lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 2514178
Šiandien: + 21101
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Adelė (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
atiduodame šuniuką, norime atiduoti šuniuką

Nežinau, ar perskaitys žmonės, norintys atiduoti šuniuką, bet jeigu taip, ar negalėtumėt prieš tai jį paskiepyti ir palaikyti nors porą savaičių?
konteineris, konteineris

Nei mašina, nei ką. O tokių įstaigų reikėtų dar nors kelių dešimčių, kad būtų galima pasirūpinti visais bedaliais. Todėl būtų gerai, kad ir visi mes prisidėtumėm jais besirūpinant.
Svečių knyga, Atsiliepimai apie "SOS gyvūnų" veiklą

Ar jau lietuvių kalboje atšaukti skyrybos ženklai ir didžiosios raidės nors sakinio pradžioje?
Žinoma, kad patys kalti, jei nuosava kalė atsiveda neplanuotų šuniukų. Kas gali būti kaltesnis?
Redaguota: Adelė - 2012 11 16 10:10:17
ieskomas savinkas auksiniam anglu spanieliui (6-7m), labai draugiskas ir grazus,rastas vakar klaidziojantis palei Vilniaus oro uosta.

Na taip, dantų gydymo šunelis būtų neištvėręs, bet mirtiną dūrį į širdį (jeigu pataikė, jei ne- žiauresnį nugalabijimo būdą) - jam teko ištverti. Paskui - į lavonų krūvą, kol bus išvežtas į Rietavą utilizavimui. Puiki meilės išraiška. Apgailėtina.
Rastas šuo - ieškomi seni arba nauji šeimininkai

Gal kas nors galėtų šio šunelio skelbimą paplatinti kituose portaluose? Tik kontaktinius duomenis reiktų pakeisti į Grindos,  gaila tokio gražaus šuns, pražus jis ten, arba paims kas nor prie būdos. O jam reikia erdvės. Ir šukų.
Rastas šuo - ieškomi seni arba nauji šeimininkai

Šuniukas pateko į Grindą. Paskiepytas kompleksiniu skiepu per SOS gyvūnus, tikėjosi patekti į prieglaudėlę, sakė, lyg ir buvo žadėta priimti, bet vis neatsirado vietos. Todėl nuvežė į Grindą - jis ten nuo birželio 10 d. Labai mielas kudlius, jaunas, žaismingas, buvo išmaudytas ir iššukuotas, bet niekam nekrenta į akį.  Labai gaila vaikio, jis visai nesupranta, kas atsitiko.
Morka, Morka, namai

Vardas Morka, Morkytė. Visokie mažyiniai variantai. Nutukimas ir man nerimą kelia. Ji mažiausiai dvigubai storesnė, kaip buvo. O dar tik dvejų metų. Sakėme su p. Regina, kad sveikatai kenkia, kad vėliau bus didelių problemų. Patys irgi supranta, žadėjo riboti maistą, bet...Ji sauso maisto neėda, košių taip pat, tik mėsą su kaulais. Perka ragu. Sakė, pradeda ryžių įdėti (N.B. - ryžių įdėti į mėsą, ne atvirkščiai). Kefyrą mėgsta (lpatarėm geriau pasukų duoti, bet, atrodo, tai praslydo neišgirsta). Aukse, gal jų adresas kur nors yra pasiekiamas? Surašyčiau instrukcijas raštu, tik dabar jau nežinau, kiek gr maisto jai reikia, kai tokia stora. Na, ir juda ji mažai - tik kiek palaksto kieme.   Gal jai su sveikata kas negerai, nors atrodo žvali ir laiminga. Kai kas nors išims nuotraukas iš telefono (nemoku), atsiųsiu. Morka ten šeimos narys, vaikas, anūkas, o anūkus seneliai pernelyg myli.

Dar žmonės sakė, kad turi žemės kažkur prie Elektrėnų, kurią atiduotų gyvūnų prieglaudai, jei kas apsiimtų įrengti.
Redaguota: Adelė - 2011 06 16 18:50:15
Morka, Morka, namai

Ir dar noriu pridurti, kad Morka nė karto, nė vieno kartelio, nebandė pabėgti, nors peršokti per tvorą jai būtų buvė vieni niekai (kai dar nebuvo tokia storulė). Ji tiesiog parvažiavo namo. Tiesa, Dar yra ūkinis pastatas, kuriame Morka turi savo fotelį, jei nori pasislėpti nuo kaitrios saulės. Ten ant stalo, užtiesto užtiesto minkštu patiesalu, miega miega jos draugelis (draugelė?) įkirpta ausyte - turbūt pagl PSP programą sterilizuota ir šeimininkų priglausta katnų giminės atstovė/as.  

Apie laimingą Ūdros ir jaunesnėsės mano krikštašunės Morkos gyvenimą būtų atskira tema.
Redaguota: Adelė - 2011 06 14 23:36:59
Morka, Morka, namai

Šiandien buvo Morkų, arba laimingų šunų, diena. Su Regina, mažosios Morkos ir Ūdros (buvusios SOS gyvūnų trumpalaikės globotinės) aplankėm Morką. Svarbiausia citata iš vizito: "Jei kas pasiūlytų ir milijoną liitų, Morkos neatiduočiau". Žmonės nuostabūs, ir jų požiūrio į gyvūnus linkėčiau kiekvienam. Tai siekiamybė - Morka jiems yra jaučianti ir suprantanti būtybė. Asmenybė. Morka turi savo kambarį ir savo sofą (atkreipiu dėmesį - ne būdą ar kampą, o apartamentus su židiniu). Šiltu metų laiiku dienas leidžia vasaros rezidencijoje, jei nori, žinoma, kur turi erdvų voljerą su būda, išklotą minkštais paklotais (kai šeimininkų nebūna namie), o šiaip gyvena erdviame name arba sodininkauja sklype. Nešioja malkas, tik nežinia, kokiomis kryptimis, padeda darže (todėl daržas dabar aptvertas, nors nelabai patikimai - bulvių lysvėje mums matant saugiai užkasė atvežtą dirbtinį kaulą).  Mane pažino - taip sakė šeimininkai, nes ji ne kiekvieną apdovanoja bučiniais. Viena bėda - labai sustorėjo. Labai.
Redaguota: Adelė - 2011 06 15 14:48:30
Morka, Morka, namai

Atsiprašau, nepamačiau komentaro anksčiau. Šis savaitgalis dar nesibaigė, ar ne? Rytoj paskambinsiu. O šiaip ir aš tik po darbo galiu. Morka gyvena Salininkuose.
Redaguota: Adelė - 2011 06 11 20:49:26
Pifas Lapausis, pagaliau susiprotėjome sukurti temą :)

Prisimenu ir aš Pifą. Išdykėlis buvo neišpasakytas. Vis nusitaikydavo be eilės dešrelę sugauti. Ir atsiremti į mane žemėtomis kojytėmis.

Smagu pamatyti ir senas nuotraukas ir mielus snukučius. Ir Morkos vieną dar nematytą nuotraukėlę radau, ir Natos...Kažkodėl man atrodo, kad Vilija skambino man dėl vienos iš Natos įdukrų, deja, dieną pavėluotai.
Morka, Morka, namai

Vakar skambino Morkos šeimininkas, pasakojo, kokia Morka laiminga. Jau rašiau, bet pakartosiu, kad miega lovoje, o idienos pogulio įsitaiso prie židinio. Kvietė į svečius, bet neturiu kuo nuvažiuoti. Nebent kas nors ratuotas norėtų aplankyti Morką ir mane paimtų kartu.  :]
Faina - Fifi

Tikrai, jau metai praėjo.  Ji stovėjo užsilipusi ant už save didesnio kaulo ir bandė graužti (čia dar Grindoje).  Paskui labai protestavo, kai norėjau pažiūrėti, ar turi dantukų.  Ir panaši buvo labiau į voverytę, negu į šuniuką. neatsimenu, ar kada buvau mačiusi gražesnį padarėlį.  Buvo labai įdomu, kas iš jos užaugs - ogi gražuolė.

Sveikinam. Čia kaip ir antras gimtadienis.
Morka, Morka, namai

O šiandieni Grindos ištrūko dar viena Morka. Ji tiesiog MŪSŲ Morkytės kopija: http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.28310

O kas įstabiausia, kad naująją Morkytę paisėmė žmonės, kurie pavasarį būtent MŪSŲ Morkos buvo atvažiavę į SOS gyvūnus. Tada MŪSŲ Morka nekreipė į juos dėmėsio ir duobių neatsakingai prikasė, todėl jie išvažiavo su kita šunyte, kuri pati juos išsirinko.

O štai dabar dangus taip viską surikiavo, kad MŪSŲ Morkos antrininkė vistiek pateko į tuos puikius namus. Kažkokia mistika, kurios aš kol kas nesuvokiu. Tiesa, atsitiktinai buvau Grindoje, kai atvežė Morkos kopiją.
Redaguota: Adelė - 2010 12 27 23:18:30
Morka, Morka, namai

Šiandien sulaukiau Morkos šeimininko skambučio. Gražioji princesė šventes praleido prie liepsnojančio židinio (savo mėgstamos vietelės) ir netgi gavo kalėdinį atviruką iš kaimynų. Nekalbant apie labiau apčiuopiamas (graužiamas) dovanėles. Dienomis dūksta sniege, kiek širdelė geidžia, o pavargusi sugrįžta prigulti prie židinio. Miega lovoje. Gavau kvietimą į svečius sausio mėnesį.
Redaguota: Adelė - 2010 12 26 19:37:07
Micė ir... gyvenimas, netekus Pupos ir Usurskėlio, kačių depresija; netekus augintinių

Neįtikėtina. Čia tas pats Pukis Baisulis, kurį dar visai mažiuliuką mačiau SOS gyvūnai kiemelyje ant Irenos rankų. Į delną tilpo, o dabar jau visas katinas. Nuostabu.

P.S. Mes su kolege taip pat nekantriai laukdavome Odetos pasakojimų. Usurskėlis buvo tapęs toks pažįstamas. Ir Pupytė.
Morka, Morka, namai

Ji turi sodą, kuriame yra daug darbų beigi įdomybių (lapų, vabalų, malkų, šakelių, žolės, drugelių, kaliošų, sodo įrankių...) Nors tiesą sakant, bijojau, kad Morka vėl bėginės laimės ieškoti, bet, matyt, kaip prisiglaudė prie šeimininko dar automobilyje pakeliui į namus, taip ir negali atsitraukti. Neįtikėtina, bet labai smagu.

šeimininkas sakė atnešęs nuotraukų į prieglaudėlę ir primygtinai siūlė pasižiūrėti (netgi pats man skambino). Kažin, ar galiu turėti vilties, kad jas įmanoma surasti?

Beje, Morkos dukrytė Barborytė irgi kuo laimingiausiai gyvena Alytuje ir yra be galo mylima. Rašė, kad jau tapo visiška mamos kopija.
Redaguota: Adelė - 2010 10 19 09:48:36
Morka, Morka, namai

Šeimininkas sakė, kad atsiskleidė Morkos muzikiniai talentai - iš savo cypiančio (jau trečio) žaisliuko moka išgauti įvairias melodijas. Į košes nė žiūrėt nežiūri - jai tinka tik mėsa su kauliuku, bet net ir kaulą dantyse turėdama, neišleidžia šeimininko iš akių - kur jis, ten ir ji.

Ačiū visoms mergaitėms, kurios rūpinosi Morkyte prieglaudoje. Ji daug rūpesčių pridarė, bet užtat sulaukė savo žmonių.

Tiesa, kai pasisiūliau atvažiuoti aplankyti Morkos, šeimininkas susirūpino, kad galiu sukelti stresą šunytei ir pažadinti blogus prisiminimus. Nes iš pradžių ji sapnuodavo košmarus, o dabar tie sapnai jau nutolo. Sakė, gerai, bet paskambinkite atvažiavus ir nelipkite ir mašinos, o aš išvesiu ją į lauką - kad nesusinervintų pamačius...

Dar šeimininkas sakė, kad pavargusi Morka miega ant šonelio, o jeigu nelabai "nusikalusi" - ant nugaros. Šįvakar miegojo ant nugarytės, prisiglaudusi prie mezgančios šeimininkės. Argi ne idilė?
Redaguota: Adelė - 2010 10 18 22:28:40
Morka, Morka, namai

Morka laiminga. Geresnių namų ji ir sapne negalėjo susapnuoti. Dieną darbuoajasi sode, o naktį miega ant sofos. Jau išmoko aploti nepažįstamus, grįžus namo, pati tiesia kojytes, kad būtų nušluostytos, netgi priprato būti kartais šeimininko panešiojama - anksčiau to nelabai mėgo. Liūdi kai šeimininkai išeina į darbą, o jiems grįžus - džiaugiasi kaip paaugliukė. Visi jau užmiršo apie būdą, kurioje ji pagal pirminį planą turėjo miegoti. Po ilgų klajonių Morka pagaliau turi namus - ir net nebando ieškoti laimės kitur.
Kozi

Nuo pirmųjų Kozi dienoraščių seku jos istoriją ir džiaugiuosi. Jau taip jai pasisekė su šeimininke, kad geriau ir būti negalėtų. Kartais tie šunelių angelai sargai pasistengia...
Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS