lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 172644
Šiandien: + 9159
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas VILNIUJE

Puslapiai: Atgal 1 ... 16 17 18 19 20 ... 22 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus

keista, nes neseniai dar veike. va kitas Nadios tel. +370 683 39826, o jei ka, pravers ir musu vades Ilonos nr 860039525. sekmes [.|.|.|.]

Sveiki,

Savaitgalį dalyvausime šunų parodoje Litexpo (kovo 19-20 d.) - bus skirtas stendas beglobių gyvūnų organizacijoms. Reiktų dviejų savanorių padalinti paruoštą "SOS gyvūnų" medžiagą. Pabūti reiktų šeštadienį, sekmadienį nuo 12:00 iki 16:00 val. arba ilgiau, jei yra galimybė.

Galintys skirti savo laiką, rašykite rsv@sos-gyvunai.lt
Redaguota: Viktorija M - 2011 03 15 17:19:26

Priminimas: vis dar ieškome savanoriu dalyvauti Litexpo šunų parodoje kovo 19-20 d. Kol kas kreipėsi tik Eglė, bet reikia bent 2 žmonių.

Norintys nors trumpam sudalyvauti, rašykite rsv@sos-gyvunai.lt.

Ačiū, Viktorija

Laba diena,

aš galiu atstovauti "SOS-gyvūnus" šioje parodoje.

Tuoj brūkštelsiu Jums, Viktorija, e-mail'ą dėl išsamesnės informacijos gavimo.

Sveiki,

Išsiunčiau savanorio anketą, kad vakarais po darbo ir savaitgaliais galėčiau skirti laiko Ozo "GYVŪNŲ PIEVELĖJE" , ar man atvykti pas jus į gyvūniukų prieglaudą ir tiesiog su kažkuo susisiekti būtų galima ir pasitarti kas ir kaip ?
Labai lauksiu atsakymo.

Marta

atsakymai Tavo paste:)

Ačiū :)

Sveiki, net nežinau, ar kreipiuosi ten kur reikia, bet man jau seniai guli ant širdies akmuo ir noriu pasidalinti savo patirtimi apie savanorius.
Buvo tokia istorija, kad išgelbėjau mažą katytę iš po laiptų vienoje sodyboje. Ji buvo sužeista, aš ją gydžiau porą mėnesių, bet pati sau palikti negalėjau, nes dažnai išvažiuoju į užsienį, o čia neturiu, kam palikti, todėl reikėjo padovanoti.

Iš pradžių dėjau skelbimus, bet niekas neatsiliepė. Bendradarbė man papasakojo apie kačių pievelę “Ozo” prekybos centre, kur gyvena beglobės katės. Pamaniau, kad ten savanoriaujantys žmonės turėdami patirtį bent galės man duoti naudingų patarimų ką turėčiau daryti, o gal netgi padės padovanoti mano išgelbėtąją.

Kai nuėjau, ten dirbusi savanorė net neišklausė mano istorijos, o iš karto atšovė, kad nėra vietų. Ir taip labai jaudinausi ten eidama, kol susikaupiau kaip čia viską papasakoti, o čia toks abejingumas... Tikrai nesu įkyrus žmogus, tenorėjau patarimo, o aš spėjau ištarti, kad prieš porą mėnesių išgelbėjau vieną katytę, kad ji buvo sužeista, bet net kol tai sakiau, savanorė maigė telefoną ir vartė akis. Neužbaigus man sakinio išrėžė, kad vietų nėra. Pasimetus, paklausiau, kur dar galėčiau kreiptis, o ji šaltu tonu pasakė, kad į kitas organizacijas arba į grindą, atsistojo ir paėjo toliau nuo manęs. Vėliau sužinojau, kad ta mergina vardu Monika. Bet, brangieji, pasakykit jūs man, kaip gali organizacija, kuri gelbėja gyvūnus iš grindos siųsti mane ten? To niekada nesuprasiu...
Vėliau ta pati pažįstama, kuri man pasakojo apie šią vietą, net nenustebo, o pasakė, kad turbūt “ne ant tos savanorės” užtaikiau, kad man reikia ieškot kitų dviejų mergaičių iš to kolektyvo, vienos iš jų telefoną (Orintos), ji man davė. Iki šiolei esu dėkinga Orintai, nes tik jos dėka, padovanojau Margutę, ji man viską paeiliui susakė ką daryti, kur dėti skelbimus, dar viena mergaitė padėjo padaryti gražias nuotraukas ir netrukus suradom jai namus.
Tai ne skundas, o nusivylimas ir žinutė kitiems žmonėms, kad vienoje organizacijoje gali dirbti labai skirtingi žmonės: kuriems rūpi ir kuriems nerūpi, tik nesuprantu, ką tada pastarieji čia veikia, juk jiems niekas nemoka pinigėlių, kad per prievartą sėdėtų ten. Galbūt žmonės nori padėti, bet nėra šiam darbui tinkami, ypač tokioje srityje kai reikia bendrauti su žmonėmis... Šioje istorijoje aš tik džiaugiuosi, kad nenuleidau rankų ir nepasinaudojau savanorės patarimu nešti į grindą. Sos gyvūnai puiki komanda, tačiau turėtų dirbti kažkaip vieningiau, arba turėti žmogų, atsakingą už savanorių priėmimą ir apmokyti juos elementarių dalykų.

PC "Ozo" pievelėje savanoriauja kelios Monikos ir abi yra nuosirdzios ir labai gyvunus mylincios merginos.
Tai žmones kurie ne viena karta pasiaukojo gyvūnams.
Žodis "Grinda" nėra naudojamas "SOS gyvunuose" ir ten is mūsų kiemo bei pieveles žmones nesiunciami.
Ir yra labai skaudu tai skaityti.
Per Joninių šventes kai dauguma žmonių svente ir atsipalaidave ilsėjosi "SOS Gyvunu" savanoriai dirbo ir kai prie mūsų vartų atsidūrė dar vienas Sunelis, o jo kelias driekėsi link "Grindos", teko ji apgyvendinti mašinoje. Tai jau nebuvo juokinga ir net nemoku nusakyti savo dvasinį stovi ir bemieges naktis. Tai ką isgyvenau ir ką jaučiau mane išmokė dar daugiau užsidaryti nuo žmonių.
Visi bijom "Grindos", bet kai reikia pagalbos kai gyvūnas dar ne "Grindoj" labai sunkiai jos sulaukiam.
Aurelija, čia nerasau piktai, tiesiog susimastykite ką patiria merginos kurios jau ne pirmus metus susiduria su tuo, kad žmones jas ir pagiria, bet labai dažnai ir iskolioja ir neteisingai apkaltina arba girdi tai ką nori girdeti.

Sveiki, Aurelija, viena iš Monikų esu aš, gal pamenat, kurią dieną vyko toks pokalbis, įdomu ar čia apie mane:)
Redaguota: Monika Jankauskaitė - 2011 06 27 22:49:11

Sveiki, noreciau buti savanore, taciau per el pasta nieks neatraso. Galeciau kuria diena sia savaite atvaziuoti, susipazinti. Bandziau skambinti Ilonai bet telefonas isjungtas.. Su kuo galeciau susisiekti? Arba kada galeciau atvaziuoti? Aciu is anksto ;)) (labai myliu gyvunelius)

Citata
Kotrynabuzz parašė:
Sveiki, noreciau buti savanore, taciau per el pasta nieks neatraso. Galeciau kuria diena sia savaite atvaziuoti, susipazinti. Bandziau skambinti Ilonai bet telefonas isjungtas.. Su kuo galeciau susisiekti? Arba kada galeciau atvaziuoti? Aciu is anksto ;)) (labai myliu gyvunelius)
Kotryna, smagu, kad nori prisijungti prie mūsų komandos. Matyt, tavo laiškas pasimetė, kai mūsų svetainę buvo užgriuvę techniniai nesklandumai. Jei Ilonos telefonas išjungtas, pabandyk dar kartą, vėliau. Ilonai skambink, jei nori padėti su katinėliais. Jei labiau norėtum dirbti su šunimis, paskambink savanorei Nadiai (+370 683 39826), susitarsi, kada gali atvažiuoti į prieglaudėlę Minsko pl. 33 A.
Tikiuosi, žinai, kad priimame savanoriauti tik pilnamečius?
Iki pasimatymo prieglaudėlėje!

Sveiki,norejau pasiteirauti,koks tikslus jusu adresas? Siame puslapyje uzpildziau anketa del savanoriavimo,taip pat skaiciau,kad reikia susipazinti su tam tikrais dalykais pries savanoriaujant ir laikyti testa. Kaip man tai padaryti? Anketa uzpildziau net du kartus.

Sveiki, Winterrrrr, džiugu, kad norite prisidėti ir pagelbėti prižiūrint "SOS Gyvūnų" globotinius :) Prieglaudos adresas yra Minsko pl.33 A, Vilnius. Atvykite kurią dieną tarp 10-16 h apsižiūrėti, susipažinti, tada Ilona Jums viską ir paaiškins (tiek apie testą, tiek apie tvarką prieglaudoj ir pan). Tikiuosi, žinote, kad savanoriauti gali tik pilnamečiai asmenys. Sėkmės :)

labadiena norejau paklaust ar as galeciau ir buti savanore padeciau jums priziureciau viska dariciau plauciau,valiciau padeciau gyvunams. padeciau jei mama leis tai ta sutikima parasis man mama davines pinigu kanors suniukam,kaciukam nupirkciau ir seip dauk turiu zaisliuku suniukam atvesciau ir jei galite pasakyti adresa? :) :) :)

norejau ir paklaust o kada reiks atvaziuoti i prieglauda?

Prieglaudos adresas yra Minsko pl.33A, Vilnius. Kviečiame atvykti kartu su mama - susipažinsime, pabendrausime, pasitarsime ir priimsime sprendimą.

aciu labai kad pasakete o kam man butinai reike atvaziuoti su mama?

Nes, sprendžiant pagal savanorio anketą, kurią užpildėte, esate nepilnametė, o SOS Gyvūnuose savanoriauti gali tik pilnamečiai asmenys, kurie juridiškai jau gali patys prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir jų padarinius. Nebent aš sumaišiau Jus su kuria kita Greta ir Jūs esate pilnametė- tada labai atsiprašau ir, be abejo, Jūsų mamos sutikimo nereikia. Išimties tvarka SOS Gyvūnuose yra anksčiau savanoriavę keli nepilnamečiai asmenys, bet su raštišku tėvų sutikimu ir tik po to, kai įrodė, kad yra absoliučiai patikimi ir pajėgūs rūpintis gyvūnais bei užstikrinti savo ir jų saugumą.  

Laba diena aš norėčiau savanoriauti jūsų prieglaudoją.Bet deja esu ne pilnametė.Aš norėčiau padėti gyvunams jei jūs leistumet savanoriauti kartu su mano drauge Greta aš bučiau labai dekinga.
Puslapiai: Atgal 1 ... 16 17 18 19 20 ... 22 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (4 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS