lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3878014
Šiandien: + 28363
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas (kituose miestuose)

Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas (kituose miestuose), Diskusijos esamiems ir potencialiems mūsų padėjėjams kituose miestuose
 
Sveikuciai,

KAip gaila kad Pifo namai tik Vilniuje.... Sirdi skauda kai matau beglobisu arba ismestus gyvunus savo meiste ir negaliu jiems padeti :-(
 
O kuriam jus mieste gyvenate?
Jei sunkus atvejis, mes daznai ieskome pagalbos kas galetu atvezti beglobi pas mus. Jei yra didelis entuziazmas-pagalba visad randi ;)
Tad pas mus jau buvo atkeliave gyvunai is Panevezio, Silales, Alytaus, Klaipedos, Jonavos, Elektrenu ir daugelio kitu miestu.
 
AISTE, Jus tikriausiai turite draugių, draugų, bendraminčių. Juk pasitarus, pasikalbėjus, galite ką nors sugalvoti. Kad ir paimti kokį gatvinuką ir priglausti pas kurį nors namuose, viesiems paeiliui juo rūpintis. Ir tai pradžia. :)
 
Pifo namučių trūksta ir Šiauliuose!
 
Šiauliuose Vilniaus g. 120 (šalia parduotuvės Medinės šukos) apleistose patalpose yra įkalinta badu mirštanti katytė. Nežinau, kaip jai padėti? Prašiau pagalbos to namo gyventojų, tačiau niekas nežino kieno tos patalpos. Ka Jūs siūlote?
 
As nesu susidurusi su tokiu atveju, bet panasi situacija buvo mus istikusi vasara, kai namie i pinta spinta istrigo kaciukas, o kadangi seimininkai buvo isvyke, ant vienos kojytes jis ir prakabojo zemyn galva kelias valandas. SIuo atveju mums pagelbejo gaisrininkai-gretiai atvyke i ivykio vieta. Tad kakyte reikia kuo skubiau gelbet. Paskambinti i gaisrine, kita institucija  ir tikrai bus ji is ten isgelbeta. O tai nera ten duru, langu? Reiktu pasitart, bet ar neina tiesiogs tokiu atveju isdauzt langa, nes vis del to viduje kankinasi gyvas gyvunas.
 
Kalbant apie gyvunu prieglauda-mes tikrai dar steiksime naujas ateityje. Priklausomai kiek surinksime 2% paramos, norime atidaryti filiala Klaipedoje, nes is ten sulaukiame daugybes pagalbos skambuciu. Zinoma, Siauliai ne isimtis.
 
yra stiklinės durys,o langai užkalti. Ji leisgyvė guli prie durų. Šalia esančios parduotuvės darbuotojos sakė, kad ta katytė kniaukia už šių durų labai seniai.Aplink namą iškabinėjau skelbimus, kad žmonės atkreiptų dėmesį. Rytoj is ryto vaziuosiu ten, gal atsiras žinančių kam priklauso šios patalpos, kad nereiktų daužti lango.
 
kad tik dar butu gyva................:((( gal yra koks tarpelis,maistuko ikisti..
 
visus apkaltus langus apėjau, bandžiau atstumti lentas, bet ten dar yra ir stiklas- maisto ar vandens įkišti nėra kaip.Labai skaudančia širdim grįžau namo laukti ryto.
 
Išeitis yra tik viena tokiu atveju, reik išsikviesti liudininkus, arba tiesiog policijos atstovą, kad jis galėtu atstovauti lentų išlaužymą ir lango sukūlymą. Nėra kitos išeities, ten miršta gyvūnas ir tik žmonės gali jam padėti, todėl rytoj iš pat ryto reik skambinti į policiją, jai policija atsisakys padėti, prašom paskambinkite man. Kai katytė bus išlaisvinta, juk galima viską sutvarkyti ir atgal užkalti tas prakeiktas lentas  :O.

Kadangi iki Šiaulių kelias yra labai tolimas, iš visos širdies prašau atsiliepti daugiau Šiauliečių, kai jau esi ne vienas lengviau susitarti dėl gelbėjimo.

Nelikim abejingi šiai gyvybei. Jai tik dar yra viltis jai padėti butu stebuklas. Lai išgyvena mažylė nors iki ryto.
Labai lauksiu naujienų, o svarbiausiai, kad katytė dar gyva.
 
Gina iš pat ryto laukių Jūsų skambučio, jau suradau išeiti kaip gelbėti katytę. Duok dieve, kad tik ryto sulauktu.
 
kaip del katytes?  :-(
 
Jokių naujienų deja  :-( TYlu, tylu
 
gal i el. pasta jai reikia parasyt?
 
nesu susidurusi su tokiais atejais, bet gal galima paskambinti i Siauliu miesto policija ir jie galetu pasakyti, ar buvo i juos kreiptasi, o jei ne, tai gal jie net galetu patikrinti ta apleista nama?
 
Dėl katytės būtinai reikia kreiptis į veterinerinę tarnybą: Informacija apie gyvūnų gerovės pažeidimus, kai gyvūnai netinkamai laikomi, su jais žiauriai ar kenksmingai elgiamasi, jie kenčia alkį ar troškulį, netinkamai vežami, jiems gresia žūtis skambinkite nemokama visą parą veikiančia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos telefono linija (8~800) 40403
Taip pat galima kreiptis:
Lietuvos gyvūnų globos draugijos Šiaulių skyrius
Adresas (prieglauda): K. Jankausko g. 25, Šiauliai
(ofisas): J. Basanavičiaus g. 37, Šiauliai
Telefonas (prieglauda): (8*689) 95360
(ofisas): 8 65046030 (Birutė Vaičiulevičienė)
El. paštas: LGGD-Siauliai@takas.lt
Kad tik nebūtų vėlu padėti katytei. Nesuprantu žmonių abejingumo. Mato, kad tiek laiko kankinasi ir nieko nedaro.
 
Pifiečiai, gal Jūs galite paskambinti kolegoms į Šiaulius ir pasakyti kokia situacija. Gal dar nėra vėlu? Gaila juk vargšo gyvūnėlio.
 
tai kad si moteris nepaskelbe savo telefono. Ji tiesiog parase i foruma ir tiek, tad mes neturime jokiu kontaktu, kas blogiausia.
 
Tai adresas žinomas- Vilniaus g. 120, Šiauliai. Gyvūnų globos draugija turėtų pagelbėti. Tos moters kaip ir nereikia.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS