lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3668356
Šiandien: + 47388
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

"SOS gyvūnų" svetainė

Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 19 Pirmyn
Atsakyti
RSS
"SOS gyvūnų" svetainė, Neaiškumai? Klaidos? O gal kas nors gero? :)

Tai va, pries beveik menesi atidaviau 3 mazus kaciukus ir istryniau ju anketas, bet vistiek gaunu labai daug laisku el.pastu ir telefonu, kad zmogus pamate mano skelbima ir noretu pasiimti kaciuka. Taigi noreciau paklausti is kur zmones istraukia skelbima ir kaip ji pasalinti? :(
Redaguota: Andre M - 2009 06 17 12:44:14

o pifas.lt svetainėje matote savo skelbimą? nes jei čia nėra, tai,matomai, kitur dar yra idėta..arba vieni žmonės kitiems persiuntė, nes patiko mažyliai :)  :=]

ne pifas.lt niekur nebera

Jeigu taip sekasi reklamuoti kaciukus, siulikite dar kitu pavizdziui Pifos.lt kaciuku! Gal jusu ranka lengva! [}

Pasižiūrekite dar kartą ar tikrai ištrynėte ir tada bus aišku ;)
O jai skelbimo nei kvapo tai reiškias žmonės ta skelbimą platina  :-{  ;)

Sveiki,

manau ne as viena randu patinkanti gyvuneli ir noreciau susisiekti su jo dovanotojais,bet kontaktu niekur nera.

suprantu ten kur yra pifo globojami,tai pifui tiesiai ir skambini,bet kur pavieniai zmones dovanoja?
kur kontaktus gauti?

Radau problema, cia atsirado mano kaciukai. stai vienas is ju http://www.gyvunugloba.lt/lt/dovanoju/g.10155

čia priklauso ar nuo ineto...ar nuo kažko kito...darbe man irgi nerodo - o namie rodo kontaktus. gali parašyti norimus skelbimus-parašysim kontaktus, jei nesigauna jų matyt :)

tada pabandykit kitoj interneto narsyklej atsidaryti puslapy, gal rodys, nes tikrai turi buti kontaktai, be ju skelbimo ideti negalima. nenuleiskit ranku ir sekmes:)

Ei, supykau...

O kodėl padėkos sąraše nėra manęs? :(    :)   :/   :(

Juk savo juoduką Kubriką (ex. Tušą) net gydau pas Jus, akytę užsiuvome taip pat pas Jus :S

Ar čia kitokios padėkos sąrašas buvo? :)

Na juokauju, bet tiesiog pamačiau savo draugės, su kuria kartu atvykome priglausti kačiukus, vardą sąraše..

Tikrai juokauju šiaip. Ačiū, kad esate. Kubriko akytė sugijo (deja, manau, su ja jis tikrai jau nieko nebemato), kitos žaizdos, kurias kasdien jam padaro laukiniai siaubingi katinai - gyja..

Nujaučiu, kad visiškai ne ten, kur reikia, visa tai rašau :)

Nesmerkit.

Linkėjimai. Tikiuosi pavasaris ir vasara suteiks daugiau jėgų rūpintis keturias kojas turinčiais kvailiukais...

Arnas

Gal galit man kas nors pasakyt kodel kartais kai narsau pifas.lt puslapi paspaudziu tarkim ant forumas ir man neatidaro ismeta ilga linija neaiskiu zodziu ir paskui kuri laika neleidzia nieko daryti;] net i puslapi uzeit ar cia mano kompiuterija ar internete beda ar pifo puslapyje

http://www.parduodu-perku.lt/skelbimai/dovanoja/gyvunus/dovanojame-sunis-ir-kates-34624.html paziurekite dar cia

Citata
Grete rašo:
Gal galit man kas nors pasakyt kodel kartais kai narsau pifas.lt puslapi paspaudziu tarkim ant forumas ir man neatidaro ismeta ilga linija neaiskiu zodziu ir paskui kuri laika neleidzia nieko daryti;] net i puslapi uzeit ar cia mano kompiuterija ar internete beda ar pifo puslapyje

Cia musu bedos, susijusios su serverio perkelimu i kita vieta. Artimiausiu metu pasistengsim sutvarkyti.

Noriu visų dar kartą labai paprašyti: įkeldami nuotraukas į dienoraščius, parašykite joms pavadinimus (yra tušti laukeliai po kiekviena nuotrauka) - tas tekstas bus rodomas žmonėms, užvedus pelytę ant nuotraukos. Bus geriausia, jei bus nurodytas gyvūno vardas ir "dovanoja Pifas.lt" (jei gyvūnas iš mūsų prieglaudos).
Taip pat būtų šaunu kiekvieno dienoraščio pabaigoje pateikti nuorodas į susijusių gyvūnų skelbimus, o skelbimuose pagal galimybes vis atnaujinti nuorodas į dienoraščius, kuriuose yra tie gyvūnai. Taip žmonėms bus kur kas lengviau susigaudyti ir rasti informaciją apie juos dominančius gyvūnus.

Citata
Andre M rašo:
   Quote    Grete rašo:

Cia musu bedos, susijusios su serverio perkelimu i kita vieta. Artimiausiu metu pasistengsim sutvarkyti.

ka serwai greit keliasi? mano svetaineje ir tas pats buwo naudokit WebMaker22.76.1 versija no problem bus

Ar būtų įmanoma dienoraštį apie Grinda ' Gyvūnų globos namai' su kraupiom nuotraukom iškelti į priekį ?
Manau ten dar daug reikai diskusijų ir sprendimų , tačiau kai dienoraštis toli , j į dauguma užmiršo.

O gal būtų galima padaryti taip, jog dienoraščių komentarai eitų ne iš viršau į apačią, o iš apačios į viršų?Nes norint pamatyti naujausias žinutes, turi keliauti per visą puslapį žemyn.Taip pat turiu pasiūlymą, jog būtų galima redaguoti savo parašytas žinutes.Nes dažnai nepamatai klaidų ir paspaudi mygtuką ,,siųsti".Ir kartais nusiunti ir pamiršti įrašyti kažką svarbaus.Tada tenka rašyti naują žinutę, kas po truputį apkrauna puslapį ; )

ir forumo zinuciu apacioje reikalinga nuoroda i forumo aukstesni lygi arba bent jau "I virsu", nes irgi daug scrolinimo gaunasi :)

Citata
Miglė- Šinšius; ]] parašė:
O gal būtų galima padaryti taip, jog dienoraščių komentarai eitų ne iš viršau į apačią, o iš apačios į viršų?Nes norint pamatyti naujausias žinutes, turi keliauti per visą puslapį žemyn.Taip pat turiu pasiūlymą, jog būtų galima redaguoti savo parašytas žinutes.Nes dažnai nepamatai klaidų ir paspaudi mygtuką ,,siųsti".Ir kartais nusiunti ir pamiršti įrašyti kažką svarbaus.Tada tenka rašyti naują žinutę, kas po truputį apkrauna puslapį ; )

Ir savos zinutes istrinimas galetu buti.

Taigi savo žinutes galima ir redaguoti ir trinti. Ar nerandat kur? Tik dienoraščių komentaruose tokios galimybės nėra. Bet gal ir nereikia, nes juk visada pagalvojame prieš paleisdami į eterį - argi ne?  [:)

Taip, taip, forume galima redaguoti, bet dienoraščiuose ne  :]
Man tas ir blogiausia  :-[  Su mano galvele, visad ką nors pamirštu ir reik ką nors redaguoti  :D Aišku, nebūtina, tiesiog pasiūliau  [:)
Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 19 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS