lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3669171
Šiandien: + 48203
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Žiniasklaida

Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 21 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Žiniasklaida, Informacijos sklaida apie "SOS gyvūnus" – pastebėjimai, pasiūlymai, Jūsų rašiniai
 
Gal kartais jūs parašėte straipsnį apie "SOS gyvūnus", o mes apie tai nežinome?  :-{
O gal norite parašyti atsiliepimą ar pažerti pastabų apie kokį nors su mumis susijusį straipsnį/laidą?
O gal dar tik renkate informaciją ir norite pasitikslinti dėl ko nors?
Turite pasiūlymų?

Rašykite ir diskutuokite šioje temoje.
Redaguota: Andre M - 2009 06 17 12:48:27
 
Sveiki, ką tik žiūrėjau "Animal Planet" kažkokią laidelę apie vieną iš JAV gyv.prieglaudą. Jie kartą per savaitę eina su vienu iš savo globotiniu į vietinę televiziją. Pariuošiamas keleto minučių reportažas apie šį konkretų gyvūnėlį ir taip ieškomas jam šeimininkas. Gal būtų įmanoma ir Jums kažką tokio suorganizavus, tarkim su LTV "Labas rytas" laida, ar "Gamtos patruliai"; jei neklystu ir BTV turi laidą apie gamtą.
Gal aš ne į tą skiltelę parašiau, tai atsiprašau iš anksto :)
 
Gera idėja ir mintis, tokiu būdu pavyktu daugiau gyvūnėlių įtaisyti į naujus namu. Žmonės vizualiai dažniau atsiliepia į bėdą.
Juk viskas kas vyksta vadan jų, o kodėl gi ne. Juk ne save per televiziją reklamuosime.
 
Labai džiaugiuosi, kad mano mintis Jums patiko. Deje, tik mintį ir tegaliu pasiūlyti, o kaip įgyvendinti tai ir nežinau. Kažkaip reikia sudominti tuo televizininkus. Gal net pavyktų žymius žmones pakviesti į studiją dalyvauti reportažėliuose ar pan.
 
fainiausiai, kai žiniasklaida pati nori tokių reportažų, jie tuomet gaunais natūralus ir nuoširdus.
 
Noreciau pasidalinti straipsniu, kuri radau apie Gyti Balciuna ir jo Liza: http://www.zmones24.lt/gytis-balciunas-is-globos-tarnybos-isgelbejo-padliza-4791.html
Redaguota: ievut - 2009 04 23 01:39:00
 
Mano manymu, bėda su tuo straipsniu, ten rašoma, jog pasiėmė iš GGT Pifas, o ne iš pifas.lt! Reiktų reikalauti žurnalui parašyti klaidų pataisymo pranešimą.
 
kai skaitai apie dalykus kuriuos zinai, supranti kaip veikia ziniasklaida-raso , nesvarbu zino nezino... kad ir cia tie netikslumai daugumai nereiksmingi, bet paciam Pifui.lt svarbus, nes visiskai atvirksciai pasakyta Gyvunu Globos Tarnyba Pifas yra visai kita organizacija ir veikia Kaune, o suo paimtas Vilniuje is Pifas.lt. Ir gyvunai nepardavinejami, o dovanojami.
liudna, kai supranti, kad labai daznai skaitai tik nuotrupas, nuogirdas, interpretacijas, kurios pateikiamos kaip tiesa.
 
Jo, tos opios klaidos negali nepastebeti, parasiau kompentara apacioj, bet vargiai zurnalistai skaitys... Ot turbut apsidziaugtu GGT Pifas pamate nepelnyta reklama tokia, su zymiu veidu :( gal visgi reketu paskambinti i redakcija, kad bent internete pataisytu, kiek zinau tie patys straipsniai ir zurnale iseina, taciau kazi gal bent internete galetu paredaguoti (manau, kad tai imanoma)... tikrai gaila kad taip gavosi :(
 
tikrai reikia paskambinti, jei ir nepatisys, ka siaip jau privaletu padaryt, tai bent tegu susiima, nes labai jau atsipalaidave matos. nezinojo kas tas pifas, internete paziurejo, o ar org ar lt tai dzin jiem.

nors...si situacija dar karta irodo mums, kad pifas.lt ir GGT pifas vardai klaidina zmones, kurie nesidomi siom organizacijom. vargu ar butu mus su lese supainioje...
 
Sveiki, geguzes 1 d. Viniuje vyks sunu myletoju svente )pridedu linka)
//www.vsmb.puslapiai.lt/?Klubo_naujienos
Gal butu verta pasiteiraut ar galima dar per ta neveisliniu sunu konkursa parodyt ir siniukus is prieglaudos?pries tai juos ismaudzius ir issukavus? manau butu gera reklama ir info apie Pifas.lt sklaida:)
 
pritariu:)
 
Deja negaliu pati paskambinti, neturiu galimybes :( gal galetu kazkas is mergaiciu? manau internete tikrai pakeistu, jei jau tokio skambucio susilauktu.. Aciu is anksto!
 
bandziau skambint, bet atsako tik faxas... gal jiems laiska parasyt? gal jie rimtai leistu mergaitem su musu suniukais rata prabegt ir pasakys, kad tai beglobiukai:)
Mes su Gerda irgi zadam dalyvaut, nes ji kelias dienas pas mane veses;)
 
Mačiau straipsnelį alfa.lt apie Lapėną. Pamaniau, gal rubriką "savaitės gyvūnas" (labai jau nuvalkiota...) galima būtų pakeisti į pvz. "Padėk surasti man namus"? Manau, daugiau žmonių susidomėtų.
 
labai gera ideja
 
Citata
Flamingas rašo:
Mačiau straipsnelį alfa.lt apie Lapėną. Pamaniau, gal rubriką "savaitės gyvūnas" (labai jau nuvalkiota...) galima būtų pakeisti į pvz. "Padėk surasti man namus"? Manau, daugiau žmonių susidomėtų.

Tai žurnalistų sugalvota rubrika. Straipsnis apie vieną gyvūną bus alfa.lt visą savaitę, po savaitės - kitas ir t.t.
 
Gal galite nuoroda i straipsni ideti? aciu.
 
http://www.alfa.lt/straipsnis/10274112/?Savaites.augintinis..suo.Lapenas=2009-05-22_15-07
 
Mielieji, nežinau ar į tinkamą vietą dedu šį skelbimuką, bet gal rasite jį visi.

   Noriu padėkoti visiems savanoriams už puikias nuotraukas, kurias, išknisus iš dienoraščių, panaudoju straipsniuose alfa.lt rubrikoje "Savaitės augintinis". Atleiskite, kad jūsų šedevrai nėra viešai įvardijami - kaip ir mano rašliava nėra įvardijama. Tokios jau taisyklės: alfa.lt reklamuoja musų prieglaudėlę - mes naujienų portalą. Patys mes savęs nereklamuojame :) Tikriausiai dėl to nesupyksite.
   Nors jūs viską darote gerai, bet, susidūrusi su žiniasklaida patyriau, kad kartais labai sunku surasti tinkamas nuotraukas straipsniams. Bėda ta, kad yra labai gražių snukučių nuotraukų, bet mažai - visu ugiu. O šis reikalavimas yra būtinas, kad žmonės galėtų patys pamatyti šuniuko stotą, ūgį ir t.t. Naujųjų augintinių nuotraukose yra tokių pozų daugiau, bet senbuvėlių, kuriuos ir stengiamės kuo greičiau padovanoti, - labai mažai. Tad stenkitės, mielosios mergaitės, nuotraukas daryti kaip įmanoma visokias, kad galima būtų pasirinkti tinkamas (alfa ir taip atsijoja). Kol kas labai problemų nebuvo, bet prašau ateičiai.

    Dar kartą dėkoju visiems  [}
Žmogus, priklausantis katei :-)
Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 21 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (2 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS