lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 1599996
Šiandien: + 7914
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Parama

Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 ... 7 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Parama, Klauskite, siūlykite paramą
 
Sveiki, galėčiau sos gyvunų tinklapiui parūpint reklamą tinklapyje failai.lt vienai savaitei  :) Reikėtų?  :]
 
Citata
Mindaugas parašė:
Sveiki, galėčiau sos gyvunų tinklapiui parūpint reklamą tinklapyje failai.lt vienai savaitei  :) Reikėtų?  

Zinoma reiketu  [:)
 
Citata
Andre parašė:Sveiki.

Deja, siuntinuko kol kas negavome, tad jei jau praejo kiek laiko - galima is tikruju pradeti aiskintis su pastininkais. Praneskit mums, prasau, paieskos rezultatus.
Siuntinukas, dėja, grįžo. Parašyta, kad niekas neatsiėmė.  :-(
Na antrą kartą sisuti bijau, gal kas gyvena, dažnai važinėja Savanorių pr. su mielu noru atiduočiau.
Pati automobilio neturiu ir į tą pusę visiškai neužsuku.
 
Citata
Oksana parašė:

Siuntinukas, dėja, grįžo. Parašyta, kad niekas neatsiėmė.    

Na antrą kartą sisuti bijau, gal kas gyvena, dažnai važinėja Savanorių pr. su mielu noru atiduočiau.

Pati automobilio neturiu ir į tą pusę visiškai neužsuku.

Tai Jus gal siuntete i Zalgirio g.? Cia tik musu prieglaudele, bet pasto korespondencijos negauname :-( Pasto laiskams ir siuntiniams skirtas musu istaigos registracijos adresas: Umedziu 98-2, Vilnius. Tai yra visai salia Savanoriu pr. Galime uzsukti pasiimti patys, sudetinga nebus, tik parasykite prasau savo tel.numeri i mezencev(eta)gmail.com, tada susisieksime su Jumis ir susitarsime.
 
Citata
Andre parašė:
SOS gyvūnai Ūmėdžių g. 98-2 Vilnius 02303
Siunčiau šiuo adresu.
Žiūrėjau per maps.lt, man taip toli pasirodė.  :-{
 
Taip pat gera "maisto banko" ideja... pasidomesiu ko ten reik kad legalu butu :]
 
Atleiskite, jei rašau ne toje skiltyje, bet noriu paklausti? Jei atvežčiau daiktų, ar maisto gyvūnams, koks jis turėtų būti? Ar tinka tas reklamuojamas?
 
Gal galima butu iskelti i matoma vieta reikalingu daiktu sarasa, nes tiems, kas retokai cia lankosi, tikrai nera lengva ji greitai surasti:

http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/Milli/671.php
 
Kristina g, tinka bet koks maistas sunims ir katems. Aisku norisi sunelius serti kuo geresniu maistu, bet kai nera nieko, tai 'sueina' bet koks. labai praverstu konservai suniuku maistui pagardinti - tada geriau eda. Nes pigaus ir nelabai skanaus maisto, suneliai nelabai valgo.
 
Kas norite paaukoti "Sos gyvūnams" ir naudojates "Swedbank". Radau informacinį banko pranešimą: "Kiekvieną Jūsų paaukotą litą, pervestą naudojantis „Swedbank“ interneto banku, bankas padvigubins!"
 
Atsiprašau, pamiršau prisistatyti. Ankstesnė žinutė mano.
 
Citata
Svečias parašė:
Kiekvieną Jūsų paaukotą litą, pervestą naudojantis „Swedbank“ interneto banku, bankas padvigubins!

Ilona, labai aciu uz informacija. Paieskojau daugiau informacijos ir noriu patikslinti, kad kalba eina apie Aukok.lt portala. Jame per Swedbanka atliekant pavedimus projektu paramai iki sausio 6 d., bankas tikrai juos padvigubins!

Daugiau rasite cia: http://www.swedbank.lt/lt/articles/view/1116
 
turiu žuvies galvų (nedaug, bet porai kačių užtektų) ar duodat tokius dalykus?
 
Citata
MeiLLi parašė:
turiu žuvies galvų (nedaug, bet porai kačių užtektų) ar duodat tokius dalykus?

Zuvies galvas galima isvirti ir bus skani zuviene katytems ar suniukams :)
 
taip gaila Suniuku  :-(
 
Noriu padovanoti dirzeliu ir pavadeliu : kas galite parasyti kiek vnt. reikia ir svarbiausia ilgius. Pirksiu is http://www.tuktuk.lt/index.php?fuseaction=item.info&id=371143 , ju noreciau skirti ir Lesei. Taip pat noriu nupirkti http://www.vaistas.lt/flypage/persalimas/engystol-tabletes-n.50-2.html.Vaistus skirsiu ir Lesei. Noreciau, kad susisiektumete. Asta N.
Redaguota: Asta N. - 2010 01 04 22:23:28
 
Citata
Asta N. parašė:
Noriu padovanoti dirzeliu ir pavadeliu : kas galite parasyti kiek vnt. reikia ir svarbiausia ilgius. Pirksiu is http://www.tuktuk.lt/index.php?fuseac...&id=371143 , ju noreciau skirti ir Lesei. Taip pat noriu nupirkti http://www.vaistas.lt/flypage/persali...ml.Vaistus skirsiu ir Lesei. Noreciau, kad susisiektumete. Asta N.

Antkakliukai geriausia odiniai. Pavadeliai geriau apie 1,5-2 metru ilgio ar ilgesni. Petnešėlių gal ir nelabai reikia. Apie vaistukus nelabai ismanau. Del ju gal pasukite Ilonai 860039525, ji zinos ko reikia.
Redaguota: Auksė - 2010 01 06 15:38:22
 
p.Asta N, bukite gera, paaukokite katinukams Stronhold, tai preparatas nuo ausu erkuciu, jis labai brangus, o ir labai labai mums jo truksta. Ausu erkutes turi daugelis musu katinuku, jos gali sukelti ausyciu uzdegima, pazeisti gyvuneliu judejimo centra, jau nekalbant apie sukeliama ausies niezejima ir kita diskomforta [}
 
Citata
Irena Pifo parašė:
p.Asta N, bukite gera, paaukokite katinukams Stronhold, tai preparatas nuo ausu erkuciu, jis labai brangus, o ir labai labai mums jo truksta. Ausu erkutes turi daugelis musu katinuku, jos gali sukelti ausyciu uzdegima, pazeisti gyvuneliu judejimo centra, jau nekalbant apie sukeliama ausies niezejima ir kita diskomforta  


Jau siuntinukas paruoštas: Imaverol – grybeliui gydyti ,Surolan – ausų gydymui ,Flubenol pasta – nuo kirminų mažiems kačiukams ,švirkštai 1 ml (insulininiai), adatytės , tvarsčiai su kartumynais, Opticlox- akytėm, Canikur ir Prokolin pasta pasieks penktadienį. Siuntinį atveš į LESĘ Filaretų 16. Šiandien skambinau Rūtelei, ją informavau, kad vaistukus skiriu abiem prieglaudom  LESEI ir SOS. Gaila visų nuskriaustųjų ir sergančių, bet ypač "grindinukų" ir katinėlio Slibinėlio, ir Marijampolės badu marinto šunyčio. Žodžiu, Jūs tikrai žinote, kam ko reikia labiau, kiek galiu šiam sykiui stengiausi padėti nors tiek. Rytoj dar paskambinsiu Ilonai, šiandien jau vėlu, nepatogu trukdyti. Tuo pačiu pakalbėsiu dėl Stronhold.
 
Sveiki. Norėčiau padovanot jūsų prieglaudai nemaža narvą ir atvežti maisto bei vaistukų gyvūnėliams. Kuriuo adresu ir kada galiu atvykt?  :$ taip pat norėčiau laisvalaikiu jums padėti prižiūrėti gyvūnus, tvarkyti narvelius ir t.t. ;}}
Puslapiai: Atgal 1 2 3 4 5 ... 7 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (2 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS