lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 4971531
Šiandien: + 40105
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Lina (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pirmyn
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)

Ir dar turbūt atnaujinant svetainę kažkur linkai susipainiojo, nes mano trys pirmieji dienoraščiai su neaiškiomis nuotraukomis :)
http://www.sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/asmeniniai/BaGGi/614.php
http://www.sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/asmeniniai/BaGGi/440.php
http://www.sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/dienorasciai/asmeniniai/BaGGi/418.php
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)

Pas mane ta pati problema: "Service Temporarily Unavailable. You have made too many requests per second."
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių

Baikeriuko :& nuotruakos fantastiškos :) Nuostabaus grožio kačiukas auga!

O aš dabar Sos-gyvūnų pievelėje įsimylėjau katytę Šalną, baltutė tokia visa, smulkutė, labai smalsi ir žaisminga. Tik gaila, kad nebegaliu dar vienos augintinės namo parsinešt :( Labai tikiuosi, kad ji greitai ir gerus namus suras.
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių

Odetuk, normalus tas skausmas ir visiškai suprantamas... Ir jokie patarimai čia nepadės, tik laikas gali žaizdas po truputį užgydyt, tačiau vis vien randai lieka... Ir liks, tik nebeskaudės taip smarkiai kaip dabar. Džiaugiuosi, kad kad Baikeris neduoda jums ramybės, neleidžia nuklimpti į melancholiją :*

Irena, aš panašiai saviškę auklėjau :)))))

Odeta, po skambucio tam kaimynui jus padarete viska, ko is jusu reikalavo sazine, protas ir sirdis. Likimo pamoka ir galetu buti ta, kad elgiates oriai ir dorai, kad neisduodate savo principu, stengiates buti tiesiog GERAS ZMOGUS, o tai yra svarbiausia. Kaina, kuria sumokejote yra neimanomai didele, taciau dabar jau laiko atgal neatsuksi. Kaimynas tikiuosi gerai uzsiraus ant tos policijos, kad jam gyvam kaili nudirtu!!!

Kai pagalvoju apie jusu melynuka, tai man vis mintys grizta prie jo pirmojo vardo - Baikeris. Ir asociaciju jis man daug sukelia: Baikeris kaip nenuorama chuliganas, Baikis - kaip jusu kantrybe ir "ai, baikis, isaugs gal tas isdaigas savo"  :$

Sagutes lipimas per kojas kaip i medi buvo jau tikrai susirupinima mums sukelęs, bet paskui kazkaip isaugo. Anksciau nenoredavo savom kojom vaiksciot, tik ant ranku ir ant ranku, o dabar net nelabai megsta ilgiau ant ranku but laikoma :)

Tikiu, kad Baikeriuko pasiutimas net jums paciai yra kazkiek zavus. Jusu gelezine kantrybe ir auksine sirdis tikrai atlaikys sita tasmanijos velniuka  [}

PS. Dėl darbo labai uzjauciu, bet Odeta, sventa teisybe byloja posakis, kad visi pokyciai tik i gera. Mane pacia kai is ankstesnio darbo atleido per etatu mazinima, buvau i panika puolusi (kaip dabar gi paskola, kaip reikes gyvent, is ko maista pirkt), bet paskui susiradau nauja darba, kuris yra ir geresnis, ir malonesnis, ir pelningesnis. I buvusia darboviete dabar ir kvieciama negrizciau :) Tikiu kad ir jus per ilgai be veiklos nebusit. Susirasite darbeli, o jei ne, tada imsites kokios kurybines veiklos, gal tikrai knyga parasysit (as pirkciau!). Tegul tai bus jums postumis i prieki, neuzsisedeti vietoj, tobuleti ir gyventi GERU ZMOGUMI. Sekmes!

PPS. sorry, kad be lietuvisku raidziu....

Aš manau, kad Odetos laikysena situacijoje tarp žmogaus ir gyvūno turėtų būti pavyzdys visiems. Žmonės skirtingi, skirtingai mąstantys, ir tik tolerancija - beje, abipusė!-, bet ne užsimerkimas prieš problemas, gali juos išgelbėti.

Grįžtant prie Odetos kaimyno temos - abejoju, ar nuėjus pas jį pasikalbėti geriau ant širdies paliks... Kaip jau čia kažkas rašė, visai kitas reikalas būtų, jei tai būtų buvęs nelaimingas atsitikimas. Tada ir pats kaimynas ko gero atsiprašyti ateitų. O dabar greičiau išgirsit grąsinimą, kad verčiau saugokit likusias kates, nes jis nesiliaus jų galabijęs, kol svetimos katės "jam gyvenimą drums". Nemanau, kad galima čia tikėtis kokios nors atgailos, atsiprašymo ar pan... Šis žmogus kitaip suvokia pasaulį, kitaip supranta žmogaus ir gyvūno santykį... Bet perauklėti jį kažin ar pavyks.
Redaguota: Lina - 2010 06 23 10:03:27

Oj, Odeta, net nuraudau :) Ačiū, kad užstojate mane. Aš alpstu dėl kačių :) Esu pamišusi, netekėsiu, sakiau, už vyro, kuris man neleis katės namuose laikyti. Verkiu pamačiusi nabagėlį beglobį ant laiptų. Ir tikrai, katė yra nuostabus reiškinys, o ne tiesiog puošmena namuose.

Tiesiog kaip ir čia pasisakiusi p. sava, aš stengiuosi įvertinti abi barikadų puses. Negalime pastatyti kaimynų prieš faktą, kad jų daržai bus kapstomi, o namai myžčiojami. O jeigu pastatome, tuomet nesistebėkime, kad jie savaip sprendžia problemą. Ir aš to nepateisinu, aš pritariu visiems čia esantiems, kad toks susidorojimas su gyvūnais yra BLOGAI, bet lygiai taip pat blogai yra nereaguoti į kaimynų skundus, nesistengti ieškoti išeičių, kad kaiminystėje galima būtų draugiškai sugyventi. Aukštesnė tvora, kates atbaidantis kvapas, šuo kaimynų teritorijoje, katės vedžiojimas su pavadėliu ar apskritai neleidimas eiti į lauką - tai tik dalis pasiūlymų.

Odeta, neturėjau nieko pikta omeny į jūsų temą, tačiau diskusija išsirutuliojo į platesnius vandenis ir man neišeina patylėti...

Aš myliu kates, dievinu šiuos gyvūnus, smerkiu jų skriaudėjus ir t.t. Nu bet gerbiami "fanatikai katinistai", atsipeikėkit. Gyvent reikia taip, kad niekam netrukdytum, o jei tavo katė trukdo kaimynui, tą reikia spęsti, o ne daleisti iki tokio lygio, kad kaimynui trūktų kantrybė ir jis imtųsi drastiškų priemonių (Odeta, tai neturi nieko bendra su jūsų istorija, kalbu apskritai).

Ir kas per pasakymas "vaikas mirė tai problema, o katinas tai ne problema". Tai YRA problema, ne tokio masto kaip vaiko žūtis, bet vis dėlto kasdienė problema! Kitu atveju, kam rūpėtų dingęs katinas, kai Afrikoj vaikučiai badauja? O juk rūpi! Ir labai rūpi!

Kaimyno elgesys nepateisinamas jokiais atvejais. Tegul nors dramblys jam vidury kiemo prikroves butu - ne tu suteiki gyvybe, kad galetum spresti, kam gyventi, o kam ne. Taciau fanatikai kaciu myletojai tikrai turetu atsikratyti tokio kategoriskumo koki issake Svecias Sandrai. Zmogaus teise yra megti ar nemegti kaciu. Ir kaciu myletojai neturetu elgtis taip, tarsi ju nemylintys butu tuscia vieta. Kartoju, kainyno elgesys nedovanotinas ir nepateisinamas, taciau tokiose situacijose kai isknisami geliu darzeliai tikrai YRA PROBLEMA, kuria reikia spresti. Ir spresti ja turi ne vien darzelio, bet ir kates savininkas.
Redaguota: Lina - 2010 06 21 15:19:44

Citata
Patarimas parašė:
Odeta, tikrai su tuo išsigimėliu neprasidėkit, jei tas išgama galėjo taip žiauriai nužudyt katinėlius, tai jis tikrai tikrai jokio gailesčio ir žmogiškumo neturi. Juk žudė net keletą metų, jei būtų nejautęs malonumo tą darydamas, tai būtų daugiau taip ir nesielgęs. Toks iškrypėlis tikrai nesigaili, jei galėtų ir vėl taip darytų. Neikit jūs su juo susitikt, tik dar labiau save skaudinsit, tik dar labiau žaizdas draskysit. Beje, žinau ką sakau - jau keletą metų gyvenu iškrypėlių kaimynystėj.
Odeta, pritarciau Patarimui. Su tuo mentaliniu invalidu nera ka kalbetis... Tai nieko nepakeis, jis tikrai nejaucia jokios atgailos, nes jau pats atejes ir atsiprases butu, o jus nuejusi galit tik pikta zodi ar nauja grasinima isgirsti. Te trenkia ji zaibas velniai griebtu, o jums patarciau nesikisti i jo tvarta uz 3 m. aukscio tvoros. Patausokite sveikata ir ramybe :*
Agresyvi katė. Ką daryti?

Citata
Odeta Motiek parašė:
Dar: pasikartosiu, bet noriu pabrėžti, kad katinai yra mėgdžiotojai. Kol mama bus apsikabinusi katiną ir niekins tėtį, tol katinas lips tėčiui ant galvos. Kalbėjau šiandien su Neringos mama (ačiū jai, kad paskambino) ir tą supratau. Mama šaunuolė, gina katiną ragais ir nagais, bet reikia ginti ir tėtį. Rimtai. Mama turi sakyti katinui: "MYLIU TAVE, BET MYLIU IR TĖTĮ". Va tiek.

Norėjau parašyti tą patį ką Odeta parašė. Vis dėlto, jei puolinėjimai būna ir ant jūsų ar jūsų mamos, man atorod, kad katinas susireikšmino iki svarbiausio ir įtakingiausio šeimos nario vaidmens. Vadinasi, jam buvo sąlygos sudarytos pasijausti "šeimos galva" ir auklėti kitus narius. Reiktų katinui parodyti, kad valdžia namuose ne jo. Kai mano Saga kartais pasiunta, tai man užtenka ją šiek tiek suimti už sprando, paspausti prie žemės ir griežtai pažiūrėti į akis. Ji supranta, kad namuose nebus jos viršus. Bet šiaip ačiū dievui sugyvenam draugiškai. Įtariu, kad mane ji dievina, o mamą myli :)
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!

Apskritai apie auklėjima ir konkreciai apie tai, kaip katei paaiskinti, kad kazka ji daro negerai ir to daryti NEGALIMA esu parasiusi kelis patarimus temoje "kaciu kailio metimas ir auklejimas", pasiziurekit.
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!

Sterilizacija bet kuriuo atveju yra būtina, duodu 90%, kad tai išspręs šlapinimosi bet kur problemą, nes iš jūsų aprašymo akivaizdu, kad gyvūnas žymi teritoriją, o ne šiaip sisioja. Be to sterilizacija katei panaikins morčiaus kančias, nes juk kankinasi padarėlis kai gamta šaukia, o jūs neleidžiat.

Citata
Odeta Motiek parašė:
Skaityti čia:
http://www.alfa.lt/straipsnis/1036792...5-31_22-40
http://www.15min.lt/naujiena/augintin...172-101486
http://www.15min.lt/naujiena/augintin...172-101923

Viešpatie, koks siaubas....  (((( Tą žvėrį, o ne žmogų, reikia į negyvenamą salą ištremti! Niekaip nesuprantu, kas gali dėtis žmogaus galvoje ir širdyje, kad sugebėtum pakelti ranką prieš kitą, silpnesnį, negalintį pasipriešint... Tai yra taip žema, kad žemiau jau nebėra kur. Gyvenimas jam atlygins, tikiu, bet netektis ir sielvartas dėl augintinių nepataisomi... Baisu, kas dedas ant svieto... Baisu baisu...

Laikykitės Odeta, labai jus mylime, suprantame ir palaikome. Šiame puslapyje visuomet rasite bendraminčių :***
Redaguota: Lina - 2010 06 16 17:51:54

[QUOTE]Odeta Motiek parašė:
Skaityti čia:
Redaguota: Lina - 2010 06 16 17:52:51
Agresyvi katė. Ką daryti?

Neri, labai džiaugiuosi, nes tikrai pergyvenau dėl jūsų katuko ir įsivaizdavau, kaip jaučiatės judvi su mama. Tėvas tikrai pasielgė kilniai, vis dėlto ne stuobrys. Tikiu, kad rasite išeitį, kompromisą. Net jei teks katinėlį padovanoti kam nors, bet būsite tikros, kad jis prižiūrėtas ir laimingas gyvena, galėsite jį lankyti. Džiaugiuosi už jus :*
mano mylima Sagutė

kiek sveriam tiksliai nezinau, bet itariu tarp 5 ir 6 kg :))))
per kojas aciu dievui nelipa. apskritai neapsakomo gerumo kate ji yra!  :$  [}

o siaube..... tai tą kaimyną reikia policijai skųsti!!!

Odeta, aš per savo atostogas praleidau dalį istorijos, nežinau, kaip sužinojote ir kas jūsų katukams galėjo nutikti... :/
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS