lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 4987944
Šiandien: + 15057
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas (kituose miestuose)2

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas (kituose miestuose), Diskusijos esamiems ir potencialiems mūsų padėjėjams kituose miestuose

Draugija daugiau įgaliojimų turi. Moteriškė gi stiklų nedaužys, kad katinėlį ištraukti.

prasau, padekit katytei

Nejaugi nieko nedaroma, kad išgelbėt katytę? Gal kas iš šiauliečių atsiliepkit

Katytė buvo isgelbėta vakar vakare!
Labai padėjo pard. Medinės sukos darbuotojos- surado apleistų patalpų šeimininką, kuris atrakino duris.Katytė buvo islaisvinta ir pamaitinta.

Ačiū visiems už rūpestį!Dabar inau, kad esu

Ačiū visiems už rūpestį!Dabar žinau, kad esu ne viena. Aš labai dažnai pakliūnu į panašias situacijas, nes negaliu praeiti pro bejėgį, šaukiantį pagalbos gyvą padarą.Tą kartą taip ir buvo.....
Gero vakaro visiems!

Na ačiū Dievui, viskas baigėsi gerai

tai o kur katyte dabar?

Pas mus irgi Širvintuose yra labai daug suniuku katyciu ainu is mokyklos ir gal 4 Šunelius matau man labai gaila ju :-(  o mama man neleidzia pasiimt nes ir taip daug gyvunu turiu

Sveiki, kiek paskaičiau, tai pas Jus labai šaunu ir kolektyvas labai draugiškas  [} ,tik vat gaila, kad Jūs Vilniuje, ar Kaune. Šiaip manau būtų labai naudinga, jog ir Klaipėdos "NUARE" įsteigtų tokį "savanoriavimą" padėti beglobiams gyvūnams. Tikrai atsirastų savanorių, norinčių padėti (ne tik nepilnamečių, bet ir suaugusių žmonių, bei įmonių).
Kiek kartų buvau Klaipėdos "NUARE" (o ten tikrai labai dažnai nesilankau, nes manau kiekvienas "bereikalingas" svetimo žmogaus apsilankymas, beglobiams gyvūnėliams sukelia skausmą ir neviltį), tiek kartų mačiau labai didelę "betvarkę". Manau gyvūnai ten pakliuvę, turi nekentėti,bet laukti naujo šeimininko benjau švaroje.
Kiek pastebėjau Klaipėdos "NUARE" to tikrai nėra... :-(  Interneto svetainėse,rašoma jog ten juos labai prižiūri, myli, bei sropiai ieško šeimininkų. Anaiptol, gyvūnai ten neprižiūrėti,visur " klaikiai dvokia"... Atveštas veislinis gyvūnas, būna palaikomas ilgiau, bet beveislis, na kokias 3-4savaites... Tada jis "užmigdomas". Man labai žiauru, jog jiems rūpi tik pinigai.
Labai norėčiau sužinoti, ar yra kokia nors galimybė prikalbinti savivaldybe (na tiksliai nežinau į ką reikia kreiptis tokiu klausimu) įsteigti,tokia "įmonėlę" kaip PIFAS.LT?

Sveiki Marija,

Taip, tokiose visuose miestuose esančiuose organizacijose yra didele netvarka, jie nėra suinteresuoti gyvūnams surasti namus.

Todėl vienas iš mūsų tikslų yra, priklausomai kiek surinksim 2% paramos -įsteigti, kad ir mini filialą Klaipėdoje, kur ir ten galėtume daugiau padėti.

Marija,
Pifas.lt - grynai savanorių pastangomis, be savivaldybės pagalbos įkurta organizacija. Savivaldybė jos nefinansuoja, lygiai kaip ir kitų savanoriškų organizacijų, tokių kaip Lesė, GGT Pifas ir pan. Beglobių gyvūnų gaudymo ir naikinimo funkciją Klaipėdoje atlieka Nuaras (Kaip Vilniuje Grinda), kurį savivaldybė samdo ir kuriam kažkiek moka. Dėl sąlygų, kuriomis laikomi gyvūnai Nuare, buvo rašyta skundų, bet pasiekta tik tiek, kad kurį laiką gyvūnai Klaipėdos Nuare buvo ne atiduodami žmonėms, o tik migdomi. Tačiau Klaipėdoje yra "5 pėdutės" - taip pat kažkokia savanoriška prieglaudėlė (nežinau teisinio statuso), kuri yra visiška Nuaro priešingybė. O su Nuarais ir Grindomis...Jei skųsi - pakenksi ten esantiems nelaimėliams, jei ne - vistiek bus blogai.

Klaipėdoje savanoriška organizacija nemigdanti, o globojanti gyvūnus,yra VšĮ "5 pėdutės", esanti Jūreivių g.9, tel. 8 678 80170, 5pedutes@gmail.com

Jie savo tinklapio neturi, tai apie savo gyvunus skelbia per Lesės tinklapį ir taip per savaitgalį visų dėka namus surado 5 gyvūnėliai.

Kadangi gyvenu Plungėje norėčiau savanoriauti ten.  Ten yra kažkokia įstaigėlė,o gal ir nuaras,apsilakyti neteko.http://globa.apie.lt/ Gal kas žinot ar čia nuaras ar panaši įstaigėlė? Ir ar priimtų pauglę savanoriauti? Nepykit,kad čia kreipuosiu,daugiau nėra kur :(. Ačiū,gal žinosit :).

Nesenai perskaičiau internete, kad aplamai Klaipėdos "NUARUI" savivaldybe nebeteiks lėšų, tai ką kažin darys su tais beglobiais gyvūnais...? :-{
O šiaip ar Jūs nebandėt kreiptis į miesto savivaldybę?
Manau vistiek galima kaip nors išspręsti šį reikalą.
Gal bent jau skirtų minimalią sumą. Manau norint kažka pasiekti, reikia nepaliaujamai belsti į savivaldybes duris...

Jei Nuaras, rasite jų puslapyje www.animal.lt. Kairėje pusėje stulpelyje yra išvardytos visos jų prieglaudos. Ten yra ir kontaktai, o paaugliams reikalingas tėvų sutikimas

Ina, Plungės gyvūnų globos namai nepriklauso Nuarui. Nežinau, koks jų teisinis statusas, bet vadovauja ten P. Anna. Susirašinėjau su ja dėl dviejų pasimetusių taksiukų. E-mail adresą galima rasti nurodytame puslapyje, jei ne - parašysiu vėliau, dabar nerandu. Manau, galima susisiekti ir pasikalbėti.

Svety,ačiū už atsakymą. {Aš Ina,tik neprisijungiau}. Tai vadinasi ten ne  NUARAS,žinokit E-mail susirašinėti aš nesugebu :-{  :D. Norėčiau ten savanoriauti,aišku jeigu leistų,tėvų sutikimą manau lengvai galėčiau gauti,mano tėvai taip pat myli gyvūnus. O buvusi ten nesu,neišdrystu nunešti maišo ėdalo šunims :-(. Nedrasu,dar išvarys,o gal ta pagalba net nereikalinga  :-{  :-( .

INA, manau, kad pagalbos tikrai reikės ir niekas Jūsų neišvarys :) Nuvykit :) ;)

Ina, pirmadienį parašysiu Annai, kai tik rasiu e-mail adresą. Arba telefoną. Manau, kad turėtų neatsisakyti pagalbos. Kai ką nors sužinosiu, čia parašysiu.
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS