lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3668786
Šiandien: + 47818
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Jūsų pasiūlymai

Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Jūsų pasiūlymai, Kaip patobulinti "SOS gyvūnų" veiklą
 
siulyciau ivesti atsiskaitymo sistema paypal taip butu patogiau zmonems norintiems paremti is uzsienio
Redaguota: Andre M - 2009 06 17 12:40:53
 
Lesėje tokia jau įdiegta
 
noreciau paklausti ir jau klausiau, bet nieks nieko neatsake.
kodel nera rengiami "maisto bankai" gyvunams?
 
Neseniai teko buti Lenkijoj, ten kazka panasaus ir maciau. Tiesiog prekybos centre (ne saleje,o netoli iejimo)yra padetas toks lyg ir atviras konteineris, i kuri galima deti "labdara" keturkojams. Tiesa, visi uzrasai buvo lenkiski, tai nelabai ka ir supratom:-) Visokiu dalykiuku prideta: maisto, kraiko katems ir pan.
Bet zinant musu tautieciu mentaliteta, tai turbut viskas butu isvogta per 5 min. Pikta

Gal vertetu pabandyt tartis su prekybos centrais del tokio dalyko. Ziurint pragmatiskai - jiems ir patiems naudinga, nes juk viskas butu perkama ten pat...
 
Pastebėjau ir aš "Lesės" aukojimo sistemą. Labai puiki idėja. Gal kažką būtų įmanoma ir "Pifas.lt" įdiegti. Tikrai labai patogu
 
galima nedeti i dezes, kad pavogtu, o tiesiog pastoveti kelias dienas, rinkti maisteli, kraika ir t.t.
 
Pas mus iki buvo maisto bankas rinko maista bet zmonems.
tai as taipogi manau kad butu labai puiku , kad ir gyvuneliams butu leista toki padaryt
 
Ačių už gerus pasiūlymus. Kaip tik šiuo metu ruošiamės visą tai įgyvendinti.
 
Man dar toks klausimas kilo - ar maistas gyvunams yra siuo metu pats reikalingiausias dalykas? Galbut as klystu, bet lyg ir buvo kazkokia nemaza labdara "Pifui.lt" ir "Lesei" is bendroves "Mars Lietuva" skirta? (pataisykit, jeigu as klystu)Tai  gal reiketu labiau orientuotis ir galvot, kaip daugiau pinigeliu gyvuniuku gydymui, sterilizacijai ir kitiems panasiems dalykams galima surast?
 
Citata
Svečias wrote:
Man dar toks klausimas kilo - ar maistas gyvunams yra siuo metu pats reikalingiausias dalykas? Galbut as klystu, bet lyg ir buvo kazkokia nemaza labdara "Pifui.lt" ir "Lesei" is bendroves "Mars Lietuva" skirta? (pataisykit, jeigu as klystu)Tai  gal reiketu labiau orientuotis ir galvot, kaip daugiau pinigeliu gyvuniuku gydymui, sterilizacijai ir kitiems panasiems dalykams galima surast?

Jūs neklystate, ketvirtadienį gavom gan nemažą labdarą konservų katinukams, kaip tik ruošiam apie tai naujieną. Tiek, kad maistukas naudojamas kasdien ir visai mūsų "Šeimynai" jis sueis greitai, tuo lab, kad mes dar padedam su maistuku žmonėms kurie lauke maitina katinukus.
Gydymui, sterilizacijai, skiepam pinigėlių labai reikia.
Dar norėčiau šiek tiek skaičius paminėti. Kiekvienas iki galo sutvarkytas gyvūnas, tai yra tik sterelizuotas ir paskiepytas kainuoja mūsų organizacijai (katytė) apie 160 lt. katinas (120 lt.) (kalytė) nuo 200 lt. iki 300 lt.
Labai pasisekė, kai sulaukėm akcijos iš Jakovo klinikos dėl sterilizacijos. Šiuo metu beveik visi gyvūnai sterilizuoti išskyrus maitinančias ir besilaukiančias katytes.
 
jei reikes kokios pagalbos del akcijos, kreipkite i mus, mes padesime!
 
Tikrai beveik visi gyvūnai jau sterilizuoti? gal tada reiktų pakeisti aprašymus gyvūnų skelbimuose, kurių situacija pasikeitė nuo skelbimo įdėjimo?
 
Labai norėčiau įdėti čia tokį pastebėjimą ar prašymą. Ar negalima būtų kaip nors patvarkyti svetainę ir įvesti kategoriją "nusiųsti draugui". Ta prasme, kad perskaičiusi dienoraštį galėčiau automatiškai pasiųsti nuorodą apie tai savo pažįstamiems. Tai labai palengvintų reklamuojant Pifas lt. Pastebėjau, kad daug yra žmonių, kurie myli gyvūnus, mielai skaito straipsnius apie juos, domisi, bet iš nežinojimo arba laiko trūkumo svetainę retai panaršo. Jei galėčiau automatiškai pasiųsti nuorodas apie naujausias dienoraščio temas, pritraukčiau daugiau lankytojų. Ką manote? Ar labai sunku tai padaryti? O gal yra svarių priežasčių to nedaryti?
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
Nesterelizuotos liko tik katytė Raselė, nes vaikučius dar maitina, katytė Astutė ir katytės Malvina ir Trispalviukė nes laukiasi.
Ačiū už pastebėjimus, kaip tik mergaitės galės pataisys skelbimus.
 
aukojau bedu turgui jau kelis kartus9net pavardes suraso, nors to nereiketu). Darau tai spontaniskai ir iskart sistema nukreipia i mano internetini banka. greitai ir gerai. Nes pati i banka niekada specialiai neiciau. Priminkite per televizija BEGANCIA EILUTE APIE BEDAS IR KAIP PERVESTI PINIGUS. TIKIU, KAD BUS NEMAZAI AUKOTOJU.
 
Neabejoju, kad už tą bėgančią eilutę televizija neblogai nulupa. Juk tai reklama, tik kitokio pobūdžio.
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
O kur būtų galima rasti jūsų svetainės banerį , įvairių dydžių ?


Manau būtų galima įvairiose svetainėse patalpinti , kad daugiau žmonių sužinotų apie šią organizaciją.

O gal jie kažkur yra tik nemačiau ? :)
 
Flip, ačiū už pastebėjimą. Vieną iš banerių jau galima rasti čia: http://new.pifas.lt/adv/PifoBaneris.swf
Banerio išmatavimai 300x250 pikselių. Realiai įdėtas į puslapį ir bus būtent tokio dydžio.
 
Citata
Odeta Motiekaityte wrote:
Labai norėčiau įdėti čia tokį pastebėjimą ar prašymą. Ar negalima būtų kaip nors patvarkyti svetainę ir įvesti kategoriją "nusiųsti draugui".

Jau padarėm :) Ačiū
 
Daugumoje svetainių kur yra sms reklama pvz . tai dazniausiai ismatavimai buna :

88x31
468x60
120x60Manau kiti radę kokią svetainę su sms reklama  galėtų ten 1 ar 3lt nusiųsti ir taip įsidėtų reklama, bet dabartinis perdidelis.
Pvz aš taip pat gaunu telemaximos kvitukų už juos galėčiau porą reklamų pifo įdėti kituose portaluose. [:)
Taip prasiplėstų žmonių akiratis kuris žinotų apie pifas veiklą. Aš pati nesenai apie tai sužinojau , tačiau iš draugės  :]
Puslapiai: 1 2 3 4 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS