lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 159729
Šiandien: + 16338
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Parama

Puslapiai: Atgal 1 ... 3 4 5 6 7 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Parama, Klauskite, siūlykite paramą

Sveiki, gali būti, kad rytoj atvažiuosiu su mamyte į Jūsų prieglaudėlę su dovanėlėm.
P.S. Bone.lt tinklalapio žmonės rengia artykti 11d. o mes norėtumėme rytoj tai nežinau, galima?

Citata
Bernadeta Šukštaitė parašė:
Sveiki, gali būti, kad rytoj atvažiuosiu su mamyte į Jūsų prieglaudėlę su dovanėlėm.
P.S. Bone.lt tinklalapio žmonės rengia artykti 11d. o mes norėtumėme rytoj tai nežinau, galima?

Atvažiuokite ir pas mūsų kyciukus i Ozą, į "Gyvūnų pievelę". Lauksime  :$

Tėtis pervedė jums 2 proc. O klausimas ar Mandarno dar niekas nepaėmė?

Sveiki,

gal reiketu skelbimuku,kad "sos-gyvunai" dovanoja gyvunus? :$  [}

Galiu padet fiziskai,jei yra poreikis ir kokio 1-2000 lt.

Gerasdviratis,
skamba kaip rimtas pasiulymas. Parasykit man, prasau, savo kontaktus per AZ arba tiesiog i mano pasta: admin(eta)sos-gyvunai.lt, susitarsim - ka butu imanoma nuveikti bendrom jegom.

Citata
Andre parašė:
Gerasdviratis,  

skamba kaip rimtas pasiulymas. Parasykit man, prasau, savo kontaktus per    AZ    arba tiesiog i mano pasta:  admin(eta)sos-gyvunai.lt , susitarsim - ka butu imanoma nuveikti bendrom jegom.
admin@sos-gyvunai.lt
   SMTP error from remote mail server after RCPT TO:<admin@sos-gyvunai.lt>:
   host mx2.skynet.lt [212.122.94.176]: 550 Recipient not found

pasiunciau i privata

Aš galėčiau pasitarnauti tuo, kad mano tėtis daro plėvelę.. Tipo reklamoms.. Kaip ant vitrinų būna.. (x)

As dazniausiai SOS gyvunus paremiu per Paypal, bet galbut kas nors galetu parasyti kiek tiksliai euru reikia pervesti skiepui ir kiek tarkim kastracijai, sterilizacijai? As niekad nezinau koki valiutos kursa pritaiko ir kiek pinigeliu galiausia patenka i SOS saskaita. Gal Paypal kazkiek dar ir sau nuskaiciuoja uz pervedima?

Lina, tai ir uz lesu iskaityma bankas nuskaiciuoja sau, ir uz tarptautini pavedima nemazai dar sumokat. Gal pe Paypal ir pigiausiai iseina, net nezinau, tiesa sakant. O siaip skiepas kainuoja 40 Lt, sterilizacija vidutines kalytes 180 Lt

Aciu Aukse. Man tiesiog smalsu suzinot, kiek euru reikia pervesti katytes/sunelio skiepui (30/40 Lt atitinkamai). Noretusi zinot, kad pervesta suma 100% padengia islaidas ir nesirupint, kad pinigeliu dar truksta. Ar butu teisinga skaiciuoti, kad jei pervedi 10 euru, i saskaita patenka 10x3.44=34.4 Lt? (jei 1 euras = 3.44Lt). Taip skaiciuojant katytes skiepui uztektu 10 euru, o suneliui reiktu 12-13 euru. Ar yra dar kazkokiu papildomu mokesciu apie kuriuos as nezinau?

Lina, per paypal nėra, nes aš irgi naudojuosi, į užsienį pervedu, ir pan, niekad nieko slapto, ko nematytumėt nėra

Citata
Asta wrote:
Lina, per paypal nėra, nes aš irgi naudojuosi, į užsienį pervedu, ir pan, niekad nieko slapto, ko nematytumėt nėra

Aha, jei jau iškilo toks klausimas, tai man irgi įdomu, kaip veikia ta PayPal sistema. Žadu išvažiuoti, tad lėšas kačiukų, namų  išlaikymui reiks kažkaip siųsti. Turiu vilities, kad ir prieglaudėlei galėsiu skirti. Aš esu prisiregistravusi PayPal, bet esu tik pirkusi kai ką iš ebay, tai man, kaip pirkėjai, nenuskaičiuodavo nieko - tik konvertuoja valiutą ir tiek. Klausimas: ar per PayPal galima pervesti pinigus visiems, užsiregistravusiems sistemoje? Ir kiek mokesčių nuskaito?
Žmogus, priklausantis katei :-)

Kadangi mano PayPal saskaita susieta su kreditine kortele, todel man tenka bankui somoketi uz kreditines korteles naudojima, taciau tai nera labai daug. Jeigu as daryciau paprasta pavedima is saskaitos i saskaita, tai tektu sumoketi zymiai daugiau. Daugiau jokiu mokesciu man netenka moketi.
Man tik idomu, ar pervedant pinigus per PayPal "SOS Gyvunai" dar yra papildomai apmokestinami, pav. uz lesu iskaityma? Jei taip, tai koki procenta nuskaiciuoja?

Sveiki, Lina

Siek tiek aiskumo temoje: moketojas tikrai neturi kam nors papildomai mokei. Pagal isistovejusi praktika tai yra pinigu gavejo nasta (tipo, jis siuo atveju lieka turtingesnis). Taigi galiu tiesiog ivardinti - kiek is Jusu pavedimu nuskaiciavo tu procentu:
2010.09.07 - €0.80
2010.09.21 - €1.60
2010.10.05 - €1.60
2010.10.07 - €1.90
2010.10.25 - €1.50

Aciu uz musu veiklos palaikyma  (s)

Aciu Andre, dabar viskas kaip ir aisku. Gaila, kad ir ne pelno organizacijas apmokestina, geriau jau siuntejui tektu padengti ta mokesti.

Kadangi aš pati naudojuosi šia sistema, galiu pateikti savo praktines žinias. PayPal sistema ne tik nuskaičiuoja procentą nuo pervedamų arba gaunamų (priklausomai nuo situacijos) pinigėlių, bet jie dar uždirba nemažus pinigus iš valiutos konvertavimo. Tarkime, norėdami parsisiųsti į LT banką 500 eurų sumą (mano bazinė sąskaitos valiuta), jie konvertuoja eurus į litus. Eurais parsisiųsti negali. Jų valiutos konvertavimo tarifas yra gerokai mažesnis už Lietuvos (maždaug 30-40 ct.) Todėl prieglaudėlė mokės ne tik už gaunamus pinigus, bet ir už valiutos konvertaciją, nes pinigus reikia konvertuoti. Grubiai kalbant, prieglauda praranda nuo 15 iki 30  procentų pajamų. Kartais aš pagalvoju, kad jei yra paprasta sąskaita, geriau naudotis ja, nes... tai gerokai pigiau (net ir iš užsienio)

Citata
Lina Klimaite wrote:
As dazniausiai SOS gyvunus paremiu per Paypal, bet galbut kas nors galetu parasyti kiek tiksliai euru reikia pervesti skiepui ir kiek tarkim kastracijai, sterilizacijai? As niekad nezinau koki valiutos kursa pritaiko ir kiek pinigeliu galiausia patenka i SOS saskaita. Gal Paypal kazkiek dar ir sau nuskaiciuoja uz pervedima?

Sveiki, norejau suzinoti, ar prieglaudelei reikalinga leidziamoji askorbo rugstis ir vandenilio peroksidas 3%? Ir jeigu taip, kada butu galima atvezti?

Aciu

Savanoriai turbūt nepastebėjo Pepitos pasiūlymo  :-(

Pepita, ačiū Jums:) Tokie dalykai mūsų globotiniams visuomet labai reikalingi:) Būsime labai dėkingi už pristatymą. Į PC "Ozas" galite užsukti nuo 10 iki 22 val., o jei patogiau į Žalgirio 60 , tada prieš tai reiktų pasiskambinti, susitarti dėl laiko su Ilona 860039525 arba Nadia 868339826.

Ačiū visų mūsų globotinių vardu:)
Puslapiai: Atgal 1 ... 3 4 5 6 7 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS