lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3531765
Šiandien: + 39036
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Parama

Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 7 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Parama, Klauskite, siūlykite paramą
 
Informacija apie tai, kaip galima paremti "SOS gyvūnus", pateikta mūsų svetainės skyreliuose (žr. meniu), bet jeigu turite klausimų arba jums kas nors neaišku, štai čia ir rašykite, o mes jums atsakysime.
 
Nesu užtikrinta, kad tinkamoj vietoj dedu skelbimą: Žmogiukai, gal turite idėjų, kaip galima būtų išvežti šiukšles iš Pifo kiemelio? Per firmas labai labai brangu.
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
Kokios toks siuksles? Koks mazdaug kiekis? Neimanoma kasdien po maisa i masina paimt ir kur pakeliui i konteineri ismest?
 
Saule,

ta darome nuolat, kiekviena miela diena, bet talkos metu (valant teritoriją) atsiras visai kitokių šiukšlių, ir išsivežimui tikrai prireiks sunkvežimio arba (blogiausiu atveju) - dideles priekabos. Be to į konteinerį paskui išmesti negalėsim - netgi netilptų.
 
o jei kiekvienas paimtu siukliu i bagazine?
kur jas reiketu vezt ismest?
 
ten ne tik kad siuksles, jei rimtai tvarkysim aplinka tai bus daug visokiu lengaliu, nuolauzu, nuodeguliu, nes aplink mus visokiu griuvenu benamiu kadaise pastatyta, po to sudege..
 
Ilona sakė, kad reiktų gal net dviejų 10 m3 konteinerių. Firmos ima už tokį konteinerį (atveža, pastato - po poros dienų išveža) 500 lt, už mažesnį (7,5 m3) - 350 lt. Kainos stabilios - visi kaip susitarę jas laiko. Bėda, kad bet kas tokio kiekio šiukšlių į sąvartyną nenuveš - reikia leidimo ir, be abejo, apmokėti. Na, net nežinau ką daryti. O maišeliais niekaip neišnešiosim - yra ir stambiagabaričio šlamšto.
   Gal kas ką nors girdėję iš pažįstamų, kaip išspręsti šią problemą? Ilona sakė, kad savivaldybėje (ar kur ten?) iš pradžių sutiko, o paskui apšaukė, kad jei šiukšlės nedings, tai Pifą lt dar ir apmokestins - skirs baudą dėl šiukšlių :/
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
O gal galima butu bandyti kreiptis i kokias TV laidas, kad reikia tokios pagalbos su siuksliu isvezimu? jei sutiktu, tai ir padetu, ir reportazas butu...
 
O gal galima butu siuksles sudeginti niekur nevezant, nedidelemis porcijomis, kad kaimynai triuksmo nekeltu? Lentgaliai,nuolauzos, nuodeguliai juk dega. Cia juk ne dazai ar chemines medziagos. Butu pigiausias ir paprasciausias variantas.
 
Deginti tikrai negalima, tada bus nemalonumu, cia jau istatimu pazeidimas. Reika bandyti siukslies kaip tik imanoma rusiuoti atskirai plastika ir stikla. Tada galetumem sukisti i tos konteinerius , rinktines gatveje ju yra nemazai. jeigu vyras mano bus name atvaziuosime su savo universalu.
 
Tik informacija:

Apie atliekų tvarkymą galima teirautis Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Energetikos ir ūkio departamento Miesto ūkio skyriaus Aplinkos poskyryje telefonais: (8-5) 211 2167, 211 2821, 211 2168.

UAB „Ecoservice“. Didžiųjų (stambiagabaričių) atliekų surinkimas ir išvežimas.
Bendrovė „Ecoservice“ savo klientams teikia didžiųjų (stambiagabaričių) atliekų išvežimo paslaugą. Šioms atliekoms priskiriami įvairūs baldai, seni langai, durys, lentos ir kiti didelių matmenų išmetami daiktai.
Nuo 2009 m. vasario mėnesio UAB "Ecoservice" priima didžiąsias atliekas iš Vilniaus miesto gyventojų nemokamai.
Stambiagabaričių atliekų priėmimo aikštelės darbo laikas: I, III, V nuo 6 iki 18 val.; II - IV nuo 8 iki 20 val.; VI - VII nuo 9 iki 15 val.
Adresas: Gariūnų g. 71, LT-02242 Vilnius. Tel.: (8-5) 264 9251. Kokybės tel.: 8 687 44444.
Pasiteirauti galima:
Remigijus Judickas, el. paštas: remigijus.judickas@ecoservice.lt , Mob. 8 615 35491, Tel.: (8-5) 264 9253.
 
Ecoservisui jau seniai paskambinta, kaip ir dar keliems servisams (tik ne su ponu Judicku kalbėta). Deja, kainos Pifui.lt neįkandamos.
  Bandom per savivaldybę, bet kitais kanalais. Oficialūs telefonai, deja, duoda tik formalų atsakymą.
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
As visgi vel pasiulysiu maisto banka gyvunams. Gal imanoma butu tai igyvendinti?
 
[QUOTE]Irina rašo:
As visgi vel pasiulysiu maisto banka gyvunams. Gal imanoma butu tai igyvendinti?
SUTINKU:
Jei parduotuveje stoves mergaites ir vaikinai, dalins skrajutes ir rinks i vezimelius supirktas priemones, tai taip.
Jei stoves tik vezimeliai su plakateliu, nieko nesigaus.
Viena, zmones yra nepatiklus. Antra, zmones reikia paraginti, pasibelsti i sazine.
Trecia, zmonems reikia padekoti: tos mergaites padalintu vaikams spec. saldainuku, o teveliams koki kalendoriuka ar kt. su jusu adresu.
 
As taip pat galeciau stoveti parduotuveje.
Kaip rimciau apie tai suzinot?
 
Laba diena. aš taip pat mielai prisidėčiau prie jūsų gretų :} galėčiau rimtai užsiimti darbu praduotuvėje, raginant žmones nupirkti maisto, manau rasčiau ir dar norinčių padėti :} tik, kas visa tai organizuoja, ar reikia patiems imtis iniciatyvos? nes realiai aš to nesu darius, nežinau kas kur kaip. turbūt ir pačiai parduotuvei reik sumokėt už tai kad leistų pas juos stovėt ir tokias akcijas vykdyt?
Redaguota: Indrė Čepukaitė - 2009 04 20 20:43:35
 
Reik organizuoti  :=] , bet jau nesuspėjame. Bandysiu zonduoti, kas galėtu šiuo klausimu užsiimti  :-{
Ačiū kurie jau mūsų gretose, lašas po lašo, o į priekį irsimės ir toliau  ;)
 
Na ir aš norėčiau prisijungti kaip tik įmanoma prie jūsų veiklos. Manau mintis apie maisto banką labai šauni, galbūt reiktu pasidomėti prekybos centrų apie tokią galimybę.
Kas liečia skrajutes, lankstinukus, esu žmogus prie meno :] tai gal galėčiau sugalvoti kokių skrajučių pavyzdėliu ir šiaip kokių meno kūrinėlių :)
 
O jeigu mintį apie maisto banką truputį transformuoti ir... pavaikščioti su atspausdintomis 2% nuo GPM deklaracijomis, kuriose reikėtų žmonėms tik savo duomenis įrašyti? Pamenu, kažkas lyg ir sakė, kad galėtų spausdinti ~300 lapų per dieną.
O būsimai prieglaudai tikrai kolkas labiausiai reikia pinigų, už kuriuos ją pastatyt. Turbūt yra nemažai žmonių, kurie nesivargina patys ieškoti, kam skirti 2 proc., pildyti deklaracijas, aiškintis, ko jose reikia. O čia būtų gatavas variantas, tik žmogau, vardą pavardę, kodą ir parašą uždėk  [:) Tik susiorganizuoti reiktų greitai, nes laiko nedaug liko...
 
Flamingai sutinku jei savanorei vaiksciotu trkim su pifo marskineliais ir dalintu deklaracijos lapus
Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 7 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS