lt

Paaukoti per

Kiti būdai paremti

Apklausa


Iš viso: 3668786
Šiandien: + 47818
Naudotojo vardas:

Slaptažodis:


Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?
Registruotis

Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa

Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
Atsakyti
RSS
Tu gali padėti! Laikina gyvūnų globa, Laikina gyvūnų globa namuose
 
Tu gali padėti !

Pavasaris – kačiukų gimtadienis. Į prieglaudą patenka katės jau atsivedusios kačiukus. Mes prašome Jus laikinai pagloboti šiuos mažylius kol jie sulauks dovanojamo amžiaus ir galės iškeliauti pas naujuosius šeimininkus. Tai būtų pati didžiausia pagalba, nes praėjusį pavasarį pas mus glaudėsi net apie 150 mažylių... Jeigu labiau mylite šuniukus galime pasiūlyti priglausti ir juos. Kartu mes galime padaryti dar daugiau!
Redaguota: Violeta Bičkutė - 2012 02 06 10:50:13
 
Mes ieškome žmonių, kurie turi galimybę laikinai priglausti benamius, pavasarį gimusius šuniukus ir katytes, iki jiems bus surasti šeimininkai ir tikrieji namai.
Laikas, kurį „pavasarinukai“ praleistų globėjo namuose, yra kintantis, tai gali užtrukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai kokio amžiaus vadą pasirinksite. Todėl priimdami sprendimą tapti globėju, neskubėkite. Mes prašome Jūsų gerai apgalvoti ir būti užtikrintam savo pasirinkimu, kad gyvūnui netektų patirti streso, dažnai keičiant gyvenamąją aplinką.

Jei pageidausite, "SOS gyvūnai" jūsų pasirinktiems globoti „pavasarinukams“ sudės kraitelį, kuriame bus maistas, kraikas, duosime ir kraiko dėžutes, maisto indelius, jei mažyliams reiktų veterinarų pagalbos "SOS gyvūnai" apmokės ir šias išlaidas. Taip pat galėsite pasirinkti ar laikyti „pavasarinukus“ dideliame narvelyje, kurį mes Jums duosime, ar jie galės tiesiog laisvai bėgioti po kambarį. Jums bus duoti kontaktai žmonių su kuriais galėsite konsultuotis dėl jūsų globotinių priežiūros ar kitais iškilusiais klausimais.
„Pavasarinukai“ Jūsų namų sąlygomis augs ir stiprės iki trijų mėnesių. Trijų mėnesių kačiukus mes sterilizuosime pagal specialią programą. Tada prasidės dovanojimas. Savanorės įdės skelbimus (jei neturėsite galimybės patys nufotografuoti, į Jūsų namus atvyks savanorės - fotografės ) į www.sos-gyvunai.lt ir www.gyvunugloba.lt tinklapius.
Visi potencialūs šeimininkai pirmiausia susiskambins su savanorėm, o tik tada gaus Jūsų telefoną (tad netikėtų ar nemalonių pašnekovų išvengsite). Mažyliai dažniausiai padovanojami per porą savaičių.
Kai visi mažyliai bus padovanoti, būtų šaunu, jeigu jų mama pas Jus dar pabūtų porą savaičių, idealiu atveju mėnesį (jei tokios galimybės nebus, ji galės iškart keliauti į prieglaudą) - per tą laiką būtų "SOS gyvūnų" lėšomis paskiepyta ir sterilizuota. Tada galėtų grįžti į prieglaudą, tiesiai į "Gyvūnų pievelę" Oze, laukti savo šeimininkų.
Jeigu turite klausimų ar jau esate pasirengę priglausti beglobiukus susisiekite su mumis šiais numeriais – 860177439 Violeta, 867018638 Greta, 860039525 Ilona, taip pat galite parašyti laišką – gyvunuglobanamuose@gmail.com.
Redaguota: Violeta Bičkutė - 2010 04 03 10:00:57
 
Jeigu turite klausimų ir pastebėjimų jais galite pasidalinti ir šiame forume  [:)
 
Jau turime pirmaja seimynele. Ju istorija tokia: siandien po pietu Ilonai paskambino vyras ir paprase pagalbos. Kaimyne laiko tris kates, dvi jau atsivede kaciuku, o kai eme gimdyti trecioji kate, tai moteris isnese ja i laptine ir paprase, kad kaimynai ismestu i konteineri. Zmones nesuprato jos tokio elgesio ir pasieme kate pas save i buta. Jie gyvena bendrabutyje, 12kv.m kambaryje, su trim mazameciais vaikais ir kastruotu katinu, tai pas juos vietos katytei apsistoti yra tik laikinos salygos. Sake, kad gali pagloboti kol atsiras zmones, kas paims ja is ju. Greiciausiai i pagalbos prasyma atsiliepe Grieta, tat jau siandien po darbo vaziuosim pasiimti kates su kaciais.  :!
Redaguota: Violeta Bičkutė - 2010 03 29 16:51:21
 
Jau laukiu susitikimo su mažaisiais pavasariniais žiedais  [}
 
Noriu pasidalinti pačiomis naujausiomis žiniomis.
Kaip ir tarėmės su man paskambinusiais žmonėmis 18.30 nuvažiavome pasiimti katytės.
Kambarėlis mažytis, vietos tikrai nebūtų kur pastatyti, bent narvukui, o ir ramybės katei nėra. Maži vaikai visą laiką šūkavo, ėmė kacius į rankas, trankė į grindis, mama juos ramino, bet tai sekėsi ne kaip. Ant sofutės dar visą ceremoniją stebėjo šeimos katinas.
Katytė jau buvo atsivedusi du mažylius, ir vieną, kuris neišgyveno begimdant.
Susisukę į rankšluostį visą šeimynėlę patraukėme į mašiną. Dabar katė jau yra Grietos namuose, turi savo ramią vietelę, kur jos niekas nebetrukdys ir mažyliai galės ramiai stiprėti. Katė - mama po truputį turės atsigauti po patirto streso, jai dar nesibaigė kačiavimasis, šeimynėlė gali dar pasipildyti.  :$
Redaguota: Violeta Bičkutė - 2010 03 29 22:45:47
 
Gretut, ačiū  [} . Labai lauksim dienoraštuko ir nuotraukų.

Ir išties prasidėjo pavasaris, o drauge ir mažyliai kurių niekas nelaukė, o belsis jie vis dažniau.
 
Taigi noriu pasidžiaugti. Mamytė su dviem mažyliais jaučiasi gerai  [}
Mažai mamytė valgo, bet džiugu tai,kad labiausiai jau rūpi mažyliai  :$  Nepalieka jų..murkia, šildo ir maitina  :$
O smagiausia-kad šį vakarą pirmą kartą nuėjo į tualetą ir kakutis kietas  :q
Nepaprastai graži rainiukė  :-[  Dienoraštukas bus artimiausiu metu  :=]
 
Citata
grieta parašė:
O smagiausia-kad šį vakarą pirmą kartą nuėjo į tualetą ir kakutis kietas

Va, kas mane džiugina! Greta jau kaip tikra kačių žinovė bando aprašinėti ne tik psichologinę savo augintinių būklę, bet ir fiziologiją įtraukė. Šaunuolė, Greta! Rašyk smulkiai - viską, ką pastebėsi  :$  Bučkis!
Žmogus, priklausantis katei :-)
 
labas rytas (s)
panadžiau šian pafotografuoti šeimą, bet mamutė labai jau saugo mažylius, tai atidedu vakarui  :$
Beje, dar įdomus dalykas- vakar, kai glosčiau, tai Rainiukė murkė murkė, minkė kaldrytę ir bandė pati tarsi pienuką iš patalinės čiulpti  :-[
Gal tikrai ji tokia jaunutė ir ilgai čiulpė mamos pienuką  :-{
 
Tai yra įprastas reiškinys tarp daugelio kačių atstovų. Toks polinkis ateina nuo mažų dienų. tokiai katytei labai tiktu šalia vilnonis daikčiukas, tai gali būti šalikas, megztinis ar dar koks minkštas paklotėlis.

Diegiant naminės globos klausimą lengviau bus kovoti su sunkesnėmis ligomis. Prieglaudoje didesnį dėmesį bus galim skirti patekusiems gyvūnams su sveikatos sutrikimais, o naminėm sąlygom globojamos sveikos vados. Tuo pačiu tokie gyvūnai nebus rizikos zonoje ir neužsikrės virusinėmis ligomis, kurios atneša daug žalos ir pastovi kova su vėjo malūnais, o pučia jie tik į vieną pusę.

Ir kitas pats svarbiausias dalykas, kad globojami gyvūnai keliautu pas naujus šeimininkus sterilizuoti. Katytė užaugusi turės didesnį užnugarį būdama sterilizuota, negu nesutvarkyta.

Kelių metų darbo patirtis rodo, kad iš mažo ir trapaus gyvūnėlių išauga potencialus beglobis, kuris veisią į pasaulį naujus našlaičius.

Ačiū merginoms už gerą ir dvasiškai turtingą požiūrį, kiekvienais metais situacija gerės, o mūsų darbas bus našesnis ne tik kiekybės, bet ir kokybės klausimu.
 
Jus ruosiates sterilizuoti kaciukus ankstyva sterilizacija????????????? Kokia pazanga :D bet is tiesu AH Fionos klinikoje daro ankstyva sterilizacija ir 2men kaciukams, lengviau butu padovanot
 
Su mūsų šeima galite susipažinti :
http://sos-gyvunai.lt/communication/blog/mhmmm/2327.php

Paskutinės vakaro naujienos- katytė per visą dieną nebuvo tualete  :-{  Girdžiu, kad kapsto kraiką, apsidžiaugiu, palaukiu ir lekiu į kambarį, o ten tuščia  8)  Paklausiau Odetos patarimų ir palikau mamytei grietinės, užpilto alyvuogių aliejum maistuko nakčiai...Rytoj nupirksiu jogurtuko, kad atlaisvintų viduriukus. Nes apetitu kol kas nesiskundžia   [:)  Neryja, bet ir nebadauja  :$
Bet noriu papasakoti dar linksmą pastebėjimą.
Grįžta vyras ir klausia ar Rainė pasitiko mane miauksėdama  :L  Sakau,kad negirdėjau jos " kalbančios" , tik murkiančią...
Keista sako vyras...su juo kambaryje kai buvo tai vis miauksėjo ir paskui vaikščiojo  [:)
Ir tikrai. Po mūsų pokalbio įeina į kambarį ir kad ims rainė miauksėti laiminga  :D  
O su manim tik mandagiai pasiglosto ir pamurkia  :D
 
Labas rytas  (s)
Katulė apsilankė tualete  ;)  Kakas kietas Net sysių padarė  [}
Tiesa, maistuko su aliejum nelietė  :D  Ot išrankumas, tai viršūnė  :L
 
Ačiū, Grieta, už gražų ir vaizdingą aprašymą ir geras naujienas  :q .
Matyt buvusi šeimininkė ją lepino. Kai praeis šiek tiek laiko nuvažiuosiu pas ją į namus pasikalbėti. Kas žino, gal kai katė išaugins kačiukus ir mes ją sterilizuosime šeimininkė ją pasiimtų atgal. Katei tai būtų didžiausia laimė, nors ten sąlygos nekokios, bet ji taip užaugusi, taip pripratusi, nieko nėra geriau už savo namų sienų kvapą  [} .
Redaguota: Violeta Bičkutė - 2010 04 01 10:46:17
 
Citata
grieta parašė:
Bet noriu papasakoti dar linksmą pastebėjimą.
Grįžta vyras ir klausia ar Rainė pasitiko mane miauksėdama   Sakau,kad negirdėjau jos " kalbančios" , tik murkiančią...
Keista sako vyras...su juo kambaryje kai buvo tai vis miauksėjo ir paskui vaikščiojo  
Ir tikrai. Po mūsų pokalbio įeina į kambarį ir kad ims rainė miauksėti laiminga  
O su manim tik mandagiai pasiglosto ir pamurkia  

Labai juokinga, ką ji Tavo vyrui nori pasakyti?  :D  :D  :D
 
Violeta- aš turiu įtartimą, kad ji nelabai žino kačių maistą  :-{  Gal ji pripratus kokias košes valgyti, ar žuvį  :-{  Reikės išbandyti  :=]
 
Citata
grieta parašė:
Grįžta vyras ir klausia ar Rainė pasitiko mane miauksėdama  Sakau,kad negirdėjau jos " kalbančios" , tik murkiančią...
Keista sako vyras...su juo kambaryje kai buvo tai vis miauksėjo ir paskui vaikščiojo  
Ir tikrai. Po mūsų pokalbio įeina į kambarį ir kad ims rainė miauksėti laiminga  
O su manim tik mandagiai pasiglosto ir pamurkia

Jaunoji mamytė ieško "šeimos galvos" tai ir kalbina Grietos vyrą  :D Man atrodo, Grietule, kad namuose atsirado konkurentė  :D
 
Ilo. - panašu  :!
 
Citata
grieta parašė:
Tiesa, maistuko su aliejum nelietė

Nes tavo aliejus buvo kartus! Sakiau nupirk kito - nekartaus, o tą bjaurybę pati sunaudok. Dar čia mane kaltina: "Odeta patarė, bet katytė neėdė"  :D   Katytė žino kas skanu, o kas ne   :$
Žmogus, priklausantis katei :-)
Puslapiai: 1 2 3 4 5 ... 8 Pirmyn
Atsakyti
Skaito temas (1 svečių)
Atsakymų forma
 
Pranešimo tekstas*
Įkelti bylas ir vaizdusVilkite bylas įkėlimui čia
Vilkite bylas čia
Įrašų nerasta.
Įkelti nuotraukas
 
Sprendimas: The site runs on the 1C-Bitrix       Dizainas: DESS