lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3878354
Šiandien: + 28703
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Svečių knyga

Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Svečių knyga, Atsiliepimai apie "SOS gyvūnų" veiklą
 
Šioje temoje laukiame visų tų, kurie nori apie mūsų veiklą palikti atsiliepimą - padėką ar sveiką kritiką. Prašome gerbti mūsų savanorius, o jei tiesiog norite pasipiktinti, kad nepriėmėme gyvūno - skaitykite specialiai jums parašytą straipsnį.
 
Zaviuosi zmonemis kurie tiek jegu, pastangu ir meiles ideda gelbedami gyvunus kaip SOS gyvunai  [}  Sekmes jums  ;)
 
Linkiu visko, ko geriausio  [}  tikiuosi visi beglobiukai ras namučius, jūs pastatysite svajonių prieglaudą, o Lietuvoje pagaliau apversite visa esama netikusia sistema susijusia su beglobiukais :=]  Sekmės jums visiems  :{
 
Sekmes ir istvermes savanoriams darantiems kilnius darbus be jokio atlygio.
 
Labai gerai ,kad taip darote.Benamiai bent jau tures pavalgyti.Ir kur siltai miegoti ^*^  :-(
 
Jus nuostabus...zemai lenkiuosi jums ; )sitiek gerio sirdyse!!! nesustokit;]]
 
Lenkiu galvą prieš žmones, susibūrusius ir visomis išgalėmis besistengiančius padėti bent nedidelei daliai visų beglobių gyvūnų - juk vienas padaręs vertas dešimties pasakiusių  :{ Savo juodu ir nedėkingu darbu jiems suteikiate viltį: šilumą, maistą, saugumą, o dauguma atvejų - ir antrą šansą: naujus namus, mylinčius šeimininkus.
Tokiu atveju sunku ir kritikuoti, tegu ir konstruktyviai - kiekvienas jūsų pajudintas pirštas, net jei mes visi ir žinom kaip jį reikėjo pajudinti geriau, yra pajudintas pirštas  [} tik neseniai sužinojau apie jus, o jau turiu ir augintinį ir tikrai žinau, kad sekantys mano 2% nueis žmonėms, kurie tikrai juos panaudos geriau nei kiti :)
 
Didziausios sekmes SOS gyvunams!Dirbkit ir stenkites ir toliau taip!Nors nei suniukai, nei kaciukai nemoka kalbeti ir negali padekoti uz isgelbeta gyvybe, uz tai kad neleidot badauti, salti ir buti skriaudziamais, bet ju akys pasako viska. Ir, kaip mano vyras sako, "geriems zmonems sekasi" :)Taip, kad tikiu, kad uz jusu geruma ir atsidavima jums bus atsilyginta su kaupu!SEKMES!
Redaguota: Andre - 2009 10 27 13:31:22 (Pirma žinutės dalis patalpinta prie naujienos, kuri ir buvo komentuojama. P.S. Naujienas gali komentuoti visi prisiregistravę lankytojai.)
 
Sveikinu visus globotinukus su GYVŪNŲ GLOBOS DIENA! Linkiu gerų šeimininkų ir jaukių namų. O savanoriams- tvirtybės, vienybės, tikėjimo ir vilties  [}
 
Laba. Gal rašau ne ten skirtoje vietoje, bet pasirodė tinkamiausia  :] . Kam reikalinga užklausimų skiltis, jei kiek ten berašiau, niekas nesureaguoja, bent atsakykit, nes tikrai laukiu Jūsų atsakymo ir jis man svarbus. Tiesiog atrašo į pašto dėžutę, kad užklausimas registruotas ir tyla. Ačiū.
 
Pritariu Aniutiks, man irgi niekas neatsake kai parasiau, bet as labai to nesureiksminau, nes galvoju gal labai zmones uzsieme su gyvuneliais ir neturi laiko atrasyti i visus emailus. Zinoma, jeigu yra tokia skiltis uzklausimams, butu gera zinoti, kad ja kazkas tikrina ir atsako bent i ypac skubius uzklausimus. 8[
 
zmones atsikvosekite...neaukokite jiems pinigu tie pinigai ne sunims skirti o jiens patiems kai paprasoma paimti suniuka nes jau nera kitos iseities jie tik apreke ir aiskina kad patys kalti kad tie suniukai atsirado!!!!!!!!!!siaubas kazkoks
 
Ar jau lietuvių kalboje atšaukti skyrybos ženklai ir didžiosios raidės nors sakinio pradžioje?
Žinoma, kad patys kalti, jei nuosava kalė atsiveda neplanuotų šuniukų. Kas gali būti kaltesnis?
Redaguota: Adelė - 2012 11 16 10:10:17
 
Ar prieglauda kalta, kad priveisėt arba išmetat iš namų savo gyvūną? Ar bent įsivaizduojat kiek jie turi tų vargšiukų, kokie skaičiai? Jums bepigu atrodo imt paskambint pasakyt, kad pasiimkit šunis ir viskas? O kur juos dėti? Iš kur gauti maistą, skiepams, vaistams, sterelizacijoms pinigų? Nebent už viską norit ir gali sumokėti, tada geriau dovanokit gyvūną tiesiai iš namų, kam grūst į prieglaudą?
 
prieglauda priima gyvūnus, kai turi kur. priimti mažą šunelį (nukirmintas? skiepytas? karantinuotas?) į nešildomas patalpas tai yra ne gelbėjimas, tai lėtas marinimas. o jis tai ne valkata, kuriems labiausiai reikia pagalbos, jis turi namus... prieglaudai skirti pinigai eina gyvūnų gerovei, ar įsivaizduojate, kiek kainuoja nuolatinės komunalinės paslaugos, vien šiukšlių išvežimas ką reiškia, voljerų įrengimas, reikia statyti tvorą, įrengti katilinę, reiks gręžinio, elektros... jei per dieną globotiniai "suvalgo" apie 100 litų, paskaičiuokit, kiek mėnesiui - ir čia be skiepų, vaistų, operacijų, sterilizacijų.

iš tiesų tai rašau ne tam žmogui, nes galbūt ir nepadėtų, bet kitiems lankytojams, kuriems gali kilti tokių klausimų:)

o dėl gyvūnų dovanojimo, rekomenduojame iš pradžių visada bandyti dovanoti iš namų, jei per draugus ir pažįstamus nepasiseka, naudotis bent keliais iš skelbimų portalų:

gyvunugloba.lt
olx.lt
siulo.lt
parduodu-perku.lt
bone.lt
draugas.lt
skelbiu.lt
skelbimai.lt
skelbikas.lt
skelbiam.info.lt
alio.lt
mirazas.lt
skelbiu24.lt
lenta.lt
123skelbimai.lt
plius.lt/turgus

investuoti kelis litus į tuos skelbimus turbūt būtų įmanoma, o dalis ir nemokami.
 
Vakar žadėjote atiduoti mums šuniuką!  Buvo sutarta šiandienai! Kodėl atidavėte kitam žmogui ???? Taip nedaroma!
 
Ačiū už nuostabų naują draugą! Labiau tinkamo augintinio net įsivaizduoti nesįsivaizdavom..
 
Laba diena,

Jei turite vietos, gal galite priglausti iš Šiaulių letenėlės gyvunus? Juos uždaro.
Įmetu nuorodą: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=929269243810818&id=715330268538051&substory_index­=...
Jei neveiks tai facebook paskyroje paieškokit Šiaulių letenėlė.
Gal visiem kažkaip bendrom jėgom padėsime.

Vaida
 
Sveiki,
esu prijaučianti jūsų veiklai, o mano teta Maskvoj aktyviai veikianti ir gelbėjanti pamestus gyvūnus. Todėl nutariau facebooke ant jos sienos įdėti nuotrauką Sos gyvūnų namuko prie akropolio.  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207262496455121&set=p.10207262496455121&type=3 Nesitikėjau, kad tiek žmonių gelbėjančių gyvūnus susižavės ir iki šiol  "postu" jau pasidalino 175 žmonės iš Rusijos, Moldovos, Ukrainos ir t.t. Įdėdu vieną iš mane pasiekusių komentarų "Просто невероятно. Как жизнь на Луне...Господи! Неужели и у нас когда- нибудь ТАКОЕ будет, а не клетки с железными прутьями..."
Rašau tai, kad žinotumėt, jog viską darot labai teisingai. Šaunuoliai ir sėkmės :)
 
Jūs labai klaidinate žmones. Prie penkių pėdučių prieglaudos esate įdėję Linksmųjų pėdučių kontaktus ir adresus.
Penkios pėdutės jau seniai jokiais gyvūnais nebesirūpina!
Pakeiskite informacija arba ištrinkite lauk tas penkias pėdutes.

Tai Linksmųjų pėdučių adresas yra Jūrininkų pr. 38, Klaipėda; ir telefonai +37062015481 bei +37064619845 priklauso Linksmosioms pėdutėms, ne penkioms.

Labai prašome pakeisti, nes klaidinami žmonės. Ačiū!
Puslapiai: 1 2 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS