lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3591801
Šiandien: + 19156
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Gražina (Visi naudotojo pranešimai)3

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Reikalinga finansinė parama katytei po operacijos ir vis dar likusiai Liusindos skolai padengti
 
Praskaidrinote, Gintarai, man nuotaika: pasirodo, vyrai irgi moka myleti ir uzjausti gyvunus! Aisku, ju yra daugiau, bet kartais atrodo, kad lietuviai vyrai moka benamiuka tik paspirti, apsaukti juos maitinancias mociutes, parasyti ziauru niekinanti komentara. Todel ir dziaugiuosi tokiu Jusu supratingumu ir pagalba.:!
Ei, gal dar Lietuvoje dar ne viskas prarasta?! :)
Ismestas ir likimo valiai paliktas
 
Jau surado namus!
Dėmesio. Pigesnė sterilizacija, Akcija
 
Bafo klinikoje, jei gyvūnėlis paimtas is SOS-ų arba ruoši Gyvūnų pievelei, sterilizacija labai pigi.
Vienai savaitei reikalinga globa sunkiai sužeistam katinėliui., pagalba, laikina globa
 
as gaudziau su tinklinio tinklu: praskeciu i sonus ir užmetu placiai. Katinukas ir isipainioja. Galiu paskolinti.
Grazina 862255957
Du laukinukai šala po mašinom naktimis, prašom pagalbos dėl "pastoges"
 
Ryžas paskutinėje nuotraukoje tai tikras Garfildas.
O apie žiemą aš lygiai taip pat, kaip Ilona, galvoju. Jau ėmiau visai nesidžiaugti, kai ji ateina. Nes žinau, ką iškenčia vargšai benamiukai, ypač pirmagimiai. Pavydžiu tada  Graikijai ir Ispanijai... :-{
SKUBIAI (turime ~5d.) reikalinga laikina globa! Kitaip katinukams gresia miškas..
 
Ilona, aš tikrai  suprantu, kiek jūs visi ten daug dirbate. (kai kada susimąstau, kad tu užsikrovei  kryželį, kurį sunku nešti ir negali numesti). Ir suprantu, kad tų pinigų trūksta ir trūks. Matau, ir kitos organizacijos papildomai renka pinigėlius. Ir gerai daro. Nes tie du procentai, kokie jie bebūtų , ištirpsta. Ypač jei statybos vyksta. Aš ne apie tai. Aš kalbu apie atvejus, kai jau nėra išeities ir niekas niekas nepadeda, panaudoti tuos pinigėlius.  O jums priekaištų neturiu.
SKUBIAI (turime ~5d.) reikalinga laikina globa! Kitaip katinukams gresia miškas..
 
Tai ar negalima panaudoti tų suaukotų 2% pinigėlių? Juk jie jau yra sąskaitoje. Tai kada juos naudoti, jei ne tokiais atvejais?
Padėkite išgelbėti penkis soduose gyvenančius benamius mažus kačiukus
 
Nieko, išlįs. Kai užsimanys valgyti ar gerti.  Tegul nusiramina pasislėpęs . O vaistukus suduodant, suvynioti į rankšluostį,, tik galvą palikti,  tvirtai laikyti, pražiodinti viena ranka ir sukišti giliai gerklytėn tabletės dalelę. Po to su šaukšteliu supilu vandens, jei nebūna nurijęs. Tada tai tikrai nuryja. Procedūrą geriau atlikti dviese: vienas laiko, kitas kiša. Esu mačiusi, kai reikėjo eiti pas veterinarą suduoti vaistų (jie turi tokį žiodiklį), kadangi niekaip nesisekė patiems. Didelėms katėms tai padalinu į dalis tabletę ir sukišu į konservų mėsos gabaliukų vidų. (geriausia man "Friskies" iš paketėlių. ) Puikiausiai suėda. Vieni pažįstami sutrina, sumaišo su medum ir per kelis kartus užtepa ant letenėlių. Katės nemėgsta, kai kas nors prilipę, todėl nulaižo. Nors ir susiraukusios. Sėkmės.
Reikalingas laikinas globėjas katulių šeimai. Mama draugiškas, 3 mažyliai jau merkiasi., pagalba, laikina globa
 
862255957
Reikalingas laikinas globėjas katulių šeimai. Mama draugiškas, 3 mažyliai jau merkiasi., pagalba, laikina globa
 
Katinukai sveiki, linksmi. Vieną gražuolę (kuri didesnė už rainiukus) pavadinome Gizmo, nes primena filmuko veikėją. Tai kas, kad ji mergytė. Bus Gizmiukė. :)
Berniukas rainiukas tai tikras padūkėlis. Visų žaidimų organizatorius. Praminėme Šmirium, nes nuolat šmirinėja, tyrinėja. Mergaitė tai pati mažiausia. Vis ieško mamos pilvuko, pribėgus prie mano dičkių kačių. Ją pavadinau Knopke. Susirango ant mano kelių, kai tik prisėdu ant sofos. Bet moka ir būti savarankiška.
Visi puikiai naudojasi tualetu. Nė karto nebuvo "bėdos". Mamytė juos pamokė.
Katinukai labai protingai moka bendrauti su kitom katėm. Jei sušnypščia, iškart atsitraukia ir užsiima "kitais darbais". Ramiai, be baimės ir panikos. Todėl , jei naujų šeiminikų namuose bus kiti gyvūnai, manau, bėdos neturės.
Mano katės vienos draugiškai, kitos tolerantiškai priima mažius (tik dvi nenori bendrauti, nes jos vienišės iš prigimties). Viena katė laižo juos, dažnai kartu miega.
Katinukai žino komandą "negalima! ", sudrausti greitai reaguoja. Ryte nesiautėja, žaidžia ir laukia, kol bus pamaitinti. Visą naktį- jokių problemų. Ėda pamirkytus sausiukus, mėsytę, varškę, konservus mažiukams. Laaaabai mieli. Žūriu ir galvoju: KODĖL PAGYVENĘ ŽMONĖS ATSISAKO TOKIO DIDELIO DŽIAUGSMO LAIKINAI GLOBOTI MAŽYLIUS? JUK VIEN STEBĖTI JUOS YRA NENUSAKOMAS DŽIAUGSMAS. UŽSIENYJE SENUKAI TAIP PRASKAIDRINA SAVO LIŪDNAS VIENIŠAS DIENAS. GAILA, KAD MŪSUOSE TOKS NESUPRATIMAS.
Taigi, ieškau pagalbos. Reikia namų mano gražuoliams, kuriems sukanka lapkričio  13 du mėnesiai.
Labai nenoriu duoti į Ozą, norėčiau dovanoti iš namų. Tegul dar pasidžiaugia vienas kitu. Juk jų neims visų kartu. Nors labai rekomenduočiau abu rainiukus imti kartu. Pasiėmusiai juos šeimai nereikėtų mąstyti apie katės adaptaciją, spec. priežiūrą, nereikėtų išgyventi streso katinukams, nes jie turėtų vienas kitą. Mano sūnus specialiai ėmė kitą katinuką iš prieglaudos, kad būtų ramiau ir jam, ir katinukams. Jie turi, ką veikti ir netrukdo šeimininko.
Padėkite išgelbėti penkis soduose gyvenančius benamius mažus kačiukus
 
Kadangi aš turiu daug kačių , tai perku dideles "ampules", kurias nulaužus galiuką, reikia dozuoti su švirkštu ir užlašinti ant sprando. Šiaip tai gydyklos nesuinteresuotos parduoti dideles ampules, nes joms neapsimoka. Reikia ieškoti pažįstamų arba labai prašyti.
Serga mazas kaciukas
 
Katinai išvemia plaukus, kai paėda žolės. Kol dar dabar yra , papešu, nuplaunu po kranu, įstatau į stiklinę, visos mano katės su pasigardžiavimu šlamščia. Tada kai kurios išvemia (iškart). kitos taip ir nedaro nieko. Žiemą daiginu kviečius arba perku sudaigintus želmenis iš IKI parduotuvės. Mano katės nekosčioja. Viena pradėjo, tai sudaviau nuo kirminų. dabar ramu. Geriau ištirti išmatas, tada žinosit priežastį.
Reikalingas laikinas globėjas katulių šeimai. Mama draugiškas, 3 mažyliai jau merkiasi., pagalba, laikina globa
 
Vakar atsitiko didelė nelaimė: kol buvau darbe, katytė mama nuo balkono palangės krebždino tikriausiai balkono duris, tos ir prasivėrė viršuje (tebūnie prakeikti tie plastikiniai monstrai- spąstai). Katytė žuvo. Veterinarinėje gydykloje užmigdėme, nes kitaip jau nebuvo galima. Negaliu, kaip skaudu . Liko trys mažėliai našlaitukai.
Pripirkau konservų. Mėginu duoti specialų pieną, bet negeria. Konservukus valgo. Pamirkytus sausiukus retkarčiais pakramto. Laka vandenuką. Manau, viskas bus gerai. Pašaukia dar mamytę, bet šiaip guvūs, daug žaidžia, laipioja. Balkono duris laikau atidarytas.  Mano katės jų neliečia. (Visos išgąsdintos išėjusios mamytės antpuolių.) Jie miegoti įsitaisė sofos-lovos patalynės dėžėje: ten tamsu, saugu ir šilta. Dabar jiems beveik pusantro mėnesio.
Kalbėjau su Ilona dar prieš katytės žūtį, ji sako, kad kačiukus bus galima išdalinti, bet katytę kas ims... Va, ir išėjo į ten, kur niekam nekelia problemų... Nežinau, kada nusiraminsiu. Nerandu sau vietos. Širdį skauda, kad tokia didelė bėda . Jau buvo visai prie manęs pripratusi, ėjo ant rankų. Taip gaila, kad nors stauk. Bet nieko nepadarysi, nepakeisi. Reikia mažiukus gelbėti. Laukiu Orintos skambučio. Mėginsime spręsti mažėlių likimą.:-(
PADEKITE! KACIUKAS SERGA
 
Labai sunku, ką nors patarti. reikalingas specialisto patarimas. Galiu parekomenduoti paskambinti Lietuvoje veterinarams. Galima į Jakovo kliniką, "Vetą". Telefonai internete yra.
Reikalingas laikinas globėjas katulių šeimai. Mama draugiškas, 3 mažyliai jau merkiasi., pagalba, laikina globa
 
Mažiuliai jau ūgtelėjo. Vienas berniukas ir dvi mergytės. Viena  neatsitraukia nuo mamos pilvelio ir jau beveik dvigubai didesnė, negu kiti du. Gražuolė. Kaip juodas gauruotas meškiukas, tik aplink akis, aplink ausytes balti apvadai ir pakaklėj baltas lopinėlis. Du kiti laaabai gražaus rainumo. Antra mergaitė tai tyrinėtoja-keliauninkė, vis ratus suka, per pintinę rioglinasi . O berniukas  tai atsarguolis. Viską daro apmąstęs. Jau žaisti tarpusavyje pradėjo.
Aišku, jie dar maži. Charakteris dar tik formuojasi. Jau eina ant rankų, nebešnypščia, tik uosto. Smėlio dėžės dar nesupranta: smėlį ėmė ėsti. Teko iškelti. Vėliau mama paaiškins, ką su juo veikti reikia.
Balkone jiems kaip kambary: žaidimų zona, miegamasis ir visa kita. Per durų slenkstį dar nelipa. Vardų nesugalvojau. Tegul šeimininkai sugalvos.
O mamytė tai ramiai, nekreipdama  dėmesio į kai kurių kačių šnypštimą, eina į virtuvę, kambarį, užšoka ant palangės. Bet ilgai neužsibūna. Būna arba su vaikais, arba ant suolelio stebi, ką mano katės veikia kambaryje, arba balkone ant palangės žiūri pro langą. Super katė. Tikra protinguolė. Ramybės ir išminties įsikūnijimas. Jau pasitaisė, apvalesnė pasidarė. Ėda daug. Juk daug jėgų reikia mamos misijai vykdyti. :)
Fotografijų dar nėra, nes sūnus vis fotoaparatą pamiršta. Šią savaitę būtinai įdėsiu. Tai šįkart tokios kasdieniškai jaukios, todėl ir puikios naujienos iš mūsų gyvenimo.
Reikalinga laikina globa. Lazdynų Riešutėlė., pagalba, laikina globa
 
Aš žinau, kad pasiimti į namus katiną yra didelis įsipareigojimas. Ir visdėlto. Juk kalbame ne apie pasiėmimą, o apie gyvybės gelbėjimą. Paimkite dėžutę, įdėkite ir nuneškite veterinarui (kad ir į Vetą Sergejui). Tegul pastato lašelinę, suduoda nuo kirminų vaistų, suleidžia vitaminų. Ten dirba ir mergina iš SOS gyvūnų.  Palaikykite namuose, nuprauskite. Galima ir rūsyje iš bėdos. Žmonės, na, negalima žiūrėti, kaip gęsta gyvybė. Ar negali padėti SOS-ai? Yra žmonių, kurie tiesiog pasimetę, nemoka gelbėti. Gal ir pinigų visai neturi. Padėkite jiems, Orinta. Aš balkone dabar laikau katę su žindukliais vaikiukais. Papildomas rūpestis, nes pati turiu 8 kates. Bet negalėjau neatsiliepti į pagalbos šauksmą. Ir nieko. Nepersidirbu. Neprašau kol kas pagalbos.
Linkiu rasti savyje ryžto realiai padėti nelaimėliui.  :{Tai visai nesunku. Sėkmės.
Reikalingas laikinas globėjas katulių šeimai. Mama draugiškas, 3 mažyliai jau merkiasi., pagalba, laikina globa
 
Katytę išleidau pasivaikščioti į kambarį, nes labai jau rovėsi link balkono durų. Apėjo kambarį, apuostė. Kas keisčiausia, grįžo atgal į balkoną ir nurimusi nuėjo vaikų maitinti. Duris palikau pradaras. Ko gero ji turi uždarų patalpų baimę  [:)
Katė neįtikėtino švelnumo ir supratingumo. Kad priprastų ir glaustytųsi kitą dieną- to dar nebuvo. Nors kačių mačiau visokių. Žodžiu, šauni išmintinga katė. Bus ir vaikai tokie pat.
Mano kačių šarava atsitraukė per "nepavojingą atstumą" ir stebėjo iš koridoriuko, ką įnamė čia daro. Visos "dėl visa ko" :) persibazavo į kitą kambarį ir virtuvę.
O mažiukai gražučiai. Vienas, matosi stipriausias. Mėginsiu nustatyti, kas jie tokie: berniukai ar mergaitės. Ir nuotraukėlių padarysim per šeštadienį.  Iki pasimatymo.
Reikalingas laikinas globėjas katulių šeimai. Mama draugiškas, 3 mažyliai jau merkiasi., pagalba, laikina globa
 
Keletas sakinukų naujienų: mamytė kokias 3 valandas tupėjo po suoliuku įsitempusi. Po to apėjo balkoną, pažiūrėjo pro langą. Ir nuėjo bundančių vaikų maitinti. Pamiegojo, pavalgė. Ir keisčiausia: į smėlio dėžutę įsilindo ir atsigulė, tik nosis kyšo. Įdomu, kur "reikaliukus" atlikinės, jei tualete lovą pasidarė?
Žodžiu, viskas kol kas gerai. Nekelia triukšmo, nesiautėja. Paurzgia, kai maniškės katės pro balkono duris stengiasi įžiūrėti įnamius. O mažiai saldžiai parpia sugulę ant avikailio, ant kurio išauginau jau ne vieną mažą katinuką. Jauku, šilta ir beveik kaip mamos kailis.  :$
Reikalingas laikinas globėjas katulių šeimai. Mama draugiškas, 3 mažyliai jau merkiasi., pagalba, laikina globa
 
galiu pagloboti ir palaikyti šiltame balkone. Bet tik laikinai, kol sustiprės ir bus paskiepyti.  Nes turiu 8 kates ir daugiau negaliu imti. Skambinkite 862255957
Reikalingas globėjas 3 savaičių meilybei:) Jo vardas Tomas., pagalba, laikina globa
 
[} Kokie šaunūs jauni žmonės. O katinukas išgyveno tik dėl savo gero balso ir stiprios gerklės. Laimės jam ir sėkmės.  :$
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS