lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2570629
Šiandien: + 19842
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Gražina (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Dovanojami kaciukai, Kaciukai

Skambinkite į prieglaudas, įdėkite nuotraukas (būtinai). Prašykite prieglaudų, kad padėtų platinti skelbimus
skubiai reikalinga pagalba rinktines g.katytems, sos padekite sterilizuoti katytes

skambinkit, o ne rašykit
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos

Mano sūnaus katinas vemia iškart nuo Friskies. Nieko ten gero nėra. Jums tiesiog taip sutapo.
reikalingi patarimai kaip prisijaukini kaciuka, gal kas zino kaip kaciuka prisijaukinti

Tik per ilgesnį laiką. Per ištiestos rankos atstumą. Aš sugavau užmetus tinklinio žaidimo tinklą. Susipainiojo, aš ir susirinkau.Kartais sunku pagauti. Kartą prasidėjus šalčiams, įėjo pro rūsio atdaras duris tada ir pagavau. Vieną pagavau įėjusį į laiptinę( tik širdis drebėjo, kad laiptais nenukristų žemyn). Čia jau kaip kas. Gali pasitelkti į pagalbą dar ką nors. "Lesė" ir kai kurios kitos organizacijos turi gaudykles. Gali pamėginti paskambinti. O gal padės? lINKIU SĖKMĖS.
Reikalinga Pagalba

Skambink Ilonai, patars.868369502
Agresyvi katė. Ką daryti?

Kadangi ji jau senstelėjusi, duokite maistą 12+. Aš jį perku Kalvarijų turguj pas vieną(gali ir į namus atvežti 869885476 Alvydas)Tokios pagalvėlės, brangesnės, bet geros. Duokite maistą jautrioms katėms. Vet. gydykloje patars, kokį maistą geriau duoti.Gal duodate iš prekybos centrų pirktą? Tada ne tik alergija, bet ir problemos su inkstais gresia.  Ir nusiraminkite. Keiskite maistą ir stebėkite. Mano katė ne tik nusidrasko, bet ir apviduriuoja visur, kur tik gali, jei suėda ne tai. Ir nieko. Sutvarkau ir viskas. O veterinarai ne visi moka. Aš Vetoje gydausi pas Sergejų. Jis moka. Bet Vetoje brangoka.
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos

Labas, Odeta, malonu tave vėl išgirsti. Mano Micikė (nes turiu Micę, o kaimynai išmetė jiems neįtikusią katytę irgi Micę, tai pastarąją pavadinau Micike, kas visada prajuokina veterinarą.Jis sakė, kad girtuoklių blavumą reikia tikrinti, kartojant žodį "Micikė" :)), tai, va, mano Micikė t.p. serga. Jai jau 14 metų. Maždaug 1 kartą per mėnesį einame pas vetą, ten suleidžia vad. kokteilį. Kaip sako, kas ją gelbsti, tas ją sunaikins. Bet man nieko kito nebelieka. Dantukų jau mažai turi. Tai sausą maistą padrėkinu, tai šlapią duodu. Taip ir verčiamės. Kiek Dievulis leis.Ir nieko neįmanoma, pasirodo, padaryti.
Ką tik gimęs kačiukas, reikalinga skubi pagalba

kreipkites i vet. gydykla, ten pasakys, kaip priziureti ir maitinti. Bent laikinai. Galiu patarti tel. 862255957
Katinas, Katinas 3m 2meniesai.Veislė persu

ka, kur, kaip? Kas cia per skelbimas?
gatvėje šuniukas sulaužyta koja, nežinau ką daryti

Kaip pasisekė padėti šuniukui?
Sergantys katukai po laiptais

Mieli žmonės, ištraukite katinėlius, aptvarkykite,apiprauskite ramunėlių nuoviru, nuneškite veterinarui, o tada prašykite pagalbos. Na, prisidėkite visi, kiek kas galite. Juk galime. Tik tingime. Linkiu sėkmės.:$
Laukinukė katytė sužeista koja Vilniaus centre. Padėkite pagauti ir pagydyti

paskambinkite Jūs Ilonai , gal ji ką nors sugalvos.860039525
SOS gyvūnų namelio gyventojai, Gyvūnų globa Vilniuje ir kituose miestuose

skambinkite Ilonai. Tel. duotas
Kate nakti nemiega

Manau, dieną jis nenuvargsta. Jaunas yra, pilnas jėgų. Nuvaikyti reikia. Aš turiu vadinamą lazeriuką. Tai jo švieselę gaudo visos katės. Po pusės valandos visos iškišusios liežuvius guli. Dar galima paimti paprastą ilgą medžio šakutę ir vedžioti ant grindų ratais, ant sofos, vėl ant grindų. Kai kurios katytės šokinėja, ypač jaunesnės. Mano sūnaus katinas storas, didelis, bet laksto lyg patrakęs. Arba lazdelę su plunksnelėm. Ir dar: katės mėgsta "televizorių", t.y. įsitaisyti netoli lango kur nors aukštai. Aš dabar ruošiuosi palei langą pagaminti kopėtėles, kad katės galėtų įsitaisyti ir ir aukštai stebėti per langą arba vaizdą kambaryje iš viršaus. Draugė atlaisvino spintos viršų, kad katė galėtų užšokti. Jos katė tapo ramesnė, nes jaučiasi saugiai. Pažiūrėkite per televiziją laidų apie kates, šunis, paskaitykite straipsnių. Turite katę ir kaip vaikas, ji turi problemų. Būna taip. Kantrybės, kantrybės. Sėkmės.
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!

Yra visokių būdų. Iš praktikos ir iš draugų pasakojimų: Išvalius lovos vietą, uždenkite ją dar ir polietileno plėvele (tinka ne visiems,  mano vienas katinas ant visų maišelių "purškia". Gal jūsų tiks? Yra skystis, naikinantis kvapus ( gana brangus, bet verta). Mano draugės katei nepatiko smėlis (nors 5 metus tiko). Pakeitė rūšį. Bėdos neliko.  Kaimynės katinukas darė tą patį, ką ir jūsų. Sterilizavo. Veterinaras prašė nuolat žaisti su katinuku, užimti jį. Taip ir darė. Katinukas lovą pamiršo. Toje vietoje, kur nori šlapintis, galima paberti kavos, apelsino žievelių. Bandykite viską. Tačiau pirmiausia reikia sterilizuoti. Daugeliu atvejų tai ir yra priežastis. Sėkmės.
Padekit prisijaukinti laukinuke

Mano viena "atitirpo" po ...5 mėn. Tiesa, ji buvo jau suaugusi laukinukė. Dabar atsargi, nesileidžia imama ant rankų, bet  žaidžia su kitom katėm, prisiglaudžia prie kojos. Su mažytėm viskas paprasčiau. Linkiu sėkmės. Kantrybės. :$
Atėjusios vėlų rudenį ir ...

Sausio mėn. sterilizuos. Ar niekas taip ir nenori mažos trispalvės katytės, kuri, anot senų žmonių, neša laimę. Mes kantriai laukiame. Gerų, viltingų Naujųjų Metų visiems. [}
Atklydo šuo - ką daryti?

Vika, artėja Kalėdos, padarykite gerą darbą: nuveskite pas veterinarą, nufotografuok, įdėkite į internetą skelbimukų. O po to skambinkite šios prieglaudos numeriais. Jie patars, ką daryti. Darykime gera visi kartu. Linkiu sėkmės. Ir ačiū, kad priglaudėte, o ne išstūmėte į šaltį. Tam šuneliui padarėte kalėdinį stebuklą. Tik nenuleiskite rankų.
Atėjusios vėlų rudenį ir ...

dvi mažos katytės ieškojo namučių , atėjo vėlų lietingą rudenį naktį prie laiptinės durų.  Nuo šiandien mažoji meilutė Tekila  gyvens name Pavilnyje, turės savo sodą. Ir dar draugą- nepiktą spanieliuką.

Liko trispalviukė miniatiūrinė katytė Knopkė: savarankiška, žaisminga (pati susiranda, ką veikti su riešutu ar plastikiniu eglutės žaisliuku), atsargi, meili katytė, mėgstanti , kai jai kasomas pilvukas. Tvarkingai naudojasi dėžute. Turi skiepų pasą. Neišranki maistui.
Ei, atsiliepkit, gerieji šeimininkai, mes labai labai laukiam. :$

Rašykite grazina@skautas.lt, tel. 862255957
Marijampolėje rastas katinėlis

Priglauskite katulį, jis juk netrukdo auginti vaikelį. Tik reikia sutvarkyti , paskiepyti. Galima gydykloje palaikyti , kol skiepas pradės veikti. Juk žiema, neleiskite pražūti mažiukui.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS