lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3607706
Šiandien: + 35061
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Gražina (Visi naudotojo pranešimai)4

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Kreipiuosi į jus, nes nebežinau į ką daugiau kreiptis galėčiau...

Pradekite nuo saves. Pirma paimkite, susildykite, pamaitinkite, duokite vaistu nuo kirminu. O po to prasykite pagalbos. Juk ne zverys esate. Pradekite daryti gera darbais. O ne tik sauksmais. Jei tas katukas maziukas, tai pagaukite, o po to skambinkite.  8[  :{
Padėkite laikikna globa. Atidėjo mirtį iki rytojaus. Taksas Džekas., pagalba, laikina globa

Šaunuolė Skaiva   [}  -  žinau, taksiukų mylėtoja. Lauksime naujienų.
Mažai juodai katytei reikia namų

DEKIT SKELBIMUKUS visose imanomose svetainese ir nuotraukeliu. Nes gali taip ir likti balsas tyruose
Agresyvi katė. Ką daryti?

Zmogui, skirtingai nuo gyvunu, duotas loginis mastymas. Galvokit greiciau, nes katyte uzsimus. Nebuna daug kartu laimingai iskritusiu katineliu. Deja.
Agresyvi katė. Ką daryti?

O mums iškritus iš balkono ar nebūtų streso? O balkonas turi būti arba įstiklintas, arba nešleisti. Kaip jūs ir nebijote ją leisti tenai? Aš ant langų nusipirkau specialiai iš Thomas Phillips ant langų tinklelius nuo uodu (prisilkijuoja prie rėmų), kad atidarius langą, kate neiškristų pro langą.
O dabar jums reikia ją palikti ramybėje, kol primirš savo išgąstį.
Rastas kastruotas baltas katinas. Rimti sužalojimai - reikalinga pagalba., finansinė parama

Vetoje mano katinukui dar ne tokia operacija dare. Striukiuka susaude is arti ir sutrupino zandikauli. Tai sudeliojo is gabaliuku, sutvirtino plokstele. Ir dabar puikiausiai gyvena, viska eda. Manau, su Minkstuciu viskas bus gerai. Bet reikia skubeti.
Paaukosiu 30 litu. (mokslo metu pradzia, pingeliai baigesi)
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!

neseniai perskaiciau, kad toje vietoje, kur isplaunate po pasysiojimo padeti kavos tirsciu ir (ar) patrinti citrusiniais vaisiais (gal ju zieve?). Na, padejau kavos balkone, kur mano viena nesamones daro karts nuo karto. Ziuresiu, kaip bus.
Rėja

Pagarba tėvams, užauginusiems tokį puikų sūnų.
Žmonių smurtas prieš gyvūnus, Žiaurus elgesys prieš bejėgius keturkojus.

Labai liūdna ir gaila. Nugaišo, reiškia nesikankins. Svety, tu padarei, kiek galėjai. O galėjai nedaug. Negali kaltinti kitų. Ne viską padarei ir pats. Veterinarai negydo nemokamai. Valstybė nesirūpina tokiais gyvūnais. tik nuo mūsų pačių priklauso, ką galime padaryti. Kartą, išgelbėjus gyvūną ir sumokėjus veterinarui, kitą dieną 2 litų (tada tiek kainavo) neturėjau maršrutiniam autobusiukui. Bet nepykau ir nekaltinau kitų. Nes aš pati taip norėjau. Dariau viską, ką galėjau. Tokius žmones aplinkiniai vadina durniais. Bet jiems tas pats. Jie tiesiog gelbsti. Kiek gali ir sugeba. Tu ieškojai išeities. Ir už tai didžiulė padėka. Kitą kartą pasiseks labiau. Visų gyvūnų, deja, neišgelbėsi. Bet reikia gelbėti. Nepaisant nieko.
Kačiukai prašo finansinės paramos, finansinė parama

kai pasiziuri i pirmuju savaiciu nuotraukas, siurpas nukrecia. Kaip saunu matyti pasveikusius graziom didelem akelem.
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!

sterilizuoti! Ir dazniau patiems nunesti i tualeta. Ir pabarti, kai padaro ne vietoje. Viena mano kate jau 10 metu daro salia tualeto kakuti. Ir nieko nepadariau. Tiesiog saugau ir greitai sutvarkau. Viena gerai, kad NETOLI TUALETO. Nors yra kelis kartus padariusi ir virtuveje. Bariau, gavo per nosi. Dabar tai daro labai retai. Sunku ka nors patarti. Bandykite visokias priemones. Yra purskalas specialus, kuris nepatinka katems, papurskite. Dar mėtu kvapas nepatinka (patrinkite metu eteriniu aliejumi). Pastatau koki nors daikta ant tos vietos, kad uzmirstu ta vieta. Tada patraukiu. Zodziu, katyte kaip vaikas. Vieni buna tokie, kad nematai, kaip uzauga, o kiti... Tik LABAI PRAŠOME, NEIŠMESKITE Į LAUKĄ PRIEŠ ŽIEMĄ: PRAPULS. Gal kaimo ieškokite. Galės po kiemą lakstyti. Bėda iškart išsisprestų.
[ uždaryta] Du partrenkti kačiukai. Skubiai reikalingas transportas narvui nuvežti pc "Ozas" - Antakalnis

Kaip pasiseke? ar buvo isgelbeti?
Siaip jau skubus prasymas internete, na... As pamaciau tik dabar. Kiti irgi. Negi narvo SOS- ai neturi?  Galima ir i deze popierine. Kazkaip keista skaityti. Lyg apie negyvenama sala kalbetu, o ne apie Vilniaus centra.
SKUBUS pagalbos prašymas!

Taip, galima sterilizuoti. Taip sakė veterinarijos gydytojas. Šiaip yra geriau sterilizuoti po pirmojo "morčiaus". Bet benamiukę sterilizuoja tada, kada yra galimybė.
Skubiai reikalinga globa. Du mažiukai skirtingose vietose., pagalba,laikina globa

Garbiname visokias zvonkes, selus. O tu vaikinu poelgis ar ne vertesnis pagarbos ? Tokius reikia rodyti mokyklose ir darzeliuose kaip dar neismirusius  homo sapiens.    Juokauju, aisku.   Bet tokie jaunu zmoniu poelgiai jaudina iki asaru.  [}
Kačių šlapimo kvapo naikinimas

sužinojus apie tokį vyro poelgį, iškart išsiskirčiau. Nes tas išsigimėlis (taip, taip) pavojingas gyvybei. Tokiam turi būti apribotos tėvystės teisės, nes jis neprognozuojamas, agresyvus, linęs nusikalsti žmogėnas. Brrrrr. Savo draugų tarpe nepakęsčiau tokio.  :O  [= su tuo grėbliuku tam šunsnukiui per pakaušį.
Prisiveisėt - nušausim!, pagalba,laikina globa

Mano balkonas siltas ir sviesus. Galetu buti. Maniskes neitu tuo metu i balkona. Kiek laiko reiketu laikyti?  Nes galiu tik ribota laika- iki liepos pradzios. Mano tel. 862255957
Bazilis-Verdis

Katinas, ašku, žavingas. Jam laabai pasisekė. Bet šeimininkas- nepakartojamas. Kaip tokiame jauname žmoguje tiek daug telpa: simpatiškas, turintis yyypatingą humoro jausmą, mylintis gyvūnus (tai rodo, kad jis myli ir žmones). Būčiau jauna, bėgčiau pažindintis.  (z)  :D
Parazitas - "grybas"... Kukos prašymas

Kaip galeciau perduoti pinigelius tai mazytei gelbeti? I rankas Orintai ar kitaip?
Gyvunu kancios, Pagalba

kas labiausiai dziugina, tai, kad atsiranda zmoniu, kuriems sirdi skauda del nelaimeliu gyvunu. Reiskia, dar yra vilties. Darykime viska, ka galime, kalbekime, svieskime neismanelius, kad zinotu , jog gyvunai patiria kancias, kad jie serga tomis paciomis ligomis, kaip ir zmones. Man taip keista ir baisu, kad jie to nesupranta ir badaujanti susalusi katyte ziemos vidury yra normalus dalykas !  :-(   Pats seimo narys Austrevicius pasakojo, kad eina per visus seimo narius ir pries istatymo svarstyma itikineja, kad suo ir kate yra gyvi padarai, o ne siuksles, vertos "Grindos" likimo.   :O
Vynuogynuose širdelės plaka.

Mano katinukas ibego i svetimus rusius. (Mane durnelis, kad tai mano rusys, kur turi palikta landa i mano rusi su puikia lova. )
As ta pati dariau. Iejau i bendras patalpas nutaikiusi momenta, o tada pro plysi tarp geleziniu duru ir sienos primeciau i maiseli ipilto vandens ir minksto maisto. Maiseliuose mazos skylutes . Maiseli tai katinas gali perplesti. O metant maiselis susiploja ir pralenda pro plysi.
Dabar esu slapta pasidariusi rakta nuo tu rusiu. Jei ka- velai vakare ir nueinu apziureti. Visus ziurknuodzius "sulikvidavau".
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS