lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa

Iš viso: 3668786
Šiandien: + 47818
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

SOS gyvūnų namelio gyventojai

Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
Atsakyti
RSS
SOS gyvūnų namelio gyventojai, Gyvūnų globa Vilniuje ir kituose miestuose

Apie gyvūnų globą - TIK šioje temoje.

Ilona laba diena cia as tas berniukas kur savanoriauja o kaip to suniuko kuri partrenke traukinys busena? ar ji tures uzmigdyt?

Ar tiesa ,akd jūsų organizacija gyvūnų nesterilizuoja ?

Citata
Svečias rašo:
Ar tiesa ,akd jūsų organizacija gyvūnų nesterilizuoja ?

Netiesa

dar ir kaip sterilizuoja!

O kodėl prie daugelio skelbimų parašyta, jog katytė nesterilizuota?

Citata
Svečias2 rašo:
O kodėl prie daugelio skelbimų parašyta, jog katytė nesterilizuota?

SOS gyvūnų šiuo metu labai daug, todėl sutriko skelbimų ir atnaujintos informacijos darbas. Be to per pastaruosius kelis mėnesius priėmėme daug suaugusių katyčių su mažyliais ir sterilizuoti tokių gyvūnų negalim, kitos katytės kurios jau nemaitina mažylių laukia kol praeis laktacija.
Į savaitę stengiamės sterilizuoti bent keturias katytes.
Prieglaudoje virš 40 suaugusių katyčių ir visos bus prieš dovanojimą srelilizuotos.
Mūsų gyvūnus sterilizuoja Jakovo klinika, todėl jei kyla klausimų galite pasitikslinti.

o kiek jusu prieglaudoje yra gyvunu?:D*~

manau netoli 150-200

Esu nusivylusi pifu. Pranešiau jums apie sužeistą šunį, gulintį gatvėje. O jūs man liepėte jį vežti į veterinarijos gydyklą, pareiškėt, kad neturit galimybių priglausti. Tai kam tuomet reikalinga jūsų prieglauda jei negalite priglausti vargšų gyvūnų? Pasitikėjau jūsų organizacija labiausiai, deja dabar nebepasitikiu.

As irgi nusivyliau... Paaukojau 2 % dar pinigeliu buvau pervedus, o radus kaciuka, buvau paprasyta savomis lesomis vest gydyt, sirgo sunkiai.. Padariau, na tiek to, galvojau, paskui zadejot paimti.. bet.. vis girdejau tik grazius zodzius.

Atsakymas svečiams:

Pirma, kad nekiltų nesusipratimų - neesu savanorė, kuri bandys apginti šios gyvūnų globos tarnybos garbę. Esu eilinė Lietuvos Respublikos blaiviai mąstanti pilietė.
Antra: pažvelkite truputį toliau savo nosies galo. LR neturi net įstatiminės bazės dėl beglobių gyvūnų, tad jų priežiūra yra nefinansuojama valstybės. Visos lėšos tam ateina per paramą. Ir pagalvokite logiškai - kokia suma yra tie jūsų paaukoti 2 procentai? Keli šimtai. O kiek kainuoja vien maistelis ir medicininė priežiūra jau prieglaudoje esantiems beglobiukams per dieną? Suvedėt galus?
Taigi mielieji ir mielosios - jūsų 2 procentai paaukoti gyvūnėlių labui dar nesuteikia galimybės pasiekti "Animal" planet rodomų serialų apie užsienio gyvūnų globos tarnybas lygio.
Trečia: gyvūno gelbėjimas - ne vien finansinė parama. Ir jei jūs pagalbą suprantate tik kaip pinigų pervedimą ar kaip telefono skambutį atitinkamoms organizacijoms - siūlyčiau truputį panagrinėti savo moralę...
Ir atsiprašau jei šia karštakošiška reakcija ką nors užgavau, bet - na nebeturėjau jėgų nutylėti kai pamačiau kiek žmonių taip lengvai painioja tai kas yra su tuo kaip jų nuomone turėtų būti, nesvarstydami kiek ir kokių pastangų tai kainuoja.

Na taip bet ar tu pati įsivaizduoji kaip pikta, kai guli sužeistas gyvūnas ir pifas sako, kad niekuo negali padėti? Tai kur kreiptis? Niekas niekuo negali padėti. Ir kam tada girtis visur, kad visus gelbėjam ir pan.
Esu siaubingai nusivylusi ir tikrai daugiau nebepervesiu 2 procentų.

SVEČIAS, LARINA, nors ir nepriklausau nei vienai gyvūnų gl.organizacijai, bet Jūsų žodžius buvo skaudu skaityti. Kaip jau minėta, valstybė šios veiklos nefinansuoja. Savanoriai labai sunkiai dirba savo laisvo laiko sąskaita, po darbų ar mokslų ir, beje, savo pinigėliais. Priimti visų bedalių tikrai neįmanoma todėl, kad jų labai daug, o tokių organizacijų ir žmonių, norinčių dirbti savo ir savo šeimų sąskaita praktiškai nėra. Suprantu jūsų pergyvenimą dėl rastų gyvūnėlių, o kad padėtis nors kiek keistųsi, galite prisidėti ir Jus. Manau, Jūsų pagalba prieglaudėlėje labai labai praverstų ir būtų sutikta su mielu noru ir pagarba. Ačiū, kad nesate abejingi.

Citata
Svečias rašo:
Na taip bet ar tu pati įsivaizduoji kaip pikta, kai guli sužeistas gyvūnas ir pifas sako, kad niekuo negali padėti? Tai kur kreiptis? Niekas niekuo negali padėti.
Kai man būna pikta ir niekas kitas apart manęs negali padėt - aš padedu, o ne puolu reikšt nusivylimą visu pasauliu... Aš - žmogus ir jau spėjau išmokt paprastą gyvenimo pamoką, kad kartais vienintelis kuris gali padėti - esi tik tu pats.
Redaguota: Echa - 2009 07 18 13:49:16

Aš visai nieko nesakyčiau, jei gyvūnas būtų tiesiog beglobis, tokių pilnos gatvės laksto. Bet kai gyvūnas yra partrenktas automobilio ir gatvėje kankinasi, o niekas negali ir piršto pajudinti, tai nusivylimas ir atsiranda.

Citata
Svečias rašo:
Aš visai nieko nesakyčiau, jei gyvūnas būtų tiesiog beglobis, tokių pilnos gatvės laksto. Bet kai gyvūnas yra partrenktas automobilio ir gatvėje kankinasi, o niekas negali ir piršto pajudinti, tai nusivylimas ir atsiranda.
Sveikinu, nes tokiu atveju jūs irgi niekas. Nes nepajudinot piršto - tik sumaigėt mygtukus bandydama permest atsakomybę kažkam kitam...

Citata
Echa rašo:
Esu siaubingai nusivylusi ir tikrai daugiau nebepervesiu 2 procentų.  
Kai man būna pikta ir niekas kitas apart manęs negali padėt - aš padedu, o ne puolu reikšt nusivylimą visu pasauliu... Aš - žmogus ir jau spėjau išmokt paprastą gyvenimo pamoką, kad kartais vienintelis kuris gali padėti - esi tik tu pats.

Aš taip pat padėjau kiek galėjau - nunešiau jam ir maisto, ir vandens. Bet juk aš jam kojų nepagydysiu ir slaugyti sąlygų neturiu kai esu nedirbantis žmogus.

Kaip paprasta... neveiklus žmogus visada suranda 100 ir vieną priežąstį pateisinti kodėl jis nepadaro to, šito ar ano... Taip - neturiu darbo, neturiu lėšų, neturiu laiko, nemoku, neturiu atitinkamos kompetencijos... Taip lieku švarus prieš savo sąžinę - "aš juk bandžiau"... Būtent - bandžiau, bet ne kažką padariau.
Tuo tarpu tie, kuriais jūs nusivylėte, kurių nesiruošiat ateityje paremt - daro. Daro net žinodami kad gali nepavykt. Aukoja savo laiką, savo jautrumą...
Dėkui bent už tai kad pamaitinot.

As nenoriu pyktis, tik man buvo kelis kartus zadeta paimsis, kai apziures veterinaras.. veliau kai pagydysiu, pinigeliu nera sos gyvunuose, nieko, bet veliau tai ir liko pazadais...
Nebutu taip skaudu, bet jusu organizacija pasitikejau labiausiai, o ir daug kur skaiciau zodzius, mes priimam visus, ne taip kaip kitos :( pati panoramoj paemiau viena katinuka is jusu sao mergytems.., o ta rasta gatveje turejau vesti savo mamai,  kad kelias dienas palaikytu, kol jusu organizacija paims, bet ji vis zadejo ir zadejo.. o mama senyvo amziaus, sunku jai slaugyti katuka. man po daro vis lekti teko, ir musu mazojo slaugyti, ir to gatvinuko, ir dukreles raminti, kad gal pasveiks abu...
nesinori nieko nei kaltinti, nei ka. labai gerbiau ir tebegerbiu jusu darba, bet nereikia pazadu, jei negalima ju ivykdyti..
atrodo tik pagrasinus paimat katuka ar suniuka.
Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma

Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas

Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS