lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 172475
Šiandien: + 8990
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas VILNIUJE

Puslapiai: Atgal 1 ... 17 18 19 20 21 22 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus

bet as myliu gyvunus ir tikrai galiu jeis pasirupint as nepilnamete o mano mama tikrai gali pasirasit ten kaskokius dokumentus ir mano mama gali parasiti prasima prasau as labai noriu pas jus savanoriauti:{:{:{ ir as labai myliu gyvunus[}:$:$:$:$

Sveiki,per atostogas žadu važiuoti į Vilnių,ir noriu būti  savanore nors kelioms dienoms ,bet problema man 17 ir mama tikrai neatvažiuos pasirašyti kažkokio dokumento,  ką patarsite daryt?[IMG] ar galima tiesiog ant lapo parašyti kad sutinka?

Pasiskambinkite vadovei Ilonai ir pabandykite susitarti - visada geriau su žmogum tiesiogiai pasikalbėti.

Kadangi, jūsų el - pašto nematau puslapyje, norėjau paklausti, ar reikia jums savanorių? Užsiimu savanoriavimu jau nemažai laiko, bet šitoje sferoje savęs išbandžiusi nebuvau.. : )

Citata
Milda parašė:
Kadangi, jūsų el - pašto nematau puslapyje, norėjau paklausti, ar reikia jums savanorių? Užsiimu savanoriavimu jau nemažai laiko, bet šitoje sferoje savęs išbandžiusi nebuvau.. : )
Laba diena, Milda,
visą informaciją apie savanoriavimą rasite mūsų svetainėje, meniu skyrelyje "Norintiems savanoriauti". Ten bus ir nuorodos į anketas, kurias užpildžius mes patys susisiekiame su norinčiais savanoriauti žmonėmis. Be abejo, savanoriai labai reikalingi ir įvairiose srityse.

Sveiki,

mano vardas Honorata. Noreciau buti savanore, prisideti prie gyvuneliu gelbejimo ir pan. (Sirdis neleidzia tiesiog ziureti) Pas mane situacija tokia: gyvenu nuosavame name Rokantiskese (salia Antakalnio, Rokantiskiu sodu 9-oji g.). Namuose turiu 2 sunis ir 3 kates.
Mano sunys:
Rusu ilgaplauke kurte (8 metai, draugiska kitiems sunims-bet ne visiems, pavydi, gyvena visa laika lauke),
Vokieciu doge (7 metai, vasara-kieme budoje gyvena, ziema-namie, piktybiska, pjaunasi su kurte pastoviai, labai pavydi, bet sutramdoma).
Kieme turime buda gan didele, mano du sunys telpa ir dar vietos yra. Turime veranda atskira, kurioje siemet glaudesi du pamestinukai, vasarai tinka, ziema suniukams per salta butu.
Mano kates:
turiu 3 persu kates (2kates, 1 katinas, nesterilizuoti). Jie pastoviai gyvena namie. Vyriausia kate yra siek tiek agresyvi kitoms katems.
Situacija tokia:
Galiu kazkiek padeti, priimti namo laikinai globai:
Jaunus kaciukus (amzius nuo 1men iki manau 4men, nezinau kaip kate sureaguos (1-2men kaciukus priima))
Sunis: pageidautina didesnius, olgesnio kailio(gyventi lauke) ir kazkiek draugiskus mano kurtei. Vasara galeciau paimt ir maziuku suneliu i veranda (ziema susaltu).
Didziausia beda ta, kad atliekamu pinigu globotiniu islaikymui neturiu, bet galiu suteikti stoga virs galvos ir jais pasirupinti. Taip pat moku leisti vaistus ir statyti laselines (studijavau veterinarija). Labai noreciau padeti, jei reiks pagalbos-praneskite.

Pagarbiai,
Honorata,
860136904

Sveiki,
Labai noriu, kiek galiu, prisidėti, gelbstint benamius gyvūnėlius. Deja, auginti pas save neturiu galimybės, nes turiu jau vieną namų šeimininką :) tačiau galiu padėti tvarkytis prieglaudoje, pabūti su jos gyventojais ir pan. Ar būtų tokia galimybė?

Sveiki,

Ačiū Honoratai ir Norai už pasiryžimą pagelbėti. Honorata jau šįvakar į savo globą priims tris bėdžius miauklius iš Ukmergės sodų.
O jūs, Nora, parašykite laišką man į info@sos-gyvunai.lt, susitarsime dėl pagalbos.

Taip pat noriu priminti visiems, norintiems savanoriauti, kad išsamią informaciją galite rasti kairėje viršuje esančioje rubrikoje NORINTIEMS SAVANORIAUTI.

Labadiena,
Norėčiau tapti savanore. Man 14 metų. Kada reikėtų Jums padėti ir ką tiksliai reikėtų daryti? :) Beje, ar galima į Jūsų prieglauda atnešti gyvūnėliams maistelio ir kam labiau reikėtų- šuniukams ar katytėms? :)

Sveiki ar galeciau savanoriauti pas JUs ? Ir kur galima butu Jus rasti? :)
Jei atnessciau tevu leidima iskarto leistumete jau savanoriauti? :)

Laba diena,

Labai džiugu, kad susidomėjote savanoriška veikla mūsų prieglaudoje, tačiau pas mus savanoriai priimami tik nuo 18 m. Kartais bendravimas su beglobiais gyvūnais gali būti pavojingas, todėl savanoris turi būti jau pats atsakingas už save.

Norimą šuneliams ar kačiukams paaukoti maistelį galite atnešti į mūsų prieglaudą (Minsko pl. 33A, Vilnius, bet prieš tai būtina pasiskambinti tel. nr. 868339826) arba jį galite palikti PC "Akropolyje" esančiame "SOS gyvūnai" specialiai įrengtame stende.

Sveiki,
Labai norėčiau prisijungti prie jūsų , tačiau turiu tokį klausimėlį. Ar jūsų savanoriams galima į prieglaudėle atsivesti savo augintinius? Aš auginu suuuuper aktyvią kalytę, kuriai reikia daug dėmesio ir laiko. Galbūt jinai galėtų sau smagiai žaisti su globotiniais prieglaudėlėje, kai  tuo tarpu aš galėčiau pagelbėti su reikalingiausiais darbais?  

Sveiki,

Sunku is anksto ispeti kaip musu suneliai priims suniuka, ju labai daug ir yra rizikinga. Jie juk cia savo namuciuose ir saugo ribas:)

Sveiki,

Mano vardas Aismantas ir norėčiau savanoriauti. Man 17 metų ir turiu šiek tiek patirties su gyvūnais. Namuose auginu katę (9 metų) ir 2 šunis (vienam 3metukai, kitam 16), taigi manau susitvarkyčiau. Su agresyviais šunimis patirties turėjau, buvau užpultas ne kartą. Bet nieko tokio, myliu gyvūnus! Savaitgaliais galėčiau atvažiuoti padėti betkada, o darbo dienomis tik apie 18 valandą.
Numeris: 867094336

Aismantai, pabandom. Siuo metu musu komanda pasipylde puikiais jaunais zmonemis ir dziugu:)

Sveiki. Norėčiau pasiteirauti, ar būtų galima atvykti su klase ir mokytoja vienai dienai pas jus į prieglaudą padėti? :)

Sveiki,norejau suzinoti ar yra galimybe jusu globotini(suni) paimti globai laikinai 6men..Gyvuno gerove ir sveikata pasirupintume patys ,jei reikia pas veterinara ,nuveztume ir viska patys apmoketume ir t.t Butume dekingi.

Sveiki, be abejo, manau, kad parinksim suniuka, kuriam visai smagu butu ir namai:)

Sveiki, aš neturiu daug laiko savanoriavimui, bet nuo pat mažens svajojau padėti gyvūnų prieglaudose, todėl turiu klausimą ar galėčiau keletą kartų ateiti, tiesiog padėti pavalyti šuniukų ar kačiukų narvus ar juos pavedžioti, ar kaip nors kitaip padėti (mačiau reikia prausti šuniukus, galėčiau su tuo padėti ;) ) ir nuspręsti, kiek aš laiko galiu skirti, kiek laiko man tai užims, ir kokius konkrečiai darbelius galiu padėti daryti (nes kas dieną vedžioti šuniukų man tikrai neišeis, garbės žodis). Ačiū už atsakymą :)

p.s. Pati auginu šuniuką ir kačiuką, o prieš tai turėjau senbernarą, kakučiais manęs neišgąsdinsit ;)
Puslapiai: Atgal 1 ... 17 18 19 20 21 22 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS