lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 4967375
Šiandien: + 35949
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

vilija (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
SKUBU padėkime silpnesniam - sužeistas balandis

Gal kas žinote kuo galima lesinti balandžius?
SKUBU Padėkime silpnesniam - sužeistas balandis

kažkodėl du įsidėjo, šitą galima trinti
SKUBU padėkime silpnesniam - sužeistas balandis

Prezidentūros aikštė, elitas, turistai su fotoaparatais, daugybė skubančių žmonių ir silpnas padarėlis kovojantis už savo gyvybę, silpnu balseliu šaukiantis pagalbą - ką darytumet jūs?

Ryte eidama į darbą pamačiau varną kažką inirtingai kapojančią, staiga tas kažkas išsprūdo - balandis. Varna vėl puolė, sekundę padvejojusi (jau ir taip vėlavau) supratau, kad negaliu tiesiog praeiti pro šalį, kaip daugybė kitų spoksančių tarsi į cirko reginį. Varną nuvijau, ji pasitraukė per porą metrų ir suko ratus tikėdamasi vėl prieiti prie savo grobio, o balandėlis priėjo man prie kojų ir nė nesiruošė skristi. Na ką, jei paliksiu užkapos negyvai, jei nunešiu kitur irgi neaišku ar išgyvens, laimei netoli buvo vet klinika, nunešiau ten, palaukiau kol atsidarys. Gydytojas išvalė galvoje prakirstą žaizdą, praplovė - ar gyvens neaišku. Gal jis jau buvo ligotas silpnas, kad varna puolė, gal kad visai jaunutis. Nežinau, bet migdyti nesirįžau. Laimei gydytojas net ir neturėdamas narvelio sutiko palaikyti paukštuką iki darbo pabaigos, įdėjo jį į dėžutę, nesiblaško, sristi net nebando. Taigi jei išgyvens, iki darbo galo turiu surasti kur jį priglausti toliau. Gydymas sakė paprastas, tiesiog valyti žaizdelę peroksidu, maitinti ir laikyti ramybėje (sakė reikėtų apie 2 savaičių). Gal žinote ar yra kokia organizacija priimanti laukinius paukščius? Gal kas galite priimti jį pas save? Arba gal kas galite paskolinti narvelį, bandyčiau laikyti balkone. Būsiu labai dėkinga už bet kokius patarimus.
Redaguota: vilija - 2011 06 09 11:08:48
SKUBU Padėkime silpnesniam - sužeistas balandis

Ryte eidama į darbą pamačiau varną kažką inirtingai kapojančią, staiga tas kažkas išsprūdo - balandis. Varna vėl puolė, sekundę padvejojusi (jau ir taip vėlavau) supratau, kad negaliu tiesiog praeiti pro šalį, kaip daugybė kitų, spoksančių tarsi į cirko reginį. Varną nuvijau, ji pasitraukė per porą metrų ir suko ratus tikėdamasi vėl prieiti prie savo grobio, o balandėlis priėjo man prie kojų ir nė nesiruošė skristi. Na ką, jei paliksiu užkapos negyvai, jei nunešiu kitur irgi neaišku ar išgyvens, laimei netoli buvo vet klinika, nunešiau ten, palaukiau kol atsidarys. Gydytojas išvalė galvoje prakirstą žaizdą, praplovė - ar gyvens neaišku. Gal jis jau buvo ligotas silpnas, kad varna puolė, gal kad visai jaunutis. Nežinau, bet migdyti nesirįžau. Laimei gydytojas net ir neturėdamas narvelio sutiko palaikyti paukštuką iki darbo pabaigos, įdėjo jį į dėžutę, nesiblaško, sristi net nebando. Taigi jei išgyvens, iki darbo galo turiu surasti kur jį priglausti toliau. Gydymas sakė paprastas, tiesiog valyti žaizdelę peroksidu, maitinti ir laikyti ramybėje (sakė reikėtų apie 2 savaičių). Gal žinote ar yra kokia organizacija priimanti laukinius paukščius? Gal kas galite priimti jį pas save? Arba gal kas galite paskolinti narvelį, bandyčiau laikyti balkone. Būsiu labai dėkinga už bet kokius patarimus.
Kai guolis duobė, kai maistas retas malonumas, kai šeimininko ranka ne paglosto o muša... ji vis tiek vizgina uodegą, myli ir laukia....

taip, ji Niva, ji išėjo...
Prašome finansinės paramos naujokės aviganiukės sterilizacijai

AČIŪ, AČIŪ LABAI (x)
Redaguota: vilija - 2011 05 12 15:45:53
Prašome finansinės paramos naujokės aviganiukės sterilizacijai

Gyvūnų mylėtojai, šio puslapio skaitytojai, dar kartą kreipiamės į jus su prašymu padėti, padėti kalytei, kuri beveik metus gyveno baisų gyvenimą, tiksliau tiesiog egzistavo. Dabar ji atsigauna, pradeda suprasti, kad jau nebus skriaudžiama, kad maisto nereikia ryti ir slėpti, kad vanduo kibirėlyje yra nulat. Labai prašome padėti surinkti pinigėlių jos sterilizacijai. Kalytė gali būti nėščia, tad nesinori laukti kol pilvukas bus didžiulis, o ir naujų šeimininkų sterilizuota ji sulauktų greičiau.

Kalytės istoriją galite rasti čia: http://sos-gyvunai.lt/lt/bendravimas/forumas/forumas10/topic2105/ .

Sterilizacijai reikalinga suma ~200 Lt. Paaukoję prašome nurodykite sumą komentaruose, kad kiti žinotų kiek dar trūksta. Iš anksto dėkojame :)

Sąskaitos Nr. LT837300010106209100
Banko pavadinimas Bankas “Swedbank“,
SWIFT/BIC kodas HABALT22

Mokėjimo paskirties laukelyje įrašykite - mini aviganei

Redaguota: vilija - 2011 05 12 13:54:24
Kai guolis duobė, kai maistas retas malonumas, kai šeimininko ranka ne paglosto o muša... ji vis tiek vizgina uodegą, myli ir laukia....

gal kas žinote kaip pakeisti pavadinimą, labiau tiktų "Aviganiukė prašo finansinės paramos sterilizacijai"

Atrodo visas naujienas surašiau. Dar turiu vieną prašymą - padėkite išrinkti jai vardą, gal kokia Leila, Taira ar...

taip, suniuke nuo penktadienio pietu jau prieglaudeleje :) rytoj bus issamesnis pasakojimas ir naujos foto
Neptūnas

ooooo, trūksta žodžių, fantastiški vaizdeliai  [}  ir kas galėjo pagalvoti, kad gyvenimas nuo konteinerio pasikeis į tokį. Ačiū jums Nepe :)

Vakar mano mama išsiklausinėjo kaimynų, pasirodo "šeimininkai" išsikraustę gyventi kitur, kalytę palikę likimo valiai ir jiems visai neįdomu nei kaip ji laikosi, nei kas su ja bus. "Šeimininkai" sugrįžta į šiuos namus pagerti, pabaliavoti ir vėl dingsta, kalytė perkelta toliau nuo namo, kad nesigirdėtų taip cypimas ir lojimas. Jau žiemą kalytė buvo palikta ir praktiškai tik kaimynų pašeriama, kaip ji išgyveno tokioj būdoj šalčius neįsivaizduoju.
Kalytė sakė nepaprastai meili, taip glaudžiasi prie žmogaus ir nori būti glostoma.
Susikambinau su Ilona, gal rytoj pavyks vargšiukę iš ten paimti.

Citata
Jurga parašė:
Asocialūs žmonės ir tokį didelį šunį laiko. Ji ten matyt ištisai badauja ir bus jau nusilpusi.
kalytė nuotraukose atrodo stambesnė nei iš tikrųjų. Ji nėra nusilpusi, na ta prasme neguli ištisai, paėdusi ir duobes rausia, žaidžia ir loja, jauna juk visai. Jei šertų vien šeimininkai, būtų ko gero visai baisu, bet atneša mačiau ir kiti sodininkai maisto likučių.

Sveika Ilona,

ačiū, kad atsiliepei į prašymą :)

ši kalytė randasi visai priešingoje pusėje nei rastinėnai, daug arčiau,  nuo prieglaudėlės važiuoti reikėtų pro antakalnio šilo tiltą. Šiandien sode mano mama (kalytė sakė tiesiog rijo košę nekramtydama), rytoj turbūt irgi važiuos, šeimininkų vis dar nėra.

O ar gali sos- gyvūnai paimti kalytę be šeimininkų sutikimo, pvz parašyti raštą ir palikti jiems ant durų, kad buvo patikrinta, nustatyta, kad kalytė keletą dienų palikta viena, neprižiūrima ir konfiskuota?

Ilona, gal aš paskambinsiu vakare arba rytoj?

2011-05-10

Ši istorija pasisuko į labai gerą pusę, bet iki laimingo naujų namų ir šeimininkų kelio dar reikia šį tą padaryti:

Kalytę būtinai reikia sterilizuoti ir būtų gerai kuo greičiau, savanorės įtaria, kad ji gali būti nėščia. Tam labai prašome visų jūsų - gyvūnams neabejingų skaitytojų pagalbos - finansinės paramos. Reikalinga suma ~200 Lt. Paaukoję prašome nurodykite sumą komentaruose, kad kiti žinotų kiek dar trūksta. NEBETRŪKSTA, AČIŪ LABAI VISIEMS PRISIDĖJUSIEMS :)

Sąskaitos Nr. LT837300010106209100  
Banko pavadinimas Bankas “Swedbank“,
SWIFT/BIC kodas HABALT22

Mokėjimo paskirties laukelyje įrašykite - mini aviganei

2011-05-07

Atėjau aplankyti kalytės, o jau džiaugsmo kiek :) aš pati ją tame kieme pašėriau tik 3 kartus, buvau l. trumpai ir ji jau mane žino. Ji meili visiems, kas tik parodo jai švelnumą. Pirmiausia jai ir kambariokams padalinau skanėstus, paskui bandžiau šukuoti, nes kailiuko žiemą prisiauginusi, ohoho kiek. Bandžiau, nes ji gi ramiai nepabūna, vis nori būti paglostyta, pažaisti, strikinėja. Na ką, keliaujam į lauką, kur pasirodė jog ji visai nieko nemoka (nors ką ir norėti, juk beveik metai ant grandinės). Bėga, tempia, malasi ratu, akys laksto į visas puses, juk tiek visokių naujovių, na nieko keliaujam pamažu tolyn. Priėjom šunų aikštelę, ten ją paleidau, galvoju pasilakstys smagiai, o ji nė nesupranta, kad gali bėgti tolyn nuo manęs. Aš bėgu ir ji bėga, aš stoviu ir ji ramiai vaištinėja šalia, atsisėdau, tai snukutį ant kelių padėjo ir glostyt prašo :) kad pagaliukas gali būti žaislas irgi nesuprato. Suprasi, mažutę, tu dar daug ką suprasi, pamatysi ir išmoksi :)

Na ir keletas foto:

švarus vanduo, kažkam tai elementaru, kažkam - naujiena...

2011-05-06

po darbo atskubėjau į prieglaudėlę ir kartu su Algita - ačiū jai labai labai :) jos mašina nuvažiavome gelbėti kalytės. "Šeimininkų" nebuvo. Algita ruošė mašiną, aš turėjau nupirkusi pavadėlį ir antkaklį ir nuskubėjau pas nelaimėlę, ji aišku džiaugsmingai bėgo į laisvę, tik į mašiną bijojo lipti. Na bet įkėlėm ir važiavom visai gerai (o aš galvojau, kad bus daug sunkiau ir ji ten taip ramiai tikrai nesėdės). Atvažiavom į prieglaudėlę, tada jau išlipti panelė nenorėjo :) Prieglaudėlės kieme pasitiko būrys smalsuolių, visiems gi įdomu, kas čia per naujokė. O naujokė labai sustresavo, bėgo, gulėsi, slėpėsi, glaudėsi prie manęs. Pabuvom kieme kokią val. ir palydėjau ją į kambarėlį, kur bus ramu, saugu, šilta ir gera :)
Istorijos pradžia galėtų būti prieš ~13 metų, per tiek laiko vienoje šeimoje, kur nuolat geriama, mušamasi, vagiama ir t.t. gyveno daugiau nei 10 šunų ir keletas kačių. Turbūt nereikia pasakoti kaip ten suvokiama šuns priežiūra, kaip atsikratoma nepageidaujamo prieauglio (visgi likimas kažkoks yra, trys baisiausi asmenys, jau patys po žeme). Iš mūsų pusės buvo visko nuo bandymų kalbėti iki  „šuns išsinėrimo iš antkaklio ir dingimo“ :), gydymo, esant būtinybei ir be abejo šėrimo kai tik atvažiuojame. Gyvūnų likimai skirtingi - vieniems suspėjau padėti, kiti neišvengė žiaurios mirties. Kalytė Naida, kuri sos- gyvūnų prieglaudėlėje sulaukė savo naujo gyvenimo ir šeimininko irgi iš ten pat. Blogiausia šioje istorijoje, kad vietoj vieno ištraukto iš ten ar tiesiog atsibodusio, netrukus atsiranda kitas. Iš pradžių jiems tų gyvūnų reikėjo vaikams, kaip žaislų. Tiesa, dabar jau visi vaikai gyvena globos namuose, paskutinis ten pateko rudenį.
Ši minėta kalytė atkeliavo praeitos vasaros gale. Mažutė buvo tampoma visur kartu. Pavasarį atvažiavę pamatėme kitokį vaizdą - kalytė perkelta į vidurį kiemo, prie „būdos“, dugno nėra, medelio pavėsiui jokio, nei kur pasislėpti nuo vėjo ar lietaus. Šeimininkų nuolat nebūna namie. Pridedu nuotraukas, tik jos darytos iš toli. Užvakar „būda“ buvo dar labiau suklypusi ir nunešta į šoną. Kalytė gyvena ant plikos žemės, miega išraustose duobėse. Nors ji ir visą laiką pririšta ir šunų palaidų aplink nematyti, jau gali būti nėštukė. Nuo balandžio 30 d.  pietų šeimininkai visai nepasirodo, matyt kažkur užbaliavojo. Dabar kartą per dieną suorganizuoju kalytei maisto. Ji matosi mušta, bet nepaprastai meili ir nenusipelnė tokio gyvenimo. Labai prašau patarimų, kaip geriausia pasielgti? Čia labai slidi situacija. Aš galvoju apie 2 variantus ir prašau sos-gyvūnų pagalbos:
1. galiu ją paimti ir atvežti ar į prieglaudėlę, ar globėjui, niekam nieko nesakant ir neaiškinant. Tokiu atveju nėra garantijos, kad kalytės vietoje neatsiras kitas šuo (nors galvoju kai vaikų nebėra gal ir neims jie daugiau). Kita vertus, gal ji jiems jau nebereikalinga, tuomet neabejoju bus greitai atsikratyta.
2. gal būtų gerai jei sos-gyvūnų komanda galėtų atvažiuoti kaip tiesiog tikrinantys gyvūnų laikymo sąlygas soduose ir pakalbėti su jais, pagąsdinti, gal jie ir patys sutiktų kalytę atiduoti. Aš to klausinėti bijau, nes jei jie pamatys, kad rūpinuosi labai, gali sugalvoti pasipelnyti arba išeidami uždaryti kalytę name (tą jau buvo padarę su katinu, trys dienos be maisto jiems atrodo visai normalu). O tada nei paimti, nei pašerti nebeišeis.

p.s. jei galvosite kodėl nesikreipiame į policiją - bijome, nes mes ten negyvename nuolat, namukai ir taip apvagiami (policija, net nurodžius kas vogė nieko nepadaro, tai ką jie dėl šuns padarys), o tokiems asmenims ir padegti jokių problemų.

Redaguota: vilija - 2011 05 16 10:14:34
[ uždaryta] Pririštas prie medžio katinas!!!, pagalba,laikina globa

Ar pavyko šiam katinėliui padėti?
[ uždaryta] Katinėlis Lunis pasakoja savo istoriją ir ieško namų arba globėjų

Citata
Svečias parašė:
As irgai gyvenu ne viena, bet kai prie musu duru atsirado katinelis (matosi buves naminukas), kuris tiesiog maldavo padeti jam, as tiesiog atnesiau ji namo. Vyras is pradziu nelabai dziaugesi, bet praejus dviem dienom ji pamilo.

svečias, jei pradėčiau pasakoti kokių istorijų buvo mano gyvenime su gyvūnais, kiek kartų aš parsinešdavau ir laikydavau slapčia, kiek įkalbinėjimų, kiek susitarimų ir pažadų, galėčiau kurti atskirą temą. Ne visi žmonės, ne visos šeimos vienodos, mano namiškiai nepamils ir nesusitaikys su faktu po poros dienų. Keletą kartų aš galiu padaryti savaip (tą ir dariau), pasipykti, bet ne nuolat.

Citata
Svečias parašė:
Galiu pasakyti, kad gyvunas namie suteikia daug dziaugsmo.

sutinku 100 proc., turiu šunį ir katę (kuri buvo išmesta, priglausta laikinai, o paskui šiaip ne taip įkalbėta pasilikti su visam). Man tai džiaugsmas, kurio galėtų būti ir daugiau, namiškiams - deja ne (mylėt myli ir jie, atiduot ar nuskriaust nė kalbos nėra, bet jie mato ir daugybę minusų).

Ilona, ačiū labai, kad rūpinies - katulis jau prieglaudėlėje  :! Interneto savaitgalį neturėjau, o tel. palikau skolintoj mašinoj, tai paskambint vakar negalėjau.

O buvo taip: šeštadienį vėlai vakare, apie 21 val. katulis pasirodė, skambinau tau, bet "su abonentu susisiekti neimanoma". Nežinojau ką daryti, bet palikti lauke negalėjau, ketinau per naktį palaikyti rūsy, o jis ten kad ims miaukti. Tada prisiminiau Orintą, paskambinau jai, gavau Tatjanos tel. nr. susisiekiau ir ji sutiko ateiti iki prieglaudėlės ir priimti katulį :) Nuostabus žmogus - ačiū :) Liko dar nuvežimo klausimas, kuris laimei greit buvo išspręstas - pavyko pasiskolinti mašiną. Katiną įdėjau į kelioninę tašę, sėdant į mašiną, vos neiššoko, labai išsigandęs, juk turbūt pirmą kartą iš lauko patenka į uždarą vietą. Jo galvoju kelionė bus sudėtinga. Glosčiau raminau, porą kartų pabandė iššokti, vėl "sudėjau" atgal, tik galvytę kyšant palikau. Pajudėjom - viena ranka laikau ir glostau katulį, kita vairuoju ir turbūt pirmą kartą mintyse kartoju, tegul šviesoforas bus raudonas tegul raudonas, taip, greit vėl "supakuoju" ir vėl pajudam. Katulis nurimo, turbūt suprato, kad jo neskriaus, o ir šiluma maloni, ėmė snausti. Beveik 22 val. sulaukėm Tatjanos. Nuėjom į kambarėlį, kur pasitiko 9 ūsuočiai. Lunis išsigandęs ir naujos aplinkos, ir šunų lojimo tupėjo ant kelių ir nė neketino nulipti. Pabuvom taip, paskui padėjau ant grindų - pasislėpė už pečiaus. Kokį pusvalandį dar pabuvau - neišlindo, per daug visko jam vienai dienai. Na bet tikiuosi apsipras, svarbu saugu ir šilta :) Dar kartą labai labai AČIŪ Ilonai, Tatjanai ir Orintai  [}

Ar vakarais apie 17 -19 val būna kas nors prieglaudėlėje? ateičiau aplankyti, padėčiau aptvarkyti kambarėlį.

Citata
Sandra P. parašė:
Bet koks gražuuus... Ir didelis, kaip Neptūnas  
Gražus tai jis labai, turi ryškią juodą "grandinėlę" apie visą kaklą  [}  bet už neptūną tikrai mažesnis, manau apie 4 kg sveria.

Citata
Ilo.Kol. parašė:
Jėzau, kaip suspaudė širdį- mano Ajos ir jos vaikelių- Laimužės bei Auksinuko istorija... VILIJA, aš Ają jau kurį laiką nusivedu į savo rūsį ir nakčiai palieku.
Aha, kai jis pradėjo taip elgtis, meilintis, lakstyti nuo maisto prie manęs ir aš pagalvojau - visai kaip Aja.
Redaguota: vilija - 2011 02 11 08:47:35

Ačiū Ilona, tik žinutės kol kas negavau. Per pietus galėsiu paskambinti.
Puslapiai: 1 2 3 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS