lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3562329
Šiandien: + 24274
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Gražina (Visi naudotojo pranešimai)5

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių

Rytų išmintis byloja: kančia yra baigtinė. Todėl neverta, Odeta, taip jautriai, nes viskas bus gerai. Daaaar truputėlį ...ir...  :$
Bet ką čia aš apie jautrumą, juk ne aš, o tu toli. Sėkmės tau, stiprybės ir neprarask vilties.  [.|.|.|.]
Dėl kačiukų skiepijimo ir ausų erkučių

Pries sterilizuojant reikia paskiepyti per 2 savaites 2 kartus. Vienas is skiepu yra nuo pasiutliges. Bet cia kai katytei jau 6 menesiai. O 3 men. tai net nezinau. Reikia paskambinti i vet gydykla ir paklausti. Siaip tai verta nueiti: patikrina, ar nera grybelio, apziuri, pataria, ka daryti. Cia kaip su vaiku: reikia eiti ir nieko nepadarysi. Sekmes.
Antakalnyje rastas naminis katinėlis labai ieško namų ar globos

Jei turite balkona, laikykite balkone. As laikiau 6 dienas. Ir nieko. tik dezute su smeliu pastayti reikia. Kaimynai ziaurus. Teko ir man patirti. Nesicackins su jusu katinuku. Butu gaila, jei rastumet tuscia rusi, kai jau pradejote gelbejima.  :-(
Kačių šlapimo kvapo naikinimas

valau atskiestu obuoliu actu, ukisku muilu ir langu valikliu kartais (nes ten didzioji dalis yra spiritas). O tualetus sumerkiu vonioje ir pabarstau truputi sveiciamuju milteliu su chloru ( jie yra pigus). Po to viska graziai nuplaunu po dusu. Kvapo ir nera.  :]
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos

Odeta, negalima savęs kaltinti. Juk norėjai gero. Kartais taip būna. Ieškok išeities. Viskas bus gerai. Paskambink man rytoj po pietų.
[ uždaryta] Prašome pagalbos. Nepasirinksi.

Tai, kaip su tuo nelaimeliu? Turiu pradinuku mokiniu surinktus 70 litu gyvunams,  atiduosiu kai tik pasakysit.
Jūsų pasiūlymai, Kaip patobulinti "SOS gyvūnų" veiklą

Ir dar stipri yra Uzupio bendruomene. Galima per zurnaliste Mildazyte gal but.
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!

gal jam smelio rūšis netinka. pakaitaliokit, paziurekit. Mano sesers katinukas kamavosi su  WC, o pas mane kai budavo, viskas tvarkoj. Gal mano smeliukas ir vieta tualetui tiko?
Kate nakti nemiega

Rytkos - tikras kenkejas.  :$
As tai pradarau duris, uzsaukiu "negalima !" ir vel uzdarau. jei ne- bunu pasiruosusi is vakaro maisto. Pakisu, pradariusi duris. Paeda jos ir eina vel miegoti. Atsiminkite viena: KATES PRISITAIKO PRIE SEIMININKU, JU DIENOTVARKES.
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

Gera diena,
V. A. Graičiūno aukštoji vadybos mokykla yra tapusi nuolatine gyvūnų globėja ir kviečia prisijungti mokyklas/gimnazijas prie paramos akcijos beglobiams gyvūnams, kuri yra organizuojama kasmet. Būti socialiai atsakingu reiškia būti atsakingu už savo veiksmus, padėti kitiems, skatinti visuomeninę atsakomybę už visų gerovę, prisidedant prie jos įgyvendinimo ir užtikrinimo.

AVM š.m. lapkričio, gruodžio ir sausio mėnesiais organizuoja kasmetinę gyvūnų globos programą.
Šios veiklos tikslas - moksleivius ir studentus Kauno bei Vilniaus regionuose paraginti realiai padėti gyvūnams tiek naminiams, kurie atsidūrė globos namuose, tiek laukiniams - zoologijos sode.

Vilniaus moksleiviams registracija vykdoma iki gruodžio 20 dienos. Jau gruodžio 13 dieną drauge su pirmaisiais užsiregistravusiais moksleviais keliausime į gyvūnų globos namus ir pasiskirstysime būsimus darbus.
Tuomet sausio 6 dieną keliausime į kitą gyvūnų globos organizaciją ir ten su uzsiregistravusiais moksleiviais pasiskirstysime darbais.
Na, ir finalinis renginys vyks AVM patalpose Vilniuje (Trakų g. 9/1) sausio 20 dieną 15 - 17.30 val., kurio metu moksleiviai pristatys nuveiktus darbus ir vaizdinę medžiagą apie juos.

Skatiname registruotis el. paštu amc@avm.lt, nurodant savo vardą, pavardę, mokyklą ir klasę, el. pašto adresą bei telefono numerį. Daugiau informacijos: www.avm.lt, el. paštu amc@avm.lt arba telefonu 8686 56420.

VISOS MOKYKLOS GAVO ŠIĄ INFORMACIJĄ. KAS TAME RENGINYJE DALYVAUJA? AR SOS GYVŪNAMS BUS IŠ TO NAUDA?
padėkite juodam katinėliui., pagalba

dolic,
negalima laukti. Pirmiausia katinėlį reikia SUŠILDYTI. Duoti lakti kažko šilto. Padėti ant šiltos pūslės ar prie šiltų vandens pripiltų butelių. Na, negaliu klausyti, kaip tie mažėliai kančiose miršta. Na, bent sušildykite. Atneškite dėžę į balkoną, pridėkite vilnonių daiktų. O sušalusį mažiuką  sudėkite į batų dėžutę ir pakaskite kur nors prie krūmelio. Ten žemė nebūna įšalusi giliai. Iš kur gauti kastuvą? Pasiskolinkite. Man labai gaila, kad mes tokie bejėgia. BET GYVŪNAI DAR DIDESNI BEJĖGIAI. Mes turime jiems padėti.  :-(
padėkite juodam katinėliui., pagalba

dIEVULELI, JAM REIKIA VETERINARO APZIUROS. tIK JIS GALI PASAKYTI, KAS KAIP.  Kitaip bus labai liudna.
Prasau Jusu patarimo, Kates "kosulys"

Nieko nedarykit su jokiais stipriais vaistais. Nuplaukit su muilu, patepkite tepaliuku tik is vet. vaistines. Juk jos laizo. O prausti reikia nuolat. Nuo prausimo vandenuku neskaudes, nebus raudona. Mano katike buvo nutukusi. Ir nieko. Papiilve ir pauodegi nuprausdavau. Isgyveno 16 metu. Puikiausiai jautesi. Bet as padedavau.
Naktinis svečias. REIKALINGA GLOBA, Po automobiliu naktį rastas katinukas

Supratome. Bet kam neatiduosime.
O katyte tai auksine (pasirodo, tai katyte). Dar tokios neturejau. Balkone paeda, pamiega ir tyliai zaidzia. Iskisa kojyte pro plysiuka ir kviecia.  Siek tiek urzgia ant mano seniu kaciu, kai nesioju po kambarius. Pripras. Dabar jai visi katinai yra priesai. Leteneles jos nelabai svarios buvo, tai manau, kad ji kur nors rusyje  glaudesi. Gal kokia moteriske paserdavo, nes neisbadejusi. O man ant ranku budama tai prisiglaudzia ir "uzveda savo motoriuka." Meilumo isikunijimas!  :$  Dairosi pro langeli, švarinasi. Rytoj idesime nuotraukytes.

Amžius maždaug 6-7 mėnesiukai.
Pakelia galvą, kai išgirsta balsus, pasižiūri ir vėl pučia į ūsą.   ;)  Nosiukas raudonas buvo nuo šalčio, kai atnešė. Dabar rausvas. Labai jau glotnus. Mano manymu - naminukas. Nes benamiai būna suvargę. Gal pabėgo netyčia, o gal išmetė. Juk visko gali būti su mūsų mentaliteto žmonėmis. Vieni gailestingi, o kiti ramia sąžine už pakarpos ir į šaltį. Juk atsakyti nereikės. Ai, čia smulkmenos. Svarbu, kad išgelbėtas. Kai pradariau orlaides vėdinimui ir pajutau, kad šąla padoriai, vėl apsidžiaugiau, kad mažius šiltai miega.
Mėginsiu dėti skelbimus. Dar niekada to nedariau. Teks.  &)

Ko bijojau, tas įvyko. Vis bijojau sutikti benamiuką, nes žinau - negalėsiu praeiti, nusisukti. Ir še tau: Ką tik mano apšiltintame balkone, susisukęs į kamuoliuką, sočiai pavalgęs, gavęs vaistų nuo kirminų, užmigo katinukas. Po mašina jį surado mano marti, grįžusi iš kelionėsį Alytų. Mažius tiesiog atėjo ir pasiprašė ant rankų, kol ji ėmė daiktus iš bagažinės.  :$
Katinukas (dar nežinau lyties) primena naminuką. Nieko nebijo, į dėžutę reikaliukus daro, švarutis. Nešaukia.  Tiesiog sušilo, išsilaižė ir ... nuėjo miegoti. Neįtikėtina ! Lyg čia gyventų visą amžinybę.  :-[
Negaliu suleisti, nes kol kas bijau ligų. Reikia palaukti. Vėliau- skiepukas.
Už stilklinių balkono durų ant pirštų galų paeiliui prieina pažiūrėti mano šutvė-7 katės. Viena ant palangės iš kambario pusės įsitaisė ilgam budėjimui.
Rytoj padėliosime skelbimukų prie laiptinių. O gal kas nors atsilieps?
O jei ne? PRAŠAU PAGALBOS. Nes aštuonias auginti man jau per daug. Galiu laikinai globoti: negi mesi į gatvę?
ATSILIEPKITE, GERIEJI ŽMONĖS, KAS NORITE RAINO, BALTA APYKAKLE IR BALTA NOSIMI, KAIP BUMBULIUKU, KATINUKO?
ŠVELNUTIS, STORULIUKAS. JAUKUMO ĮSIKŪNIJIMAS.
Nuotraukėles įdėsiu rytoj.
Agresyvi katė. Ką daryti?

Taigi: kai kuriems katinukams žūt-būt reikalingas žaidimų draugas. Kaip ir žmonėms.   ;)
SOS gyvūnų namelio gyventojai, Gyvūnų globa Vilniuje ir kituose miestuose

nelaukite, ryt pat vezkite pas veterinara. Sekmes!  :$
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai

KA TIK BAIGE RODYTI LAIDOS 24/7 GABALA APIE ZIAURU ELGESI SU GYVUNAIS. KALBEJO ILONA. LAAABAI GERAI KALBEJO. PROTINGAI IR JAUTRIAI. PAGARBA JAI.  [}  :$
KEISTA: DIENRASTIS "L. RYTAS"  RASO VIENA, L. RYTO TELEVIZIJA-KITA. GAL TODEL. KAD JAKILAITIS YRA ASMENYBE?

sestadienio lietrycio priede "Sostine"
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS