie "Astros" stotelės).Jų pagauti ko gero neįmanoma. O ir žmonės mūsų nelinkę padėti. Papasakojau namo gyventojams. Tai vienas "paguodė": bet tu Gražina maitini kates lauke, musės skraido. Supratot? Štai kaip jiems "skauda", rūpi. Tai kas, kad jiems aiškinu, kad mano katės ėda tik sausą kačių maistą, o lauke stovi tik švarutis indelis su vandeniu. O maisto kartais pameta gailestingos bobutės.(aš iškart sutvarkau, kad jis negestų ir neerzintų mūsų "švaruolių", kurie laiptinės negali prasišluotiir praeidami nusispjauti gali ant švariai išplautų laiptų).
Odeta, kaip aš Jus suprantu.Jei man būtų davę pistoletą, ko gero, šaučiau tiesiai į debilišką snukį to šaudytojo, kuriam visi ir viskas trukdo gyventi. Gerai, kad jo neturiu.
Kačių šlapimo kvapo naikinimas

obuoliu acta atskiedziu vandeniu, papurskiu ir popieriniu ranksluosciu isvalau. Jokio kvapo.
Atsargiai - šaudo

sugedins? Ka? Issigimeli? Jis neturi nei gedos, nei sazines.
Bent siandien, ziuredama i katinuko kancias, esu nevilty. Krize yra su mumis, o ne su ekonomika.
Issigimeliai jau seniai yra paskelbe mums kara. Bet mes po viena ju niekada nenugalesim.
Atsargiai - šaudo

Šiandieną padarė mano katinui operacija. Išėmė kulką. Dujinio pistoleto šaudančio kulkomis.
Esu įsiutusi , nelaiminga ir bijau.
Kai prieš 2 savaites radau po krūmu kaimynės mirusį katinuką, pamaniau, kad jis mirė nuo nepriežiūros: labai jau liesas ir žaizdotas buvo. Daviau kaimynei vaistų. Bet neprireikė.
Kai penktadienį vidudienį mano geraširdžiui katinukui, gulinčiam pievutėje po mano langu sutrupino žandikaulį, suprantu, kad kažkokie išsigimėliai paskelbė karą.
Ką man daryti? Patarkite. Ar yra kokia nors atsakomybė jiems, jei ir pamatyčiau, kas šaudo?
Kur man kreiptis? Kam tai rūpi?
Baltupiu mokyklos katyte

kalbejau su ta mergaite siandien. Sake pades pagauti, nes pasaukus prie jos atbega 3 kates. Jas visas reiketu sterilizuoti. Bet tu pinigu trukumas. As viena finansuociau, bet tris... Kai gausiu atostpinigius. Bet iki to laiko jos gali vel lauktis kaciuku.  :-(
Baltupiu mokyklos katyte

meginsiu.
Baltupiu mokyklos katyte

Laiminga pabaiga maziuliams. Po egle jau ju neberadau. Nepagailejau laiko, apklausinejau aplinkiniu vaiku, kas atsitiko. Pasake vienos mergaites varda, kuri kartkartemis nesdavosi katinukus namo, o veliau vel atnesdavo atgal. Nuejau i namus. Mergaites namuose begiojo zavingas katinukas. Pasirodo, ikalbejo mama ir leido laikyti antra katyte. Kitus katinukus pasieme kiti vaikai, leidus tevams.
Pasaukus per 2 auksto langa, atbego mamyte, kuria mergaite vis paseria. Matosi is pilvuko, kad dar pieno turi.
Reiketu ja sterilizuoti. Bet kas finansuos? Mergaite padetu pagauti.
Valentinas

Kai paskaitai tokias istorijas su laiminga pabaiga, vel norisi dirbti ir tiems nelaimeliams maziesiems draugams padeti.
Kad kuo daugiau ju isgelbeti.  [}
Baltupiu mokyklos katyte

pirmadieni einu i mokykla. Jau turesiu masina, tai paimsiu tuos ziogus su mamyte.
(Dievuleli, kaip siandien lyja, kad tik nesulįstu kr nors į nepasiekiama vieta)
Baltupiu mokyklos katyte

Baltupiu mokyklos stadiono pradzioje po didele egle gyvena katele su mazuciais katyciais. Pradinukai jau nesimoko. Iki to laiko maitinome po truputi. Kazkas atnese popierine deze. Bet dabar lietus, aisku viskas perslapo.  Ka daryti? Padekite.  :-(
padekite pagyditi katina

Dievuleli, kiek daug nusokusiu nuo proto zmoniu. Bet ko i pifa.lt lenda?   :O
Gyvūnų vardai

geri vardai: Kruopa, Pinčius(Pinčiukas)-nes juodas kaip velniūkštis, Sniegė, Pifa, Gudrė, Ryža, Striukis (nes be uodegos-šuo nukando). :D
Jūsų pasiūlymai, Kaip patobulinti "SOS gyvūnų" veiklą

IDEJOME SKELBIMA APIE REIKALINGUS DAIKTUS www.skautas.lt
Išgelbėkim besilaukiančią katytę

jei butu veterinaras zmoniskai paaiskines: ivyko beda. Suprasciau. Bet tikras gydytojas nesukiš katytes i deze ir nelieps patiems "prabudinti". Mielieji, juk cia kaip su zmonemis turetu buti. Ar jus isivaizduojate situacija: atsiimat is ligonines savo mama, o jums iduoda svirksta ir sako: atbudinsit.
Elgesys su gyvunais Lietuvoje yra siaubingas! Pradedant vaikais, baigiant kai kuriais veterinarais.
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS