lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 172475
Šiandien: + 8990
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas VILNIUJE

Puslapiai: Atgal 1 ... 18 19 20 21 22 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus

Laba diena,

Kokios pagalbos jums reikėtų prieglaudoje? Prieš pora metų su darbo kolektyvu buvome atvykę ir tvarkėme kačių vagonėlius prieš joms atsikraustant ir užfiksavau, kad trūksta tiesiog tokios pagalbos kaip šunų pavedžiojimas. Ar vis dar aktualu?
Ar galima atvykti darbo dienomis bet vakare (t.y. po darbo)? Jei vakare nieko nebūna ir savanoriauti galimybės nėra, tai kaip dėl savaitgalių, ar galima savaitgalį dienos metu?

Dėkui už informaciją!
Donata

Laba diena,

rašau, norėdama prisidėti prie Jūsų veiklos. Esu baigusi psichologijos studijas, nuo rudens storiu ir į magistrą. Nors laiko pertekliumi ir nesiskundžiu, norėčiau kaip nors ''įsiprasminti'' ir prisidėti prie gerų ir teisingų dalykų darymo.

Mane domintų renginių organizavimas, puslapio tvarkymas, straipsnių rašymas bei fotografavimas, katytės, savanorių apmokymai ar integracija. Turbūt ne viską išvardijau, nes nežinau visų galimų opcijų, bet esu noriai nusiteikusi.

Pati domiuosi menais, ypač literatūra, fotografija ir teatru, esu vegetarė bei stengiuosi pereiti prie eko gyvenimo. Mėgstu keliauti, mėgstu padėti tiems, kam pagalbos reikia.

Lauksiu Jūsų atsakymo,
gražaus savaitgalio.

Laba diena,
Man 22 metai, turiu kelias laisvas dienas per savaitę, labai myliu gyvūnus, tad norėčiau prisidėti prie jų gerovės. Ką reikėtų daryti, kad tapčiau savanore?

Citata
Justina rašo:
Lauksiu Jūsų atsakymo,
gražaus savaitgalio.
Labas Justina,

Parašykite man į rasa@sos-gyvunai.lt

Linkėjimai,

Rasa

Citata
brigita rašo:
Laba diena,
Man 22 metai, turiu kelias laisvas dienas per savaitę, labai myliu gyvūnus, tad norėčiau prisidėti prie jų gerovės. Ką reikėtų daryti, kad tapčiau savanore?
Labas rytas,

Viskas apie savanoriavima yra šioje nuorodoje: http://sos-gyvunai.lt/lt/savanoriavimas/gyvunai/

Linkėjimai,

Rasa

Sveiki,

Esu Marija iš Barclays technologijų centro. Kartu su 20 žmonių grupe (16 vyrukų, 4 merginos) norėtume pas jus atvykti liepos 25 dieną ir kaip nors prisidėti prie jūsų veiklos. Šią dieną vyksta MADD (Make A Difference Day), kurios tikslas yra padaryti ką nors gero ir kartu turėti team-building'ą. Norėčiau pasiteirauti, ar turėtumėte kokių nors veiklų tokiai grupei? Ar tai būtų gyvūnėlių vedžiojimas, aplinkos tvarkymas ir panašiai?

Labai lauksiu iš jūsų žinių.

Pagarbiai,
Marija

Laba diena,
Mano dukrai rudenį bus 11 metų, ji labai nori dirbti savanore gyvūnų prieglaudoje. Iš jūsų prieglaudos turime priglaudę katytę Vincę ir kalaitę Belą. Ar yra galimybė tokio amžiaus vaikui dalyvauti savanorystės veikloje?

Pagarbiai
Gitana

deja, ne, tikrai dar ankstoka, nebent kaskart su ja būtų ir atsakingas suaugęs.

Sveiki,
Man yra 12 metų ir norėčiau galbūt padėti prieglaudoje, savanoriauti ten. :) Bet nesu įsitikinus ar tokius mažus priimsite, labai laukiu atsakymo.
Ačiū.

Citata
Laura rašo:
Sveiki,
Man yra 12 metų ir norėčiau galbūt padėti prieglaudoje, savanoriauti ten. :) Bet nesu įsitikinus ar tokius mažus priimsite, labai laukiu atsakymo.
Ačiū.
Labas, Laura,

Dėl saugumo sumetimų savanoriais gali būti tik pilnamečiai asmenys.
Rasa

Hi, I will be in Vilnius for 1 month, I'm renting an apartment and I can take a cat or a dog temporarily - for one month. I have had dogs, cats, guinea pigs, rats, parrots before, so I do have experience :) Would that be possible and what would I need to do?

Citata
Svecias rašo:
Hi, I will be in Vilnius for 1 month, I'm renting an apartment and I can take a cat or a dog temporarily - for one month. I have had dogs, cats, guinea pigs, rats, parrots before, so I do have experience :) Would that be possible and what would I need to do?

Hey, could you please contact me at rasa@sos-gyvunai.lt and we will figure out if it is possible ;)

See you!

Rasa

Sveiki,
esu pirmakursė studentė ir ilgą laiką praleidžiu Vilniuje, labai norėčiau prisidėti prie pagalbos gyvūnams, pati gimtajame mieste turiu šunį ir katiną, o Vilniuje auginu pelytę, būtų labai smagu prisidėti prie pagalbos nuskriaustiesiems :))
Pagarbiai, Neringa

visada prašome, atvykite savaitgalį apie vidurdienį į prieglaudą ir apsidairykite:) jei patiks, nepastebėsit, kaip įsitrauksite. kaip rasti prieglaudą, yra šioje svetainėje nurodymai viršuje kairėje. apsirenkite paprastesniais rūbais.

jei norite platesnių instrukcijų, rasa@sos-gyvunai.lt.

Sveiki, noreciau tapti savanore :)

Paskaitykite atsakymą virš jūsų parašymo.

Sveiki, man 13 metų. Pati turiu rotveilerį tik invalidą. Išlaikau ir tokio sudėjimo kaip labradorą ar bokserį ir panašiai. Labai ilgai jūsų ieškojau. Norėčiau prisidėti vedžiodama šunis, su jais žaisdama.
Tikslas: Norėčiau daugiau pabendrauti su šunimis, kadangi labai rimtai galvoju i kinologo studijas. Labai lauksiu atsakymo ar galėčiau jais rūpintis SOS-GYVŪNAI ribose. :)))

Laba diena,

Norėčiau gauti galimybę pavedžioti vieną iš Jūsų globotinių. Apskritai, tuo gestu labai norėčiau pradžiuginti savo draugą, kuris labai myli gyvūnus, bet neturi galimybės (kaip ir aš) jų laikyti. Šiuo gestu norėčiau taip pat supažindinti su savanorystės galimybe Jūsų organizacijoje (tai būtų alternatyva, norinčiam, bet negalinčiam turėti augintinio žmogui). Suprantu, kad tai laikoma kaip savanoriavimas ir įteisinama sutartimi su savanoriu ir dar papildomu testu, bet ar būtų galima pabandyti vieną savaitgalį?

Ech, Naujų metų bėduliai
Trys miniatiūriniai jorkšyriukės ir mišrūniuko šuniukai ieško matinančios kalytės arba atsakingų žmonių, kurie jiems galėtų atstoti mamą. Šuniukams tik 4 dienos. Iš šeimininkės buvo atimta ir kalytė, ir šuniukai, nes neprižiūrėjo. Kalytė atsisako ir nepripažįsta šuniukų. Šuniukus paėmę žmones jais rūpintis nlb.moka ir negali. Prašau pasidalinkite informacija. Reikalas ganėtinai skubus, nes šuniukų tolimesnis gyvenimas labai miglotas. Kreiptis į Mykolą, tel.nr.:865227300

Sveiki! Noriu paklausti, nuo kiek metų galima savanoriauti?  
Puslapiai: Atgal 1 ... 18 19 20 21 22 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (2 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS