lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 4967375
Šiandien: + 35949
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Odeta Motiek (Visi naudotojo pranešimai)

Pasirinkti datą kalendoriujePasirinkti datą kalendoriuje

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 47 Pirmyn
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos
 
Citata
jollanciukas rašo:
Sveikos :) Visos temos neskaiciau, taciau noreciau pasidalinti ir savo patirtimi apie katytes stomatita/gingvita. Pries kelis metus pastebejau, kad patinusi kates lupa. Is pradziu truputi juokas eme, nes gana juokingai atrode. Juokai baigesi, kai pastebejau, kad ant tos lupos yra zaida, kuri vis dideja. Netgi turiu nuotrauka, jeigu kam butu idomu. Vezem pas veterinarus, jie sake, kad tai kazkoks matyt virusas, nes pas juos tuo metu ir daugiau kaciu buvo su ta liga. Ir jau liga buvo isplitus abejose pusese ir ant liezuviuko. Tai gydymas buvo sunkus, su antibiotikais, valymais ir t.t. Kai katyte pasveiko man labai palengvejo, kol po kurio laiko vel pastebejau, kad stomatitas atsinaujino. Turejau namie tokio tepaliuko FLUCINAR, tepiau su juo, tai po kokios savaites zaizda apsitraukdavo. Bet po keliu menesiu ir vel viskas kartojosi is naujo. Konsultavausi su veterinare, sake, kad gal yra dantukas uzkrestas, reikia rauti. Bet kadangi jau ji tose klinikose buvo tiek iskankinta, vis nesiryzau vezti raut dantuko, padepdavau tuo tepaliuku ir tikedavausi, kad daugiau liga nepasikartos, nors po keliu menesiu budavo vel tas pats. Neperseniausiai pakeitem kaciu guliasa, visada pirkdavom WHISKAS, o pradejom pirkti FRISKIES. Ir ka jus manot? Nuo to laiko stomatito ne zenklo, lupyte graziai uzgijus, katyte sveika :) O jau netikejau, kad ta baisi liga gali pasitraukti. Ir kai pirma karta skaitinejau internete apie ta liga, buvau radus, kad kazkieno katei irgi buvo nuo guliaso, bet tuo metu to kazkaip nesureiksminau, bet dabar atsitiktinai pakeistus maisteli, labai dziaugiuosi rezultatais :) Nesakau, kad ir jusu katytem taip yra del maisto, taciau tikiuosi, kad gal kieno nors augintinei si informacija bus naudinga.
Visų pirma, jūsų katyei tikrai nebuvo stomatito. Kaip ir vetai sakė, - gal koks virusas. Antra: Friskies nuo Whiskas mažai kuo skiriasi - tas pats ekonominis niekalas, na, bet ir vaikai juk kartais ant čipsų auga :) Trečia: jūsų atvejis TIKRAI tik sutapimas.
Žmogus, priklausantis katei :-)
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos
 
Meduti, mano Micei tos košelės buvo vienintelė išeitis. Aš pirkdavau (ir dabar perku) Gourmet maistuką, paštetą. Čia mažiausia, arba visai nėra įmaltų kauliukų. Sumaišau truputį to pašteto su šiltu vandeniu (šiltas maistas labiau kvepia ir skatina apetitą), gerai išmaišau ir Micė sulaka. Dehidratacija mums niekada negrėsė, net blgiausiomis dienomis Micė gaudavo bent jau pakankamai skysčių. Šiuose paštetuose nėra arba beveik nėra maltų kauliukų, kurie, katytei ryjant, labai erzina tas žaizdas burnytėje. Jai žaizdos nueidavo net iki ryklės, todėl net ir nekramtant labai skaudėdavo. Dabar " sėdim" and Loxicom, leidžiu Traumeel kas antrą dieną, Micė valgo labai neblogai ir net priaugo svorio. Pažiūrėjus, tai dantenos jau ir vėl paraudę, bet nekraujuoja, tad aš tempiu kiek galiu, kad kuo toliau nustumti vizitą pas vetus. Žiūrėsim kaip toliau bus. Gal dar išvengsim steroidų, gal vėl antibiotikais bandysim. Nors irgi nieko gero, bet kuriam laikui padeda. O steroidai tikriausiai labiau alina organizmą.
    Laikykitės ir rašykit.
Žmogus, priklausantis katei :-)
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos
 
Citata
Ilo. Kol. rašo:
Odeta, kaip Micelė? O kaip kiti jūsiškiai?

Ilona, apie Micę jau parašiau, na o apie berniukus būtų pasaka be galo. Maurelis išaugo į nuostabų, švelnų, ramų, protingą ir mylintį katiną. Kai prisimenu, kad kai pirmą kartą jį pamačiau, jis tesvėrė 150g, tai patikėti sunku - gražuolis turi labai stambų rėmą, sveria 7kg, bet nėra storas, tik jo ilgas plaukas daro jį gigantu. Mauras labai konservatyvus - nuo mažens ėda tik sausiuką ir visada tą patį. Tik neseniai pradėjo ragauti šlapiuką, bet tik tada, kai Micė nulaižo padažą. Jis labai didelis šnekorius, visas emocijas reiškia balsu. Vienoks miaukimas, kai nori valgyti, kitoks - kai prašosi į lauką ar nori būti paniurkomas. Draugiškas su visais, meilus visiems, bet ypatingai myli mane. Lauke su nepažįstamais žmonėmis atsargus, dauguma kaimynų jo net nėra matę, nes jis ištikimas tik savo šeimai.
    Mažius - jau kita istorija. Mane jis vos vos gali toleruoti, ant kelių niekad neina, nesileidžia net paglostyti. Manau, kad Mažius nori būti vienas katinas namuose, jam labai reikia žmonių, kurių meile nereiktų dalintis su kitais katinais. Jį, matyt, juodai užkniso mano gelbėjimai ir katinų tysimas į namus. Išgujo Mažius ir Svečią iš namų. Kovos pasidarė tokios baisios, kad turėjau Svečią iškastruoti ir surasti jam namus, nes jau buvo tapęs visiškai jaukiu naminiu katinėliu... Kuriam laikui Mažius nusiramino (kai Svečias išvyko į naujus namus), paskui pradėjo nebepareidinėti į namus. Įsivaizduojat, kokia buvo mano būsena, kai tekdavo ieškoti jo naktimis su prožektoriais. O kai randi kur gulintį po egle, tai deda fūgą ir pabėga. Vėliau sužinojom, kad Mažius tapo mūsų kaimynų katinu. Tie jį dievina, perka vištienos krūtinėlę ir gamina jam kukulius kasdieną. Jis ne tik leidžiasi jų glostomas, bet ir myluojasi, ir bučiuojasi visaip. Bėda ta, kad vakarais tie žmonės Mažių išleidžia į lauką, nenori, kad jis pas juos nakvotų. O tas ir lieka miegoti jų kieme, po krūmais. Į namus pareiti visai nenori. Kalbėjau su tais kaimynais, prašiau, kad nebevarytų lauk, kad pasiliktų, bet taip ir nepešiau nieko. Keletą kartų aptikau Mažių pūliuojančia ausimi, pradrėksta akimi, vežiau pas veterinarus, gydžiau, mokėjau pinigus... O jis po to ir vėl laimingas su kaimynais bučiuojasi :) Bet kaimynai atsakomybės prisiimti nenori. Bijau, kad Mažius netaptų lauko valkatėle, bet nieko negaliu pakeisti - tokį gyvenimo būdą jis pats pasirinko. Kartais, - labai labai kartais - grįžta pavalgyti (Mažius dievina valgymą, gali valgyti be saiko), bet pavalgęs lyg svetimas į mane dėbteli ir draskosi į lauką... Tai va taip va pas mus.  
Žmogus, priklausantis katei :-)
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos
 
Meduti, aš tik tiek ir galiu padaryti - užjausti. Na, gal vieną menkutį patarimą galiu duoti pabandymui (jei nebandėte Loxicom), gal mažutė bent valgyti galės. Mano Micelei ta pati istorija, bet dar rankų nenuleidžiu. Namuose leidžiu jai Traumeel. Po steroidų - kai Micei pagerėja - Traumeel leidžiu kas trečia dieną, o kai pradeda blogėti - kasdien. Efektas tikrai yra ir tokiu būdu stipriai atitoliname steroidų leidimą. Be Traumeel mus labai gelbsti tokia tiršta priešuždegiminė suspensija Loxicom. Micė, nors ir skaudama burnyte mielai juos sulaižo. Ten yra įdėtas toks a-lia švirkštukas, į kurį pritrauki tos tirštos suspensijos pagal katytės svorį ir sugirdai viena kartą per dieną. Vaistukai veikia ir kaip nuskausminantys. Micelė kas rytą tupi prie indelių, bet nevalgo - laukia Loxicom. Kai suduodu juos, iškart pradeda valgyti ir valgo daugmaž visą dieną normaliai. Kitą dieną ta pati dainelė. To Loxicom irgi nerekomenduoja vartoti nuolat (čia vaistų aprašyme), bet neturim kitos išeities, tad geriam. Dar Micė labai puikiai sulaižo grietinę, kurią mėgsta nuo mažens. Pabandykite Loxicom, jei dar nebandėte. Buteliukas kainuoja apie 18 litų, jo beveik užtenka mėnesiui.
Žmogus, priklausantis katei :-)
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos
 
Citata
skiputė rašo:
Ačiū Odeta. Tai nieko gero...maniškei stomatito nėra bet dantenos baisios būna ir dantukai genda. Kvapas iš burnos irgi baisus būna. Ko gero ir mums bėdos nesibaigs...o taip tikėjausi. Sėkmės jums ir stiprybės.
skipute, parašykite kaip seksis. Man atrodo, kad jūsų katelė turėtų pasveikti. Micės dantys buvo sveiki - jai antrinė liga. O jei jūsiškei dantys gedo, tai gal ir išsispręs viskas dabar. Neužmirškite papasakoti.
Žmogus, priklausantis katei :-)
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos
 
Na, Micelei burnytė sugijo greitai, nereikėjo niekuo tepti. Bėda ta, kad dantų ištraukimas jos ligos neišgydė - po mėnesio dantenos vėl paraudo, vėl nevalgė. Su nuskausminamaisiais Loxicom šiaip ne taip ištempėm pusantro mėnesio ir vėl teko leisti steroidus. Panašu, kad netrukus ir vėl bus tas pats - jau matau, kad žiovaujant jai suskausta, valgant irgi šokteli iš skausmo. Bandom vėl su Loxicom ir leidžiamais Traumeel. Leidžiu kas trečią dieną, Loxicom sugirdau kasdien. Taip ir laikomės. Visgi, operacija davė ir teigiamų pokyčių: jei dantenos ir parausta, tai jau nebenueina žaizdomis, kaip būdavo anksčiau, burnytė nebesmirda. Tada vos pražiodžius net kraujai tekėdavo. O dabar taip stipriai jau nebebūna, bet ir nepasveiko iki galo. Visgi, džiaugiuosi, kad pasiryžom dantų traukimui, nes simptomai dabar jau daug lengvesni.
Žmogus, priklausantis katei :-)
Katytės keisti ligos simptomai, liga, simtpomai
 
Citata
Marta Paulavičiūtė rašo:
FIP - tokia diagnoze.Sausoji forma- neurologine. Pabaiga zinau. Negaliu atleist tik to, kad vieslyne netikrinta,, paveldeta ta liga, nes jokio kontakto neturejo su gyvunais..... sitiek skausmo niekam nelinkiu...
Ojo-joooj... Laikykitės ir stiprybės. Visko gyvenime būna, teks ištverti ir tai...
Žmogus, priklausantis katei :-)
Katytės keisti ligos simptomai, liga, simtpomai
 
Marta, tikrai neskubėkit dar ligų ieškoti. Keli šimtai gramų svorio - absoliutus niekis. Maniškė dėl tikrų ligų nuo 4,6kg iki 3,3kg nukrito ir nieko neatsitiko. Katei vos mažiau pavalgyti porą dienų reikia ir pusės kilo nėra. O jei kalbėti apie tuos drebuliukus... nu ką aš žinau. Po Jūsų žinutės aš visus tris saviškius dieną naktį stebėjau - kai užsnaudžia, tai drebina kojelėmis visi. Aš vis galvodavau, kad sapnuoja...
    Nefarširuokit jos vaistais. " Nuo alergijos" kaipo tokių, vaistų nėra - tai hormoniniai steroidai, kuriuos vartojant dažnai, išsivysto inkstų ir kepenų nepakankamumas. Pasiskaitykite apie steroidus ir sužinosite jų veikimą. Iš tikrųjų NEVEIKIMĄ, nes jie tik muša imunitetą, o ligos simptomai išnyksta.
   Labai suprantu ką reiškia iš proto eiti dėl savo augintinių, bet būkit stipri ir stebėkit. Jūsų nerimas persiduoda ir Jūsų katelei, o tai nieko gero neduoda.
   Tiesa, o kodėl maitinate Urinary maistu? Ar problemų turėjo, ar urinarinis traktas jautrus?
Žmogus, priklausantis katei :-)
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos
 
Ketvirta para po operacijos. Ištraukė visus dantukus, tik iltinius paliko. Dantukai buvo sveiki ir gražūs, nei šaknys, nei žandikaulio kaulas nepažeisti, tik dantenose apie krūminius dantis susiformavę skausmingos kraujuojančios infekcinės "kišenės". Po operacijos kasdien sugirdau vaistukų nuo skausmo ir uždegimo, bet Micelė jau tą patį vakarą norėjo valgyti ir daug gėrė. Nevėmė, nepykino, tai ir leidau gerti. Valgė nedaug. Nuo antros dienos po operacijos valgo kaip užsukta, ir valgo viską, tik sausiuko dar ne, kas visai suprantama. Kol kas veikia ilgo veikimo antibiotikai, o ir steroidų injekciją gavus tik prieš 11 dienų, tad sunku dar kalbėti apie išgijimą. Visgi tikiuosi, kad mūsų kančios baigėsi. Labai labai tikiuosi...
Žmogus, priklausantis katei :-)
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos
 
Šiandien palikau savo Micelę operacijai - dantukų traukimui. Išeities kitos nebėra. Tikiuosi, kad viskas bus gerai. Informuosiu, jei kam įdomu.
Žmogus, priklausantis katei :-)
Katytės keisti ligos simptomai, liga, simtpomai
 
Marta, ar katytė kartais negavus kokio nors skiepo neseniai? Aš tik garsiai mąstau... Ar katytė nepradėjo nors truputį svyruoti eidama, ar nemesteli jos į šoną? Man labai panašu į tokios kitos katytės simptomus, tik tą kitą katytę dar ir į šonus mėto... Esu kažką kažkada skaičiusi, einu per savo išsaugotus failus - gal ką rasiu.
  Tiesa, kokioje klinikoje lankotės?
Žmogus, priklausantis katei :-)
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos
 
Citata
cornish rex rašo:
Sveika,Odeta,
Turejom ir mes tokia beda. Patikekit, neverta kankinti katytes - leiskit istraukti tuos dantis - ji is karto pasijaus daug geriau ir jau sekancia diena prades gyventi pilnaverti gyvenima. Mano katyte jau antra diena po tos nemalonios proceduros vel sausa maista ede, nors salia buvo padeta ir minksto maistelio. Aisku, dar galit pasikonsultuoti su vienu geriausiu,(jeigu ne paciu geriausiu) gyvūnų dantų specialistu Žydrūnu Januškaičiu. Tiesa, jis Kaune, bet tikrai turi didelę patirtį. Sėkmės, Jums
Sveiki, cornish rex! Gal galėtumėte smulkiau papasakoti kaip jūsų kačiukas sirgo, nuo ko prasidėjo liga, kokio jis amžiaus, kokį gydymą taikėte iki operacijos? O taip pat ir kokio amžiaus operavote? Būčiau labai dėkinga.
Žmogus, priklausantis katei :-)
Kačių stomatitas/gingivitas. Prašau pagalbos patarimais., Kačių stomatitas/ligos
 
Sveiki visi! Uff, šimtas metų rodos praėjo... Gyvenimas vėtė ir mėtė... Visi mano kailiniuočiai gyvi ir sveiki, bet čia apie Micelę. Sugalvojau tęsti šią temą iš pagarbos tiems, kurie davė įvairius patarimus. O kas dar neskaitė ir nesekė mūsų vargų, - kad paskaitytų. Taigi jau 2,5 metų kai Micelei atsirado antrinė liga - stomatitas. Išbandžiau turbūt viską, kas buvo žinoma man, ką patarė veterinarai ir jūs, šios temos skaitytojai. Taigi, iš pradžių antibiotikai, vėliau kasmėnesiniai steroidai, vėliau homeopatija. Leidžiant homeopatinius vaistus sugebėjom išgyventi be steroidų 3 mėnesius. Vėliau ir vėl tas pats. Be steroidų ištverdavom vos daugiau nei mėnesį, bet tie tarpai ilgainiui vis trumpėjo. Praėjusį rudenį bandėm priešuždegiminius ir nuo skausmo Loxicom. Tai toks skanus tirštas tirpalas į burnytę. Laikėmės gerai keletą mėnesių. Paskutinė viltis tapo Interferonas, kurio Lietuvoje nėra, nes jis neregistruotas. Gavom Rusijoje. Kartu su antibiotikais ir Interferonu pratempėm dar porą mėnesių... Fantazija išseko ir man ir gydytojams. Jau buvau pasiruošusi skelbti dar vieną SOS, kad padėtumėt su naujomis idėjomis ir patirtimi, bet radau čia paskutinį, neseną patarimą, kurį buvau
pražiopsojusi, ir tai padėjo man apsispręsti. Trauksim tuos dantukus ir tiek. Pavargom visi, o labiausiai Micelė. Na, netrukus jai sueis 5 metukai, tad tikėtina, kad nosies pertvara taip jau labai nedesiformuos po operacijos... Ką galvojate?
Žmogus, priklausantis katei :-)
Kaip auklėti gyvūnus skriaudžiančius vaikus?, Fizinių bausmių poreikis
 
Nors aš savo vaiką auklėjau kitaip (čia jau kiekvieno širdies, moralės ar dar koks kitoks reikalas, nes vaikas vaikui nelygus), bet Jurgitos pasisakymai mane linksmai prajuokina. Ir tas jos, kitų nuomone, "eskaluojamas smurtas", man skamba visai ne kaip eskaluojamas smurtas, o impulsyvus ir tikras reagavimas žmogaus, turinčio "tirštą" kalbą. Nors aš rašydama nudailinu savo kalbą, bet dažnai norėčiau išsireikšti būtent taip, kaip Jurgita. Esu patyrusi, mačiusi, susidūrusi su piktais ir agresyviais vaikais ir manau, kad ne tik juos reikėtų kartais supurtyti, bet ir jų tėvams beržinė košė praverstų. Deja, suaugusiems dažnai tokie metodai jau būna ryškiai pavėluoti.
Žmogus, priklausantis katei :-)
Burbulas, Burbulinskas naujuose namuose
 
Citata
Šarūnas B. parašė:
OK pabandysiu tik tepalu tepti. O dydis tai irgi panašiai dviejų 5 centų monetų dydžio.

Šarūnai, tepalu irgi ne per daug. Nedidelį kiekį švelniai įtrinkite. Neišsigąskite, kailiukas aplinkui irgi susiriebaluos, styros truputį, bet tai ne bėda, nes suminkštės ir šašas. Tada tas šašas besikasant irgi nukris, ir atsivers šviežia žaizdelė. Tik neplaukite jos jokiu peroksidu. Niekuo! Palaukit kol žaizdelė pati apdžius, užsidės plonas šašiukas. Tada vėl patepkite, kad šašiukas suminkštėtų. Nes kietas šašas džiūdamas traukia odą aplinkui ir ją niežti. Bet kai nusikaso sausą šašą, tarsi išplėšdama jį giliai iš odos, tai naujas šašas irgi būna storas ir kietas. Tepaliukas pasiekia tikslą: šašai formuojasi kaskart plonesni, nes jų nebeišsidrąsko iš giliai, o jie patys švelniai "nučiuožia", žaizdelė "seklėja", mažėja ir greičiau pasveiksta.
Redaguota: Odeta Motiek - 2011 04 22 16:23:12
Žmogus, priklausantis katei :-)
Burbulas, Burbulinskas naujuose namuose
 
Citata
Šarūnas B. parašė:
kiekviena diena plaunam su kalio permanganatu ir peroksidu + A&D ointment tepaliuku tepam, bet ten jau kieta oda lb pasidarius,neisivaizduoju kaip ten uzgis..vetai dave tableciu kad neniezetu jai ten taip,bet nedaviau dar, kolkas keletas dienu nebesikaso ir taip...beje vaiksto ji kai lieka viena su tuo skafandru ant galvos,bet visvien isigudrino issilenkt kazkaip ir pasiekt kasytis ta zaizdele, nebezinom ko dar imtis...

Šarūnai, mes tokią panašią bėdelę turėjom, Micei yra išplikęs kailiukas ir atvira žaizda buvo ant keteros nuo vaistų leidimo. Peroksidas ir permanganatas odą dar labiau džiovina, žaizda buvo atvira apie tris mėnesius. Tik užsideda šašas, Micė jį tuoj nusidraskydavo. Tada užpurkšdavau Octenisept (nes dar buvo negražių pūliukų) ir tepiau tik A/D vitamininiu tepalu, kuris suminkština odą ir šašą. Oda nebeniežti ir Micė vis mažiau kasėsi. Keletą kartų visgi nusidraskė tą šašą, bet jis kaskart susiformuodavo vis mažesnis ir mažesnis, žaizdelė traukėsi ir mažėjo iš kraštų. Kai šašas minkštas, tai jis draskant tik gražiai nuslysdavo, bet žaizdelė nedidėjo. Dabar jau savaitė, kai nebeliko nei žaizdos, nei šašo. Meskit šalin peroksidą ir permanganatą, jei pūlių nebėra, tepkit tik tepalu ir būkit kantrūs. Jei ir nusikaso šašiuką, tai žaizdelė pamažu mažės ir užsitrauks.

Kokio dydžio žaizdelė? Micės išplikusi oda buvo apie dviejų 5 centų monetų dydžio. Tokia išplikusi ir liko, bet žaizda gerai užgijo. Apie keturis mėnesius gijo, o kai pradėjau tik Octenisept ir A/D, tai pastebimai pradėjo mažėti.
Redaguota: Odeta Motiek - 2011 04 22 13:43:21
Žmogus, priklausantis katei :-)
Burbulas, Burbulinskas naujuose namuose
 
Ar jau sveikučiai? Gražiai abu atrodo. Ir Čilė panašu, kad pasveikus. O Burbulo kailiukas kaip žvilga! Sėkmės geriausios visiems  :$
Žmogus, priklausantis katei :-)
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!
 
Citata
Urtė parašė:
Šiaip jau katytė atrodo sveika, bet sysioja ant grindų, vakar visus namus išvaliau dezinfekuojančiu ir naikinančiu kvapą skysčiu, gal, sakau, suuodžia visur savo šlapimo kvapą ir katytei atrodo normalu visur daryt

Urte, katytei nėra normalu sysioti ant grindų, katės iš prigimties švarūs gyvūnai. Kai kurios katės taip elgiasi ir prieš morčių ar morčiaus metu. Ar nieko nepastebėjote? Išgydykite pilnai katytę ir ruoškitės sterilizacijai. Morčiai nekastruotoms katytėms prasideda 5-7 mėnesį. Ar negali būti pradžia?
Žmogus, priklausantis katei :-)
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!
 
Citata
Urtė parašė:
Kaip pripratinti ją vėl prie dėžutės niekaip neišsivaizduoju. Padėkite

Urte, jei katytė iki ligos viską tvarkingai darė dėžutėje, tai jos pratinti nereikia. Matyt ji dar blogai jaučiasi, jai skauda, todėl dėžutę vis dar sieja su skausmu, todėl ir nenori ja naudotis. Kai tik pasveiks ir nustos skaudėti, viskas grįš į senas vėžes.

Aš tik noriu paabejoti dėl katytei skiriamų vaistų: mano veterinarai niekada iš pirmos dienos neskiria ilgai veikiančių antibiotikų. Paprastai vežioju kokias tris-penkias dienas, leidžia kasdien antibiotikus ir priešuždegiminius (o jie ir nuo skausmo), o tik paskui prailginto veikimo antibiotikų ampulę. Po tų penkių dienų dažniausiai viskas jau būna susitvarkę, bet pabaigai dar suleidžia ilgo veikimo, kad neatkristų. Neprisimenu kodėl, bet man jie buvo išaiškinę, kodėl negalima iš karto leisti ilgo veikimo vaistų, dėl kažkokios priežasties jie eina paskiausiai. Pasidomėkit, smulkiai išklauskit.

Ar jūsų katytei tik antibiotikus leidžia? Jei ne, tai ką dar?
Žmogus, priklausantis katei :-)
WC problemos su kate/katinu, Prasau pagalbos savo katinui!
 
Citata
Vaida parašė:
Kas jai gali buti? Kodel ji taip elgiasi? Na pries kelias savaites baigesi jos pirmas morcius, bet per ta morciu ji viska dare tvarkingai. Ar ji cia kersija uz kazka? Gal jai demesio per mazai? Nes ji ir paglostoma yra kai tik ateina, ir ant keliu uzsokus miega daznai, ir zaidziame plunksnelemis su ja... Su senbuve problemu nera...

Čia gali būti morčiaus elgesys. Nesvarbu, kad paties morčiaus laikotarpis praėjo, katytė taip gali elgtis būtent dėl lytinio brendimo.
Žmogus, priklausantis katei :-)
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 47 Pirmyn
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS