lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3591657
Šiandien: + 19012
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Gražina (Visi naudotojo pranešimai)2

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Katės rūsyje, Rūsyje rasta kačių šeimyna su kačiukais.
 
Edvinai, kraiko dėžutę būtinai pastatykite. Nes tuoj pasius dėl kvapo gyventojai.  O nuo blusų bent katę ištepkite ant sprando lašinant.  Yra dar  toks purškalas, galima guolį išpurkšti, kur jie miega. Vis mažiau tų blusų bus. Ir kuo greičiau sterilizuokit katę. Ji gali maitinti ir po operacijos, esu taip dariusi. Kreipkitės į gyvūnų prieglaudas Kaune, turėtų padėti.
rūsyje gyenančios katytės priežiūra, ar reikia išleisti katytę į lauką?
 
Kaip čia pasakius. Reikia. Bet jau geriau rūsyje, negu lietuje ar sningant. Įsirausia į skudurėlį ir miega. Katėms reikia kažką stebėti, tyrinėti. Neišeidama ji tai netenka. Bet ką daryti?
Negaluoja
 
Gali būti kirminai, gali būti ir sudėtingiau. Vežkite, kitaip numirs.
Rastas sergantis kačiukas
 
O neišsaugota akytė visai gerai atrodo. Kaip sveika. Ar nereikėjo jos užsiūti? Gyventi galės. Linkiu mažutei gerų šeimininkų ir laimingo ilgo katiniško gyvenimo. :$
Reikia pagalbos, Katinas gyvena prie duru
 
ancora, esi gailestinga. Katėms reikia laiko susidraugauti. Kai kada ilgokai. Bet tu geras žmogus, pasistengsi. Neleisk sušalti katinukui. O pagalbos vis ieškok. Gali per draugus, gimines. Gal kas nors į kaimą paims. Linkiu sėkmės. ( o du katinėliai yra nedaug. Bent aš taip manau. Kai susidraugaus, jiems bus linksmiau gyventi. Kaip ir dviems vaikams šeimoje)
Maldauju, padėkite 6 mažyliams!!!
 
Patariu ne rašyti, o skambinti į visas gyvūnų globos įstaigas
beglobiai katinėliai daugiabučių kiemuose, visi nori turėti namus
 
Mielas svety, ar galima jūsų paprašyti  pasistengti pačiam. Rekomenduoju nueiti į Senukus ar Medžio centrą. Ten jums parinks atliekų ir paprašius supjaustys. Po to reikės apkalti sumeistrautą dėžę- būdą putplasčiu ar kita šilt medžiaga ir iškloti viduje šienu ar kitaip. Reikia paskambinti Ilonai, ji galėtų patarti. Bet labai prašau ir pačiam pasistengti.
Prašome paramos SAUSU PAŠARU
 
Turiu kruopų , nes liko nuo stovyklos. Ar tiks manai, avižos, ryžiai?
Katės rūsyje I. Šimulionio g. 4 (Vilnius)
 
p. Patrikai, gal tamsta gali bent pirštą pajudinti, kad taip nebūtų? Susimeskite visi kartu pinigėlių, sterilizuokite, gydykloje duos nuo kirminų ir blusų. Susitarkite, kad gyventoja įleistų  tik į savo rūsiuką. IR BAIKITE ŠANTAŽUOTI. Čia visi dirba savanoriškais pagrindais ir išgyvena iš aukų. Ką paaukojai, kad gali reikalauti? Bet matau, kad nei širdies neturi, nei proto. Nelaimė gyventi šalia tokio.
Prašome paramos SAUSU PAŠARU
 
Jau rašiau, kad pervesiu 50 litų. daugiau negaliu šįkart
[ uždaryta] Dingo katyte
 
Tai kas čia per informacija? Nei kur, nei kada, nei žymės aprašytos. Juk ji rainiukė, kokių šimtai. Kaip ją atpažinti?
Skubiai reikalinga globa kačiukams
 
Buteliuka  ir spec maistelio 7 pakuotes atidaviau. Atvaziavo sesuo paimti. Labai rupestingos abi seses. Nenoriu tiketi, kad zinduklius, kuriuos matina kas 2 val. atidave kam nors. Ryt paskambinsiu ir pasiteirausiu.
Skubiai reikalinga globa kačiukams
 
Turiu specialų buteliuką žindukliams ir maistelio atlikusio visai mažiems . Nereikės maitinti per pipetę. Kaip perduoti? Mano tel. 862255957
Prašome paramos SAUSU PAŠARU
 
Pervedžiau 100 litų. Vis šiek tiek.
Dėmesio. Pigesnė sterilizacija, Akcija
 
Citata
grazina parašė:
Bafo klinikoje, jei gyvūnėlis paimtas is SOS-ų arba ruoši Gyvūnų pievelei, sterilizacija labai pigi.
Šįkart, nors ir buvo pasakyta, kad katytė benamiukė, užmokėjau 130 litų. Vos ne kaip Vetoje.  Pasakė, kad yra erkučių ausyse, bet neišvalė, nes, matai, pavojinga prieš sterilizaciją. Juokinga. Siūlė ant pilvuko negraži, "nezgrabnas" darbas. Aš nepatenkinta. Be to vis daugiau sužinau žmonių, kurie labai nepatenkinti šia klinika. Sumoki pinigus už benamiukę, bet ji neprižiūrima. Atidavė vienai pažįstamai susirgusius, sloguojančius katukus, nes staiga ligoniukus sugalvojo išmaudyti. Dabar antra savaitė abu katukai serga, leidžia antibiotikus ir kt. Kas taip elgiasi. :OĮtariu, kad nelabai geri jie specialistai. Nunešė į Jakovo gydyklą, iškart suteikė visą reikiamą pagalbą. Tai jau geriau brangiau, bet geriau. Neisiu daugiau nei į Bafą, nei į Buivydiškes.
Reikia pagalbos del katinelio elgesio.
 
Laikas yra geriausias gydytojas. Aš jau rašiau, kad viena mano priglausta katytė pusę metų gyveno (valgė ir reikalus atlikinėjo į mažą dėžutę už sofos). Tik naktį išlįsdavo.  Dabar atbėga, glaudžiasi. Bet ant rankų nesileidžia imama. Gal jūs turėsite kaip tokią katę. Juk suprantate, kad katės- tai ne šunys, komandų nevykdys. Žaiskite su lazeriuku (mano katės jį dievina), kalbėkite, įrenkite slėptuvę. Ateis laikas, reikalai pasitaisys. Džiaukitės, kad padarėte gerą darbą: išgelbėjote gyvūnėliui gyvybę. :$
Pasidalinkime patirtimi apie gyvūnų ligas ir gydymą, Tai, ką ne visada spėja papasakoti veterinarai
 
Vaje, grybas bjaurus dalykas. Skubiai neskite i gydykla. ten pasakys, ka daryti. Ilgas darbelis. Mano sunaus katinukas sirgo. Beje, atsargiai elkites, nes gali uzsikresti ir zmogus.
PASKUBĖKIM! 1 valanda iki užmigdymo! Ieškome globėjų!
 
(x)
PASKUBĖKIM! 1 valanda iki užmigdymo! Ieškome globėjų!
 
Kas toliau?
Juodas pūkuotas katinėlis duobėje. Reikalinga globa.
 
Kokia šaunuolė ta Orinta. Negaliu atsistebėti . Tiek daug padaro. Ir visur su gera nuotaika.  Sėkmės jai ir jos padėjėjams.
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS