lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 159729
Šiandien: + 16338
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Savanoriavimas VILNIUJE

Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 22 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Savanoriavimas VILNIUJE, Diskusijos "SOS gyvūnų" draugams iš Vilniaus

Taigi,mano teta padeda Pifui,rengia labdaras ir gauna bent kažkiek maistelio gyvūnėliams.Panaršiusi pifas.lt sužinojau,kad reikalingi savanoriai.Noriu paklausti,ar AŠ,trylikametė,su tėvu sutikimu (jeigu reik) , galėčiau savanoriauti? Ir ar nieko,jeigu aš būčiau tik per išeigines ar laisvesnes darbo dienas? (: Ačiū. :}
Redaguota: Andre M - 2009 06 17 12:43:04

sveika, Justina. visu pirma,labai aciu tetai uz pagalba:) antra, taip, savanoriu mums reikia, kuo ju daugiau, tuo efektyvesnis musu darbas, tuo daugiau nauju ideju, informacijos sklaidos... Gali buti musu savanore, tik tevu rastisko sutikimo butinai reikes. gali ateiti , kada tau tinka, pas mus laisvas grafikas, nera nieko privalomo. lauksime:)

Buvau šian užvažiavus ir pamačiau kaip rūpinatės našlaičias :) iki šiol visi jų snukučiai an prieš akis. Šuniukų draugiškas pasitikimas-nors šunų bijau :D katukų murkimas..nesu tikra ar neturiu alergijos gyvūnų plaukui, todėl kol kas nesiryžtų priimti gyvūno į namus,o ir vyras sako,kad retai būnam namie ir gyvūnas ankintųsi vienas ( imti du sunkiai įkalbėčiau :)))) )

todėl noriu bent kažkuom prisidėti - kaip minėjau- turiu automobil ir galiu bent jau transportu būti naudinga :)

o dėl kitko- rašykite :)

šian užvežiau kraiko. o maistuku kaip mačiau apsirūpinot :)

Ačiū kad aplankėte, taip pat ačiū už kraiką. :>
Automobilis didelis privalumas, kai skubiai reikia vežti gyvūnėlius į gydyklą. Mes ne visada turime tokias galimybes, dėl to kartais kyla problemų su gyvūnų nuvežimu ir parvežimu iš gydyklos. Todėl tikrai būtume dėkingi jei padėtumėte "transportuoti" mūsų globotinius :)

o juolab darbe ne visad esu labai pririšta-tai ir galiu laisvensiu grafiku nuvežt ;) tikrai drąsiai skambinkite bet kada :)
o naujos gyventojos Čianos nuotraukėlė jau puikuojasi ant kompiuterio desktopo :) bandau vyrą įkalbėt..ale jis kol kas neperalbamas, nors tikiu, kad ši gražuolė rass namučius :)

Sveiki,
O man beveik 11 metų bet labai noriu nors padėti lankstinukus dalinti.
Arba daugiau.
Galėčiau būti nevisada esu
užsiėmusi.
Bet tikrai jeigu tėvai leistų padėčiau.
Ačiū. :D

Kodėl jūs neatrašote į el.paštą?
Gal aš kažką ne taip išsiunčiau/
:(

Sveiki,

Bandžiau ieškoti Jūsų laiško, bet neradau, gal todėl ir nėra atsakymo.
Pabandykite dar kartelį. Arba, tiesiog parašykit į forumą, arba atvažiuokite pas mus į svečius :)

Na jeigu tėvai leis.
O kuo galėčiau padėti?
Kur jūsų prieglaudėlė?
:D

Sveika, miela Andrija:) Lankstinukų mes neturime, nes, deja, šiuo metu net būtiniausiems dalykams trūksta pinigėlių, tai apie lankstinukus tik pasvajot.. :(
Galėtum tiesiog padėti tvarkytis prieglaudėlėje, atlikti švarinimosi darbus,o ten kasdien daug plovimo šveitimo ir kvapų puokštė-pagalvok ar to tikrai nori, nes iš tiesų kasdienybė Pife.lt nėra tokia romantiška kaip gali pasirodyti. Galėtum vedžioti šunis, fotografuoti gyvūnus, kad vėliau galėtume nuotraukas dėti į puslapy.Daug tų darbelių, tikrai ne vien gyvūnėlių glostymas:)

Galėčiau juos fotografuoti,pavedžioti.
Žinoma jei išlaikyčiau didelius šunis,..
O smarvės bijau.

:(

Tai kur gi jūsų prieglaudėlė?

As irgi noreciau suzinoti, koks Jus adresas  :D

Sveiki, norėčiau tapti savanore, tarkim atvažiuočiau pirmadienį pas jus į "Pifą" ar ten būtų man jau darbo ar jūs tiesiog pranešate kada reikalinga pagalba?

Jusu adresas Ūmėdžių g. 98-2   :D

Toks imones registracijos adresas, bet musu prieglaudele yra Zalgirio 60. Darbo yra visada. Gyvunai tai isalksta, tai nori i lauka, be to visada viska reikia tvarkyti, plauti, sveisti. gali atvaziuot bet kada, tik parasyk Ilonai ar ji yra ar kas nors kitas prieglaudeleje, kad nerastum uzrakintu duru:)

Bet nereikia norint padėti
atnešti asmens dokumentų?
Ar panašiai?
Kas turėtu būti parašyta tėvų sutikime?

Tėveliai turi parašyti savo sutikimą, kad jie sutinka, kad jų dukra dalyvaus Pifas.lt veikloje, kad jie neprieštarauja ir laisva valia išleidžia savo vaiką padėti gyvūnėliams. tai nėra kažkas labai sunkaus, tai tiesiog leidimas. Būmna juk atvejų kai tėveliai nenori, kad jų vaikai bendrautu su gyvūnais, pergyvena dėl jų ir aplamai netoleruoja tokių dalykų.

Ar butina pifo savanoriui gyvuneli pasiimti namo ,kad ir trumpam?

Ačiū.
O ar būtina nors
trumpam pasiimti kokį
nors gyvūnėlį pas save namo?
Arba visada turėti galimybę jį pasiimti?
O aš gal atvyksiu per papildomas žiemos atostogos jos
bus nuo vasario 9 d.
:D
Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 22 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas