lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 4987944
Šiandien: + 15057
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas (kituose miestuose)3

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas (kituose miestuose), Diskusijos esamiems ir potencialiems mūsų padėjėjams kituose miestuose

Aišku mes negalim pirkti Royalio ar Hillso,tad norime nunešti didelį maišą pedigree ar kokio,tik nežinau ar ši pagalba tinkama,Svety,jeigu gali parašyk į E-mail Annai ir paklausk,būčiau labai dėkinga  [}. Ačiū labai. Norėčiau būti savanore,nors man tik 11,tėvų leidimą tikrai gaučiau. :-{  Tik gal kai orai atšils,mažaiu namų darbų. Na visdėlto reikia pasiklausti ar maišas ėdalo nebus išmestas. Truputėlį gėda eiti neatsiklausus :-(.

Ina, gavau atsakymą iš Annos. Jie su malonumu priims visokia pagalba, reikia ir maisto, ir darbo ranku. Trečiadieniais 17-20 val. ir šeštadieniais 12-14 val kontoroje Dariaus ir Gireno 25 būna pati vadovė, tai geriau eiti tuo laiku. O dėl maisto tai gali net patys atvažiuoti tą maišą parsivežti, jei per sunkus nešti.
Tik jau dabar, Inute, būtinai turi ten nueiti, kad nelikčiau melagė, pasiūliusi pagalbą ir dingusi. Sėkmės

Kaip Ina sekėsi? Būtinai parašyk.

Ačiū labai už pagalbą  . Pasikalbėsiu su mama. Reikės nuvešti maisto,tik nežinau kada. Ar nebūtų gerai šeštadienį? Tada būsim lausviausios,nes mama iš darbo grįžta tik 6,o 12-13 ji jau darbe. Man 11,šeštadieniais galėčiau padėti,bet pagalvojus kam aš reikalinga ten,maišysiuos,geriau padėsiu su maistuku [}. Malonu,kad anna nori priimti mūsų pagalbą. Gaila,kad galim tik šeštadienį,ir tai..   Na nieko. Suderinsim,maišas nėra 100 kg,nelabai daug,bet.. Apie 7 kg,gal ir daugiau. O ten tiesiai ir reikia eiti,į tą priglaudėlę,t.y į tą namuką? www.globa.apie.lt kur pavaizduotas orandžinis namukas.
Ačiū labai už pagalbą ;).

Ina, geriausiai nueiti ten šeštadienį tarp 12-14 val. ir pakalbėti su pačia Anna. Ji būna tomis valandomis, kaip parašiau. Parašė, kad ateitum į kontorą, nežinau, kuriam ji namuke, nes niekada nesu net buvusi Plungėje, bet, manau, kas nors pasakys, kur ją rasti. Anna labai maloniai sutiko žinią apie siūlomą pagalbą, sakė, gal tapsi tikra kinologe. Manau, kad galėtum kokį nedidelį šuniuką išvesti pasivaikščioti ar šiaip pabendrauti su šuniukais. Gal mama sutiktų, kad laikinai paglobotum kokiam mažyliui - ten prieglaudoje šalta mažiukams.

Kaip aš ten ką nunešiu nežinau :-{. Nelabai nusimanau kur ten eiti. :-(  O pagloboti kokį mažylį mama neleis,namuose mažai vietos gyvūnams,o pavedžioti šuniukus aš tikrai galiu :-).

O būtinai ateiti su mama?

Manau, kad nebūtinai su mama, bet tikriausiai būtų drąsiau. P. Anna man pasirodė labai maloni moteris, ji viską paaiškins, ką galėtum daryti. Juk svarbiausia, kad nori padėti nelaimingiems gyvūnėliams, o pagalba tikriai reikalinga. Svarbiausia nueiti ten ir susipažinti su p. Anna, o toliau viskas bus gerai, pati pamatysi, kas ir kaip. Gal kokią draugę pasikviesi eiti kartu. Inute, svarbiausia pirmą kartą nueiti. Būčiau Plungėje, palydėęiau, bes esu Vilniuje. Tu tik nebijok. Gyvūnus mylintys ir jais besirūpinantys žmonės geri. Annos tel. nr. 8 620 53618, jei tai padėtų. Gal mama gali paskambinti, būtų smagiau. Mieloji, viskas bus gerai.

Ačiū laaabai už pagalbą [}. Skambinti kiek nedrasu,bet šeštadienį nuvyksim iki Annos. ;)  Su mama kiek pasitarusios nusprendėm jog važiuosim abi,mamai įdomu,tikriausiai ir maisto atvešim.
Prisiregistruokit :). Ačiūūū! Jūs tokia miela [}. Atleiskit,kad aš kvailė su tais klausimais prikibau prie jūsų.  Noriu sužinoti kiek ten yra šuniukų [ir ar yra kačiukų,ar tik šunys] ir ar tiks maistas pigesnis [šiek tiek] nei pedigree ar chappy,ir kiek jo reikia,nes aš nelabai susigaudau,ir nežinau kiek man mama leis,t.y. kiek mama nupirks. Laabai ačiū už užgaištą laiką :-(.  Ina

Su Ana susirašėme. Nuostabus žmogus,labai miela,leido man savanoriauti.

...o man buvo pazadetas ir uzrezervuotas kaciukas... deja, jau trecias menuo jo laukiu... :(

Iš plungės??

Ina, labai džiaugiuosi, kad susisiekei su Anna. Manau, kad galėsi padėti varguoliams Plungės beglobiukams. lbai smagu, kad yra tokių gerų mergaičių, kurios užaugs į dideles gyvūnų mylėtojas, ir beglobių šioje žemėje bus mažiau. Dideli ir gražūs darbai prasideda nuo mažų žingsnelių. Nežinau, kiek Plungės gyvūnų namuose yra globotinių, niekada ten nebuvau. Mačiau skelbimą apie dovanojamą katytė, reiškisa, turėtų būti ir kačiukų, ne tik šunelių. Viską pamatysi vietoje. O dėl mastelio, manau, tiks visoks, tie benamiai nesitiki super premium klases. Prisiregistruosiu, kai turesiu laiko išmokti prisiregistravimo tvarkos - seniai laikas. Neužmiršk parašyti, kaip sekėsi prieglaudėlėje. Pasaulis, kuriame yra tokių mergaičių, kaip Tu, Ina, atrodo gražesnis. Jūratė.

Sakė,kad galiu netik padėti prižiūrėti šuniukus,kačiukus,bet ir tapti kinologe. Man vištai dar sunku perprasti šitą žodį,bet.. Tikiuosi man paaiškins kas tai. Na šį puslapį tai žinau :D. www.kinologija.lt .  Moteris rusė,labai miela,sakė maistas tiks betkoks,gaila,kad neišgalim nupirkti didelio maišo,bet kai jis tik pasibaigs aš vėl naujo nupirksiu,šeštadieniui manau nupirksiu tik 3 kilogramus maisto,kai pabaigs [nežinau kiek šuniukų] nupirksiu antrą maišą. Jūs labai miela [}.
Ina.

Sveiki,čia ta pati Ina,tik neprisijungiau. Buvau ne šunų prieglaudoje,o klube,šunų mylėtojų klube,nunešėm su drauge maisto šunims 6 kg ir maisto katinams 400 gramų,kaip tik pasibaigė,šį maistą klubo kačiukui paliko,nes jau buvo besibaigąs. Labai patiko,smagu,jauku,šilta. Su daug šuniukų susipažinau,kitą sykį gal į gyvūnų prieglaudą nuveš,ji yra 8 km nuo plungės. [}  Toks kačiukas baltas,gražus. T.y. katytė,gyvena viena tame klube,bando susidraugauti su atėjūnais šuniukais :}. Kitas susitikimas trečiadienį [}.

Inute, labai smagu, kad pagaliau nuėjote iki ten. Tiesa, ar tas klubas yra Dariaus ir Girėno gatvėje? Tai turėtų būti tos pačios organizacijos atskiros dalys. Jei susipažinai su Anna, reiškia, pataikei ten, kur reikėjo. Sėkmės.

Sveiki, noreciau gauti informacijos ar yra galimybe savanoriauti Kaune  Kas galite apsvieskite nes nieko nerandu :-{ aciu

norejau paklausti, kodel nerengiamos tokios akcijos kaip "maisto bankas" gyvunams?

vilma, tu apie savanoriavima Pife.lt? jei taip tai Pifas.lt prieglauda tik VILNIUJE. Kaune galite savanoriauti GGT pifas organizacijoje(www.pifas.org) bet jie prieglaudos neturi, todel gyvuna jei norite galetumete globoti namie.

o siaip yra daug galimybiu savanoriauti ir ne su gyvunais. galite padeti vargstantiems ar problemisku seimu vaikams. Pasidomekite Caritas, Raudonojo kryziaus veikla, ivairiais dienos centrais - daaug kur galima savanoriauti tik Lietuvoj tai dar nepopuliaru, nors Skandinavijoj ar JAV didzioji dauguma jaunimo savanoriauja ir net i darba vargiai priima jei niekad nesi buves savanoriu.

Savanoriauti gali kiekvienas tik pasidomekite ir raskite savo nisa.(www.savanoris.lt)

Duodamas visada gauni.

Irina, gera ideja, reiktu pritaikyt tik siuo metu vargu ar rastume tam laiko ir teisiskai speju reiktu dar pasitvarkyt mum kol galetumem tokias akcijas rengt:)
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (2 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS